Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4  5

04.02.19

Учитель географії вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Васюта Л.І. брала участь у перевірці робіт учасників обласної олімпіади!


02.02.19

Коли співає Україна, то чує пісню цілий світ.
Бо мова наша солов’їна орлиних крил має політ!

Цього разу учні з Ізраїля були приємно вражені традиційним різдвяним співом гімназистів (учитель Мироненко Т.Л.).


01.02.19

Україна-Туреччина-Іспанія-Італія

Учитель англійської мови Мироненко Т.Л. продовжує обмін приємними враженнями та найкращими побажаннями між учасниками проекту "Traditional Features of My Country".

      

      
31.01.19

Відбулася фінальна гра Чемпіонату інтелектуальних ігор "Що?Де? Коли?" на Кубок мера міста. Вісім найкращих команд змагалися за перемогу. Команда "Ніка" Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки здобула перемогу (керівник інтелектуального клубу Шаманська О.М.). Вітаємо!!!

      

      

      
30.01.19

The voice of students - La voce degli studenti

Gli alunni si raccontano... Ecco alcuni scatti della interessante e meravigliosa sessione!!! Empatia alle stelle Students talk about themselves... Here are some shots of the interesting and wonderful session!!! Empathy to the stars. Мироненко Тетяна Леонідівна продовжує реалізацію проекту "Skype in the Classroom".

      
29.01.19

26 січня 2019 р. у Гребінківському міському Будинку культури, традиційно перед річницею дня народження Євгена Гребінки, відбувся регіональний літературний конкурс читців творів земляка. У конкурсі взяли участь 73 учасники, серед яких були і представники Гадяцького району- Коваленко Тетяна і Варбанець Ксенія.

Професійне журі високо оцінило виступи наших земляків та нагородило дипломами та грошовими сертифікатами (III місце - 500 грн., I місце - 1000 грн.). Пишаємося нашими митцями! Вітаємо ученицю 9 класу Варбанець Ксенію, яка стала переможцем конкурсу!


28.01.19

Щиро вітаємо з перемогою (І МІСЦЕ) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ученицю 8 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області БІЛОЦЕРКІВСЬКУ АННУ. Дякуємо за підготовку переможця вчителю Рвач Олені Іванівні.


25.01.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки радо вітала своїх випускників на традиційному вечорі зустрічі.

      

      

      
25.01.19

Розпорядженням Полтавської обласної державної адміністрації Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки видана Лiцензiя на право здiйснювати діяльність у сферах загальноi середньої освіти.


25.01.19

Учні 3-А та 3-Б класів (класоводи Куліш Н.Ю., Древаль Л.М.) на виховній годині познайомилися зі сторінками життя видатної землячки Олени Пчілки. У рамках заходу прослухали цікаву розповідь бібліотекаря Витушинської С.В., переглянули відеофільм, провели вікторину та презентували малюнки до прочитаних казок письменниці.

      

      
24.01.19

Проведено змагання дівчат із волейболу в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року. Результати змагань: ІІ місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради. Вітаємо!


24.01.19

Гімназисти - ланка загальноміського ланцюга єдності до Дня Соборності України.

      

      
23.01.19

22 січня у гімназії відбувся загальношкільний ланцюг єднання до Дня Соборності України.

      

      
22.01.19

До 100-річчя Соборності України у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбувся виховний захід "Схід і Захід разом" , який підготувала педагог-організатор Сосницька Л.О.

      

      

      
22.01.19

Проведено виставку малюнків учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки до Дня Соборності «Моя Україна - єдина країна».

      

      
21.01.19

Гімназисти передали маскувальну сітку та ліки до Гадяцького військового комісаріату.


21.01.19

Педагог-організатор Сосницька Л.О. провела для учнів 8-х класів вікторину "Я люблю мою Україну".

      
21.01.19

Щиро вітаємо з перемогою (ІІІ місце) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки учня 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради ГРЕБІНЧЕНКА МАКСИМА. Дякуємо за підготовку переможця вчителю Гарназі Світлані Іванівні.


17.01.19

Вітаємо команду гімназистів та вчителя фізичної культури Бовт С .М. із перемогою у міських змаганнях із волейболу!


16.01.19

У Всеукраїнський день пам'яті "кіборгів" Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки вшановує захисників Донецького аеропорту.

      
16.01.19

Колядки, що лунали у Гадяцькій гімназії, почули аж у Пакистані.

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому християнському світі. Наш народ за час свого існування збагатився різними традиціями та обрядовими дійствами. Гімназисти (Пригода О., Устименко А., Оксьом С. та Строкань М.) з гордістю поділилися з пакистанськими учнями різдвяною символікою, розповівши про дідух, кутю, калач, зірку, козу тощо. Обряд колядування – є унікальною українською традицією, що вирізняє нас серед інших країн та робить неповторними. Із превеликим задоволенням спостерігали пакистанські учні за виступом колядників-гімназистів, яких підготувала Сосницька Л.О.

      


15.01.19

Проведено міський різдвяний шаховий турнір. Учні змагалися в особистому заліку в двох групах: молодша (учні 1-7 класів) і старша (учні 8-11 класів).Молодшу групу представляли 10 учасників, серед яких 2 місце виборов учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Шаблій Антон. У старшій групі змагалися 6 учасників, серед яких І місце здобув учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Шерстюк Володимир, ІІ місце – учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Варбанець Ксенія. Окремо суддівська колегія турніру відзначила наймолодшого, але найактивнішого учасника – учня 3 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Салашного Віталія. Вітаємо переможців!

      

      
15.01.19

Щиро вітаємо з перемогою (ІІІ місце) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ученицю 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради РОМАНКІВ ОЛЕКСАНДРУ. Дякуємо за підготовку переможця вчителю історії вищої кваліфікаційної категорії Білоус Тетяні Михайлівні.


14.01.19

Гімназисти сьогодні щедрували, посівали, вітаючи учителів зі Старим Новим роком!

      
12.01.19

OPEN HEARTS. OPEN MINDS

Чи можливо відвідати 8 країн світу за один день? Так, нам це вдалося!!! Цього навчального року ми вперше долучилися до міжнародного марафону Skype-a-Thon. За 1 день ми здійснили 10 подорожей, відвідавши 8 країн та подолавши 35700 віртуальних миль. Цим самим зробили внесок у допомогу 89 дітям, адже за кожні 400 миль компанія Microsoft зробить пожертвування школам, які потребують допомоги. Таким чином, долучившись до такої грандіозної події як «Skype-a-Thon – 2018», ми не лише робимо позитивні зміни у світі, об`єднавши учнів різного походження, культур та конфесій, але також допомагаємо залучити кошти для тих, хто у біді!

На зв’язку були учні та вчителі з. Підлітки співали пісні, грали, презентували свої країни, розповідали про свята та традиції, обмінювалися інформацією про свої захоплення та, навіть, танцювали!


11.01.19

Про те, яким має бути вчитель, щоб виховати лідерів нової генерації, про нетворкінг та пошук цікавих освітніх рішень, про мову сучасних підлітків, та опанування сучасних каналів комунікації найактивніші вчителі України поговорили на форумі Української академії лідерства* «Liberalarts: Лідерство в освіті», що відбувся 21 грудня у НСК Олімпійський (Київ) за підтримки Кабінету Міністрів України. Одне із ключових питань дискусії – освітні тренди, які педагогам слід втілювати уже сьогодні. Учасником форуму була вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Крат Н.О.. На нараді при директору вона донесла ключові меседжі, які прозвучали на зібранні, представила відео фрагменти виступів спікерів.

      
09.01.19

09 січня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК, спільно з відділом культури Гадяцької РДА проведено спортивні змагання юнаків та дівчат ЗЗСО м. Гадяча та Гадяцького району з волейболу «Різдвяні канікули – 2019». Вітаємо команду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області з перемогою (тренер Бовт С.М.)!