Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6  7

25.04.18

План – графік проведення Дня ЦЗ у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки 26.04.2018 р.
25.04.18

У закладах освіти району з 25 квітня проводяться військово-польові збори.

Учитель предмету «Захист Вітчизни» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Комащук М.О. провела практичні заняття з учнями 11 класу у відділенні екстреної медичної допомоги ЦРЛ.

      
25.04.18

Багато цікавої інформації, позитивних емоцій та нових друзів привезла з собою учасник ІІІ етапу обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2018" Бабенко Альона, учениця 7-го класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Крім літературних змагань конкурсантка також взяла участь у військово-патріотичному квесті, організованому ВГО "Українська асоціація інвалідів АТО; майстер-класах із виготовлення ляльки-мотанки від майстра інтер`єрної ляльки Тетяни Філенко та з приготування полтавської галушки від Дениса Баранова, кухаря Першої галушкової мануфактури "Комора". Дякуємо Альоні!

      
23.04.18

Гімназисти 7-Б класу разом із вчителем біології Рвач О.І., Бутко В.В. та Толкачовою А.О. долучились до всеукраїнського екологічно-освітнього проекту «Компола». Це спільний екологічний проект Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства освіти та науки України, направлений на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. У 200 закладах, які відповідатимуть умовам конкурсу встановлять компостери для переробки харчових відходів. Ключовим критерієм при відборі шкіл-учасниць буде мотивація, яку школи-учасниці зможуть продемонструвати в креативному завданні, та відповідність технічним вимогам. Основна мета проекту — дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію щодо відповідального споживання.
23.04.18

Директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. опанувала програму навчального курсу "Досвід успішних реформ.Світові освітні практики" в рамках реалізації проекту "Кращі світові освітні практики"
23.04.18

Для учнів 9-х класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки в рамках декади економіки(учитель Гарнага С.І.)проведено гру "Крок до бізнесу". Такі заходи активно сприяють розвитку в учнів підприємницьких здібностей, а підприємливість - одна з ключових компетентностей нової української школи і необхідна складова вмінь та навичок людини, яка живе та працює в країні з ринковою економікою.

      
20.04.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки - за чисте довкілля!

      
20.04.18

У рамках декади економіки (учитель Гаргнага С.І.) до учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки завітала приватний підприємець Колінько Тетяна Михайлівна. Вона поділилася з учнями секретами відкриття власного бізнесу, адже сама започаткувала власну справу - магазин "Продукти", що за знаходиться адресою: пров. І-й Банний,1. Під час бесіди говорили про те, як обрати вид діяльності, місце розташування, про оцінку конкурентів, становлення цін на товари чи послуги, вибір організаційно-правової форми, оподаткування бізнесу, маркетинг та ще багато цікавого. У бесіді взяли участь учні 10-11-х класів. Діти із захопленням слухали гостю, яка ділилися секретами своєї роботи, та задавали питання. Дякуємо Тетяні Михайлівні, бажаємо їй успіхів у такій цікавій та нелегкій справі, нехай бізнес процвітає та розвивається, а ми завжди будемо раді бачити її у стінах нашої гімназії.

Гарнага С.І., учитель економіки

      
19.04.18

Педагогічний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки виборов 1 місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію правовиховної та правоосвітньої роботи в 2017-2018 н.р. Вітаємо Шаманську О.М.!
18.04.18

Вітаємо Сизьон Катерину, ученицю 7-Б класу, із перемогою у конкурсі "Плакат" 1(міського) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я".
17.04.18

Вітаємо учня 5-А класу Мироненка Юрія за перемогу у конкурсі "Фотографія" 1 (міського) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я".
17.04.18

Команда "Живчик" Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, виборовши перемогу на міському конкурсі агітаційних бригад "Молодь обирає здоров'я", гідно представила місто на обласному фестивалі, зайнявши IV місце серед 25 команд області. Дякуємо Сосницькій Л.О. та учням 8-Б класу. Молодці!!!

      

      
14.04.18

У Гадяцькій районній бібліотеці для дітей відбувся І етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2018".

Учні 6-7 класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у конкурсі і отримали перемогу у таких номінаціях:

 • Бабенко Альона, учениця 7-А класу, І місце серед учнів 7-х класів, "Суперчитач району (учитель Бутко В.В.);
 • Сизьон Катерина, учениця 7-Б класу, "Кращий читацький щоденник у конкурсі дитячого читання "Книгоманія - 2018" серед учнів 7-х класів (учитель Бутко В.В.);
 • Васюхно Олексадра, учениця 6-А класу, ІІ місце у І етапі обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" серед учнів 6-х класів (учитель Шимка І.П.).
 • Устименко Анастасія, учениця 6-Б класу, "Кращий читацький щоденник у конкурсі дитячого читання "Книгоманія - 2018" серед учнів 6-х класів (учитель Шимка І.П.).
 • Вітаємо переможців і бажаємо успіху Бабенко Альоні у ІІ етапі конкурсу "Книгоманія - 2018", який відбудеться 24 квітня 2018 року в Полтавській обласній бібліотеці імені Панаса Мирного. Приємно, що гімназисти підтвердили результати шкільного конкурсу!

        

        
  11.04.18

  Вітаємо агітбригаду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки " Живчик" (керівник Сосницька Л.О.) з перемогою у конкурсах "Вікторина" та "Міні-композиція" у І міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров"я»!

        
  10.04.18

  Гімназисти взяли участь у фестивалі школярів «Козацький гарт» у залік міської Спартакіади школярів 2017/2018 навчального року.

  Програмою фестивалю було передбачено проведення таких видів змагань: «Човниковий біг» 4?9 метрів (юнаки і дівчата), стрибки у довжину з місця (юнаки і дівчата), стрибки через скакалку протягом 30 секунд (дівчата), перетягування канату (юнаки).

        
  07.04.18  06.04.18

  Вітаємо агітбригаду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки " Живчик"(керівник Сосницька Л.О.) з перемогою у І міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров"я»!

        
  06.04.18

  Працівники закладу та гімназисти долучилися до XIII акції Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

        
  06.04.18

  У рамках декади економічних знань (учитель Гарнага С.І.) відбулась зустріч із працівником Гадяцького відділу поліції Бровко А.О., яка провела пізнавальну бесіду з учнями 6-х класів про захист прав споживачів.

        
  05.04.18

  Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят - Великдень. Саме про нього розповідали учні 3-Б класу разом із класним керівником Лісницею Л.А. на заході "Славімо Великдень", де звучали пісні, учні кружляли у танку, розповідали про традиції цього свята та ознайомилися із презентацією.

        

        
  04.04.18

  У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулася виставка плакатів та фотографії "Ми за здоровий спосіб життя".

        

        
  03.04.18

  3 квітня в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки пройшов 1 етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2018" серед учнів 5-7 класів. Переможців конкурсу було нагороджено грамотами.Гімназисти репрезентували такі книги: Сизьон Катерина - Майн Рід "Вершник без голови", Бабенко Альона - Дара Корній "Крила кольору хмар", Таран Марина - Володимир Рутківський "Гості на мітлі", Устименко Анастасія - Іван Андрусяк "Стефа і іі Чакалка", Васюхно Олександра - Ніл Гейман "Кораліна", Мартиненко Ліана - Еліонор Портер "Полліанна", Запорожець Катерина - Джоан Колінз "Гаррі Поттер і прокляте дитя". Вітаємо переможців!

        

        
  02.04.18

  2 квітня виповнюється 213 років від дня народження Г.Х.Андерсена. Учні початкової школи гімназії ознайомилися з творами відомого казкаря і переглянули кінофільми, зняті за його казками.

        

        
  30.03.18

  Гадяцька гімназія Олени Пчілки - вдруге стала переможцем Всеукраїнського проекту GoCamp 2018! Вітаємо Шаманську О.М., яка створювала відео кліп, та вчителів англійської мови!  Доброго дня!

  Ми раді повідомити, що Ваша школа пройшла попередній відбір для участі у проекті GoCamp 2018. Вітаємо!

  Усі відібрані школи отримають методологічну допомогу від програми у вигляді:

  • faсe to face тренінгу (лише для вчителів тих шкіл, які вперше подалися на проект і не проходили навчання минулого року);
  • webinar навчання (для усіх вчителів, школи яких пройшли відбір);
  • Доступ до ресурсів та методологій, розроблених GoCamp та партнерськими організаціями (активності, приклади програм, опис інтерактивних занять, тощо). Деталі за посиланням: https://app.box.com/s/b38w5pu10dffhv561wvt7tlkutzgpnmc

  Протягом наступних 2х місяців ми будемо наповнювати базу новими матеріалами. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями за посиланням: https://gocamps.com.ua/en/material

  Звертаємо Вашу увагу, що потрапляння школи до попереднього списку не гарантує приїзд волонтера до Вашої школи.

  В залежності від кількості волонтерів, що приїдуть в Україну навчати школярів, буде визначено кількість закладів, на базі яких діятимуть табори за участі волонтерів.

  Школи, яким ми підберемо волонтера для участі у GoCamp 2018, отримають відповідний лист-знайомство. Відбір волонтерів проходить постійно і не має строку.

  Остаточну інформацію щодо тренінгів та навчання ми надішлемо Вам протягом наступних двох тижнів.
  27.03.18

  Вітаємо екологічну бригаду "Пролісок" у складі учнів 8-Б класу: Прудка А., Варбанець К., Власенко Я., Мардакін О., Симоненко О., Куцева К., заступника директора Шаманську О.М. та педагога-організатора Сосницьку Л.О. із зайнятим 2 місцем на обласному конкурсі-огляді екологічних агітбригад!!!

        
  27.03.18

  Нещодавно випускники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (учитель Мироненко Т.Л.) мали унікальну можливість відвідати онлайн музей у Єгипті. Екскурсовод не лише показував експонати, пояснюючи походження та описуючи їх, а і закликав гімназистів висловлювати припущення щодо їхнього призначення. Це була не просто презентація старовинних речей, а справжня екскурсія зі жвавим обговоренням.

        
  26.03.18

  Із задоволенням гімназисти 5-х класів(учитель Мироненко Т.Л.) шукали на карті країну, звідки надійшов дзінок по Skape, а виявилося, що вони живуть на маленькому острові Мальта!

        
  26.03.18

  Із великим задоволенням поспілкувались гімназисти з однолітками теплої та екзотичної країни Пуерто Ріко (учитель Мироненко Т.Л.).

        
  26.03.18

  Команда дівчат гідно представила заклад на міських змаганнях із волейболу.


  22.03.18

  Сучасний заклад загальної середньої освіти, щоб здійснити свою суспільну місію, повинен утверджуватись як лідерська організація і задавати вектор суспільного розвитку, здійснюючи підготовку молодого покоління до майбутнього шляхом формування в нього лідерської компетентності. Важливу роль у цьому процесі відіграють учителі англійської мови. Адже володіння англійською відкриває нові горизонти для усіх, хто хоче бути частиною сучасного світу, присвятити своє життя розбудові України, амбітний та бажає стати успішним. У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки створено умови та є досвідчені педагоги, що сприяє формуванню сучасного компетентного учня та випускника у багатонаціональному та багатомовному Європейському середовищі. Тому на базі закладу відбувся міський семінар-практикум вчителів англійської мови «Інтеграція до Європейського освітнього простору та розвиток лідерських компетентностей гімназистів шляхом участі у міжнародних проектах». Учасники семінару-практикуму прагнули показати, яку важливу роль в освітньому процесі має питання «Лідерство у спілкуванні».

  Зустріла гостей директор Смірнова Т.Ю., яка у виступі «Пріоритети розвитку Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки в умовах реформування освіти», що супроводжувався презентацією, познайомила присутніх з інноваційною діяльністю школи. Вона поділилась новиною, що за результатами відбору GoCamp-2018 Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки знову стала переможцем! Методист відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Мирошниченко Н.М. ознайомила з інноваційними технологіями навчання іноземним мовам. Дванадцять гімназистів здійснили екскурсію в музеї Олени Пчілки англійською та німецькою мовами, яку підготували учитель-методист англійської мови Крат Н.О. та старший учитель німецької мови Дудич А.О.

        

  У виступі з презентацією «Роль учителя англійської мови у розвитку лідерських компетентностей гімназистів» заступник директора з НМР Бутко В.В. повідомила, що Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки долучилась до Полтавської мережі шкіл лідерської освіти, в 2017 році стала переможцем міжнародного проекту «GoCamps», у рамках якого у гімназії працювали 2 волонтера Корпусу Миру США, а волонтер Томас Ротрок брав участь у проведенні предметної декади англійської мови у листопаді (після праці у мовній школі влітку). Вона відмітила наполегливу роботу по реалізації проекту «GoCamps» Шаманської О.М., зокрема по створенню відео та презентації, Мироненко Т.Л. та Крат Н.О. Розповіла, що школярі зацікавились міжнародним проектом «Cambridge English Penfriends», а вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії Мироненко Т.Л. активно залучає гімназистів до міжнародної освітньої програми «Skype in the Classroom», завдяки якій учні мали змогу поспілкуватись онлайн з однолітками більше ніж 20 країн світу! У презентації Валентини Володимирівни було виокремлено, які лідерські якості формуються в гімназистів, що долучаються до онлайн спілкування з учнями різних країн світу.

        

  Досвідом роботи по організації відпочинку в таборі «GoCamp-2017» поділилась, представивши презентацію, вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії Мироненко Т.Л.. Вона наголосила, що «GoCamp – 2017» – важливий крок у розвитку лідерських компетентностей гімназистів. Про роль Євроклубу «Єврознай» у пропагуванні європейських цінностей серед учнів розповіла вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії Шаманська О.М., яка також провела вікторину для гімназистів «Я знаю Європу». Учениця 10 класу Скрипнікова Мирослава репрезентувала науково – дослідницьку роботу «Мовленнєвий жанр загадки: стилістичний аспект» (учитель Демченко Н.Г.), викликало захоплення присутніх виконання вірша німецькою мовою Г. Гейне «Лорелей» ученицею 8-Б класу Варбанець Ксенією, яка стала лауреатом конкурсу декламаторів 2018 року «Поезія народів світу» у м. Полтаві(учитель Дудич А.О.). Цікавим був фрагмент уроку в 4 класі «Подорож» і, зокрема вправа «Подорожуємо рідним містом»(учитель Домашенко Л.В.).

        

  Практичне спрямування мало онлайн спілкування гімназистів та вчителів за допомогою програми Skype із друзями з Індії та Італії, яке провела Мироненко Т.Л. Вона розповіла про участь Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки у міжнародній освітній програмі «Skype in the Classroom».

  Педагогічний колектив розуміє, що сьогодення потребує активності та невпинного руху вперед. Як на мене, саме він є запорукою активної позиції у суспільстві та передбачає невтомне конструювання нових проектів та ідей, творення цілей і знаходження засобів їх досягнення. І важливу роль у цьому процесі відіграють учителі англійської мови.

  Валентина Бутко, заступник директора з НМР
  22.03.18

  На базі навчального закладу проведено семінар вчителів аглійської мови "Інтеграція до Європейського освітнього простору та розвиток лідерських компетентностей гімназистів шляхом участі у міжнародних проектах".

        

        
  22.03.18

  Гімнізисти Гадяцькоі гімназіі імені Олени Пчілки(учитель Гарнага С.І.) взяли участь у ІІ етапі VI Чемпіонату Полтавськоі області з основ підприємництва “Крок до бізнесу”, який відбувся на базі Полтавського університету економіки та торгівлі(ПУЕТ). Усього змагались 27 команд зі шкіл Полтавськоі області. Наші учні грали достойно, демонструючи своі знання та вміння. За активну участь команда отримала подяку від організаторів гри та подарунки - футболки від ПУЕТ. Склад команди: Борис Ірина, Гребінченко Максим, Романків Олександра, Калугіна Єва, Середа Ростислав.

        

        
  21.03.18

  Віршем Ліни Костенко «Є вірші-квіти…» розпочався захід у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки, присвячений Всесвітньому дню поезії, який підготувала учитель української мови та літератури Аврамко Л.П. Поетичне слово може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією життя». Плекали високі почуття, змушували хвилюватись, давали насолоду, збагачували духовність гімназистів такі вірші таких поетів: Олени Пчілки «До Зеленого Гаю», Т.Г. Шевченка «Доля» та «Сон», Івана Франка «Чого являєшся мені…», Олександра Олеся «Сміються, плачуть солов’ї», Лесі Українки «Стояла я і слухала весну», Бориса Олійника «Сива ластівко», сонети Шекспіра, Павла Тичини «Ви знаєте, як липа шелестить?», Максима Рильського «Яблука доспіли», Володимира Сосюри «Так ніхто не кохав», Василя Симоненка «Про поезію». Окрасою свята стала презентація, яку створила учениця 11 класу Толкачова Анастасія, відео «Олена Пчілка і Зелений Гай» (Бутко В.В.), пісня Бориса Олійника «Сива ластівко», музичний супровід, відео кліпи. Познайомили слухачів із кращими зразками української пооезії гімназисти: Ізюменко Анастасія (10 клас), Скрипікова Мирослава (10 клас), Бєлих Владислав (11 клас), Хоменко Анна (10 клас), Цілуйко Олександра (10 клас), Колінька Юлія (10 клас), Крат Поліна 5клас), Шульга Катерина (11 клас), Демченко Дарина (5 клас), Федорова Олександра (11 клас), Гайдабура Артем (5 клас), Мартиненко Ліана (5 клас). У поезіях художників слова дзенить безкінечна казка буття. І так добре, затишно всім, хто переступить поріг їх творчості.

  Валентина Бутко, заступник директора з НМР.

        

        
  19.03.18

  Закінчилися заняття у школі майбутніх першокласників, а це захоплюючі ігри, завдання на кмітливість, пісні з рухами, розмальовки та вправи, які поліпшують увагу, пам'ять, мову дитини, закладають надійну основу майбутніх знань. А ще діти, готові до школи, повинні робити набагато більше, ніж просто вчитися: вони повинні вміти взаємодіяти з іншими дітьми, виконувати вказівки вчителя і функціонувати в класі. Усі ці життєві компетентності розпочали формувати у своїх майбутніх учнів учителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки!

  Дякуємо батькам, що обрали НАШ навчальний заклад!

  Діти, до зустрічі на святі "День знань"!

        

        
  16.03.18

  Команда старшокласників взяла участь у військово - спротивній грі "Джура"(учитель Підгайний О.М.).

        
  16.03.18

  Учитель математики Афанасьєва С.В. провела презентаційний урок у 9-А класі на тему "Скалярний добуток векторів", на якому учні розширили знання про вектор, вивчили властивості скалярного добутку векторів та застосували означення і властивості до розв'язування задач.

        
  15.03.18

  Відбулось засідання атестаційної комісії. У цьому році атестувалось 16 учителів. Атестаційна комісія І рівня Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки на підставі прийнятого рішення від 16 березня 2017 р. протокол № 4 звернулася з проханням до атестаційної комісії ІІ рівня розглянути матеріали на предмет встановлення, підтвердження кваліфікаційних категорій та педагогічних звань працівникам:

  • підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
   • Комащук Марії Олександрівні – соціальному педагогу
   • Рвач Олені Іванівні – учителю біології
   • Клімовій Катерині Павлівні – вчителю початкових класів
  • присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
   • Литвиненку Олександру Сергійовичу – практичному психологу
   • Шимці Ірині Петрівні – учителю української мови і літератури
   • Власенку Анатолію Борисовичу – вчителю фізичної культури
   • Лобас Оксані Миколаївні – учителю початкових класів
  • присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»
   • Рвач Олені Іванівні – вчителю біології
        

        
  13.03.18

  Сьогодні на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки було проведено І етап VI Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». У грі взяли участь 3 команди шкіл міста: «Акцент» (Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки), «Ecojust» (спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова), «Караван» (Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 4). Учні мали змогу застосувати отримані знання з економіки на практиці, приймати виважені рішення в якості власників супермаркету. Гра виявилася напруженою та водночас цікавою для учнів.

  Вітаємо команду "Акцент" у складі гімназистів 9-х класів та вчителя економіки Гарнагу С.І. з перемогою і бажаємо успіхів у наступному етапі!

        

        
  02.03.18

  Відбулись засідання міських методичних об'єднань, на яких репрезентували досвід роботи учитель біології вищої кваліфікаційної категорії Рвач О.І. та психолог гімназії Литвиненко О.С.

        
  01.03.18

  1-2 березня 2018 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено першу очну сесію навчання вчителів початкової школи, які у 2018/2019 навчальному році будуть працювати з першими класами. Учасниками заходу стали педагоги закладів загальної середньої освіти міста Гадяча, Гадяцького району, Сергіївської ОТГ Гадяцького району та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради. У сесії взяли участь такі вчителі гімназії : Ксьонз Г.А., Лобас О.М., Панасенко К.В., КопотьС.М.

        
  01.03.18