Оголошення!


Сторінки 1 2  3

20.11.17

Учитель предмету "Захист Вітчизни" Підгайний О.М. згідно реалізації проекту "Час захоплюватись Україною" Плану розвитку Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки підготував та представив презентацію для учнів 10-11 класів "Сучасна вогнепальна зброя - основа Збройних Сил України".

      
20.11.17

Колектив гімназії працює над створенням сприятливого учнівського середовища. Так, на минулому тижні у початкових класах з’явилися різнобарвні килимки-смайлики, за допомогою яких діти діляться враженнями від прожитого дня, дарують один одному побажання та виконують різні завдання «від смайлика» на цікавих уроках.

      

      
19.11.1719.11.1719.11.1718.11.1718.11.1717.11.17

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулись загальношкільні батьківські збори. Адміністрацією закладу проведено велику роботу по їх підготовці, тому на розгляд були представлені наступні питання:

 • Про нагальні питання впровадження Закону України «Про освіту». Смірнова Т.Ю., директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки
 • Створення умов для розвитку ключових компетентностей гімназистів в умовах інформаційного середовища з метою успішної самореалізації . Презентація. Бутко В.В., заступник директора з НМР
 • Особливості проведення ЗНО в 2018. Про впровадження ЗНО в 4 і 9 класах. Коблиця М.Г. , заступник директора з НВР
 • Початкова школа в концепції Нової української школи. Нестерук С.І., заступник директора з НВР
 • Права та обов’язки батьків. Відповідальність батьків за неналежне виховання дітей. Шаманська О.М., заступник директора з ВР
 • Торгівля людьми – актуальна проблема сьогодення. Литвиненко О.С., практичний психолог гімназії
 • Про ефективність та важливість щеплення. Микитенко С.І., педіатр дитячої консультації.
 • Також відбувся концерт.

        

        

        
  17.11.17

  День бантика - таким був тематичний день у закладі. Приємно, що вчителі завжди підтримують своїх вихованців.

        

        
  16.11.17

  Гімназисти відзначили День толентності, підготувавши випуски класних газет. День толерантності відзначається 16 листопада в усьому світі, запровадили його 1995 року за рішенням ЮНЕСКО.Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

        
  16.11.17

  16 листопада 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 проведено змагання юнаків та дівчат із шахів у залік міської Спартакіади школярів 2017/2018 навчального року. Згідно результатів змагань команда гімназистів виборола 2 місце. Серед дівчат кращою стала Варбанець Ксенія. Вітаємо!!!

        
  15.11.17

  Захопленння учнів початкових класів викликають танцювальні перерви, які організовують члени Гімназійного парламенту та Сосницька Л.О.!

        
  15.11.17

  Згідно плану розвитку Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, зокрема проекту "Час захоплюватись Україною", протягом тижня було проведено ряд заходів: учитель хімії Євко В.М. розповів учням 8-х класів про підприємства харчової промисловості Полтавщини, учитель фізичної культури Бовт С.М. десятикласникам - про спортивні досягнення українців, а учитель інформатики Субота Б.О. учням 7-х класів - про досягнення в ІКТ. На заняттях було використано фільми, презентації та мережу Інтернет.

        

        

        
  14.11.17

  14 листопада - 145 років від дня народження А.С.Малишка (1872-1970), українського поета.

  Бібліотекар Витушинська С.В. ознайомила учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки із життєвим і творчим шляхом Андрія Малишка. Також гімназисти переглянули кінофільм, присвячений поету-пісняру.

        

        
  14.11.17

  Із метою підвищення рівня фінансової грамотності, формування сучасних принципів ставлення до грошей, прийняття виважених фінансових рішень в Україні з 6 по 15 листопада проводиться Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності. У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки було проведено заходи для розвитку економічного мислення і набуття відповідних практичних навичок: урок-практикум "Заощадження", брейн-ринг «Історія виникнення та розвитку фінансових відносин», тренінг від представника ПриватБанку «Плата за кредит», гра «Менеджмент», урок з використанням ІКТ «Як примножити свої заощадження», виставка стінгазет з обраної теми курсу «Фінансова грамотність"(учитель -Гарнага С.І.).

        

        
  13.11.17

  Лобас Оксаною Миколаївною на високому науково-методичному рівні проведено урок математики в 4-А класі на тему «Одиниці вимірювання маси». Зацікавлення учнів викликали міжпредметні зв’язки, адже крім задач, вправ та ігор учні дізнались про роботу кондитерської фабрики на Полтавщині та підприємств харчової промисловості. Урок був тісно пов’язаний із життям.

        

        
  13.11.17

  Презентаційний урок літературного читання на тему «Дмитро Павличко «Соняшник» у 3-В класі провела Панасенко Катерина Віталіївна.

        

        
  12.11.17  12.11.17  11.11.17  11.11.17  11.11.17  10.11.17

  У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулось свято краси, грації, таланту і творчості «Міс Осінь». Вітаємо переможця конкурсу «Міс Осінь» Прудку Анастасію та віце-міс Лисенко Оксану . Дякуємо всім учасницям, які відзначені у різних номінаціях.

        

        

        
  10.11.17

  Ваш улюблений колір — червоний, тоді вам буде цікаво знати, що означає червоний колір. Він символізує нестримне прагнення до успіху, драматизації переживань, відчуття повноти життя. Це — стимул до діяльності, активності у всіляких сферах. Людина відрізняється сміливістю, силою волі, владністю, запальністю, товариськістю, схильністю до альтруїзму, якщо червоний - його улюблений колір.

  Сьогодні у закладі знову відбулась тематична п'ятниця, яка присвячена червоному кольору. Важливо, що учні згадали символіку цього кольору, фільми, книги... А ще - мали можливість одягнутись у червоне вбрання.

        
  10.11.17

  Команда інтелектуалів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, члени шкільного гуртка «Юний ерудит», відіграли першу гру міського туру «Що? Де? Коли?» за ініціативи клубу «Магніт» та міського відділу освіти. Гра була цікава, захоплююча і багата на перемоги. Дякуємо за чудові емоції!

        

        
  09.11.17

  У День української писемності та мови вчителі та учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

        

        

  Більше фото можна переглянути у Фотоальбомі
  09.11.17

  У День української писемності на перерві учні разом з учителем української мови Аврамко Л.П. виконували українські пісні за допомогою караоке.

        

  Більше фото можна переглянути у Фотоальбомі
  09.11.17

  Сьогодні учні 5-х класів разом з учителем української мови Аврамко Л.П. провели захід, присвячений Дню української писемності.

        

        

        

  Більше фото можна переглянути у Фотоальбомі
  07.11.17

  Учитель фізичної культури Сахно В.О. провів презентаційний урок на тему «Футбол».

        

        
  07.11.17

  Особливості та переваги науково-педагогічного проекту

  “Інтелект України”

  В Україні вже декілька років поспіль діти початкових класів навчаються за програмою проекту «Інтелект України» і демонструють приголомшливі результати. Окрім того що майже всі учні показують високий рівень знань, педагоги і батьки були вражені креативністю мислення, творчими ідеями, патріотизмом, вмотивованістю до навчання дітей, які беруть участь у Проекті.

  Полтавська область лише в цьому році долучилася до проекту. Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки одна з перших у області та перша у районі з 2017 – 2018 навчального року розпочала впроваджувати науково – педагогічний проект «Інтелект України». Він реалізується в початковій школі на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. Мета всеукраїнського науково-методичного проекту «Інтелект України – впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та учнівської молоді.

  У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:

 • розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики;
 • сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу;
 • вільно спілкуватися іноземними мовами. Англійська мова вивчається з 1 класу по 3 уроки на тиждень;
 • сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, успішної участі в олімпіадах з цих навчальних предметів (навчальні предмети «Людина і світ», «Еврика»);
 • сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаємося разом»).
 • У 2006 році команда провідних вчених Харкова на чолі з доктором педагогічних наук Гавриш І.В. запропонували до впровадження власну концепцію виявлення, виховання й навчання обдарованих дітей, яка розроблена на основі як власних напрацювань, так і передових, найбільш ефективних відповідних методик. Звертаємо вашу увагу на те, що проект «Інтелект України» не дублює розвивальне навчання, це зовсім інші методики. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники – зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечений комп`ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні початкових класів, які працюють за Проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, уміють працювати з інформацією. Вартість усіх навчальних матеріалів для однієї дитини становить 195 грн. на місяць (в вартість входять 12 зошитів, які висилаються учню кожного місяця для роботи на уроці, зошити замінюють підручники). Вартість матеріалів не підвищувалася кілька років і підвищення не планується. Перепідготовку вчителя організовують координатори проекту. Так, вчитель Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Максимів Лідія Федорівна, яка у цьому навчальному році працює у проектному класі, пройшла курси підготовки вчителів початкової школи з 31 травня по 3 червня 2017 року в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

  Сутність проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам`яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо. Програма розроблялася таким чином, щоб врахувати вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв`язкам, засобам наочності та відеоматеріалам, об`єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим. Для прикладу, якщо на уроці «Читання» діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці «Людина і світ» вони дізнаються про класову та видову приналежність цього птаха, спосіб життя, проглядають відеофрагмент з соловейком, чують його спів.

  Необхідною умовою навчання в проектному класі є наявність телевізора. Варто зауважити, що телевізор у проектному класі офіційно є інструментом навчання і тому розміри діагоналі, місце розташування, частота і час його використання на уроках суворо регламентовані з урахуванням санітарних норм та рекомендацій науковців – медиків, що працюють у проекті.

  Робота з комп`ютером у першому класі не передбачається. З другого класу вже планується введення інформатики. Діти займатимуться в підгрупах, вивчатимуть принципи роботи з інформацією, повідомленнями, даними, навчаться елементарних операцій з текстами й графічними об`єктами, роботи в Інтернеті й з електронною поштою, створенню невеликих презентацій та інше. Передбачається один урок на тиждень з безпосередньою роботою на ПК не більше 15 хвилин за урок.

  Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: “Навчаємося разом”, на якому діти розвивають пам`ять за спеціальними методиками, вчаться працювати з інформацією, та предмет “Еврика”, на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над рішенням складних задач. Завдяки тому, що під час розробки й апробації програми проект мав медико-психолого-психіатричний супровід провідних вчених Інституту здоров`я школярів та підлітків Академії медичних наук України, вдалося побудувати програму так, щоб зберігати оптимальний баланс психофізичного стану дитини, не допускаючи, з одного боку, нервового перезбудження, а з іншого – втоми, втрати цікавості. Крім обов`язкових уроків фізичної культури, кілька разів упродовж кожного уроку учні беруть участь у музичних паузах з елементами фізичних вправ і танцювальних рухів, роблять вправи для очей, застосовують релаксуючі елементи.

  Поширення програми на середню й старшу школу є обов`язковою умовою реалізації проекту “Інтелект України”. У кожній школі, яка є учасником науково-педагогічного проекту, школярі зможуть продовжити навчання за програмою “Інтелекту України” до випускного класу. У випадку ж переходу дитини з проектного класу до іншого, в т.ч. через сімейні обставини, переїзд тощо, дитина легко зможе увійти в навчальний процес і навіть з певною ймовірністю матиме переваги, використовуючи набуті навички та вміння.

  Запрошуємо всіх батьків, які мріють бачити свою дитину інтелектуально розвинутою, творчою, активною, життєрадісною і успішною у житті записатись у 1 клас (2018 – 2019 навчальний рік), який буде працювати за програмою проекту «Інтелект України».

        

  Більш детальніше Ви зможете ознайомитись на вкладці Батькам - Проект "Інтелект"
  06.11.17

  Щоб відповідати вимогам часу, кожному педагогу необхідно постійно удосконалювати свою педагогічну майстерність, збагачувати методичний арсенал, вибудовувати індивідуальний творчий стиль, що дозволяло б йому бути на висоті поставлених перед ним освітніх завдань. Тому із метою обміну досвідом, у рамках всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбувся захід «Родзинки творчості», на якому репрезентували досвід роботи із науково – методичної теми вчителі української мови та літератури, фізики, німецької мови та фізичної культури. Перед заходом були проведені індивідуальні консультації з педагогами. Учителі: Шимка І.П., Вінцковська В.П., Аврамко Л.П., Бердник Т.М., Волошина А.О., Кириченко І.О., Власенко А.Б., Бовт С.М., Сахно В.О. - удосконалили свої презентації з урахуванням досвіду роботи за останні 5 років. Виступи вирізнялися науковим підходом, було цікаво та корисно. Педагогічне натхнення, особливий методичний почерк – так можна сказати про роботу кожного виступаючого. Дякую Вам, колеги!

        

        

  Більше фото можна переглянути у Фотоальбомі
  05.11.17
        

        
  05.11.17
        
  04.11.17  04.11.17  04.11.17

  Від того, як готують дитину до школи, залежить майбутнє не тільки самої дитини, а й оточуючих, суспільства, країни. Ось уже 53 рік Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки рік дає своїм випускникам високий рівень знань, формує компетентність для подальшого успішного шкільного, а далі й дорослого життя. Сьогодні у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки розпочались заняття у Школі майбутніх першокласників. Перед батьками виступили директор гімназії Смірнова Т.Ю., заступник директора з НВР Нестерук С.І., психолог Литвиненко О.С., соціальний педагог Комащук М.О. Приємно було бачити, що серед батьків було багато наших випускників, які привели саме до нас своїх діток! Дякуємо всім батькам, що обрали наш навчальний заклад!

        

        
  03.11.17

  Тематична п’ятниця у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки - день джинсової культури.

        

        
  03.11.17

  Швидко і цікаво промайнув цей навчальний тиждень для гімназистів, адже до нас завітав носій англійської мови Thomas Rothrock (США). Упродовж п’яти днів учні гімназії навчалися та розважалися англійською на уроках та в позаурочний час. Цю декаду англійської мови ми запам’ятаємо надовго!!!

        

        
  01.11.17

  Учнівський актив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки проводить з малюками рухливі перерви під веселу музику.

        
  01.11.17

  Заступники директора Нестерук С.І. та Бутко В.В. узяли участь у семінарі з питань упровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України», який відбувся на базі Полтавської гімназії №17. «Що таке компетентнісний підхід? Як змінити ставлення до школи? Як змінити ставлення до вчителя»- відповіді на ці питання дає проект «Інтелект України»! Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки одна в Гадяцькому районі бере участь у Всеукраїнському проекті «Інтелект України», який сприяє розвитку академічно здібних та обдарованих дітей.