ENGLISH BRIDGE – ЦЕ ПРОСТО КЛАС!!!

Важко навіть уявити сучасний світ без гаджетів та іноземної мови. Наш навчальний заклад поставив собі за мету забезпечити єдиний освітній простір для навчання кожної дитини у відповідності до індивідуальних особливостей, здібностей та інтересів, гарантованого рівня підготовки випускників до самостійного життя.Саме тому уперше в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки 17 гімназистів мають змогу активно відпочивати, вивчаючи іноземні мови (англійську та німецьку) з учителями-предметниками, а саме: Шаманською О.М., Мироненко Т.Л., Строкань К.П. та Волошиною А.О.

Другого червня шкільний мовний загін “English Bridge” розпочав свою роботу. Мета даного загону – популяризація іноземної мови, підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного гімназиста, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн і народів.

Навчальний процес передбачає організацію комунікативно особистісних видів діяльності , зокрема: лексичні, граматичні, рольові ігри; драматизація, інсценізації; римівки, вірші, пісні; перегляд мультфільмів, фільмів та їх обговорення; читання і обговорення ( stories, jokes); warmers; фізкультхвилинки, рухливі ігри; проектна робота.

Заняття проводяться переважно на свіжому повітрі, в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплює тематику, що відповідає програмі (рівень АІ), віковим особливостям та інтересам учнів: «Відпочинок і дозвілля», « Моя сім’я і друзі», « Моє місто», «Англомовний світ», « Хобі».

Кожний день мовного загону “English Bridge” присвячується відповідній темі. Активізація вивченого та подача нового лексичного матеріалу відбувалася в ігровій формі, а дружня атмосфера учасників гри сприяє комунікативній діяльності. З метою закріплення вивченого матеріалу та розвитку вмінь вести діалог у рамках стандартних життєвих ситуацій ми “влаштовуємо” пікнік, екскурсію, день народження тощо (відповідно до теми). Усі учасники мовного загону мають можливість продемонструвати свої знання іноземної мови з теми, а також брати активну участь в інтерактивних вправах, рухливих іграх та фізкультхвилинках на природі..

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки.2016-2017 н.р.У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки стало гарною традицією по закінченню навчального року проводити серії занять і тренінгів для розвитку та стимулювання зацікавленості учнів до вивчення англійської мови, підтримки обдарованих гімназистів, підготовки їх до умілого практичного застосування англійської мови в типових ситуаціях мовлення. Саме з цією метою 29 травня літня мовна школа “English Bridge” розпочала свою роботу.

Другий день мовного загону “English Bridge” був присвячений темі “Знайомство”. Розпочали роботу з повторення відомих та вивчення нових лексичних одиниць, які передбачені темою. І все це, як завжди, граючись. Переглянувши відео сюжет “Packing for Camp”, учні отримали завдання “наповнити” валізи необхідними для табору речами.

      

Гімназисти брали активну участь в інтелектуальних настільних іграх (Name your favourite…, Have you ever…? When?), вивчали пісні та римівки, створювали свої власні постери, емблеми, девізи та правила учасників. Незважаючи на різницю у віці, усі гімназисти були активними, уважними та творчими!

Тема наступного дня була не менш цікавою та надзвичайно корисною у повсякденному спілкуванні, а саме – “Свята і традиції”.

      

Активізувавши необхідну лексичну базу, усі учасники мовної школи мали можливість продемонструвати свої знання англійської мови - в ігровій формі вони поділилися своїми улюбленими святами, пояснивши свій вибір та описавши традиції святкування. А також гімназисти брали активну участь у рухливих іграх та конкурсах на природі, за що кожен із них отримав смачну винагороду!!!

      

Положення про літню мовну школу

2015-2016 н.р.Наказ "Про організацію роботи мовної школи”.

Положення про літню мовну школу

2014-2015 н.р.Наказ "Про організацію роботи профільного загону мовного спрямування “English Bridge”.

Звіт 1

Звіт 2

Звіт 3

Звіт 4