Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6  7

16.08.18

Дякуємо вчителям англійської мови Демченко Н.Г. (координатор співпраці з волонтером) та Мироненко Т.Л. за професіоналізм та ентузіазм! Віримо, що інтерактивні мовні вправи на тему "Мої захоплення", проведені на луках, гімназисти запам'ятають!!!!! Молодці вчителі і учні, які проводять літній відпочинок із користю для себе, вдосконалюючи знання англійської мови!

      

      
15.08.18

Сьогодні відбулася зустріч заступника голови обласної держадміністрації Пругло О. з іноземними волонтерами та координаторами зі шкіл, які стали переможцями проекту GoCamp 2018. Приємно, що серед представників полтавських шкіл був волонтер Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Тоні Ярбі та координатор проекту Демченко Н.Г.

      
14.08.18

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки продовжує роботу мовний табір GoCamp - 2018. День другий: інтерактивні ігри і екскурсія містом. Підготувавши цікаві розповіді, кемпери презентували пам’ятники Гадяча, відвідали музей і познайомили гостя з історією міста.

      

      
13.08.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки, виконавши творче завдання (відео "Запроси волонтера"), вдруге стала переможцем Всеукраїнського конкурсу GoCamp-2018!!!

Сьогодні 37 гімназистів, учителі, адміністрація та гості радо зустрічали хлібом і сіллю волонтера з Великої Британії Тоні Ярбі. Лунали українські пісні, гімназисти виконали запальні сучасні танці, а далі було знайомство з гостем на занятті. Таку унікальну можливість спілкування на англійській мові з «native speaker» мають гімназисти завдяки командній роботі вчителів: Шаманської О.М., яка створила відео, Крат Н.О., Демченко Н.Г., Мироненко Т.Л., Домашенко Л.В., Бутко В.В. Координатор проекту - учитель англійської мови Демченко Н.Г.

      

      

      
27.06.18

ГАДЯЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ПРИЙМАЛА ГОСТЕЙ - ЛАУРЕАТІВ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ 2018 РОКУ!

      

      
27.06.18

ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕКТИВУ ГАДЯЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ПРИСВОЄНО ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКУ ПРЕМІЮ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ЗА ПРОСВІТНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ СЕРЕД ДІТЕЙ І ЮНАЦТВА ТА ЗДІЙСНЕННЯ КОМПЛЕКСУ ЗАХОДІВ ПО НАЦІОНАЛЬНОМУ ВИХОВАННЮ НА ПРИКЛАДІ ЖИТТЯ ТА ТВОРЧОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ БЕРЕГИНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ (ОЛЬГИ ПЕТРІВНИ ДРАГОМАНОВОЇ, В ОДРУЖЕННІ- КОСАЧ)!

ЩИРО ВІТАЮ КОЛЕГ, ГІМНАЗИСТІВ ТА БАТЬКІВ ІЗ ВІДЗНАКОЮ 11-РІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ПО ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ЖИТТЄВОГО ТА ТВОРЧОГО ШЛЯХУ СЛАВЕТНОЇ ЗЕМЛЯЧКИ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ!

ЗА ЦЕЙ ЧАС ЗРОБЛЕНО НАСТУПНЕ: СТВОРЕНО КІМНАТУ-МУЗЕЙ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ТА УНІКАЛЬНУ ЕКСПОЗИЦІЮ «ЛАУРЕАТИ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ», НАД ЧИМ НАПОЛЕГЛИВО ПРАЦЮВАВ О.О. ЗОЗУЛЯ, ЗДІЙСНЕНО ЕКСКУРСІЇ В ЛУЦЬК ТА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ , НАЛАГОДЖЕНО СПІВПРАЦЮ ІЗ НАЦІОНАЛЬНИМ ВИДАВНИЦТВОМ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ «ВЕСЕЛКА», НАПИСАНО 7 НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ, РОЗРОБЛЕНО ЕКСКУРСІЇ В МУЗЕЇ НА УКРАЇНСЬКІЙ, АНГЛІЙСЬКІЙ ТА НІМЕЦЬКІЙ МОВАХ, НА ШКІЛЬНОМУ САЙТІ СТВОРЕНО СТОРІНКУ «МУЗЕЙ», ДЕ Є ВІРТУАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ, 3D ТУР КІМНАТОЮ-МУЗЕЄМ. ІЗ НАГОДИ 160-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ ВІДБУЛАСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОЛЕНА ПЧІЛКА І ГАДЯЧ», НА ЯКІЙ ВИСТУПИЛИ НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ ІНСТИТУТУ ЛІТЕРАТУРИ ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА НАН УКРАЇНИ, МУЗЕЮ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ РЕДАКЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИДАВНИЦТВА «ВЕСЕЛКА». ТАКОЖ БУЛА ПРОВЕДЕНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО 165 РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ. ГІМНАЗИСТИ РАЗОМ З УЧИТЕЛЯМИ ЗДІЙСНЮВАЛИ ІНСЦЕНІЗАЦІЇ КАЗОК, ПРЕДСТАВЛЕННЯ КНИГ ЛАУРЕАТІВ ПРЕМІЇ, СТВОРЮВАЛИ ПРЕЗЕНТАЦІЇ (22). ЦІКАВИМИ БУЛИ ЛІТЕРАТУРНО -МУЗИЧНІ КОМПОЗИЦІЇ, СТВОРЕНІ УЧИТЕЛЯМИ ГІМНАЗІЇ: «МУЗЕЙ ОДНОГО ДНЯ», «ЗОЛОТІ ДНІ ЗОЛОТОГО ДИТЯЧОГО ВІКУ», «ВОНА ПРОСЛАВИЛА НАШ КРАЙ», «У КРАЮ ЛАГІДНОЇ КРАСИ», ВІДЕО ФІЛЬМИ, ВИПУСКИ ЗБІРКИ ТВОРЧИХ РОБІТ, ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ. ІЗ ДОСВІДОМ РОБОТИ ПО НАЦІОНАЛЬНОМУ ВИХОВАННЮ НА ПРИКЛАДІ ЖИТТЯ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ЗНАЙОМИЛИСЬ ПЕДАГОГИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ, ОБЛАСНОМУ, РАЙОННОМУ ТА МІСЬКОМУ СЕМІНАРАХ. ЦЕ ТІЛЬКИ НЕВЕЛИКА ЧАСТИНА ТОГО, ЩО ЗРОБЛЕНО.

НАД РЕАЛІЗАЦІЄЮ ПРОЕКТУ ПРАЦЮВАЛИ ВЧИТЕЛІ: ЗОЗУЛЯ О.О., СМІРНОВА Т.Ю., БУТКО В.В., ВІНЦКОВСЬКА В.П., АВРАМКО Л.П., ШИМКА І.П., БЕРДНИК Т.М., КРАТ Н.О., МИРОНЕНКО Т.Л., ДУДИЧ А.О., РУДКІНА О.М., КОСТЕНКО Л.О., ТОЛКАЧОВА А.О., СТЕПАНОВИЧ Я.А., СОСНИЦЬКА Л.О.

ЩИРА ПОДЯКА ЕКСКУРСОВОДАМ МУЗЕЮ, ГІМНАЗИСТАМ, ЯКІ РЕАЛІЗОВУВАЛИ ПРОЕКТ, ПИСАЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКІ РОБОТИ ТА БРАЛИ УЧАСТЬ У ВИСТАВАХ, ЛІТЕРУТУРНО-МУЗИЧНИХ КОМПОЗИЦІЯХ!

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ «ОЛЕНА ПЧІЛКА І ГАДЯЧ» ГАДЯЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЬ НА САЙТІ ЗАКЛАДУ У РОЗДІЛІ «МУЗЕЙ»: http://gimnasium1.in.ua/

Валентина Бутко, заступник директора з НМР.

      

      

      
23.06.18

Гімназіє, ти даєш знання, натхнення

І крила юним, щоб злетіть у височінь.

Тож будь завжди благословенна і багата

У помислах своїх і чистоті стремлінь.

Сьогодні 22 випускників Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки перетинають чарівний кордон дитинства і роблять перший крок у стрімкий вир сучасного життя. Вони випромінюють молодечий запал, мріють змінити світ, дати йому більше світла та гармонії.

Гімназія – це сучасний навчальний заклад, який має свій особливий і неповторний імідж, головною метою якого є розвиток дитини як особистості та найвищої цінності суспільства, створення умов для навчання талановитої молоді. Саме тому згідно рішення журі лауреатом Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2018 року одностайно визнано Гадяцьку гімназію імені Олени Пчілки за велику просвітницьку діяльність, значний внесок у національне виховання дітей та юнацтва на прикладі життя та творчості Олени Пчілки.

Свої зусилля педагоги гімназії спрямовують на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді і надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації та постійного духовного самовдосконалення. Гімназисти підтверджували свої знання численними досягненнями:

 • вони були переможцями обласної олімпіади з інформаційних технологій;
 • із 106 призових місць, які вибороли учні на предметних олімпіадах, 20 – це перемоги випускників, які мають навіть 5 перемог на міських передметних олімпіадах;
 • вони були переможцями мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка та та конкурсу знавців імені Петра Яцика;
 • працювали над науково-дослідницькими роботами МАН у секціях «Математика», «Англійська мова» та «Українська література»;
 • проводили екскурсії в шкільному музеї на англійській мові;
 • брали активну участь у спортивних змаганнях, мають досягнення з міні-футболу.
 • Педагогічний колектив не зупиняється на досягнутому, знаходиться у постійному пошуку. Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки реалізує у початковій школі Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект», вдруге стала переможцем Всеукраїнського проекту GoCamp 2018, завдяки чому на літній канікулах у закладі працювали 2 волонтера Корпусу Миру США, переможець Всеукраїнського екологічно-освітнього проекту «Компола», який направлений на підвищення рівня екологічної культури, долучилася до Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти.

  У закладі працюють 52 висококваліфікованих педагогів, які прагнуть віднайти шляхи до педагогічної майстерності, самобутньо вирізнятись з – поміж інших, задовольнивши своє творче кредо в успіхах учнів.іють

  У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки розуміють, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні для будівництва сильної, могутньої, квітучої незалежної України.яУ школі успішно реалізуються два профілі навчання: економічний та інформайно – технологічний, і випускники підтверджують знання результатами вступу у вищі навчальні заклади.

  Дорогі випускники, упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок!

  Крім знань зі школи ви винесли найцінніше — вміння бути людиноюю. Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ви навчилися дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час!

  Нехай кожен Ваш крок на землі буде осяяний добром і справедивістю!

  Будьте справжніми патріотами України, міста і рідної Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки! Хай стеляться сонячні дороги у широкий світ! Ми віримо у ваше успішне та щасливе майбутнє!

  В. Бутко, заступник директора з НМР

        

        

        

        
  20.06.18

  Із 18 по 20-те червня профільний загін туристичного спрямування перебував удруге з ночівлею в х. Калатинець, де діти чудово відпочили та показали здобуті ними знання з пішохідного туризму та спортивного орієнтування в змаганнях між командами. Туристи оздоровилися, весело провели час із користю та знайшли нових друзів. На цій позитивній ноті туристичний загін закінчив свою роботу в 2018 році. Висловлюємо подяку вчителям: Підгайному О.М., Кириченку І.О., Власенку А.Б., Бердник Т.М.

        

        

        
  19.06.18

  Відбулись загальношкільні батьківські збори.

  План проведення загальношкільних батьківських зборів:

 • Звіт директора Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області Смірнової Т.Ю. про підсумки роботи у 2017-2018 н.р.
 • Розвиток життєвих компетентностей та творчих здібностей гімназистів. За результатами діяльності гімназії у 2017-2018 н.р. Бутко В.В., заступник директора з НМР
 • Управлінська діяльність у закладі освіти. Вивчення стану освітнього процесу, динаміки змін навчальних досягнень учнів. Коблиця М.Г., заступник директора з НВР
 • Сучасні тенденції розвитку початкової школи. Нестерук С.І., заступник директора з НВР
 • Про підсумки господарської діяльності Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області у 2017-2018 н.р. Смірнова Т.Ю., директор.
 •       

        

        
  15.06.18

  Дорогі випускники 9-х класів, упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок!

        

        

        
  15.06.18

  Туристи вивчали новий елемент пішохідного туризму: переправу по колоді через річку. Окрім запланованого, дітей приємно здивував оновлений пляж із волейбольною сіткою біля р. Грунь.

        

        
  14.06.18

  Туристи працювали з компасом по пересічній місцевості, де навчалися брати азимут та розраховувати дистанцію до контрольних пунктів.

        
  13.06.18

  Учитель математики Залозна Т.О. на навчальній практиці у 8-му класі реалізувала проект "Геометрія в нашому місті".

        
  13.06.18

  Сьогодні учні 8-х класів на навчальній практиці працювали над проектом "Підприємства міста Гадяча" (учитель Гарнага С.І.).

        

        
  13.06.18

  На навчальній практиці Гарнага С.І. провела вікторину для учнів 7-х класів на тему "Я і економіка".

        
  12.06.18

  Юні туристи освоювали елемент пішохідного туризму: підйом та спуск зі схилу. Із учнями працювали вчителі: Підгайний О.М., Кириченко І.О., Власенко А.Б.

        

        
  12.06.18

  Учні 8-х класів на навчальній практиці відвідали Гадяцький районний центр зайнятості (учителі Гарнага С.І. та Литвиненко О.С.).

        

        
  12.06.18

  Учні 6-х класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки здійснили екскурсійну поїздку до міста Тростянець, де були вражені красою панського маєтку, зачаровані виставкою картин , зацікавлені Музеєм шоколаду. Підготували цікаву подорож класні керівники Шимка І.П. та Костенко Л.О.

        

        
  12.06.18

  Учні 10 класу разом із вчителем хімії Євком В.М. відвідали кар’єр по видобутку глини ковшовим екскаватором, розглянути пласти грунту, що розташовані в кар’єрі, та подивились, як навантажується автомобіль. Також побачили прес, де відбувається формування цегли серця та в подальшому відправка до сушильного цеху, ознайомились із будовою печі для випалювання цегли та складом готової продукції.

        
  12.06.18

  Учні 5-А класу на навчальній практиці разом із класним керівником та батьками вивчали природу рідного краю, грали в спортивні ігри та їли смачну кашу.

        

        
  12.06.18

  Урок-екскурсію на навчальній практиці провели вчителі математики Галушка Л.П. та Залозна Т.О. для учнів 8-х класів.

        

        
  12.06.18

  Протягом 2 днів на навчальній практиці учні 5-х класів працювали над створенням інтерактивної казки в редакторі MS Power (учителі Кизь Ю.С. та Субота Б.О.).

        
  11.06.18

  Навчання вчителів НУШ продовжується. Учителі опановували методику компетентнісного навчання "Шість цеглинок", освітній потенціал гри з LEGO.

        
  11.06.18

  У туристичному загоні сьогодні був знову цікавий день - учні мали змогу поплавати на байдарках!

        

        
  11.06.18

  Учні 10 класу на навчальній практиці відвідали Гадяцький історико-краєзнавчий музей (класний керівник Афанасьєва С.В.).
  11.06.18

  Сьогодні Васюта Л.І. та Рвач О.І. на навчальній практиці реалізували проект "Дослідження екологічних проблем міста Гадяча" (наслідки весняної повені).

        

          08.06.18

  Із 06.06.18р. по 08.06.18 р. профільний загін туристичного спрямування «Турист» знаходився в селі Калатинець з трьохдневною ночівлею, де їх розташував Півень Сергій Михайлович. У село діти дісталися пішки від міста Гадяч. Юні туристи освоювали елементи спортивного орієнтування та пішохідного туризму, вчилися ставити намети, розбивати і підтримувати табір. Незабутні моменти шкільного життя створювали учням вчителі: Підгайний О.М.(керівник туристичного загону), Бердник Т.М., Власенко А.Б. та Кириченко І.О. Особлива подяка у минулому вчителю фізичної культури гімназї Півню С.М.

        

        

        
  08.06.18

  Учні 7-Б класу на навчальній практиці дізнались дивовижні факти із життя бджіл (учитель Рвач О.І.), здійснили екскурсію на станцію бджільництва.

        

        
  07.06.18

  Відбулась екскурсія до Гадяцького районного відділку поліції учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та цікава розповідь про роботу підрозділів і засоби індивідуального захисту. Дякуємо за гостинність і супровід Бровко А.О.

        
  07.06.18

  7 червня до бібліотеки ім. Лесі Українки завітали учні 7 – Б класу (кл. кер. Степанович Я.А.; Вінцовська В.П.; Витушинська С.В.) Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. У музейній кімнаті бібліотеки працівники читальної зали ознайомили гостей з історією створення однієї з найстаріших книгозбірень в Україні, правилами користування інформаційними ресурсами бібліотеки, розповіли про функції іі відділів. А потім школярі здійснили онлайн-подорож історичними місцями Гадяцького краю, милувалися його чудовими краєвидами; з великим задоволенням переглянули відеосюжет про життя Лесі Українки в Гадячі.

  Приємно, що в спілкуванні з бібліотечними працівниками діти проявили живий інтерес до книги та читання.

  На згадку про зустріч учні отримали інформаційну листівку «Завітайте до бібліотеки».

        
  07.06.18

  Сьогодні на навчальній практиці учні 5-Б класу працювали над питанням "Як знайти шлях до своєї мрії?" (учитель Гарнага С.І.)

        
  06.06.18

  «Світами за скарбами» мандрували восьмикласники Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки на занятті з англійської мови під час навчальної практики з Шаманською О.М.

        

        
  06.06.18

  Учні 7-А класу під час літньої практики відвідали м. Полтаву. Гімназисти побували у краєзнавчому музеї, де мали змогу доторкнутись і глибше пізнати історію козацтва, рослинний і тваринний світ Полтавщини. Особливу зацікавленість в усіх дітей викликала екскурсія до музею авіації, музею-садиби І.П.Котлятевського.

        

        
  06.06.18

  Навчальна практика.

  Протягом 3 днів практики проведено наступні заходи: екскурсія в Переяслав-Хмельницький (8-А клас, учитель Бердник Т.М.), досліджено властивості неорганічних речовин (8 клас, учитель Євко В.М.), реалізовано проект "Гетьмани України. Тої слави не забудемо" (8 клас, учитель Нагорна Т.В.), учні перелянули фільм "Наталка Полтавка" (8 клас, Бердник Т.М.), познайомились із нафтовидобувною промисловістю Полтавщини та відвідали музей у СШ№4 (10 клас, учитель Євко В.М.), ознайомились із сучасними видавничими системами онлайн (10 клас, учитель Костенко Л.О.), переглянули фільм "Формування грошової системи незалежної України" та відвідали музей "Молоток" на підприємстві "Горизонт"(10 клас, учитель Гарнага С.І.), взяли участь у рухливих іграх (7 клас, учитель Степанович Я.А.), дізнались про українські кіностудії імені Довженка та Одеську, відомі зарубіжні та переглянули фільм "Вершник без голови" (7 клас, учитель Бутко В.В.), здійснили поїздку у м. Полтаву(7 клас, учитель Васюта Л.І.), розв'язували компетентнісні задачі (7 клас, учитель Галушка Л.П.), працювали над удосконаленням культури мовлення та переглянули фільм "Іван Сила"(7 клас, учитель Вінцковська В.П.), відвідали редакцію газети "БазарМедіа" ( 6 клас, учитель Гарнага С.І.), навчились складати гербарій та здійснили екскурсію на луки (6 клас, учитель Рвач О.І., відвідали історичний музей (6 клас, учитель Шимка І.П.), розучували українські народні пісні (5 клас, учитель Рудкіна О.М.), відвідали дитячу бібліотеку (5 клас, учитель Аврамко Л.П.), брали участь у навчальному проекті «Королівство геометричних фігур» (5 клас, учитель Залозна Т.О.), перглянули та обговорили фільм «Сіроманець» (5 клас, учитель Аврамко Л.П.). Так відпочивають, пізнаючи світ, гімназисти!

  В. Бутко заступник директора з НМР

        

        

        
  06.06.18

  Сьогодні учні 5-А класу працювали над навчальним проектом "Українські обереги"(учитель Білоус Т.М.).

        
  06.06.18

  "Королівство геометричних фігур" - так називався навчальний проект, який реалізувала вчитель математики Залозна Т.О. з учнями 5-х класів.

        

        
  05.06.18

  У пришкільному таборі "Промінь" відбувся "День творчості, який підготувала Копоть С.Є.

        

        
  05.06.18

  Учитель історії Білоус Т.М. на навчальній практиці реалізувала з учнями 6-х класів проект "Пам'ятники рідного краю".

        
  05.06.18

  Члени туристичного загону разом із учителями Підгайним О.М., Власенком А.Б. та Кириченком О.М. ознайомлювалися з елементами техніки пішохідного туризму на навісній переправі.

        

        
  04.06.18

  У святі "Дивоцвіт Лесиного гаю" взяли активну участь директор гімназії Смірнова Т.Ю., заступник диреткора з НМР Бутко В.В., учитель музичного мистецтва Рудкіна О.М. та учителі української мови: Вінцковська В.П., Шимка І.П., Аврамко Л.П., Бердник Т.М.

        

        
  01.06.18

  Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування - це спільний проект ПОІППО ім. М. Остроградського та ПУЕТ, де організоване очно-дистанційне навчання лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів області. Гадяч представляли Павлюк Олександр, Товстий Аркадій, Ізюменко Анастасія, Паю Анна (Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки) та Тиндик Катерина (Гадяцька спеціалізована школа #2). Учні взяли участь у тренінгах, руханках, ознайомились з платформою Moodle та пройшли інструктаж щодо організації дистанційного навчання. Тепер у них попереду цілий рік навчання, тестування, захист власних проектів, а також нові знання, навички, враження.

        

        
  01.06.18

  Екскурсією в Переяслав-Хмельницький розпочалася навчальна практика для гімназистів 8-Б класу (класний керівник Бердник Т.М.). Що таке колегіум, чому "світ ловив Сковороду і не впіймав?", чим відрізняються бандура, кобза, ліра і лютня, яку еволюцію пройшло житло українців, які секрети і цікавинки зберігає давнє літописне місто Переяслав - про все це дізнались учні на екскурсії.

        
  01.06.18

  Екскурсією на луки розпочав свою діяльність туристичний загін Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, керівником якого є Підгайний О.М.

        
  31.05.18

  Сьогодні прозвучав останній дзвоник для 22 випускників Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Нехай він лунає у ваших серцях радістю, надією на завтрашній день, вірою у щасливе майбутнє!

        

        
  29.05.18

  Лауреатом Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2018 року згідно рішення журі одностайно визнано Гадяцьку гімназію імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області за велику просвітницьку діяльність, значний внесок у національне виховання дітей та юнацтва на прикладі життя та творчості Олени Пчілки.

  Відео для перегляду.
  29.05.18

  Заступник директора з НМР Бутко В.В. узяла участь у засіданні обласної спеціальної дослідницької групи "Філософія лідерства в освіті" з теми "Формування лідерської компетнтності в школі: концепція та досвід упровадження" (м.Чутове).

        
  26.05.18

  "У краю лагідної краси" - таку назву мала вистава, яку представили на міському святі "Дивоцвіт Лесиного гаю" учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Сценарій, в якому використано спогади родини Драгоманових, написали учителі школи Вінцковська В,П., Бутко В.В., Бердник Т.М., Шимка І.П. та Аврамко Л.П.. Герої інсценізації: Олена Пчілка (роль виконала Паю Анна), Петро (Сватковський Олександр), Ольга (Артюх Ольга), Оксана (Прудка Анастасія), Леся (Каплій Анастасія), Ізидора (Цілуйко Олександра), Олександр Драгоманов (Середа Ростислав), діти (Устименко Настя та Гайдабура Артем). У виставі розповідається про про традиції святкування Трійці, ніжні стосунки Олени Пчілки та її чоловіка Петра, незабутні хвилини перебування родини у Лесиному Гаю. Атмоферу радості та неповторності свята, про яке розповідали герої п'єси, доповнював танець у виконанні учениць 10 класу: Хоменко А.,Кириченко А., Скрипнікової М., Березнікової Д., Толмачової О. та Махрової М.(керівник - Сосницька Л.О.). Пісню "Стоїть гора високая" виконав учень 8 класу Лагута А.(учитель - Рудкіна О.М.). Переглянувши виставу, глядачі мали змогу більше дізнатися про славетну землячку, адже саме гадяцький край був для неї справжньою домівкою та надавав натхнення. Тут Олена Пчілка знаходила відпочинок та душевний спокій.

  В. Бутко, заступник директора з НМР

        

        

        
  25.05.18

  Сьогодні у гімназії за традицією відбулось засідання журі премії імені Олени Пчілки. Гімназисти представили гостям виставу "У краю лагідної краси" (автори - Вінцковська В.П., Бутко В.В., Шимка І.П., Бердник Т.М., Аврамко Л.П.). Ролі виконали учнні: Паю А., Сватковський О., Артюх О., Прудка А., Каплій А., Цілуйко О., Устименко А., Гайдабура А., Середа Р.

        

        

        
  25.05.18

  Учні 4-Б класу (класний керівник Ксьонз Г.А.) Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки попрощалися з початковою школою.

        

        
  25.05.18

  Сьогодні Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки за традицією приймала шановних гостей - журі премії імені Олени Пчілки. Зустріла їх Олена Пчілка, роль якої майстерно виконала учениця 9 класу Паю Анна. Вона запросила присутніх до своєї господи - кімнати-музею Олени Пчілки, який створив Зозуля О.О.. Гості були приємно вражені екскурсією, яка звучала рідною мовою (керівник екскурсоводів Аврамко Л.П.), англійською (керівники Крат Н.О., Мироненко Т.Л.) та німецькою мовою (керівник Волошина А.О.). Екскурсію підготували вчителі: Вінцковська В.П., Бутко В.В., Шимка І.П., Бердник Т.М. Дякуємо гімназистам за майстерність!

        

        
  21.05.18

  Учитель англійської мови Мироненко Т.Л. узяла участь участь у конференції "Microsoft Edu Day: Skype in The Classroom", на якій поділилася досвідом реалізації міжнародного проекту "Skype in The Classroom" у закладі та представила презентацію про Україну.
  21.05.18

  Футбольна команда гімназії (учитель Сахно В.О.) виборола 3 місце на міських змаганнях!
  21.05.18

  18 травня 2018 року відбулось нагородження переможців обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та інших інтелектуальних конкурсів і турнірів та їх наставників «Зоряний Олімп-2018». У заході взяли участь Борис Ірина (9 клас), Гребінченко Максим (9 клас) та учителі: Васюта Л.І. і Гарнага С.І. Вітаємо!

        

        
  18.05.18

  Сьогодні відбулось традиційне свято інтелекту, розуму, творчості "Олімп", на якому гімназисти отримали нагороди за участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях. Нам є чим гордитись - гімназисти вибороли 106 призових місць на міських предметних олімпіадах. Це найкращий результат серед шкіл міста! Маємо багато нагород за перемоги у конкурсах та змаганнях. Це було справжнє свято науки!

        

        
  18.05.18

  Захід "Європа з Україною у серці" для учнів 8-А,Б класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки провела вчитель англійської мови Шаманська О.М.

        

        
  18.05.18

  День науки в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

  Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Напередодні цього дня у закладі проведено зустріч із Кириченком С.В., молодим науковцем, випускником гімназії 2000р., науковим співробітником Медичного Центру Південно-Західного Університету Техасу (м. Даллас, Техас). Із гордістю мушу зазначити, що перші кроки у світ науки Сергій Васильович здійснив у стінах рідного закладу, написавши наукову роботу МАН із біології та ставши переможцем Всеукраїнського конкурсу. До роботи за кордоном було навчання на біологічному факультеті Київського Національного університету ім. Т.Г. Шевченка, робота в Інституті фармакології та токсихології НАМН України, Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця. Багато нового дізнались гімназисти та вчителі про досягнення медико-біологічної науки: про ліпосоми і стелс-технології у фармакології, використання нанороботів у медицині, зокрема у дослідженнях про доставку ліків у потрібну ділянку організму, генну інженерію, клітинні технології, дослідження генетичних захворювань( м’язової дистрофії), про біохимери, зокрема про дослідження вчених щодо вирощування людських органів у оганізмі тварин. Подив учнів викликало фото на слайді, де був зобажений 4-тижневий ембріон свині з серцем людини! Приємно відзначити, що лекцію було проведено на рідній українській мові. Педагогічний та учнівський колективи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки бажає Кириченку С.В. успіхів та чекає на нові зустрічі у рідній школі!

  В. Бутко, заступник директора з НМР

        

        
  17.05.18

  Виставка "Країна вишивана" до Дня вишиванки у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки

        

        
  17.05.18

  Флеш-моб до Дня вишиванки у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

        
  17.05.18

  Педагогічний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки вітає жителів міста Гадяча із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — Днем вишиванки!

        
  16.05.18

  Учити думати, вирощувати знання і вміння, відпрацьовувати навички, розвивати творчі здібності, виховувати й плекати особистість покликаний науково-педагогічний проект "Ітелект", до якого долучилась гімназія у 2017 році. Непомітно пройшов рік. І сьогодні на святі для учнів 1-А класу «У країні Мудрагеліі» діти разом із класним керівником Максимів Л.Ф. показали, який цікавий та неповторний був для них цей період, скільки нового вони дізнались! А усміхнені та щасливі обличчя дітей - найбільша винагорода для гімназії, класного керівника та батьків!

        

        
  16.05.18

  Заступник директора з виховної роботи Шаманська О.М.провела до Дня Європи у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки караоке-батл. Гімназисти залюбки виконували конкурсні композиції, особливо представників України.

        
  15.05.18

  Із метою пошуку обдарованої учнівської молоді, стимулювання їх творчої праці кафедрою економіки підприємства Полтавської державної аграрної академії був проведений конкурс учнівських наукових робіт з економіки. Загалом участь у конкурсі приймало близько 50 шкіл Полтавської області. Серед них і Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки. Журі конкурсу стали викладачі кафедри "Економіка підприємства". Роботу на тему "Роль економічної науки в житті окремої людини та суспільства" представила учениця 9-Б класу Каплій Анастасія (учитель Гарнага С.І.). Переможцями стали лише 5 учнів, які були нагороджені дипломами. Серед них і Каплій Настя. Вручення нагород відбулося 15 травня 2018 року на базі Полтавської державної аграрної академії. Для учнів та їх наукових керівників був проведений захід, що включав міні-лекції, практикум із розв’язування задач з економіки, нагородження учасників конкурсу та екскурсію.

  Гарнага С.І., учитель економіки

        
  14.05.18

  Для учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки проведена виховна година із залученням працівника поліції Нестеренка О.В. для роз’яснення правової відповідальності за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.
  10.05.18

  Однією з форм самоосвіти педагогічних працівників є дистанційне навчання. Видавнича група "Основа" пропонує різноманітні вебінари, інтернет-марафони, завдячуючи яким вчителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки вивчають унікальний досвід колег з України та світу, знайомляться з глобальними освітніми ініціативами та можливістю долучитися до них. Це цікаво, пізнавально, доступно і завжди результативно.

        
  09.05.18

  Колектив працівників та учнів узяли участь у святкуванні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

        

        
  08.05.18

  Учитель історії Білоус Т.М. провела для учнів 9-10 класів виховний захід "Друга світова війна та доля України".

        
  08.05.18

  «Жіночі історії Другої Світової війни». Виховна година для учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки.

        
  08.05.18

  Виховна година до Дня пам’яті та примирення для старшокласників Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки.

        
  08.05.18

  Уже стало доброю традицією, що випускники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки не забувають свою альма-матер. Нещодавно студент ІІІ курсу історичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Погрібняк Максим разом з одногрупницею Бовою Русланою провели на виховній годині для учнів 7-х класів вікторину з географії з використанням ІКТ на тему «Мандруємо материками».

  Семикласники були поділені на три команди, кожна з яких обрала капітана, презентувала назву та девіз.

  Після 6 цікавих конкурсів, у чесній боротьбі, перемогу здобула команда із символічною назвою «Вікторія». Друге місце посіла команда «Торнадо», третіми були «Українці». Усі гравці продемонстрували чудові знання з географії материків та океанів, за що слід подякувати їх вчителеві, Васюті Любові Іванівні. Також планується проведення ще одного позакласного заходу-вікторини з географії, тепер для учнів 8-х класів.

  Погрібняк Максим – один з кращих студентів кафедри географії Полтавського національного педагогічного університету. Нещодавно на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з географії, що проходила на базі географічного факультету Київського національного університету імені Шевченка, він виборов призове ІІІ місце серед 60 учасників із 25 ВУЗів України.

  Ми щиро раді цій перемозі й можемо з упевненістю сказати: «Гадяцька гімназія пишається своїми випускниками!»

        

        
  07.05.18

  Учні гімназії:Самченко Владислав, Іващенко Дмитро та Федорова Олександра - вибороли III місце у військово-спортивних змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї, присвячених Дню Перемоги над нацизмом у Європі (учитель Підгайний О.М.).
  07.05.18

  Учні 3-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з предметів початкової школи. 8 третьокласників вибороли перемогу, троє з них зайняли І місця. Вітаємо!
  07.05.18

  Сьогодні гімназисти відвідали найменшу за площею арабську державу Північної Африки. Учні разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. насолоджувалися спілкуванням із учнями з Тунісу.

        
  07.05.18

  Свято Букваря у 1-Б класі Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки(класний керівник Федоренко О.О.).

        
  04.05.18

  Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки – переможець Всеукраїнського екологічно-освітнього проекту «Компола»

  Це спільний екологічний проект Міністерства екології та природних ресурсів і Міністерства освіти та науки України, направлений на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. За результатами конкурсу, у 200 з 400 шкіл буде встановлено компостер для переробки харчових відходів. Сім шкіл Полтавської області стали переможцями. Гімназисти 7-Б класу разом із вчителем біології Рвач О.І., заступником директора з НМР Бутко В.В. та лаборантом Толкачовою А.О. задоволені результатом своєї роботи!

  Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час спільного заходу з Міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семераком наголосила, що діти можуть не лише обирати нові моделі поведінки для себе, але й безпосередньо впливати на поведінку батьків. Саме тому впровадження еко-проектів у життя шкіл – один із вагомих інструментів для зміни екологічної поведінки у суспільстві загалом. Основна мета - дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання.

        
  03.05.18

  Державна підсумкова атестація учнів 9 класів буде проведена:

  № п/п Дата проведення ДПА Час початку ДПА Клас, у якому проводиться ДПА Назва предмету
  1 04.06.2018 9.00 9А, 9Б Українська мова
  2 07.06.2018 9.00 9А, 9Б Математика
  3 12.06.2018 9.00 9А, 9Б Англійська мова  02.05.18

  Державна підсумкова атестація учнів 4-х класів початкової школи відбудеться з двох предметів: українська мова (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання), математика. Завдання для проведення ДПА укладають вчителі, відповідно до затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, і затверджує керівник закладу освіти. Державну підсумкову атестацію учнів 4-х класів початкової школи буде проведено:

 • математика - 15.05.2018;
 • українська мова – 17.05.2018. • 27.04.18

  Щороку 22 квітня небайдужі люди усього світу відзначають День Землі.

  У саме святкування закладена ідея дбайливого ставлення до нашого спільного дому, неповторення помилок минулого.

  Це свято дає шанс кожному з нас проявити турботу, висловити подяку Матінці - Землі.

  Воно спонукає різні організації та простих людей втілювати найрізноманітніші ідеї, проявляти креативні здібності, ініціативу.

  Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки теж не залишилися осторонь і долучилися до міжнародного скайп-проекту “Celebrate Earth Day with a skypebunceebuddies project!”

  Метою даного проекту (за допомогою програми Skype) є:

 • залучити учнів та учителів з усього світу до обговорення ідей святкування Дня Землі;
 • після втілення ідей у життя дати можливість класам обмінятися досвідом святкування, презентуючи проведені заходи.
 • Під час скайп-з’єднання учні:

 • діляться цікавими фактами;
 • обмінюються ідеями, як саме вони турбуються про Землю, роблячи її зеленішою, чистішою та здоровішою;
 • презентують зроблену ними роботу;
 • обіцяють дбати про Матінку-Землю.
 • У рамках цього проекту гімназисти провели:

 • уроки на відкритому повітрі під гаслом “Давайте економити електроенергію!”;
 • флешмоб “Врятуймо нашу Землю!” (відеомонтаж Толкачова А.О.);
 • виставку творчих робіт “Зелена планета”;
 • скайп-з’єднання з 8 країнами світу.
 • Учитель англійської мови Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Мироненко Т.Л.

        

        

  Більше фото у Фотоальбомі.
  27.04.18

  Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у конкурсі "Моя школа майбутнього". Ініціатором проекту за підтримки Міністерства освіти і науки України став міжнародний культурний інститут Німеччини Goethe - Institut, який був організований в межах українсько-німецького року мов. Гімназисти 7-х класів разом із вчителем німецької мови А. Дудич та ЗНМР В. Бутко активно працювали над створенням проекту. де продемонстрували свої знання з німецької мови та здібності працювати в команді.

        

        
  27.04.18

  Учитель хімії Євко В.М. провів для старшокласників виховну годину "Чорнобиль - біль в душі моїй".

        

        
  26.04.18

  Учні Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки вшанували пам"ять ліквідаторів Чорнобильської ЧАЕС.

        
  26.04.18

  Учні Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки упорядкували меморіальний комплекс «Гончарський яр».

        
  26.04.18

  Для учнів 5-7 класів педагог-організатор Сосницька Л.О. провела виховну годину до річниці трагедії на ЧАЕС.

        
  26.04.18

  Згідно плану-графіку проведення Дня ЦЗ, над яким працювала заступник директора з НВР Коблиця М.Г., у гімназії проведено 14 заходів! Важливим моментом була перевірка дії особового складу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки за сигналами оповіщення ЦЗ. Із цим завданням усі справились відмінно.

        

        

        
  25.04.18

  План – графік проведення Дня ЦЗ у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки 26.04.2018 р.
  25.04.18

  Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки побували у Гадяцькій пожежно-рятувальній частині №6. Дякуємо рятувальникам за лекцію та цікаву екскурсію.

        

        
  25.04.18

  Протягом тижня учитель англійської мови Мироненко Т.Л. разом з учнями 1, 5 та 9 класів провели он-лайн цікаві зустрічі з однолітками: із Рокфорда (штат Іллінойс), Пуерто-Ріко, Німеччини, Китаю, Катару, Філіппін, Мальти! Безліч нової та цікавої інформації дізнались гімназисти, дякуючи ентузіазму вчителя!

        

        

        
  25.04.18

  У закладах загальної середньої освіти району з 25 квітня проводяться військово-польові збори.

  Учитель предмету «Захист Вітчизни» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Комащук М.О. провела практичні заняття з учнями 11 класу у відділенні екстреної медичної допомоги ЦРЛ.

        
  25.04.18

  Багато цікавої інформації, позитивних емоцій та нових друзів привезла з собою учасник ІІІ етапу обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2018" Бабенко Альона, учениця 7-го класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Крім літературних змагань конкурсантка також взяла участь у військово-патріотичному квесті, організованому ВГО "Українська асоціація інвалідів АТО; майстер-класах із виготовлення ляльки-мотанки від майстра інтер`єрної ляльки Тетяни Філенко та з приготування полтавської галушки від Дениса Баранова, кухаря Першої галушкової мануфактури "Комора". Дякуємо Альоні!

        
  24.04.18

  Заступник директора з НМР Бутко В.В. узяла участь у методичній студії Зональної школи новаторства керівних та педагогічних кадрів Гадяцького та Лохвицького районів, на якій представила виступ із презентацією на тему " Досвід національного виховання на прикладі життя та творчості Олени Пчілки".

        
  23.04.18

  Гімназисти 7-Б класу разом із вчителем біології Рвач О.І., Бутко В.В. та Толкачовою А.О. долучились до всеукраїнського екологічно-освітнього проекту «Компола». Це спільний екологічний проект Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства освіти та науки України, направлений на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. У 200 закладах, які відповідатимуть умовам конкурсу встановлять компостери для переробки харчових відходів. Ключовим критерієм при відборі шкіл-учасниць буде мотивація, яку школи-учасниці зможуть продемонструвати в креативному завданні, та відповідність технічним вимогам. Основна мета проекту — дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію щодо відповідального споживання.
  23.04.18

  Директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. опанувала програму навчального курсу "Досвід успішних реформ.Світові освітні практики" в рамках реалізації проекту "Кращі світові освітні практики"
  23.04.18

  Для учнів 9-х класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки в рамках декади економіки(учитель Гарнага С.І.)проведено гру "Крок до бізнесу". Такі заходи активно сприяють розвитку в учнів підприємницьких здібностей, а підприємливість - одна з ключових компетентностей нової української школи і необхідна складова вмінь та навичок людини, яка живе та працює в країні з ринковою економікою.

        
  20.04.18

  Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки - за чисте довкілля!

        
  20.04.18

  У рамках декади економіки (учитель Гаргнага С.І.) до учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки завітала приватний підприємець Колінько Тетяна Михайлівна. Вона поділилася з учнями секретами відкриття власного бізнесу, адже сама започаткувала власну справу - магазин "Продукти", що за знаходиться адресою: пров. І-й Банний,1. Під час бесіди говорили про те, як обрати вид діяльності, місце розташування, про оцінку конкурентів, становлення цін на товари чи послуги, вибір організаційно-правової форми, оподаткування бізнесу, маркетинг та ще багато цікавого. У бесіді взяли участь учні 10-11-х класів. Діти із захопленням слухали гостю, яка ділилися секретами своєї роботи, та задавали питання. Дякуємо Тетяні Михайлівні, бажаємо їй успіхів у такій цікавій та нелегкій справі, нехай бізнес процвітає та розвивається, а ми завжди будемо раді бачити її у стінах нашої гімназії.

  Гарнага С.І., учитель економіки

        
  19.04.18

  Педагогічний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки виборов 1 місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію правовиховної та правоосвітньої роботи в 2017-2018 н.р. Вітаємо Шаманську О.М.!
  18.04.18

  Вітаємо Сизьон Катерину, ученицю 7-Б класу, із перемогою у конкурсі "Плакат" 1(міського) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я".
  17.04.18

  Вітаємо учня 5-А класу Мироненка Юрія за перемогу у конкурсі "Фотографія" 1 (міського) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я".
  17.04.18

  Команда "Живчик" Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, виборовши перемогу на міському конкурсі агітаційних бригад "Молодь обирає здоров'я", гідно представила місто на обласному фестивалі, зайнявши IV місце серед 25 команд області. Дякуємо Сосницькій Л.О. та учням 8-Б класу. Молодці!!!

        

        
  14.04.18

  У Гадяцькій районній бібліотеці для дітей відбувся І етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2018".

  Учні 6-7 класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у конкурсі і отримали перемогу у таких номінаціях:

 • Бабенко Альона, учениця 7-А класу, І місце серед учнів 7-х класів, "Суперчитач району (учитель Бутко В.В.);
 • Сизьон Катерина, учениця 7-Б класу, "Кращий читацький щоденник у конкурсі дитячого читання "Книгоманія - 2018" серед учнів 7-х класів (учитель Бутко В.В.);
 • Васюхно Олексадра, учениця 6-А класу, ІІ місце у І етапі обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" серед учнів 6-х класів (учитель Шимка І.П.).
 • Устименко Анастасія, учениця 6-Б класу, "Кращий читацький щоденник у конкурсі дитячого читання "Книгоманія - 2018" серед учнів 6-х класів (учитель Шимка І.П.).
 • Вітаємо переможців і бажаємо успіху Бабенко Альоні у ІІ етапі конкурсу "Книгоманія - 2018", який відбудеться 24 квітня 2018 року в Полтавській обласній бібліотеці імені Панаса Мирного. Приємно, що гімназисти підтвердили результати шкільного конкурсу!

        

        
  11.04.18

  Вітаємо агітбригаду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки " Живчик" (керівник Сосницька Л.О.) з перемогою у конкурсах "Вікторина" та "Міні-композиція" у І міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров"я»!

        
  10.04.18

  Гімназисти взяли участь у фестивалі школярів «Козацький гарт» у залік міської Спартакіади школярів 2017/2018 навчального року.

  Програмою фестивалю було передбачено проведення таких видів змагань: «Човниковий біг» 4?9 метрів (юнаки і дівчата), стрибки у довжину з місця (юнаки і дівчата), стрибки через скакалку протягом 30 секунд (дівчата), перетягування канату (юнаки).

        
  07.04.18  06.04.18

  Вітаємо агітбригаду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки " Живчик"(керівник Сосницька Л.О.) з перемогою у І міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров"я»!

        
  06.04.18

  Працівники закладу та гімназисти долучилися до XIII акції Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

        
  06.04.18

  У рамках декади економічних знань (учитель Гарнага С.І.) відбулась зустріч із працівником Гадяцького відділу поліції Бровко А.О., яка провела пізнавальну бесіду з учнями 6-х класів про захист прав споживачів.

        
  05.04.18

  Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят - Великдень. Саме про нього розповідали учні 3-Б класу разом із класним керівником Лісницею Л.А. на заході "Славімо Великдень", де звучали пісні, учні кружляли у танку, розповідали про традиції цього свята та ознайомилися із презентацією.

        

        
  04.04.18

  У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулася виставка плакатів та фотографії "Ми за здоровий спосіб життя".

        

        
  03.04.18

  3 квітня в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки пройшов 1 етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2018" серед учнів 5-7 класів. Переможців конкурсу було нагороджено грамотами.Гімназисти репрезентували такі книги: Сизьон Катерина - Майн Рід "Вершник без голови", Бабенко Альона - Дара Корній "Крила кольору хмар", Таран Марина - Володимир Рутківський "Гості на мітлі", Устименко Анастасія - Іван Андрусяк "Стефа і іі Чакалка", Васюхно Олександра - Ніл Гейман "Кораліна", Мартиненко Ліана - Еліонор Портер "Полліанна", Запорожець Катерина - Джоан Колінз "Гаррі Поттер і прокляте дитя". Вітаємо переможців!

        

        
  02.04.18

  2 квітня виповнюється 213 років від дня народження Г.Х.Андерсена. Учні початкової школи гімназії ознайомилися з творами відомого казкаря і переглянули кінофільми, зняті за його казками.

        

        
  30.03.18

  Гадяцька гімназія Олени Пчілки - вдруге стала переможцем Всеукраїнського проекту GoCamp 2018! Вітаємо Шаманську О.М., яка створювала відео кліп, та вчителів англійської мови!  Доброго дня!

  Ми раді повідомити, що Ваша школа пройшла попередній відбір для участі у проекті GoCamp 2018. Вітаємо!

  Усі відібрані школи отримають методологічну допомогу від програми у вигляді:

  • faсe to face тренінгу (лише для вчителів тих шкіл, які вперше подалися на проект і не проходили навчання минулого року);
  • webinar навчання (для усіх вчителів, школи яких пройшли відбір);
  • Доступ до ресурсів та методологій, розроблених GoCamp та партнерськими організаціями (активності, приклади програм, опис інтерактивних занять, тощо). Деталі за посиланням: https://app.box.com/s/b38w5pu10dffhv561wvt7tlkutzgpnmc

  Протягом наступних 2х місяців ми будемо наповнювати базу новими матеріалами. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями за посиланням: https://gocamps.com.ua/en/material

  Звертаємо Вашу увагу, що потрапляння школи до попереднього списку не гарантує приїзд волонтера до Вашої школи.

  В залежності від кількості волонтерів, що приїдуть в Україну навчати школярів, буде визначено кількість закладів, на базі яких діятимуть табори за участі волонтерів.

  Школи, яким ми підберемо волонтера для участі у GoCamp 2018, отримають відповідний лист-знайомство. Відбір волонтерів проходить постійно і не має строку.

  Остаточну інформацію щодо тренінгів та навчання ми надішлемо Вам протягом наступних двох тижнів.
  27.03.18

  Вітаємо екологічну бригаду "Пролісок" у складі учнів 8-Б класу: Прудка А., Варбанець К., Власенко Я., Мардакін О., Симоненко О., Куцева К., заступника директора Шаманську О.М. та педагога-організатора Сосницьку Л.О. із зайнятим 2 місцем на обласному конкурсі-огляді екологічних агітбригад!!!

        
  27.03.18

  Нещодавно випускники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (учитель Мироненко Т.Л.) мали унікальну можливість відвідати онлайн музей у Єгипті. Екскурсовод не лише показував експонати, пояснюючи походження та описуючи їх, а і закликав гімназистів висловлювати припущення щодо їхнього призначення. Це була не просто презентація старовинних речей, а справжня екскурсія зі жвавим обговоренням.

        
  26.03.18

  Із задоволенням гімназисти 5-х класів(учитель Мироненко Т.Л.) шукали на карті країну, звідки надійшов дзінок по Skape, а виявилося, що вони живуть на маленькому острові Мальта!

        
  26.03.18

  Із великим задоволенням поспілкувались гімназисти з однолітками теплої та екзотичної країни Пуерто Ріко (учитель Мироненко Т.Л.).

        
  26.03.18

  Команда дівчат гідно представила заклад на міських змаганнях із волейболу.


  22.03.18

  Сучасний заклад загальної середньої освіти, щоб здійснити свою суспільну місію, повинен утверджуватись як лідерська організація і задавати вектор суспільного розвитку, здійснюючи підготовку молодого покоління до майбутнього шляхом формування в нього лідерської компетентності. Важливу роль у цьому процесі відіграють учителі англійської мови. Адже володіння англійською відкриває нові горизонти для усіх, хто хоче бути частиною сучасного світу, присвятити своє життя розбудові України, амбітний та бажає стати успішним. У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки створено умови та є досвідчені педагоги, що сприяє формуванню сучасного компетентного учня та випускника у багатонаціональному та багатомовному Європейському середовищі. Тому на базі закладу відбувся міський семінар-практикум вчителів англійської мови «Інтеграція до Європейського освітнього простору та розвиток лідерських компетентностей гімназистів шляхом участі у міжнародних проектах». Учасники семінару-практикуму прагнули показати, яку важливу роль в освітньому процесі має питання «Лідерство у спілкуванні».

  Зустріла гостей директор Смірнова Т.Ю., яка у виступі «Пріоритети розвитку Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки в умовах реформування освіти», що супроводжувався презентацією, познайомила присутніх з інноваційною діяльністю школи. Вона поділилась новиною, що за результатами відбору GoCamp-2018 Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки знову стала переможцем! Методист відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Мирошниченко Н.М. ознайомила з інноваційними технологіями навчання іноземним мовам. Дванадцять гімназистів здійснили екскурсію в музеї Олени Пчілки англійською та німецькою мовами, яку підготували учитель-методист англійської мови Крат Н.О. та старший учитель німецької мови Дудич А.О.

        

  У виступі з презентацією «Роль учителя англійської мови у розвитку лідерських компетентностей гімназистів» заступник директора з НМР Бутко В.В. повідомила, що Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки долучилась до Полтавської мережі шкіл лідерської освіти, в 2017 році стала переможцем міжнародного проекту «GoCamps», у рамках якого у гімназії працювали 2 волонтера Корпусу Миру США, а волонтер Томас Ротрок брав участь у проведенні предметної декади англійської мови у листопаді (після праці у мовній школі влітку). Вона відмітила наполегливу роботу по реалізації проекту «GoCamps» Шаманської О.М., зокрема по створенню відео та презентації, Мироненко Т.Л. та Крат Н.О. Розповіла, що школярі зацікавились міжнародним проектом «Cambridge English Penfriends», а вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії Мироненко Т.Л. активно залучає гімназистів до міжнародної освітньої програми «Skype in the Classroom», завдяки якій учні мали змогу поспілкуватись онлайн з однолітками більше ніж 20 країн світу! У презентації Валентини Володимирівни було виокремлено, які лідерські якості формуються в гімназистів, що долучаються до онлайн спілкування з учнями різних країн світу.

        

  Досвідом роботи по організації відпочинку в таборі «GoCamp-2017» поділилась, представивши презентацію, вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії Мироненко Т.Л.. Вона наголосила, що «GoCamp – 2017» – важливий крок у розвитку лідерських компетентностей гімназистів. Про роль Євроклубу «Єврознай» у пропагуванні європейських цінностей серед учнів розповіла вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії Шаманська О.М., яка також провела вікторину для гімназистів «Я знаю Європу». Учениця 10 класу Скрипнікова Мирослава репрезентувала науково – дослідницьку роботу «Мовленнєвий жанр загадки: стилістичний аспект» (учитель Демченко Н.Г.), викликало захоплення присутніх виконання вірша німецькою мовою Г. Гейне «Лорелей» ученицею 8-Б класу Варбанець Ксенією, яка стала лауреатом конкурсу декламаторів 2018 року «Поезія народів світу» у м. Полтаві(учитель Дудич А.О.). Цікавим був фрагмент уроку в 4 класі «Подорож» і, зокрема вправа «Подорожуємо рідним містом»(учитель Домашенко Л.В.).

        

  Практичне спрямування мало онлайн спілкування гімназистів та вчителів за допомогою програми Skype із друзями з Індії та Італії, яке провела Мироненко Т.Л. Вона розповіла про участь Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки у міжнародній освітній програмі «Skype in the Classroom».

  Педагогічний колектив розуміє, що сьогодення потребує активності та невпинного руху вперед. Як на мене, саме він є запорукою активної позиції у суспільстві та передбачає невтомне конструювання нових проектів та ідей, творення цілей і знаходження засобів їх досягнення. І важливу роль у цьому процесі відіграють учителі англійської мови.

  Валентина Бутко, заступник директора з НМР
  22.03.18

  На базі навчального закладу проведено семінар вчителів аглійської мови "Інтеграція до Європейського освітнього простору та розвиток лідерських компетентностей гімназистів шляхом участі у міжнародних проектах".

        

        
  22.03.18

  Гімнізисти Гадяцькоі гімназіі імені Олени Пчілки(учитель Гарнага С.І.) взяли участь у ІІ етапі VI Чемпіонату Полтавськоі області з основ підприємництва “Крок до бізнесу”, який відбувся на базі Полтавського університету економіки та торгівлі(ПУЕТ). Усього змагались 27 команд зі шкіл Полтавськоі області. Наші учні грали достойно, демонструючи своі знання та вміння. За активну участь команда отримала подяку від організаторів гри та подарунки - футболки від ПУЕТ. Склад команди: Борис Ірина, Гребінченко Максим, Романків Олександра, Калугіна Єва, Середа Ростислав.

        

        
  21.03.18

  Віршем Ліни Костенко «Є вірші-квіти…» розпочався захід у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки, присвячений Всесвітньому дню поезії, який підготувала учитель української мови та літератури Аврамко Л.П. Поетичне слово може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією життя». Плекали високі почуття, змушували хвилюватись, давали насолоду, збагачували духовність гімназистів такі вірші таких поетів: Олени Пчілки «До Зеленого Гаю», Т.Г. Шевченка «Доля» та «Сон», Івана Франка «Чого являєшся мені…», Олександра Олеся «Сміються, плачуть солов’ї», Лесі Українки «Стояла я і слухала весну», Бориса Олійника «Сива ластівко», сонети Шекспіра, Павла Тичини «Ви знаєте, як липа шелестить?», Максима Рильського «Яблука доспіли», Володимира Сосюри «Так ніхто не кохав», Василя Симоненка «Про поезію». Окрасою свята стала презентація, яку створила учениця 11 класу Толкачова Анастасія, відео «Олена Пчілка і Зелений Гай» (Бутко В.В.), пісня Бориса Олійника «Сива ластівко», музичний супровід, відео кліпи. Познайомили слухачів із кращими зразками української пооезії гімназисти: Ізюменко Анастасія (10 клас), Скрипікова Мирослава (10 клас), Бєлих Владислав (11 клас), Хоменко Анна (10 клас), Цілуйко Олександра (10 клас), Колінька Юлія (10 клас), Крат Поліна 5клас), Шульга Катерина (11 клас), Демченко Дарина (5 клас), Федорова Олександра (11 клас), Гайдабура Артем (5 клас), Мартиненко Ліана (5 клас). У поезіях художників слова дзенить безкінечна казка буття. І так добре, затишно всім, хто переступить поріг їх творчості.

  Валентина Бутко, заступник директора з НМР.

        

        
  19.03.18

  Закінчилися заняття у школі майбутніх першокласників, а це захоплюючі ігри, завдання на кмітливість, пісні з рухами, розмальовки та вправи, які поліпшують увагу, пам'ять, мову дитини, закладають надійну основу майбутніх знань. А ще діти, готові до школи, повинні робити набагато більше, ніж просто вчитися: вони повинні вміти взаємодіяти з іншими дітьми, виконувати вказівки вчителя і функціонувати в класі. Усі ці життєві компетентності розпочали формувати у своїх майбутніх учнів учителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки!

  Дякуємо батькам, що обрали НАШ навчальний заклад!

  Діти, до зустрічі на святі "День знань"!

        

        
  16.03.18

  Команда старшокласників взяла участь у військово - спротивній грі "Джура"(учитель Підгайний О.М.).

        
  16.03.18

  Учитель математики Афанасьєва С.В. провела презентаційний урок у 9-А класі на тему "Скалярний добуток векторів", на якому учні розширили знання про вектор, вивчили властивості скалярного добутку векторів та застосували означення і властивості до розв'язування задач.

        
  15.03.18

  Відбулось засідання атестаційної комісії. У цьому році атестувалось 16 учителів. Атестаційна комісія І рівня Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки на підставі прийнятого рішення від 16 березня 2017 р. протокол № 4 звернулася з проханням до атестаційної комісії ІІ рівня розглянути матеріали на предмет встановлення, підтвердження кваліфікаційних категорій та педагогічних звань працівникам:

  • підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
   • Комащук Марії Олександрівні – соціальному педагогу
   • Рвач Олені Іванівні – учителю біології
   • Клімовій Катерині Павлівні – вчителю початкових класів
  • присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
   • Литвиненку Олександру Сергійовичу – практичному психологу
   • Шимці Ірині Петрівні – учителю української мови і літератури
   • Власенку Анатолію Борисовичу – вчителю фізичної культури
   • Лобас Оксані Миколаївні – учителю початкових класів
  • присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»
   • Рвач Олені Іванівні – вчителю біології
        

        
  13.03.18

  Сьогодні на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки було проведено І етап VI Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». У грі взяли участь 3 команди шкіл міста: «Акцент» (Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки), «Ecojust» (спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова), «Караван» (Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 4). Учні мали змогу застосувати отримані знання з економіки на практиці, приймати виважені рішення в якості власників супермаркету. Гра виявилася напруженою та водночас цікавою для учнів.

  Вітаємо команду "Акцент" у складі гімназистів 9-х класів та вчителя економіки Гарнагу С.І. з перемогою і бажаємо успіхів у наступному етапі!

        

        
  02.03.18

  Відбулись засідання міських методичних об'єднань, на яких репрезентували досвід роботи учитель біології вищої кваліфікаційної категорії Рвач О.І. та психолог гімназії Литвиненко О.С.

        
  01.03.18

  1-2 березня 2018 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено першу очну сесію навчання вчителів початкової школи, які у 2018/2019 навчальному році будуть працювати з першими класами. Учасниками заходу стали педагоги закладів загальної середньої освіти міста Гадяча, Гадяцького району, Сергіївської ОТГ Гадяцького району та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради. У сесії взяли участь такі вчителі гімназії : Ксьонз Г.А., Лобас О.М., Панасенко К.В., КопотьС.М.

        
  01.03.18