Оголошення!


Сторінки 1 2 3  4

13.12.18

Вітаємо учня 7-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Тіщенка Максима (учитель Костенко Л.О.) із перемогою на обласному чемпіонаті з інформаційних технлогій "Сучасна інформатика - успішне майбутнє"! У чемпіонаті взяли участь 66 учасників. Виконавши завдання дистанційного туру, Максим був запрошений на очний етап і виборов 2 місце.

      
08.12.18

У затишному залі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відбулося «Свято ввічливості та доброти», яке підготувала вчитель початкових класів Древаль Л.М. разом із учнями 3-Б класу.

Людина починається з добра,
Із ласки і великої любові,
Із батьківської хати і двора,
З поваги, що звучить у кожнім слові.

Людина починається з добра,
З уміння співчувати, захистити.
Це зрозуміти всім давно пора,
Бо ми прийшли у світ добро творити…

Л. Забашта

      

      
07.12.18

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулась XV шкільна конференція, на якій репрезентували свої дослідження члени Малої академії наук. У цьому році гімназистів зацікавили питання історії розвитку систем одиниць вимірювання, перспективи розвитку шкільної робототехніки, хімічні джерела струму, діяльність сонячних електростанцій, геометрії в архітектурі міста. Так гімназисти роблять перший крок у світ науки! Над науково-дослідницькими роботами працювали Сизьон Катерина (учитель Галушка Л.П.), Омельяненко Валерія (учитель Євко В.М.), Остапенко Павло (учитель Кириченко І.О.), Павлюк Олександр (учитель Залозна Т.О.), Романенко Діана (учитель Субота Б.О.).

      

      

      
07.12.18

3-9 грудня 2018 року в рамках тижня комп’ютерних наук пройшла міжнародна освітня ініціатива «Година коду» (Hour of Code), що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів за допомогою проведення спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. Цього року організатори запропонували відправитись у мандрівку з героями світу Діснея та створити власну гру «Зоряні війни» в далекій-далекій галактиці. Гімназисти також долучилися до глобального руху, спробували свої сили у програмуванні та отримали сертифікати.

      


06.12.18

Учитель української мови Бердник Т.М. узяла участь у ІІ обласному форумі педагогічних працівників експериментальних закладів освіти у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

      
05.12.18

Із нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера в Україні подяку отримали педагогічний та учнівський колективи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки за активну громадянську позицію, високий рівень організації волонтерської діяльності в освітньому закладі.

      
04.12.18

Унікальний і непередбачуваний Максим Білаш, учень 5-А класу Гадяцькоіі гімназії імені Олени Пчілки, - чемпіон області, України з боксу та неодноразовий призер обласних змагань із футболу (у складі команди). Вітаємо та бажаємо ще більше перемог у твоєму житті .


01.12.18

Учні гімназії Хоменко А.(11 кл.), Крамаренко В.(9-А кл.), Білоцерківська А. (8-А кл.), Тіщенко М.(7-А кл.) узяли участь у другому етапі IV обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє», який проходив на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

      
01.12.18

Учениці Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Хоменко Анна (11 клас) та Романків Олександра (10 клас) були запрошені взяти участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», де представили дослідження з географії та історії. Вітаємо Аню і Олександру, а також учителів Васюту Л.І. та Білоус Т.М.