Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6

25.06.19Збірка творчих робіт гімназистів "Не згине творчість духа", присвячена 170 річниці з дня народження Олени Пчілки
21.06.19

Зворушливим було прощання із волонтером Тоні Ярбі, який працював у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки у таборі GoCamp 2019! До нових зустрічей! Сподіваємось, що серце Тоні зігріватиме світлина, де є зображення гімназистів, з якими він провів незабутні, цікаві дні, а прапор нагадуватиме про нашу прекрасну неньку Україну та її щедрих на добро людей.

      

      

      
18.06.19

Активний відпочинок у парку

Після насичених трудових буднів хочеться по-справжньому розслабитися, добре відпочити, зарядитися позитивними емоціями і відновити сили. Одним для цього потрібний повний релакс і спокій, а інші шукають активний відпочинок. То ж ми його знайшли у тінистих алеях парку, на зручних лавках і танцювальній сцені. У нашому таборі кожен кемпер знайде заняття до душі!

      

      
18.06.19

Ось і закінчилася дев'ята зміна туристичного табору. За цей час діти опанували навички пішохідного туризму, а також спортивного орієнтування. Останні три дні діти ночували у наметах, де, окрім запланованої програми, туристи удосконалювали знання англійської мови з Мироненко Т.Л. в ігровій формі, а також вивчали небесні тіла через телескоп із Кириченком І.О.. Закінчення зміни відзначилося святковою дискотекою. Висловлюємо подяку вчителям, які були задіяні в роботі табору, вчителю-пенсіонеру Півню С. М. за вклад в організацію роботи, батькам за допомогу в житті та розвитку нашої туристичної родини і керівнику туристичного загону Підгайному О.М.

      

      

      
17.06.19

Вечір вихідного дня не пройшов даремно. Кемпери грали в ігри на свіжому повітрі, веселилися, розвивали критичне мислення, малювали та спілкувалися англійською мовою з волонтером Tony Yerby.

      

      
15.06.19

Колаж – це найбільш сучасний і технологічний варіант представлення певної кількості фотографій. За допомогою створеного колажу можна розкрити будь-яку річ у всій красі, будь то звіт про проведення виховного заходу чи привітання зі святом. Одним із заходів у рамках відзначення 170-річчя дня народження Олени Пчілки було створення колажа. Підготовча робота позаду. Ми маємо цікаві роботи.

Використанням програми Photoshop, об'єднанням світлин у єдину композицію з метою створення особливого естетичного ефекту вирізняється робота випускниці 11 класу Ізюменко Анастасії (учитель Костенко Л.О.), творчим підходом - робота також випускниці 11 класу Хоменко Анни (учитель Костенко Л.О.), цікаві рішення продемонстрували учні: Артюх Ольга, Сало Ярослава, Каплій Анастасія (учитель Штанько Ю.С.).

      

      


14.06.19

У міському парку кемпери взяли участь у захоплюючому квесті "Веселий експрес", який підготувала Мироненко Т. Л. Завдання були незвичайними, потребували нестандартних рішень та командної співпраці. Вражаючими та кумедними були твори, які складали діти, відновлюючи пошкоджений лист.

      

      
14.06.19

П'ятий день мовного табору був насичений цікавими подіями. Діти закінчили роботу над рушниками та розповіли про традиційні орнаменти і кольори, характерні для різних регіонів України.

      

      

      
14.06.19

Темою четвертого дня у мовному таборі GoCamp Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки був "Український рушник". Діти готували інформацію про орнаменти, кольори та створювали власні рушники. Гімназисти закінчили роботу над проектом "Тістопластика. Країни світу" та представили свої роботи. Наші кемпери - найкреативніші!

      

      

      
14.06.19

Колективна творча майстерня. Учні 1 класу (класний керівник Лобас О.М.) працювали над створенням рукописної книжки-розкладачки Олена Пчілка "Весняні квіти".

      

      
14.06.19

Сьогодні гімназисти 9-х класів отримали зароблений своєю працею документ «Свідоцтво про базову загальну середню освіту». Позаду дев’ять років наполегливої праці, державна підсумкова атестація з української та англійської мови, математики, а попереду – тепле безтурботне літо, нові знайомства і, звичайно, бентежна невідомість, яка зветься 10 клас!

      

      

      
13.06.19

Гімназисти презентували власні буклети про Британію. Розучували пісню "Go bananas". Розвивали критичне мислення, доповнюючи незакінчені малюнки, грали у незвичайний волейбол.

Крім цього наші кемпери були скульпторами. Їхнім завданням було створити виріб із солоного тіста, який асоціюється з будь-якою країною, та підготувати інформацію про обрану країну.

      

      

      
13.06.19

Готуючись до відзначення 170-ї річниці від дня народження Олени Пчілки, учитель інформатики Коблиця М.Г. та англійської мови Мироненко Т.Л. координували роботу гімназистів по створенню буклетів. Змістовними були буклети учнів: Прудкої Анастасії та Семоненко Олександри, Москаленка Олексія, Хиль Владислави, Лисенко Оксани, Джурки Максима, Шульженко Аліни, Мироненка Юрія, Паю Анни, Домашенко Поліни, Строкань Катерини.

      
13.06.19

Гребінківець Олександр Насонов отримав надважливу інформацію, фактично інструкцію до дії в питаннях екологічного збору, сортування і переробки сміття саме в школі. Про напрацювання гімназії в цьому питанні йому розповіли Смірнова Т.Ю., Бутко В.В. та Рвач О.І.

      
12.06.19

Відбувся щорічний звіт директора Гадяцької гімназіЇ імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області Смірнової Т.Ю. перед педагогічним колективом, батьківськими комітетами, радою гімназії та піклувальною радою закладу освіти про виконану роботу протягом 2018 - 2019 н.р.

Порядок денний зборів:

1. Звіт «Підсумки роботи педагогічного колективу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області у 2018 – 2019». Смірнова Т.Ю., директор

2. Оновлення змісту, форм та методів навчання у сучасній школі. Бутко В.В., заступник директора з НМР

3. Стан освітнього процесу та динаміка змін навчальних досягнень здобувачів освіти у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки у 2018 – 2019 н.р. Коблиця М.Г., заступник директора з НВР

4. Початкова школа в умовах змін. Нестерук С.І., заступник директора з НВР

5. Популяризація здорового способу життя серед учнівської молоді та безпечне дозвілля на літніх канікулах. Сосницька Л.О., педагог-організатор

6. Виступ Сушко Олени, інспектора з ювенальної превенції Гадяцького відділу поліції.

7. Безпечний Інтернет: поради для батьків. Штанько Ю.С., учитель інформатики

Роботу директора Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області Смірнової Т.Ю. у 2018 - 2019 н.р. шляхом таємного голосування одноголосно визнано задовільною!

      

      

      


12.06.19

До пришкільного закладу відпочинку "Промінь" завітав театр великих ляльок "Рукавичка".

      
11.06.19

Темою другого дня у мовному таборі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки була Великобританія. Волонтер Тоні Єрбі розповів про свою країну, історію створення прапора, тваринний світ, своє місто та сім'ю. Після почутої інформації гімназисти працювали над створенням буклетів про визначні місця, національні страви, магазини та цікаві факти Великобританії.

Діти з величезним захватом грали в гру "Хто я?", "Камінь, ножиці, папір", співали та танцювали.

Найбільше школярів вразило вміння Тоні жонглювати.

      

      
10.06.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки втретє виборола право та має унікальну можливість приймати волонтера Тоні Ярбі для роботи в мовному таборі GoCamp. Відбулося це завдячуючи ентузіазму та професіоналізму вчителів англійської мови: Домашенко Л.В., Шаманської О.М., Крат Н.О., Мироненко Т.Л., Демченко Н.Г.

GoCamp - формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом 10 днів гімназисти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

Гімназисти приготували вітальний концерт, представили свою країну, державні символи, розповіли легенду про Україну, познайомили з національними стравами. А потім були цікаві ігри, робота в групах, пісні англійською.

Це був чудовий день!

      

      

      

      
10.06.19

GoCamp - найбільша освітня волонтерська програма у Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам. Щоб стати його учасником потрібно записати відео-заяку на участь, у якому розповісти, як англійська мова допомагає у житті. Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки стала однією із 360 шкіл України, які отримали високі бали відбіркової комісії. Таким чином, заклад уже втретє бере участь у програмі і вдруге у Гадяч приїздить волонтер Тоні Єрбі із Великобританії. Говорить, що знову обрав Гадяч, бо йому сподобалося наше місто.

А ось так у гімназії розпочався мовний табір.

      

      

      
07.06.19

Наші туристи вивчали особливості проходження навісного лабіринту.

      

      
07.06.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулась важлива подія - конференція "Життєвий і творчий подвиг Олени Пчілки", присвячена 170-й річниці від дня народження славетної землячки.

Пройшло 11 років із того часу, коли ми почали вивчати життя та творчість Ольги Драгоманової. Олена Пчілка для нас – це цілий світ, у якому ми відкриваємо усе нові грані. Вона висококультурна жінка, неординарна особистість, пристрасна патріотка, яка відстоювала право української культури бути знаною у світі 150 років тому! Олена Пчілка любила Україну всім серцем, українська ідентичність – це її свідомий вибір. Про це говорили виступаючі.

На конференції було представлено результати 12 досліджень, 7 проектів, виступи 10 учасників супроводжувались презентаціями. Це велика робота педагогів та гімназистів! Адже ми розуміємо, що за умови плекання й збереження своєї культурної спадщини, традицій та історії відбувається формування національно-культурної ідентичності! Ми продовжуємо справу Олени Пчілки!

      

      

      

      
06.06.19

Сьогодні наші гімназисти освоювали підйоми і спуски по насипу біля с. Хитці.

      

      
06.06.19

Протягом навчальної практики з інформатики учні розв’язували логічні задачі у середовищах Inkscape та MS Excel, створювали ігри у Scratch та розробляли інтерактивні проекти у середовищі програмування Lazarus.

      

      

      
05.06.19

Павлюк Олександр став одним із перших випускників Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування. Вітали випускників директор Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко О. В. та ректор ПОІППО Зелюк В.В.


05.06.19

На навчальній практиці учні 6-А класу взяли участь у квесті "Олена Пчілка і Гадяч", який підготували Витушинська С.В. та Бутко В.В. Захід відбуася з нагоди відзначення 170 річниці від дня народження Олени Пчілки.

      

      

      
05.06.19

Незважаючи на дощ, у пришкільному закладі відпочинку "Промінь" весело та цікаво пройшло свято "День іменинника".

      

      
04.06.19

Гімназисти знайомляться з елементами водного туризму. Дякую за довіру Олексію Підгайному, Бердник Тетяні, Власенку Анатолію, Віталію Сахно, учасникам туристичного табору. Із початком водного сезону, успіхів і нових туристичних маршрутів!!!! Життя прекрасне, тому що можна мандрувати!

Липівець Н.В.

      
04.06.19

На навчальній практиці учитель біології Рвач О.І. успішно реалізує екологічний проект "Гадяч без сміття" (автори Бутко В.В. і Рвач О.І.). Гімназисти переглянули фільм "Сортуймо правильно", взяли участь у тренінгу та відвідали підприємство по сортуванню сміття "Грін сіті".

      
03.06.19

Навчальна практика – період, коли діти поглиблюють знання з курсу шкільної програми, дізнаються багато нового. 03.06.19 р. учні 8-Б класу разом із класним керівником Степанович Я.А. побували у Гадяцькій міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Вибір майбутньої професії – важливий та відповідальний крок у житті кожної людини. Вдячні за цікаву бесіду начальнику відділу активної підтримки безробітних Максімовій Тетяні Василівні.

      


03.06.19

Викладачі ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» провели екскурсію навчальним закладом для учнів 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Перед учнями виступили: директор училища Мигаль О.М., а також викладачі Бутко О.І., Войник Ю.М., Боряк А.М., Рой Н.В., Зорило Н.М., Треба В.М.

Гімназисти відвідали спортивний та атлетичний зал, кабінет художньої культури та ділової активності, кабінет української мови та літератури. Найцікавішим моментом екскурсії виявилось спостереження за роботою 3D-принтера, за допомогою якого студенти виготовляють шестерні та інші технічні деталі.

      

      

      

      

      

      
03.06.19

Учні 10 класу на практиці з інформатики ознайомились з поняттями «креативне програмування», «генеративний дизайн» та спробували створити найпростіші проекти у середовищі Processing.

      

      
03.06.19

Сьогодні виставкову залу музею та гадяцьке підземелля відвідали учні 8-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки у рамках навчальної практики. Дякуємо класному керівнику Степанович Я.А. за духовний і культурний розвиток підростаючого покоління.

      

      
03.06.19

Сьогодні у пришкільному закладі відпочинку "Промінь" учні побували в гостях у казки. Усі загони інсценізували улюблені твори, а також здійснили подорож "Чарівна країна" за допомогою вікторини.

      

      
03.06.19

Підтримана регіональним ландшафтним парком "Гадяцький" акція "Не нарікай, а дій" проведена! "Мурашки", учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, зробили те, що забули зробити дорослі дяді - привели в чистоту пляжну територію міста. Дякую їм, їх керівникам та дирекції гімназії, КП "Сервіс" за розуміння і якісно виконану роботу.

О.О. Зозуля

      
03.06.19

Під час навчальної практики учні 5-7 класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки здійснили благодійну допомогу громаді міста по упорядкуванню прибережної території та підготовці до пляжного сезону.

      


31.05.19

Із 29.05.19 по 31.05.19 профільний загін "Турист" знаходився в селі Калатинець з триденною ночівлею, де нас гостинно приймав Півень С. М. Наші гімназисти ознайомлювалися з елементами пішохідного туризму та спортивного орієнтування, вчилися жити в польових умовах та ставити намети.

      

      
31.05.19

Дякуємо Євку В. М. та Домашенко Л.В. за реалізацію плану навчальної практики Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Під час практичних занять із природознавства учні 5-Б класу розглянули ерозію ґрунтів на пагорбах та рослинність на околицях міста Гадяча. Учнів дуже вразила рослинність та тваринний світ екосистеми водойм.

      
31.05.19

Сьогодні "Промінчани" чудово повели час на міському святі до Дня захисту дітей. Учні брали учать у різноманітних змаганнях, конкурсах і, звичайно, отримали перемоги. Наша спортивна команда "Весела бджілка" вибороли перше місце у спортивній естафеті, а Сушко Анна отримала перше місце у конкурсі малюнку на асфальті.

      
31.05.19

Сьогодні на навчальній практиці учитель георафії Васюта Л.І. провеле практичне заняття з учнями 7-х класів у Лесному гаю "Орієнтування на місцевості".

      

      
29.05.19

Продовжуючи вивчати історію рідного міста, учні 5-Б класу (класний керівник Домашенко Л.В.) здійснили екскурсію до місця, де стояв будинок Олени Пчілки та мешкала Леся Українка. Діти побували біля пам’ятних знаків, встановлених українській письменниці, публіцисту, етнографу Олені Пчілці, поетесі Лесі Українці та публіцисту, історику, громадському діячу Михайлу Драгоманову.

Красивим та оновленим зустрічає Зелений Гай своїх відвідувачів.

Дуже сподобалася дітям скульптура Олени Пчілки, яка ніби запрошує гостей посидіти на лавці.

      

      
29.05.19

Сьогодні у таборі відпочинку "Промінь" малеча малювали комічні портрети своїх друзів по загону.

      

      
28.05.19

У туристичному загоні ознайомлювалися з елементами техніки пішохідного туризму (учителі Підгайний О.М. та Кириченко І.О.). Гімназисти вивчали особливості укладання колоди в сектор та перехід по ній через уявну перешкоду.

      

      
28.05.19

Учні 6-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки протягом навчальної практики з англійської мови разом із учителем англійської мови Демченко Н.Г. корисно провели час: переглянули фільм, обговорили пригоди героїв, грали в рухливі ігри.

      


28.05.19

"Я МАЮ ПРАВО НА..."

Під такою назвою працівники Інтернет-центру Гадяцької центральної бібліотеки ім.Лесі Українки провели правовий лабіринт для учнів Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, що був присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Присутні ознайомились із Декларацією та Конвенцією ООН про права дитини, переглянувши відео, взяли участь у міні-змаганнях та вікторинах. По закінченню правового лабіринту учасники отримали солодкі призи, заряд енергії та бадьорості.

      
27.05.19

Dal nostro album #eTwinning alcuni scatti mentre i ragazzi si raccontano e condividono i loro loghi. I dolci sono la prelibatezza che mette d'accordo tutti!!! #studentvoice#SkypeClassroom

      
27.05.19

У рамках навчальної практики учні 5-А та 5- Б класів разом із класними керівниками Домашенко Л.В. та Нагорною Т.В. здійснили екскурсію "Пам'ятники Гадяча". Розпочали її із знаку «Гадяч – гетьманська столиця». Учні прослухали розповідь про історію пам’яток нашого міста, які знаходяться в місцевому парку. Діти дізналися про участь гадячан в різних історичних подіях нашої Батьківщини. На завершення екскурсії гімназисти дізналися про останні хвилюючі події в нашій державі – Революцію Гідності та трагічну загибель борців за свободу, подвиг яких увічнює пам’ятний знак Героям Небесної Сотні.

      
27.05.19

Дев'ятий рік поспіль, розпочав свою роботу туристичний загін при Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки. У цьому році 23 дитини освоюють основи туризму: діти вивчали елементи спортивного орієнтування за азимутом та куштували польову кашу.

      

      
26.05.19

Наймолодші школярі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (учні 1-А та 2-А класів) стали учасниками європейського проекту “Garden Full of Spring Butterflies”.

Завданням проекту було виготовити паперових метеликів та надіслати їх школам-учасницям. Метою проекту є популяризація європейських країн. Отримавши метелика від школи-партнера, учні дізнаються про його Батьківщину. У рамках проекту маленькі гімназисти уже отримали 3 метелики від шкіл-учасниць, а саме із Греції, Швеції та Фінляндії. Результат участі у проекті вражає!!! Долучившись до проекту, діти дізнаються про місце розташування країн Європи, учні з легкістю знаходять їх на карті, називаючи їхні столиці англійською мовою, та впізнають європейські прапори, асоціюючи їх з країною-партнером.

      

      


26.05.19

Скайп зустріч із італійськими партнерами європейського проекту “Our culture, our land: legends and fairy tales”.

Важко передати словами настрій та емоції учасників від цього онлайн спілкування. Адже вони заочно вже не лише познайомилися, а і встигли потоваришувати. У рамках проекту ми обмінялися різдвяними листівками та дружніми листами (залишивши адреса своїх акантів у соцмережах). Увесь цей час учні підтримували зв'язок, спілкуючись через Instagram, Facebook тощо.

А сьогодні кожен учасник підходив до камери, називав ім’я свого адресата і спілкувався з ним, знаючи уже достатньо один про одного, щоб підтримати розмову.

Не соромлячись ані камер, ані однокласників, учні жестами та словами демонстрували радість від спілкування з друзями в реальному часі!!!

      
25.05.19

Зустріч, яка надихає!

Теплою та щирою була зустріч гостей та лауреатів Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2019 року у музеї славетної землячки Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Для нас це була унікальна нагода поспілкуватися з діячами мистецтва, творчість яких — знак великої любові до рідної неньки України. На згадку про цю визначну подію, до якої ми довго готувалася, лауреатам були вручені емблеми школи, над якими працювали Смірнова Т.Ю. та Толкачова А.О. Також підготували подарунки разом із учителем трудового навчання Степанович Я.А. гімназисти - зроблені власноруч бджілки. А в музеї у книзі залишаться записи дорогих гостей. Це ще одна яскрава сторінка історії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки!

      

      

      
25.05.19

Учителі та учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки переповнені радісними емоціями та відчуттями, яскравими враженнями від зустрічі із лауреатами Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2019 року: Ніною Матвієнко,українською співачкою, Героєм України, народною артисткою України, Олексієм Кононенком, письменником, заслуженим діячем мистецтв України та Любов'ю Загоровською, журналісткою та поетесою.

      

      

      
24.05.19

Нагородження на святі "Останній дзвоник" учителів, які підготували переможців олімпіад та конкурсів.

      


24.05.19

На святі Останнього дзвоника театральний колектив "Зелений Гай" був відзначений Подякою міского голови В.О. Нестеренка, яку отримали керівники Бутко В.В. та Шимка І.П.

      
24.05.19

Сьогодні випускники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки отримували не тільки вітання, а і численні нагороди за перемоги в олімпіадах, конкурсах та змаганнях! Віримо, що знання, отримані в гімназії, допоможуть Вам успішно реалізувати свої мрії!

      

      

      
24.05.19

Сьогодні пролунав останній дзвоник для 26 гімназистів.

      

      
22.05.19

Учні 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у квесті, органіованому районною бібліотекою імені Лесі Українки до річниці від дня народження Олени Пчілки. Десятикласники проявили свою ерудицію та знання життя і творчості славетної землячки. Керівником команди виступила вчитель української мови та літератури Бердник Т.М.

      

      
21.05.19

Гімназисти долучилися до міського параду вишиванок та урочистостей до Дня Європи.

      

      


20.05.19

Команда "Ніка" (керівник Шаманська О.М.) - чемпіон інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед шкіл міста! Вітаємо!

      
18.05.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулось традиційне свято знань "Олімп", на якому гімназисти отримали нагороди за перемоги на обласних олімпіадах та конкурсах (20 учнів), міських предметних олімпіадах, де учні вибороли 105 призових місць, участь у конкурсах та спортивних змаганнях! Так гімназисти роблять перші кроки у щасливе майбутнє!

      

      

      
17.05.19

Я пізнаю світ. Вишиванка - це справжнє диво. Вона оберігає людину, додає сили, впевненості, робить причетною до свого українського роду, культури та історії, несе в собі добро, любов до землі. Вишиванка радує не тільки очі, а й душу. Учні 1-А класу, які навчаються за програмою "Інтелект", привітали із Днем вишиванки (учитель Лобас О.М.).

      
17.05.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки у рамках Всеукраїнського семінару бібліотекарів відбулась автограф-сесія з дитячими письменниками. Після виступу заступника директора з НМР Бутко В.В., яка розповіла про діяльність гімназії по реалізації заходів до 170-річчя з Дня народження Олени Пчілки, учні ознайомились із презентаціями дитячого журналу "Крилаті" та нової дитячої книжки "Добрик і його пригоди" за участю письменниці Тетяни Винник, журналу для дітей "Розумашки" за участю письменниці Олени Комової та дитячих книг поета Анатолія Качана. Дякуємо за цікаве спілкування.

      

      
16.05.19

16 та 17 травня Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки приймала гостей, учасників Всеукраїнського науково-практичного семінару бібліотекарів "Бібліотека та громада: динамічний розвиток і пошук нових форматів взаємодії". Ми розповіли про реалізацію плану заходів до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки, представили виставу Олени Пчілки "Весняний ранок Тарасовий" та розповіли про славетну землячку в музеї трьома мовами. Дякуємо організаторам семінару за надану можливість репрезентувати особливості освітнього процесу.

      

      
16.05.19

Учасник Всеукраїнського науково-практичного семінару "Бібліотеки та громада: динамічний розвиток і пошук нових форматів взаємодії" письменник Анатолій Качан репрезентував нові книги для учнів 3 і 4 класів.

      
15.05.19

Учителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки долучились до святкування Дня вишиванки.


15.05.19

15 травня 2019 року в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулося чергове засідання журі Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки.

      
15.05.19

Сьогодні учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у Всеукраїнському онлайн-уроці "Європа починається з тебе" до Дня Європи! Ми були серед понад 2 тисяч українських шкіл, які долучились до віртуального уроку.

      
13.05.19

Вітаємо з перемогою у змаганнях обласної Спартакіади школярів із легкої атлетики ученицю Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Суботу Анюту («стрибки у довжину», ІІ місце). Дякуємо за підготовку учениці учителю фізичної культури Власенку Анатолію Борисовичу.


11.05.19

Гості з Литви в музеї Олени Пчілки Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки

Музей школи є осередком освіти і виховання, який сприяє формуванню у молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу. У ньому є унікальні світлини, а в екскурсійних матеріалах цікава інформація про О.П. Драгоманову, про діяльність закладу по популяризації її життя і творчості та заходи, проведені з нагоди відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки, яку гімназисти розповіли на трьох мовах: українській, англійській і німецькій,чим приємно вразили подорожуючих. Дякуємо гостям та Зозулі О.О. за приємні хвилини спілкування!

      

      
10.05.19

20 гімназистів, які стали переможцями обласних олімпіад і конкурсів у 2018-2019 н.р., та їхні вчителі взяли участь у міському святі "Зоряний Олімп". Нехай ваші досягнення, гімназисти, відкриють вам дорогу у прекрасне та успішне майбутнє!

      

      
10.05.19

Сьогодні переможці обласних олімпіад, конкурсів і спортивних змагань Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та їхні вчителі беруть участь у міському святі "Зоряний Олімп". 20 гімназистів принесли перемоги закладу: Білоцерківська Анна, Гребінченко Максим, Романків Олександра (2 предмета), Окаянченко Давид, Ізюменко Анастасія, Артюх Ольга (2 предмета), Товстий Аркадій, Тіщенко Максим, Остапенко Павло, Борис Ірина, Субота Анюта, Власенко Ярослав, Варбанець Ксенія, Шерстюк Володимир, Павлюк Олександр, Прудка Анастасія, Семоненко Олександра, Куцева Катерина, Хоменко Анна. Дейна Володимир.

Дякуємо вчителям: Коблиці М.Г., Шаманській О.М., Васюті Л.І., Рвач О.І., Костенко Л.О., Штанько Ю.С., Білоус Т.М., Власенку А.Б., Гарназі С.І.

      
10.05.19

Учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Лагута Андрій виступив на обласному етапі конкурсі-огляду художньої самодіяльності «Веселка».

      
09.05.19

Дякуємо за подвиг і вшановуємо пам`ять! Із вдячністю до визволителів Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки вишикувалася на урочистий мітинг! Пам’ятаємо! Перемагаємо!

      

      
08.05.19

Учитель історії Білоус Т.М. підготувала для учнів 9-10 класів захід, присвячений Дню пам' яті та примирення.

      

      
07.05.19

Популяризація життя та творчості Олени Пчілки на сайті Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки

Протягом 11 років педагогічний колектив особливу увагу приділяє питанню національного виховання гімназистів на прикладі життя та творчості славетної землячки Олени Пчілки. Систематизований матеріал на сайті - це історія закладу. Готуючись до відзначення 170-річчя з дня народження письменниці, діяльність у цьому напрямі набула нових та цікавих напрямків. Розроблено заходи, про реалізацію яких можна дізнатись на новій сторінці "170 Олена Пчілка", а перевірити знання - на сторінці "Перевір себе". На сайті гімназії у розділі "Музей" є 13 сторінок: "Премія гімназії", "Віртуальний музей", "Візитівка", "Шлях до Олени Пчілки", "165 Олені Пчілці", "Біографія", "Статті", "Галерея" , де розміщено 20 фотоальбомів, "Відео", "Вивчаємо Олену Пчілку", "3Д кімната". Вважаємо, що наша діяльність, як і Олени Пчілки, яка виступала на захист формування української національної свідомості, через розвиток української школи, української мови, української дитячої літератури за формування своєї державності, сприяє глибокому усвідомленню учнями своєї національної приналежності, виховує любов до рідної мови та культури України.

Валентина Бутко, заступник директора з НМР

      

      

      
07.05.19

Сьогодні приймала вітання з Днем народження вчитель початкових класів Древаль Л.М. Зичимо Вам особистого щастя, творчих здобутків та радості від кожної миті життя!

      
06.05.19

Учитель хімії Євко В.М. провів для учнів 5 класів практичне заняття "Сортуємо сміття правильно".

      
03.05.19

Учитель біології Рвач О.і. провела цикл практичних занять по виробленню в учнів навичок сортування сміття.

      
Сторінки 1 2 3 4 5 6