Відпочинок 2017


Із 2010 року у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки працює туристичний табір. Ось що розповіла Бабенко Н.Л., мама учениці 6-А класу:

"Цього року моя донечка, учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, вперше відпочивала у пришкільному туристичному таборі «Турист». До цього я чула позитивні відгуки мам хлопчаків, які там побували, тому вирішили спробувати і ми.

Спочатку було якось незатишно від думки про важкий рюкзак на плечах моєї доньки, піші далекі походи, ночівлі в наметах … Одним словом, відправили її «на перевірку». Результати перевершили мої очікування!!! Ви б почули, з яким захопленням вона розповідала про кожний проведений у таборі день, щебетала про все на світі, не даючи і слова вставити: про спортивне орієнтування на місцевості, роботу з компасом і картою, канатну переправу, походи з ночівлею у наметі, водний туризм та багато іншого.

Кожного дня нові враження та заряд позитивом!!!

Моя донечка за 14 днів не просто гарно відпочила на свіжому повітрі, як на мене, це були перші кроки з підготовки до самостійного життя.

Хочу висловити велику вдячність досвідченим інструкторам та чуйним учителям Підгайному О.М., Власенку А.Б., Бердник Т.М., Кириченку І.О., Степанович Я.А., Півню С.М., які прививають дитині справді багато гарних якостей, котрі вона не завжди може отримати у нашому міському житті. Щастя, здоров’я, натхнення усім, хто працює у таборі і дає таку прекрасну можливість відпочити дітям!!!

Щира подяка «Туристу» за найкращі враження і здобуті знання!"


      

      

      

Відпочинок 2016


Початок літніх канікул надовго залишиться в пам’яті учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Тут уже не один рік працює спортивно-туристичний табір, керівником якого є чудовий педагог і гарна людина О.Підгайний. Завдяки згуртованому колективу вчителів, які працюють у таборі, кожен день перебування в ньому наповнював серця дітей незабутніми враженнями та приємними емоціями. За час перебування в таборі вони освоїли туризм та навчилися орієнтуватися на місцевості, переправлятися через річку, користуватися туристичним спорядженням.

Подорож на байдарках відбулась завдяки вчителю економіки та справжньому туристу Н.Липівець. Надовго запам’ятається дітям похід до села Калатинець із ночівлею, де їх гостинно зустрів і організував відпочинок С.Півень. Адже немає нічого приємнішого, ніж провести час на природі з товаришами, посмакувати смачною їжею, приготованою на багатті, і помилуватися краєвидами.

Також ми висловлюємо подяку вчителям: Т.Бердник, О.Литвиненку, А.Власенку, які протягом двох тижнів табору розважали та загартовували, створювали веселий і безтурботний відпочинок дітям.

Батьки та учні.