Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4  5

21.02.18

Учні Гадяцької гімназії імені Олени взяли участь у першому етапі Чемпіонату області з основ підприємництва "Крок до бізнесу". Провела цю гру для учнів Михайленко Олена Миколаївна - адміністратор молодіжного бізнес-центру ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі". У грі взяли участь чотири команди із числа учнів 9-А, 9-Б та 10-го класів гімназії.

Учасники гри спробували себе в ролі власників супермаркету. Юні підприємці чесно змагалися, демонструючи набуті знання та вміння з економіки. Вони самостійно приймали управлінські рішення для забезпечення прибуткової діяльності свого підприємства. Команди намагалися знаходити вихід зі складних ситуацій, застосовуючи теоретичні знання, практичні навички з економіки, демонструючи вміння приймати рішення, робити логічні висновки.

Переможцем гри було визнано команду "Акцент" 9-А класу у складі: Гребінченко Максима, Борис Іри, Артюх Олі, Середи Ростика, Таран Марини, Романків Олександри та Калугіної Єви. Вітаємо переможців!

Гарнага С.І., учитель економіки

      
21.02.18

«Мова - то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги»,- так писав В. Сухомлинський. Сьогодні, 21 лютого, гімназисти зібрались у залі з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови і взяли участь у заході «Із маминого джерела», який підготувала учитель української мови Бердник Т.М. Щорічно у цей день ми підводимо підсумки шкільного конкурсу творчих робіт «Моя країна – Україна». Вітаємо переможців: Дядечко Богдан (3-В клас), Власенко Владислав (4-А клас), Котляр Еліна (6-Б клас), Зуй Вероніка (7-А клас), Шестопал Інна (9- А клас)!

      

      
21.02.18

Із нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови гімназисти 5-х класів узяли участь у мовознавчому турнірі-подорожі. Переможцем стала команда учнів 5-А класу. Вітаємо!

      

      
21.02.18

Вітаємо екологічну бригаду "Пролісок" та педагога-організатора Сосницьку Л.О. з перемогою на міському конкурсі.

      

      
21.02.18

Учні 8 класів на уроці інформатики позмагалися у квесті «Цікаве програмування». Виконати першими всі завданнями змогли: Крамаренко Вадим та Лагута Андрій (8-А клас), Мардакін Олексій та Оксьом Станіслав (8-Б клас). Вітаємо переможців!!!

      

      
20.02.18

Вітаємо учня 9 класу Гребінченка Максима та вчителя економіки Гарнагу С.І. із 3 місцем, яке виборов Максим на обласній предметній олімпіаді!

      
20.02.18

Насиченим на інформацію було скайп-з’єднання із Maria Jose Giavedoni, що проживає в Агрентині. За годину вона познайомила гімназистів із ландшафтом та визначними місцями, флорою та фауною, найпопулярнішим видом спорту країни, розповіла про національні символи, одяг, танець, страви своєї Батьківщини.

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      
19.02.18

Учитель предмету "Захист Вітчизни" Комащук М.О. на високому науково-методичному рівні провела урок у 10 класі "Основні інфекційні захворювання дихальних шляхів". Форма проведення заняття "ділова гра" сприяла розвитку життєвих компетентностей гімназистів.

      

      
16.02.18

Вступ 2018: оприлюднені спеціальності українських вишів

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» оприлюднені дані про освітні програми, на які буде проводитись прийом вступників на навчання у закладах вищої освіти в 2018 році. Зокрема, на освітній платформі оприлюднено інформацію про освітні програми кожного навчального закладу, перелік конкурсних предметів для вступу, складові конкурсного бала, відповідні коефіцієнти, що застосовуватимуться для розрахунку конкурсного бала тощо.

Також для кожної освітньої програми висвітлені актуальні дані щодо ліцензійного обсягу, строків навчання, факультету, на якому проводиться навчання, інша корисна для вступників інформація.

Опубліковані дані допоможуть абітурієнтам визначитись із вибором навчального закладу, освітньої програми у ньому, та виважено обрати необхідні предмети для складання зовнішнього незалежного оцінювання.
15.02.18

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам'ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. Гімназисти долучились до акції, яка проводилась у місті.

      
15.02.18

Сьогодні гімназисти вшанували пам'ять випускників, воїнів-інтернаціоналістів Сергія Білохи та Сергія Швидкого.

      
15.02.18

Учні 8 класів переглянули презентацію «Ніклаус Вірт – автор мови програмування Паскаль». Сьогодні відомому вченому виповнюється 84 роки, а створені ним мови програмування Паскаль і Оберон вивчають учні та студенти у всьому світі.

      
14.02.18

Учні 6 класів зареєструвалися на сайті гімназії для участі у веб-квесті «У країні Скретч», який триватиме наступні два тижні. Переглянути список доступних завдань можна за посиланням.

      
14.02.18

Вітаємо команду юнаків гімназії, яка виборола 3 місце у турнірі з міні-футболу, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

      
14.02.18

Сьогодні у школі відзначали День комп’ютерщика. Учні переглянули відео «Історія виникнення комп’ютера ENIAC».

      
13.02.18

Сьогодні гімназисти спілкувалися із однолітками, що проживають у Сербії. Допитливі учні обох країн натхненно ділилися інформацією про свою Батьківщину. Закордонні учні виявили неабияку зацікавленість до нашого національного вбрання, особливо до вінка. Учитель Anica Trickovic попросила розповісти про цю українську прикрасу під час наступного скайп–з’єднання. А її учні пообіцяли розповісти про свій національний танок.

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      
13.02.18

Згідно плану декади інформатики проведено інформаційні хвилинки «Вільям Шоклі – винахідник транзистора».

Саме 13 лютого 1910 року народився вчений-фізик та лауреат Нобелівської премії «за дослідження напівпровідників і відкриття транзисторного ефекту» Вільям Бредфорд Шоклі. Нагадаємо, що завдяки транзисторам комп’ютери значно зменшились у розмірах та вартості.

      
12.02.18

У вестибюлі школи можна переглянути творчі роботи гімназистів, які вони створили за допомогою комп’ютера. Ось деякі з них (зліва направо – Каплій А., 9-Б, Карпенко Є., Котляр Е., Живогляд С., 6-Б).

      

      
12.02.18

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки розпочалась декада інформатики. Сьогодні учні 10 класу готували презентації про відомих вчених, які зробили внесок у розвиток інформатики та комп’ютерної техніки – Віктора Михайловича Глушкова, Ніклауса Вірта, Уільяма Шоклі.

      
12.02.18

Вітаємо ученицю 9 класу Борис Ірину та вчителя географії Васюту Л.І. із 3 місцем, яке виборола Іра на обласній предметній олімпіаді!

      
10.02.18

В Полтавському університеті торгівлі і економіки відбувся конкурс "Поезія народів світу" для учнів 9-11 класів загальноосвітніх закладів Полтавської і Сумської областей. У конкурсі взяла участь учениця 8-б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Ксенія Варбанець, де була відзначена в номінації " Душевне і оригінальне читання німецької поезії". Вітаємо Ксенію!

      
09.02.18

Гімназисти вдруге відвідали Італію (учитель Мироненко Т.Л.). Італійські друзі підготували справжню “екскурсію” містом Карбонія. Учні демонстрували визначні місця та споруди міста. Гімназисти також запросили “прогулялися” вулицями Гадяча, зупиняючись біля пам’ятників та розповідаючи про історію рідного міста. Цікаво було побачити національне вбрання та символіку обох країн.

      
09.02.18

Учитель трудового навчання Степанович Я.А. провела виставку творчих робіт учнів гімназії. З особливим інтересом вироби розглядали учні молодших класів.

      

Власні колекції представили Демченко Д., Запорожець В., Єфімова Д. (5-А кл.), Огілько Д. (6-А кл.), Домашенко П., Устименко А. (6-Б кл.).

      
09.02.18

Зимова пора – це серйозне випробування для пернатих. Із кожним днем знайти їжу стає все важче. Гімназисти разом із вчителем трудового навчання Підгайним О.М. подбали про птахів і повісили годівниці, зроблені своїми руками.

      

      
09.02.18

Класний керівник Костенко Л.О. провела для учнів 6-А класу тренінг "Початок професійного самовизначення".

      
08.02.18

Учитель біології вищої кваліфікаційної категорії, "старший вчитель" Рвач О.І. підготувала до друку методичний посібник "Формування мотивації навчальної діяльності на уроках біології".

      
08.02.18

Із нагоди відзначення 190-річчя від дня народження французького письменника Жюля Верна учителі зарубіжної літератури Бутко В.В., Нестерук С.І., Шимка І.П. та бібліотекар Витушинська С.В. ознайомили учнів із цікавою інформацією про класика пригодницької літератури та основоположника жанру наукової фантастики.

      
08.02.18

Учитель української мови Шимка І.П. підготувала до друку методичний посібник "Розвиток критичного мислення на уроках української мови та літератури".

      
08.02.18

Учитель інформатики Субота Б.О. провів презентаційний урок у 5 класі на тему "Виконавці та їх системи команд".

      
08.02.18

Учитель початкових класів Лобас О.М. підготувала до друку методичний посібник "Вправи, які сприяють вдосконаленню читацької компетентності молодших школярів".

      
07.02.18

Сьогодні гімназисти відвідали Португалію (учитель Мироненко Т.Л.). Як завжди, натхненно та вміло наші учні з’ясували місцезнаходження співрозмовника. Сьогодні вперше завданням для учнів було охарактеризувати українців. З якою гордістю наввипередки гімназисти перелічували прикметники, які, на їхню думку, притаманні нам – українцям! Адже нам є чим пишатися!!!

      
07.02.18

Учителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки працюють над упровадженням нової моделі сучасної початкової школи через організацію навчально-виховного процесу, оновлення змісту і структури освіти, введенням у педагогічну практику інноваційних технологій навчання і виховання та розумним їх поєднанням із класичними. Із цією метою 1 лютого 2017 року на базі перших класів було проведено семінар-практикум, у якому взяли участь Дроботя Г.М. - заступник міського голови, Бутенко С.М.- начальник відділу освіти, молоді та спорту, Павленко А.М.- головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту, Шимка Н.П. – методист методичного кабінету, Недвига Г.А. – голова Гадяцької районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Оскільки інноваційним підходом для навчання молодших школярів і є науково-педагогічний проект «Інтелект України», у якому гімназія бере участь із 2017 року, учасники семінару мали змогу відвідати уроки у 1- А класі, який навчається за проектом ( вчитель Максимів Л.Ф.). Було проведено два уроки: читання на тему "Алфавіт. Буква Жж та звук. Казка Андерсена "Дикі лебеді" та «Навчаємося разом», на якому діти розвивають пам'ять за спеціальними методиками, вчаться працювати з інформацією. На жаль, такого уроку немає в навчальних планах звичайних класів. До кожного уроку автори проекту розробили навчально-методичне забезпечення, відповідно до рекомендації експертної групи проекту у складі фахівців Державної установи «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України». Динамічність уроків, насиченість інформацією, робота у підручниках – зошитах, елементи гри, змагань, завдання від Кнопочки, Незнайки (та інших героїв) – не залишають байдужими учнів. Дітям цікаво на уроках, комфортно, вони відчувають, що можуть бути успішними, а це – головне. Перебувати у «ситуації успіху» для дитини – це шлях до подолання усіх навчальних, а пізніше і життєвих, перешкод. Згідно ідеї проекту, на кожному уроці в проектних початкових класах застосовуються інформаційно-комунікаційні технології та мультимедійне забезпечення, адже сьогодні нові інформаційні технології – невід’ємна частина нашого життя. Їх застосування дає змогу інтенсифікувати процес навчання в початковій школі, зробити його наочнішим і динамічнішим, скоротити час на вивчення теми, підвищити рівень сприйняття і розуміння учнями матеріалу, формувати уміння працювати з інформацією, формувати дослідницькі уміння, розвивати комунікативні здібності молодших школярів. Науково-педагогічний проект "Інтелект України" реалізується на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники–зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечений комп'ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні початкових класів, які працюють за проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, вміють працювати з інформацією. Для успішної роботи проектного класу у 2017 році за сприяння міської ради було придбано ноутбук та телевізор. Ми впевнені, що можемо побудувати сучасну українську школу - школу, до якої діти ходять із задоволенням.. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Уроки були проведені на високому науково-методичному рівні та отримали схвальні відгуки присутніх.

Нестерук С.І., заступник директора з НМР

      

      
07.02.18

На базі перших класів було проведено семінар-практикум, у якому взяли участь Дроботя Г.М. - заступник міського голови, Бутенко С.М.- начальник відділу освіти, молоді та спорту, Павленко А.М.- головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту, Шимка Н.П. – методист методичного кабінету, Недвига Г.А. – голова Гадяцької районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Надзвичайно цікавим і змістовним був урок читання у 1-Б класі на тему "Українська народна казка "Лисичка і журавель", який провела Федоренко О.О.. Поряд з сучасними формами і методами навчання були використані планшети, на яких першокласники з великим захопленням виконували завдання. Дякуючи Боцулі О.А., депутату міської ради, директору ПВКП «АСК», наші учні можуть користуватися двома планшетами. Урок проведено на високому методичному рівні.

      

      
06.02.18

Гімназисти уже неодноразово відвідували Африку за допомогою Skуpe. Вони разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. були у Кенії (двічі) та у Південній Африці. А цього разу школярі спілкувалися з учителем із Нігерії.

      
06.02.18

У рамках відзначення Дня безпечного Інтернету учні 5 класів переглянули відео «Корисні підказки: «Увага, Інтернет!». Діти пригадали основні правила поведінки у всесвітній мережі.

      

Учні 7-А та 7-Б класу, долучившись до спільного проведення Дня безпечного Інтернету, підготували тематичні плакати та комп’ютерні презентації.

      

Корисно та цікаво пройшов урок інформатики у 9-А та 9-Б класі. Учні активно змагалися у грі «Морський бій» на тему «Безпека в Інтернеті». Щоб перевірити, наскільки гімназисти знаються на небезпеках глобальної мережі та вміють запобігти цим небезпекам, вчителі інформатики Костенко Л.О. та Штанько Ю.С. підготували ряд оригінальних запитань. Хочете перевірити і себе, тоді дайте відповідь на одне із запитань гри: «Ця програма виглядає як легальний програмний продукт, але під час запуску здійснює шкідливі дії (крадіжки паролів, перетворює ваш комп’ютер на машину розсилки), вона не поширюється сама по собі, назва взята з античної міфології».

      
06.02.18

Надзвичайно цікавою видалася бесіда про історію рукоділля з дівчатами 6 класів учителя трудового навчання Степанович Я.А. Зображення вінтажних інструментів та швейного обладнання, цікаві повідомлення викликали захоплення.

      
05.02.18

У рамках проведення декади трудового навчання дівчатам 9 класів було запропоновано перегляд відео сюжетів про текстильні матеріали (учитель Степанович Я.А.). Дана інформація розширила уявлення дітей про походження, властивості та застосування кожного виду волокон.

      
02.02.18

Знайшовши “таємничу країну”, мимоволі згадалася дитяча казка “Айболит”, адже сьогодні гімназистм потрапили аж у провінцію Лімпопо, що у Південній Африці (учитель Мироненко Т.Л.). Та незважаючи на казковий настрій, спілкування із Phuti було дуже цікавим та пізнавальним для учнів. У ході розмови вони дізналися про 9 провінцій країни, 11 офіційних мов, Phuti розтлумачила значення усіх кольорів на прапорі, розповіла про національні свята та свої захоплення.

      
02.02.18

Учитель початкових класів Панасенко К.В. провела презентаційний урок української мови у 3-В класі на тему "Рід іменників: чоловічий та жіночий".

      

      
02.02.18

Практичний психолог Литвиненко О.С. провів у 9-Б презентаційне тематичне коло "Жорстокість і насилля в моєму житті".

      
02.02.18

Сьогодні гімназисти по-новому відкрили для себе Італію. Учні швидко з’ясували назву країни, а от місто, в якому проживають закордонні друзі, вони довго не могли знайти. Ми звикли до “чобітка” на карті із “м’ячем на кінчику пальців”, а співрозмовники проживають на острові Сардинія!! Проект реалізує учитель англійської мови Мироненко Т.Л.

      
31.01.18

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулася зустріч учнів із провідним фахівцем екологічної освіти Зозулею О. О.

Він провів ознайомчу лекцію про роботу регіонального ландшафтного парку "Гадяцький". Також Олександр Олексійович поділився з учнями своїм досвідом роботи, розповів про проблеми сьогодення в довкіллі нашого краю. Варто відзначити, презентацію власноруч розробленого календаря екологічних та природоохоронних дат.

Зустріч була досить цікавою, а головне - повчальною. Кожен з нас має розуміти, що потрібно охороняти природу і робити все можливе, аби наше довкілля було набагато чистішим.

Як сказав Олександр Олексійович: "Жити потрібно так, щоб гордитись і переконувати інших, що ми живемо в кращому місці".

Гаврилко Анна, учениця 11 класу

      
31.01.18

Гімназисти сьогодні поспілкувалися зі школярами із Кенії (учитель Мироненко Т.Л.). Учні обмінювалися не лише інформацією про школу, шкільне життя, захоплення, але й навчали один одного рідної мови.

      
31.01.18

Команда «Ніка» Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки взяла участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на приз мера міста Нестеренка В.О. (Керівник Шаманська О.М.).

      
29.01.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки ввійшла до мережі шкіл лідерської освіти Полтавської області! У 2018 році відбудуться 3 семінари на базі шкіл, що входять до Полтавської мережі шкіл лідерської освіти. У рамках цих семінарів будуть проведені засідання СДГ "Філософія лідерства в освіті", учасником яких є заступник директора з НМР Бутко В.В.
29.01.18

Завдячуючи творчому підходу Копоть С.Є., щороку на новорічні та різдвяні свята гімназія має такий красивий та святковий вигляд! Дякуємо!

      
27.01.18

Випускники 11 класу були присутні на Дні відкритих дверей у КНУКіМ в місті Києві.

      
26.01.18

По-домашньому теплою була цьогоріч зустріч випускників. Музичні вітання подарувала Павлюченко Анна, яка закінчила гімназію 5 років тому, та Неділько Яна, випускниця 2008 року. Романтичний та веселий настрій створили фільми про вчителів та історію закладу, створені заступником директора з ВР Шаманською О.М. та випускниками різних років до Дня працівників освіти.

      

      

      
26.01.18

Вітаємо команду дівчат із волебойболу (10 клас) із зайнятим 3 місцем у змаганнях у залік Спартакіади школярів м. Гадяча 2017-2018 навчального року (учитель Бовт С.М.)

      
25.01.18

Струмки зіллються – ріки,

Люди з’єднаються – сила.

Сьогодні Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки гостинно зустріла нових учасників Skype in the Classroom. Уперше відбулася скайп мандрівка у новому форматі, адже до нашого навчального закладу були запрошені учні та учителі шкіл міста Гадяч.

Охоче погодилися приєднатися до подорожі учителі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 (Дудченко Л., Левун О.), Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (Юхименко Ю.) та їхні учні.Учні відвідали Wyoming State Museum (США). Екскурсовод Nathan Doerr поділився з учнями інформацією про історію штату Вайомінг, корінних мешканців та стиль їхнього життя, національні парки, дику природу та розповів захоплюючі легенди про найбільшу наземну тварину в Америці – буйвола.

Діти проявили неабияку цікавість щодо почутого і активно підтримували діалог із Nathan Doerr.

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      
25.01.18

Учитель англійської мови Демченко Н.Г. провела у 3-Б класі цікавий та змістовний презентаційний урок на тему «Їжа», на якому використала презентацію, аудіозаписи, ілюстрації.Урок сприяв приросту знань учнів.

      

      
24.01.18

Вітаємо вчителя початкових класів Оксану Миколаївну Лобас із зайнятим 2 місцем на Всеукраїнському конкурсі у рамках освітнього проекту "На урок", номінація "Навчання грамоти".

      
22.01.18

У День Соборності України у закладі проведено такі заходи: флешмоб, " Я люблю Україну"(9 класи), гру-конкурс «Ми живемо а Україні»(7 класи) та виставку малюнків. Також гімназисти взяли участь у міському заході "Ланцюг єднання".

      

      
22.01.18

Виставка малюнків гімназистів до Дня Соборності України.

      
19.01.18

Згідно плану декади географії проведено інформаційні хвилини "Цікава географія".

      
19.01.1819.01.18

Відбулись змагання з волейболу серед 5 команд юнаків закладів освіти нашого міста. У запеклій боротьбі місця розподілились наступним чином:

 • І місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4;
 • ІІ місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки (учитель Бовт С.М.). Вітаємо! • 19.01.18

  У гімназії знову тематична п'ятниця-день сорочки.

        
  18.01.18

  У рамках декади географії учитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель -методист Васюта Л.І. провела у 8-А класі вікторину "Чи знаєш ти Україну?", переможцем якої став Остапенко Павло, та конкурс на кращий проект "7 чудес України". Цікавими були роботи Остапенка Павла "Природа України" та Гречка Сергія "Софіївський дендропарк".

        
  17.01.18

  Сьогодні гімназисти разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. онлайн відвідали столицю В'єтнаму Ханой.

        
  17.01.18

  Спілкування по Sкype(учитель Мироненко Т.Л.) було присвячене великому християнському святу – Різдву. Воно має багату історію з унікальними традиціями, звичаями, символами та оберегами. Учні 9-х класів (Нижник Є., Бондаренко С. та Чирвон А.) підготували та розповіли про Святу вечерю і традиційні страви, колядки, щедрівки, Різдвяну зірку та дідух. Із святковими словами звернувся до турецьких друзів. колектив колядників у складі гімназистів 5-10 класів (Приступа Д., Сосницька П., Власенко Я., Куцева К., Лагута А., Прудка А. та Махрова М.) разом із Сосницькою Л.О. Турецьким друзям було дуже цікаво, адже такого свята на їхній Батьківщині немає.

        
  17.01.18

  У рамках декади географії (учитель Васюта Л.І.) представлено виставку стінгазет та контурних карт.

        
  16.01.18

  Вітаємо переможців міського конкурсу медіа-продукції: буклетів, листівок, веб-сторінок, блогів, фото презентацій, відеопрезентацій, відеороликів на тему "Здорова дитина-багата країна": Ізюменко Анастасія (10 клас)- 1 місце, учні 9-А класу - 2 місце, учні 7-Б класу - 2 місце, Даниленко Анастасія (11 клас) - 3 місце, Хоменко Анна (10 клас)- 3 місце, Литвиненко Ярослав (9-Б клас) - 3 місце.

        
  15.01.18

  Підведено підсумки міського конкурсу по створенню медіа продукції: буклетів, листівок, веб-сторінок, блогів, фотопрезентацій, відеопрезентацій, відеороликів "Здорова дитина- багата країна". За особистий внесок у формування в учнів позитивної мотивації до здорового способу життя і формування у них позитивних життєвих цінностей та ідеалів нагороджено заступника директора з навчально - виховної роботи Шаманську О.М. та вчителя фізичної культури Власенка А.Б. Вітаємо!
  12.01.18

  Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, завдячуючи вчителю англійської мови Мироненко Т.Л., уперше познайомилися із закордонними друзями, які мешкають в Азії, а саме у м. Шеньчжень( Китай). Спілкуючись із однолітками, діти по-новому відкрили для себе цю країну . Із кожним спілкуванням по Skype гімназисти переконуються, що англійська мова допомагає пізнати світ!

        
  12.01.18

  Заступником директора з навчально-методичної роботи Коблицею М.Г. була проведена консультація для старшокласників "Особливості пробного ЗНО-2018. Реєстація на пробне ЗНО-2018".
  10.01.18

  Відбулось чергове спілкування по Skype зі шведськими учнями класу Marie Nilsson, що у місті Крістіанстад. Гімназисти відчули себе справжніми експертами, адже ми були першою школою, з якою наші шведські друзі вирішили спробувати Mystery Skype (Учитель - Мироненко Т.Л.).

        
  04.01.18

  Учитель математики вищої кваліфікаційної категорії Галушка Л.П. на засіданні міського методичного об'єднання поділилась досвідом роботи.
  04.01.18

  Голова ММО вчителів іноземних мов Мироненко Т.Л. провела майстер-клас на тему “Innovative learning through Skype” та запросила експерта (Innovative Educator Expert) із Філіппін Marivi Casrto, яка поділилася знаннями та досвідом використання Skype у навчальному процесі.