Сторінки 1 2 3 4 5 


31.12.19

28.12.19

2019 рік став знаковим у житті закладу

За інноваційну діяльність та досягнення в освітньому процесі ми отримали право називатись Гадяцький ліцей I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області, що дає право подальшого розвитку школи.

2019 рік пройшов під знаком Олени Пчілки.

1. Із нагоди відзначення 170 річниці від дня народження Олени Пчілки відбулась конференція «Життєвий і творчий подвиг Олени Пчілки».

2. Учні та педагоги були переповнені радісними емоціями та відчуттями, яскравими враженнями від зустрічі із лауреатами Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2019 року: Ніною Матвієнко, українською співачкою, Героєм України, народною артисткою України, Олексієм Кононенком, письменником, заслуженим діячем мистецтв України та Любов'ю Загоровською, журналісткою та поетесою.

3. Згідно плану реалізовано 35 заходів, про які можна дізнатись на сайті у розділі «Олена Пчілка - 170»:

- Це 2 нові експозиції у музеї.

- Збірка творчих робіт «Не згине творчість духу».

- Випуск шкільної газети «Соняшник».

- Проєкти «Зразки вишивок» та «Бджілка».

- Переклад казок Олени Пчілки на англійську мову.

- Переклад віршів Олени Пчілки на німецьку мову.

- Лепбуки.

- Інсценізації казок Олени Пчілки та п’єси «Весняний ранок Тарасовий».

- Створення буклетів та колажів.

- Виставка малюнків та створення емблеми.

- Конкурси віршів.

4. Театральний колектив «Зелений Гай» взяв участь у фестивалях «Казки Зеленого Гаю» та сучасних театрів «Нащадки Котляревського».

5. На базі закладу проведено засідання методичної студії Зональної школи новаторства Гадяцького, Лохвицького районів та м. Гадяча «Науково-методичне забезпечення інноваційного розвитку сучасного закладу освіти» (із досвіду роботи школи).

Переможцями обласного відкритого конкурсу з ІКТ стали Артюх Ольга (1 місце) та Гребінченко Максим (2 місце).

6. У школі проведено міський семінар-практикум для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Інтегроване навчання як засіб гармонійного розвитку дитини».

7. У школі проведено міський семінар-практикум для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Інтегроване навчання як засіб гармонійного розвитку дитини».

8. Учні 10 класу та вчителі долучились до написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності! Адже написання диктанту - це акція єднання навколо української мови, формування мовних здібностей, виховання любові до національних традицій, народної мудрості, краси рідного слова.

9. Переможцями обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє» стали Бабенко Альона та Білоцерківська Анна - 2 місце, Домашенко Поліна - 3 місце.

10. Паю Анна та Мироненко Поліна реалізують Всеукраїнський проєкт «Архітектурна доступність міста» (ОЦ «Простір толерантності»).

11. 16 та 17 травня заклад приймав гостей, учасників Всеукраїнського науково-практичного семінару бібліотекарів "Бібліотека та громада: динамічний розвиток і пошук нових форматів взаємодії".

12. Переможцями обласного конкурсу проєктів "Родинне дерево" стали учні 5-Б класу: Москаленко Олександр та Онопрієнко Богдан.

13. Шкільний інтелектуальний клуб «Ніка» - переможець (1 місце) конкурсу юних інтелектуалів на приз міського голови та міського Чемпіонату.

14. Утретє заклад став одним із 360 шкіл України, який брав участь у міжнародній програмі GoCampта та приймав волонтера Тоні Єрбі із Великобританії.

15. Реалізовано проєкти з англійської мови «eTwinnіg» та «Skype in the Classroom» у рамках східного партнерства Європейського Союзу.

16. Ми відправили гарячий привіт, новорічні вітання та подарунки бійцям на передову.

17. У цьому році ми разом із 244 містами України долучились до Національного рекорду України «Найбільша кількість уроків добра».

18. Ми підтримали флешмоб "Зроби фото з хусткою". Відроджуємо, поважаємо та пропагуємо українські традиції!

19. У музеї Олени Пчілки приймали гостей із Литви.

20. На базі школи відбувся міський семінар вчителів історії «Формування ключових компетентностей, національних та громадянських якостей учнів на уроках історії».

21. Відбувся міський семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему «Формування ключових компетентностей для успішної життєвої самореалізації творчої особистості».

22. Команда «Пролісок» виборола друге місце на обласному зональному огляді екологічних бригад.

23. Відбулась благодійна ярмарка-продаж. Милували око ляльки-мотанки, скриньки, квіти з бісеру, новорічні декорації, іграшки та інші вироби, створені руками учнів, батьків та педагогів.

24. Нас хвилюють екологічні проблеми, тому у закладі успішно реалізується проєкт по сортуванню сміття.

25. 100 призових місць вибороли ліцеїсти за результатами міських предметних олімпіад 2019-2020 н.р.

26. У 2018-2019 н.р. 20 учнів стали переможцями обласних олімпіад та конкурсів.

27. Згідно рейтингу закладів освіти Полтавської області за результатами ЗНО Гадяцький ліцей I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки займає 12 місце із 349 шкіл! Це кращий результат серед закладів освіти міста Гадяча та Гадяцького району!
27.12.19

Переможці конкурсу "Людина року - 2019"
27.12.19

Завершилися новорічні свята та вечірки у Гадяцькому ліцеї l -lll ступенів #1 імені Олени Пчілки. Веселим гулянням передувала ретельна підготовка, тож, у результаті-фестиваль казки, пісні, танцю та гумору!

      

      

      
27.12.19

Учень 9-А класу Тимша Артем під керівництвом учителя трудового навчання Підгайного О.М. виготовив токарний деревообробний верстат на позакласних заняттях у шкільній майстерні.


27.12.19

Тетральний колектив "Зелений Гай" продовжує радувати ліцеїстів своєю творчістю. Нещодавно вони (керівник Шимка І.П.) представили виставу за п'єсою М. Старицького "За двома зайцями". Щирий сміх лунав, здається, протягом усієї вистави! Юні актори вдало передали особливості характеру персонажів мімікою, жестами, інтонацією. Відчувалась злагодженість у грі. Підтверджувала недолугість Свирида Голохвостого його мова, далека від української, яку можна назвати суржиком. Сміх, подив і жаль викликали вчинки Проні Прокопівни. Усі юні актори були органічним, перевтілившись у героїв п'єси.

Ролі виконували: Проня Прокопівна - Рудич Дарина, Голохвостов - Ященко Віталій, Сірко - Гавриленко Роман, Сірчиха - Живогляд Стелла, Химка - Коляр Еліна, подруги: Василенко Альбіна, Устименко Анастасія.

Звичайно їм є ще куди рухатись, розвиватись та шукати свої методи втілення в образах. Доповнювали загальне враження костюми. Дякуємо і сподіваємось на нові зустрічі.

      

      

      
26.12.19

Учителі Васюта Л.І., Гарнага С.І. та Комащук М.О. разом із здобувачами освіти 8-А, 9-А, 6-А класів здійснили екскурсію до м. Київа. Вони відвідали Києво - Печерську лавру, музей мініатюр, музей грошей (при НБУ), Михайлівський собор, а також головну ялинку країни на Софіївській площі.

      

      
26.12.19

Вітаємо переможців міського конкурсу Малої академії наук Укаїни Лисенко Оксану (секція української літератури, учитель Бердник Т.М.) та Павлюка Олександра (секція математики, учитель Залозна Т.О.) із перемогою (1 місце) на міському конкурсі!

      


26.12.19

Завершився проєкт «Архітектурна доступність міста» (ОЦ «Простір толерантності»), і учні Гадяцького ліцею I-III #1 імені Олени Пчілки Паю Анна та Мироненко Поліна та учитель англійської мови Крат Н. О. отримали подяки за формування безпечного простору в українському суспільстві.

      


24.12.19

Вітаємо Павлюка Олександра, учня 10 класу Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки, із перемогою у шкільному рейтингу популярності "Людина року-2019". Нехай твоя доля дарує великі можливості для досягнення заповітних мрій!

Дякуємо ліцеїстам: Гребінченку Максиму, Романків Олександрі, Паю Анні, Шатохіну Руслану, Грунтенко Анні, Лисенко Оксані, Варбанець Ксенії, Базавлуку Віталію, Товстому Аркадію, Каплій Анастасії, Сизьон Катерині - за грунтовні знання, численні перемоги в олімпідах! Ми віримо у ваше щасливе та успішне майбутнє!

      

      

      
24.12.19

Свято "Людина року-2019" у Гадяцькому ліцеї l-lll ступенів №1 імені Олени Пчілки!

Воно було урочистим, хвилюючим і родинним! У залі зібрались ліцеїсти, вчителі та батьки, які щиро і радісно вітали здобувачів освіти, що, захищаючи честь школи, разом із своїми педагогами гідно і на високому рівні представили заклад на обласних та міських предметних олімпіадах і конкурсах у 2019 році: 20 здобувачів освіти отримали перемоги на обласних предметних олімпіадах, 100 призових місць маємо за результатами міських олімпіад! За цими цифрами напружена, самовіддана та творча праця здобувачів освіти і вчителів! Сьогодні був зірковий час для талановитих, креативних, наполегливих ліцеїстів! Вітаємо і бажаємо, щоб кожен день був для вас цікавим та якравим!

      

      

      

      
23.12.19

Казкове, величне дерево "виросло" на вікні закладу між 2 і 3 поверхом! Це відбулось, на перший погляд, швидко, але учитель англійської мови Мироненко Т.Л.та її вихованці знають, яка велика робота передувала цьому! Адже незвичне дерево - це підсумок реалізації міжнародного проєкту, головна мета якого - налагоджування спілкування між учнями. Ліцеїсти із любов'ю прикрасили дерево своїми привітаннями із прийдешніми святами.

І дерево зайняло своє, особливе місце в освітньому просторі!

      

      
21.12.19

Учні Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки під керівництвом вчителя інформатики Штанько Ю. С. долучилися до всесвітньої ініціативи «Година коду 2019». Школярі мали змогу на одну годину поринути в захоплюючий світ програмування разом з відомими комп’ютерними героями.

HourofCode – це найбільша освітня IT-подія, в якій бере участь понад 100 мільйонів школярів із 180 країн світу. Мета заходу – популяризація ІТ серед школярів за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики на платформі Scratch.

Учні, які успішно пройшли всі рівні інтерактивного уроку, отримали офіційні сертифікати.

      

      

      
21.12.19

Сьогодні до майбутніх першокласників завітала Казка та улюблені герої мультфільмів з іграми та розвагами.

      
20.12.19

Щороку створює святковий настрій, радує та вражає красою жителів міста, ліцеїстів та колег ажурними новорічними витинанками на вікнах Гадяцького ліцею l-III ступенів #1 імені Олени Пчілки талановитий учитель початкових класів Копоть С.Є. Вони додають вишуканості та родинного затишку школі, створюють особливу атмосферу. Зупинивши погляд на святковових витинанках, відчувається, що наближається казкове свято - Новий рік! А дарувати радість людям - це справжнє щастя!

      

      
19.12.19

«Нова Друкарня» радо приймала вітання з Днем Святого Миколая.

      
19.12.19

Гадяцький ліцей I-lII ступенів #1 імені Олени Пчілки вітає усіх із Днем Святого Миколая! Нехай здійсняться ваші найзаповітніші мрії!!! Щороку в цей день у нашому закладі створюється радісна атмосфера свята: красиво прикрашена школа, музика, пісні, відео і , звичайно, вітання від Святого Миколая! Так проходить одне з найочікуваніших свят для дітей!

      

      
19.12.19

Ліцеїсти привітали зі Святим Миколаєм гостинний ПриватБанк та його клієнтів.

      
17.12.19

Вітаємо учениць Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки та вчителя інформатики Штанько Ю. С. з перемогою на обласному чемпіонаті з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє». Бабенко Альона та Білоцерківська Анна (9-А клас) вибороли 2 місце, Домашенко Поліна (8-Б клас) посіла 3 місце.

      
13.12.19

Сьогодні Комащук М.О. разом з учнями 3-4 класів групи продовженого дня піснями, танцями, варениками та Калитою відзначили свято Андрія.

      

      
13.12.19

У 5-Б класі Дудич А.О. провела відкритий урок із німецької мови на тему "Зимові свята". Маленькі допитливі п'ятачки були активними, творчими, креативними та демонстрували свої знання німецької мови.

      

      
13.12.19

Ми відправили гарячий привіт, новорічні вітання та подарунки бійцям на передову. Нехай виготовлені з любов'ю дитячими руками дарунки зігріють вас і звеселять на свята!

      

      
13.12.19

Мої маленькі учні (1-Б) виконали свій перший творчий проєкт з англійської мови - листівку, в яку вперше вписали англійські слова. Хвилюючий момент для нас! Але результат того вартував! Ви -молодці! У нас усе получилось! Merry Christmas and Happy New Year!

Шаманська О.М., учитель англійської мови

      

      
12.12.19

Учителі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Кириченко І.О. та Штанько Ю.С. провели в 11 класі урок, на якому ознайомили учнів із особливостями проведення ЗНО у 2020 році, розглянули інформаційні матеріали сайтів УЦОЯО та ХРЦОЯО, виконали завдання на поданих веб-ресурсах.

      

      
12.12.19

Дільничий інспектор Нестеренко О.В. та працівники Гадяцького районного відділу з питань пробації Черненко В.Ю., Андрущенко А.О. відвідали виховні години 7-8 класів із лекцією «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

      
12.12.19

Учитель німецької мови вищої кваліфікаційної категорії Дудич А.О. провела на високому методичному рівні презентаційний урок у 6 класі "Школа майбутнього".

      

      
11.12.19

У рамках Всеукраїнського тижня права було проведено тренінг для учнів 10 класу (уч.Білоус Т.М.) на тему "Проблеми насилля та жорстокості стосується кожного. Відповідальність за свої дії", де учні довідалися про види та фактори насильства, юридичні наслідки, які можуть настати у разі вчинення насилля, а також виразили небайдуже ставлення до проблеми жорстокості та насилля.

      
11.12.19

Стартувала екологічна акція "Збережи ялиночку". Дякуємо усім, хто долучився до акції, за творчість і небайдужість.

      

      
11.12.19

Учениця 9-Б класу Романенко Діана взяла участь у всеукраїнському конкурсі з ІТ проектів та кіберспорту ITalent. У номінації «2D графіка» вона представила роботу на тему «Зимовий персонаж у стилі Sci-fi».

      
10.12.19

НАШІ ПРАВА В МАНДРІВКУ ЖИТТЯ

Ми всі рівні, а значить у нас у всіх однакові права.

У День прав людини працівники Гадяцької центральної бібліотеки імені Лесі Українки запросили на правовий лабіринт «Твої права – твоя фортеця» учнів Гадяцького ліцею I – III ступенів № 1 імені Олени Пчілки, на який завітала начальник відділу "Гадяцьке бюро правової допомоги Полтавського МЦ з надання БВПД" Ірина Калініченко.

Школярі обговорювали з юристкою питання про права та обов’язки підлітків, значення в житті правової допомоги. Продовженням зустрічі була екскурсія до місцевого відділу правової допомоги, де підлітки відвідали кабінети, знайомлячись з роботою даного закладу. На згадку учням вручили буклети «Твої права – твій надійний захист» та паспорти прав дитини.

      
10.12.19

Напередодні новорічних свят учні поспішають власноруч виготовити ялинкові прикраси та янголів-охоронців для бійців на передовій.

      
10.12.19

У рамках проєкту «Я маю право» та Всеукраїнського тижня права третьокласники говорили про свої права та презентували свої лепбуки, в яких відобразили реалізацію своїх прав. Класний керівник Максимів Л.Ф. ознайомила дітей із Конвенцією про права дітей та влаштувала подорож у країну прав та обов`язків казкових героїв.

      
10.12.19

Як два крила допомагають птаху літати, так і сім ' я та школа відіграють важливу роль у розвитку дитини. Тому батьки учнів брали участь у написанні листів до нашого партнера Серап Kas та її класу у рамаках проєкту eTwinning "Давай знайомитися з англійською".

Т.Л. Мироненко, учитель англійської мови, керівник проєкту

      
10.12.19

Дякуємо вчителям англійської мови за організацію роботи шкільного мовного табору!

      

      


09.12.19

До Всеукраїнського тижня права учитель Федоренко О.М. разом з учнями 3-Б класу працювали над лепбуком "Я маю право".

      
09.12.19

Учитель англійської мови Мироненко Т.Л. залучила учнів до міжнародного проєкту "eTwinning "Our Tree of Wishes"".

      
08.12.19

Учні ліцею, Артюх О., Балюра Д., Литвиненко Я., Сало Я. (11 кл.), Крамаренко В.(10 кл.), Бабенко А., Білоцерківська А. (9-А кл.), Домашенко П., Тіщенко М.(8-Б, 8-А кл.), узяли участь у другому етапі обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє», який проходив на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

      
07.12.19

Учні 11 класу відвідали Київ, де взяли участь у профорієнтаційному заході в Київському університеті культури і мистецтв та зустрілись із Михайлом Поплавським!

      

      
06.12.19

До Дня Збройних Сил України учитель предмету "Захист Вітчизни" Підгайний О.М. провів урок, на якому розповів учням 11 класу про зміни, які відбулись протягом 5 років у армії, про нове озброєння та тяжкі воєнні будні. А ліцеїсти підготували повідомлення та презентації про мужніх захисників України.

      

      
06.12.19

Проведено патріотично-розважальну конкурсну програму для учнів 3-х класів «Зростайте мужніми» до Дня Збройних Сил України, яку підготувала Сосницька Л.О.

      

      
06.12.19

Гадяцький ліцей l-lll ступенів #1 імені Олени Пчілки: підтримуємо флешмоб "Зроби фото з хусткою", відроджуємо, поважаємо та пропагуємо українські традиції!

      

      
06.12.19

Адміністрація Гадяцького ліцею l-lll ступенів #1 імені Олени Пчілки із радістю долучається до флешмобу "Зроби фото з хусткою". Адже українська хустка - оберіг, символ життя та любові! А ще - вона така красива!!!

      

      
05.12.19

Круглий стіл із протидії насильства з начальником відділу «Гадяцьке бюро правової допомоги» Полтавського МЦ з надання БВПД Іриною Калініченко.

      
05.12.19

Проведено змагання юнаків із баскетболу в залік Спартакіади школярів 2019/2020 навчального року.

Результати змагань:

ІІ місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

Бажаємо успіхів нашим спортсменам!

      
04.12.19

Відбулася відбіркова гра серед учнівських команд юних інтелектуалів школи за право зіграти у фінальній грі юних інтелектуалів закладів освіти на Кубок «Сова мудрості» від мера м. Гадяч.

      
03.12.19

Бовт С.М. провела презентаційне заняття - змагання з волейболу, присвячені Дню Збройних сил України.

      

      
03.12.19

Цього року ми разом із 244 містами України встановили новий Національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра». Національний Реєстр Рекордів України зареєстровав 18 105 уроків доброти. На підтвердження участі у встановленні рекорду ми отримали сертифікат учасників встановлення рекорду. Крім того, отримали захоплюючу настільну гру «Happy Paw».

Шаманська О.М., заступник директора з НМР

      

      
03.12.19

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом учні 6-Б класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки створили плакат на тему "Бути здоровим - модно".

Домашенко Л.В., класний керівник 6-Б класу
02.12.19

У рамках проєкту «Архітектурна доступність міста» (ОЦ «Простір толерантності») учні Гадяцького ліцею I-lll ступенів #1 імені Олени Пчілки Мироненко Поліна та Паю Анна (керівник Крат Н.О.) організували практичний експеримент на візку з метою виявлення проблемних зон для пересування людей на інвалідних візках.


01.12.19

"Іван Мазепа і Україна" - ці слова стали леймотивом на уроках зарубіжної літератури учителя Бутко В.В. під час вивчення теми " Поема Байрона "Мазепа"". Учні, створюючи презентації, розповіли про твори, фільми, спектаклі, які розповідають про нього, знайшли фото пам' ятників, більше дізнались про Мазепу як історичного діяча, значну увагу приділили питанню " Мазепа і Полтавщина", дізнались про нього як мецената, знайшли споруди, які були прбудовані за кошти І.Мазепи, тощо. Усього було створено 20 презентацій.

      

      
Сторінки 1 2 3 4 5