Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6


26.04.19

Проведено відпрацювання дій за сигналами оповіщення ЦЗ. Після евакуації працівники Гадяцького РСГУДСНС України в Полтавській області провели теоретичні та практичні заняття на випадок надзвичайних ситуацій.

      
26.04.19

До 33 річниці Чорнобильської трагедії для учні 7-8 класів провелено виховну годину "Дзвони Чорнобиля" (педагог-організатор Сосницькак Л.О.).

      
26.04.19

У день цивільного захисту учителі предмету "Захист Вітчизни" Підгайний О.М. та Комащук М .О. представили виставку засобів індивідуального захисту, а гімназисти провели практичні заняття з учнями 1-9 класів із використання протигазів, тренінги з долікарської допомоги, перев’язок, транспортування. Також школярі мали змогу повправлятися у стрільбі на симуляторі.

      
26.04.19

До 33 річниці Чорнобильської трагедії учитель хімії Євко В.М. провів для старшокласників виховну годину про будову реактора та ймовірні причини катастрофи.

      
25.04.19

У рамках декади зарубіжної літератури відбулось нагородження кращих читачів шкільної бібліотеки.
25.04.19

До світлого свята Христового Воскресіння у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки проходить Великодня виставка.

      

      
25.04.19

Учитель біології Рвач О.І. провела вікторину " На урок" для учнів 8 клас у рамках декади біології.

      

      
25.04.19

Сьогодні стали відомі результати міського конкурсу театральних колективів "Казки Зеленого гаю". Повідомляємо, що театральний колектив "Зелений Гай" (керівники Бутко В.В., Шимка І.П., Сосницька Л.О.) став переможцем і буде відкривати захід "Дивоцвіт Лесиного гаю", присвячене 170-річчю з дня народження Олени Пчілки". Ми отримали нагороду - календар " 12 спогадів Олени Пчілки про Гадяччину". Вітаємо учасників вистави за п'єсою Олени Пчілки "Весняний панок Тарасовий" у складі учнів:      

      
25.04.19

Із нагоди підготовки до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки заступник директора з навчально-методичної роботи Бутко В.В. виступила на міських семінарах учителів історії та трудового навчання, проведених на базі гімназії, з питань «Формування громадянських та загальнокультурних компетентностей учнів на прикладі життя та творчості української берегині Олени Пчілки» та "Актуальність питання національного виховання на прикладі життя а творчості Олени Пчілки", представивши презентації.

      
24.04.19

Найактивнішою учасницею виставки виробів із пластику "Відходам - друге життя" стала учениця 7 класу Котляр Еліна.

      
24.04.19

Продовжується декада біології в гімназії. Цікаво пройшов квест "Пошук скарбів" для учнів 7-х класів. Переможцем стала команда 7-Б класу, яка отримала нагороду - напій "Живчик" (учитель Равач О.І.).


24.04.19

У рамках декади зарубіжної літератури Бутко В.В. провела конкурс на кращий кросворд серед учнів 8 класів. Творчий підхід та креативність виявили учні: Сизьон Катерина, Бойко Ольга, Пилипенко Ростислав, Гайдабура Євгеній, Лукаш Ліна, Муйжнієкс Ілля. Усього гімназисти створили 24 кросворда.

      
23.04.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відбувся міський семінар вчителів історії «Формування ключових компетентностей, національних та громадянських якостей учнів на уроках історії», на якому представили свої напрацювання Білоус Т.М. та Нагорна Т.В.      

      

      
23.04.19

Учитель біології Рвач О.І. організувала для учнів 9-х класів зустріч із Шульгою Антоном Олександровичем, який є випускником нашої гімназії та засновником підприємства по переробці та сортуванню сміття у місті. Учні мали змогу побачити процес переробки і сортування відходів, а також переконатися, що це є важлива справа і ми всі повинні до неї долучитися.

      
22.04.19

У рамках декади біології відбулася виставка виробів із пластика "Відходам друге життя", яку представила Рвач О.І.

      
22.04.19

За ініціативи директора Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнової Т.Ю., підтримки голови міської ради Нестеренко В.О. та голови райдержадміністрації Матюшенко О.В. при сприянні начальника відділу освіти, молоді та спорту Бутенка С.М. у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки 19 квітня розташовані баки для сортування сміття: скла, паперу, металу, пластику (вартість - 5950 грн.). Ця добра справа започаткована вихованцями гімназії з вересня 2018 року.

За наявності цих баків цикл сортування сміття має логічне завершення.


22.04.19

18-19 квітня 2019 року з метою поширення досвіду підготовки учнів до змагань з інформаційних технологій відбувся майстер-клас «Методика розв’язування олімпіадних задач з інформаційних технологій» на базі Полтавського міського методичного кабінету управління освіти.

Два дні практичних занять виявилися надзвичайно захоплюючими та насиченими. Учасникам пропонувалося створити у середовищі MS Excel модель годинника та розв’язати класичну задачу про переливання, а в MS PowerPoint відтворити рух літака по злітній смузі.

Особливу увагу було приділено базам даних, створенню складних форм та запитів, використанню макросів та командам мови SQL.

А заняття в текстовому процесорі MS Word навіть здивувало – у програмі, яку використовуємо щодня, знайшлися невідомі, але дуже корисні для роботи інструменти.

Хочеться ще раз подякувати викладачам та організаторам майстер-класу за можливість дізнатися нову для себе інформацію та вдосконалити професійні навички.

Штанько Ю.С., вчитель інформатики

      

      

      
22.04.19

На міському семінарі вчителів трудового навчання Степанович Я. А. представила вироби гімназистів, здійснені різними техніками.

      

      


22.04.19

Учитель української мови та літератури Бердник Т.М. узяла участь у методичному форумі вчителів української мови, проведеному на базі ПОІППО.

      
21.04.19

Насиченим та змістовним був тренінг у м. Ірпінь, організований громадською організацією Global Office для вчителів англійської мови, які працюватимуть в літніх мовних таборах GoCamp з іноземними волонтерами.

Організатори тренінгу познайомили з програмами для таборів. Тренери показали на практиці різноманітні завдання, активності, проекти та ігри.

Учителі мали зустріч з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, яка відповіла на їх запитання.

Це були чудові три дні з цікавими людьми. Сповнені ідеями та натхненням, чекаємо на відкриття табору!

Домашенко Л.В., учитель англійської мови

      

      
19.04.19

Сьогодні театральний колектив "Зелений Гай" (керівники Бутко В.В., Шимка І.П., Сосницька Л.О.) репрезентував виставу за п'єсою Олени Пчілки "Весняний ранок Тарасовий" у гімназії.

      

      

      
19.04.19

У рамках відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки, згідно плану заходів учні 2-Б класу (класний керівник Федоренко О.О.) здійснили інсценізацію літературної казки "Колобок" Олени Пчілки.

      

      
19.04.19

Відбувся міський семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему «Формування ключових компетентностей для успішної життєвої самореалізації творчої особистості», який підготували Степанович Я.А. та Підгайний О.М.

      

      

      
18.04.19

З Україною та Шевченком у серці жила і творила наша славетна землячка Олена Пчілка. Тому не випадково театральний колектив "Зелений Гай" Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (керівники Шимка І.П. та Бутко В.В., хореографія - Сосницька Л.О.) обрав для участі у першому щорічному фестивалі театральних колективів ЗЗСО "Казки Зеленого гаю", присвяченому 170-річчю з дня народження Олени Пчлки, п'єсу "Весняний ранок Тарасовий". Вона вирізняється чудовою мовою, патріотичним змістом, моральними мотивами. Паю Анна, яка виконала роль Олени Пчілки, Пилипенко Ростислав - Тараса Шевченка, Белаш Ніна - Оленки, Устименко Анастасія - Наталки, Рудич Дарина - Катрі, Шульженко Аліна - Секлети, Чирвон Андрій - Оконома майстерно створили образи, показавши глибоку порядність і душевність дітей із селянських родин. Окрасою п'єси стало фольклорне дійство "Веснянки" , яке виконали Сосницька Поліна, Гайдабура Артем, Паниця Олександр, Приступа Дмитро, Нестеренко Едуард, Демченко Дарина, Мартиненко Ліана, Древаль Вікторія, уривок із поеми Т.Г. Шевченка "Гайдамаки" у виконанні Базавлука Віталія та українська пісня, яку представила Белаш Ніна. Готуючись до конкурсу, гімназисти розкрили для себе нові грані письменниці, яка хотіла прилучити дітей до скарбниці натхненного, полум’яного Кобзаревого слова, прагнула, аби він став для них уособленням кращих сподівань народу.

      

      

      
17.04.19

1-12 квітня в м. Суми відбувся Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Проліски Слобожанщини», на який були запрошені гадячани. Конкурс, метою якого була популяризація музики, виявлення та підтримка талановитої молоді, присвятили перебуванню П.І. Чайковського на Сумщині. У старшій віковій групі в номінації композиція виступала випускниця Гадяцької музичної школи Анастасія Каплій (клас Т.М. Деревянко), яка виконала два власних твори « В серці торнадо» та «Крізь скло». Виступ Анастасії отримав схвальні відгуки журі і нагороду - Дипломом ІІ ступеню. Єдина серед наших виконавців Анастасія отримала запрошення до участі у гала концерті, який відбувся в Сумській філармонії. Щиро вітаємо!

      
16.04.19

Сьогодні учні 3-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (класний керівник Древаль Л.М.) прозвітували про завершення роботи над проектом «Олена Пчілка дітям», присвяченого 170 річниці з дня народження нашої славної землячки. Учні дослідили життєвий і творчий шлях поетеси, опрацювали вірші, систематизувавши їх за порами року, та уклали ілюстровані збірки. Лепбук доповнили загадками до творів, приказками та прислів’ями, цікавими завданнями за текстами, тлумаченням слів, що вийшли зі вжитку. Змістовними та емоційними були виступи дітей, які презентували свій доробок.

      

      

      
16.04.19

Учні 3-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (класний керівник Куліш Н.Ю.) у рамках підготовки до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки презентували лепбук. Ним підсумували проект «Олена Пчілка для дітей». Учні провели вікторину за творами Олени Пчілки, декламували вірші, загадували загадки та читали полтавські швидкомовки, спотиканочки та шаради.

      

      

      
16.04.19

У Гадяцькій районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2019".

Вітаємо учнів 6-7 класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, які стали переможцями:

- Устименко Анастасію, ученицю 7-Б класу, за "Кращий читацький щоденник у конкурсі дитячого читання "Книгоманія - 2019" серед учнів 7-х класів (учитель Шимка І.П.);

- Васюхно Олександру, ученицю 7-Б класу, за зайняте ІІ місце у конкурсі "Найкращий читач Полтавщини" серед учнів 7-х класів (учитель Шимка І.П.);

- Мартиненко Ліану, ученицю 6-А класу, за волю до перемоги (учитель Аврамко Л.П.);

- Запорожець Валентину, ученицю 6-А класу, за зайняте І перше місце серед учнів 6-х класів та звання "Суперчитача району", а також за "Кращий читацький щоденник у конкурсі дитячого читання "Книгоманія - 2019" серед учнів 6-х класів (учитель Бутко В.В.).

Бажаємо їй успіхів та перемоги у ІІІ етапі конкурсу!

      

      
16.04.19

В Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулася презентація дитячих малюнків по творах Олени Пчілки, присвячена 170-річчю від дня народження Олени Пчілки. Презентацію підготував Полянський Петро, учень 6-Б класу (вчитель Смірнова Т.Ю.)

      

      
15.04.19

Progetto #eTwinning "The voice of students": scambio di auguri e condivisione di tradizioni pasquali #SkypeClassroom Таня Мироненко Maria Antonietta Murrocu Ivica Jurisin Marina St-Mircic Ekaterine Narow Stojkovic AleksandarNina Pavkovic Fatma Bouaziz

      
15.04.19

Вітаємо ученицю 6-А класу Запорожець Валентину (учитель Бутко В.В.) із першим місцем, яке вона виборола у II (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу читання "Книгоманія-2019", що відбувся у районній бібліотеці для дітей. Валя репрезентувала книгу англійської письменниці Джоан Роулінг "Гаррі Поттер і прокляте дитя", а всього вона прочитала 8 книг про Гаррі Поттера! Також Запорожець Валя отримала нагороду за кращий читацький щоденник! Вітаємо!

      

      
12.04.19

Вітаємо команду «Ніка» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (керівник Шаманська О.М.) із зайнятим ПЕРШИМ місцем на міжміських змаганнях інтелектуалів!

      

      
12.04.19

Учні та вчителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у акції «Навесні земля квітує», засадивши подвір’я гімназії квітами!

      

      
12.04.19

Благодійний ярмарок квітував у стінах Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Кожен бажаючий мав змогу придбати півонії, тюльпани, нарциси, іриси та багато інших барвистих красунь, щоб прикрасити свою садибу та допомогти гімназистам зібрати кошти для акції «Серце до серця».

      

      
12.04.19

Учитель фізики Кириченко І.О. провів захід до Дня космонавтики, де були представлені презентації як учнів, так і вчителя.

      
11.04.19

Ми сьогодні знову приймали гостей. Учні Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3 завітали у кімнату-музей Олени Пчілки.

      
11.04.19

Удосконалювати англійську та долати мовний бар’єр у 4 класі? Це можливо, якщо ти учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки! Сьогодні вперше учні 4–Б класу (вихованці Лісниці Л.А.) здійснили далеку і важливу для них онлайн мандрівку аж до трьох закордонних шкіл, а саме в Індії та двох шкіл у Бангладеші.

Спочатку боязкі та несміливі дітки швидко перетворилися на активних та впевнених учнів, які розповідали про себе та свої захоплення англійською мовою.

Приємно бачити таке перевтілення, спостерігати, як учні “розправляють крила” і знати, що ти до цього причетний!

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      

      
10.04.19

Після скайп зустрічі з учнями з Індії учитель англійської мови Мироненко Т.Л. була приємно здивована, дізнавшись, що гімназисти стали учасниками проекту Tree Twinning! Особливість його полягає в тому, що після кожного з’єднання по Skype учні садять деревце, називаючи його ім’ям закордонної школи. Тому на території індійської школи Institute of eSchool Kerala сьогодні було посаджено дерево, яке названо в честь нашої гімназії!!!


10.04.19

Самоосвіта - підвищення компетентності педагога. А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед.


10.04.19

Нещодавно в Києві проходив XІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецьких шкіл «Пролісок», в якому брали участь понад 200 виконавців із різних міст України. Гадяч представляла учениця випускного класу фортепіано музичної школи Анастасія Каплій (16 років), вихованка Тетяни Михайлівни Дерев’янко. Конкурс тривав чотири дні. Каплій Анастасія грала на сцені факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського кафедри "Педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства" при Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Настя винесла на суд слухачів три власних твори і стала дипломантом фестивалю та отримала звання "Лауреат конкурсу". Вітаємо!

      
09.04.19

Ще один куточок міста прибраний! Гімназисти 8-х класів упорядкували урочище «Гончарський яр»! Дякуємо учням за працю!

      
09.04.19

Весняна екскурсія "Первоцвіти рідного краю" принесла гарний настрій на весь день учням 2-х класів (учителі Максимів Л.Ф. та Федоренко О.М.)

      


09.04.19

У рамках декади зарубіжної літератури Бутко В.В. провела для учнів 6-х класів інтелектуальну гру "Кращі знавці зарубіжної літератури". Переможцями стали команди: "Анкал" (6-A) та "Вікторія" (6-Б).

      

      
08.04.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки як переможець Всеукраїнського екологічного конкурсу "Компола" взяла участь у тренінгу по реалізації проекту "Екологічні ініціативи" Полтавської обласної ради.


08.04.19

Учні 4-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (класний керівник Пантюшенко Н.М.) завершили роботу над проектом "Олена Пчілка для дітей" презентацією лепбука. Робота над проектом тривала два місяці. Діти вивчали біографію, твори Олени Пчілки. Склали власну збірку творів письменниці з ілюстраціями до них. Узяли участь у шкільному конкурсі творів про славетну землячку та декламуванні її віршів. Відвідали шкільний музей Олени Пчілки.

      

      
08.04.19

Учні 7-А класу разом із соціальним педагогом Комащук М.О. провели флешмоб, присвячений Всесвітньому дню здоров'я (англ. World Health Day).

      
05.04.19

Екологічна агітаційна бригада «Пролісок» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки упорядкувала міський сад у рамках акції «За чисте довкілля».

      
05.04.19

Учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Варбанець Ксенія (учитель Бердник Т.М.) виборола І місце на обласному конкурсі читців "Поетична зірка". Ксенія прочитала напам'ять 2 вірша. Слід зазначити, що автором вірша "До Зеленого Гаю" є Олена Пчілка. Вітаємо з перемогою!

      
05.04.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки перехоплює естафету! Ще одна частинка нашого міста чиста! Команда «Промені сонця» прибрала прибережну смугу.

      
05.04.19

У рамках декади зарубіжної літератури проведено щорічний шкільний конкурс "Кращий читач", який підготували Бутко В.В., Аврамко Л.П. та Шимка І.П.

Переможцями стали учні, які репрезентували такі книги:

Кіндра Анастасія, 5 -Б клас - С.Дерманський "Танок чугайстра", Денисенко Крістіна, 5-Б клас - С.Гридін "Не такий", Запорожець Валентина, 6 - А клас - Дж.к.Ролінг "Гаррі Поттер і прокляте дитя", Мартиненнко Ліана, 6-А клас - В.Бердт "Все починається в 13", Верещак Максим, 6 -Б клас, Ю.Чеповецький "Кицик і Мицик", Самойленко Вероніка, 6 - Б клас - Г,Вдовиченко "36 і 6 котів". Устименко Анастасія, 7-Б клас - К.Нестлінгер "Маргаритко, моя квітко". Васюхно Олександра, 7-Б клас - Ю.Винничук "Місце для дракона".

      

      
04.04.19

У рамках підготовки до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки учні 4-х класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілк (класні керівники Лісниця Л.А. та Пантюшенко Н.М.) презентували створені лепбуки, якими було завершено проект «Олена Пчілка для дітей» У дружній атмосфері школярі представили результати своєї роботи: знайомились з біографією письменниці, декламували вірші, провели конкурс і вікторину за творами славетної землячки.

      

      
04.04.19

Знайомтесь, кращі спортсмени Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Вони брали участь у змаганнях "Козацький гарт" та вибороли 3 місце!


03.04.19

До Всесвітнього дня здоров'я (7 квітня) у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулася виставка плакатів та фотографій "Гімназія за здоровий спосіб життя!"

      
03.04.19
Прокидаємося з ранку,
Разом робимо зарядку,
Любим спорт і фізкультуру
Завжди прагнем до порядку.

Саме з таким девізом гімназисти розпочали свій день разом з агітаційною бригадою "Молодь за здоровий спосіб життя" та командою"Живчик".

      

      
03.04.19

Ніщо так не здружує колектив, як спільний проект! Учні 6-А класу разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. реалізували проект "Український борщ", який репрезентували закордонним друзям.

      
02.04.19

Декада зарубіжної літератури для учнів 6 та 8 класів (учитель Бутко В.В.) розпочалась переглядом фільму "Земля Гоголя", знятого на Полтавщині у 2019 році до 210 річниці від дня народження, та ознайомленням із виставою "Полтавщина в житті та творчості М.В. Гоголя".

      

      
01.04.19

План засідання педагогічної ради

1. Атестація педагогічних кадрів – один із головних напрямків кадрової політики. (Смірнова Т.Ю., Бутко В.В., Древаль Л.М., Рудкіна О.М., Штанько Ю.С., Вовченко О.В.)2. Підготовка та організація державної підсумкової атестації в початковій школі. (Нестерук С.І.)

3. Про організацію та підготовку учнів до ДПА (державної підсумкової атестації) у 2018– 2019 н.р. в 9 і 11-х класах (у формі ЗНО). (Коблиця М.Г., Аврамко Л.П., Афанасьєва С.В.)

4. Про звільнення учнів 9-х класів від здачі ДПА. (Коблиця М.Г.)

5. Про етику та культуру поведінки вчителів, їх відносини з учнями. (Комащук М.О., Власенко А.Б., Дудич А.О., Панасенко К.П.)6. Про вибір предметів ЗНО учнями 11 класів. (Коблиця М.Г.)

7. Психологічні аспекти розвитку лідерських якостей. (Литвиненко О.С., Шаманська О.М., Куліш Н.Ю., Білоус Т.М., Пантюшенко Н.М., Демченко Н.Г.)

      

      
28.03.19

28 березня гімназисти здійснили віртуальну мандрівку до В’єтнаму.

Окрім традиційного вгадування місцезнаходження країн, учні практикували українську та в’єтнамську мови, провели онлайн змагання зі швидкісного складання кубика – Рубіка і просто гарно провели час!!!

      

      
27.03.19

І на канікулах у гімназії – цікаво!!!

Цього разу гімназисти відвідали Private Middle School Zwettl (Австрія). Оскільки 2019 рік проголошено роком української культури в Австрії, ми залюбки поділилися культурною спадщиною Батьківщини.

До речі, ми стали учасниками тижня англійської мови у цій школі.

      

      
27.03.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки у 2019 році втретє стала переможцем GoCamp! Дякуємо вчителям англійської мови Шаманській О.М., Крат Н.О., Домашенко Л.В., Демченко Н.Г., Мироненко Т.Л. за проведену роботу!


26.03.19

Друге місце на зональному огляді екологічних бригад! Вітаємо команду «Пролісок» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки! Дякуємо Сосницькій Л.О. та учням 9-Б класу за гідне представлення Гадяччини на обласному конкурсі!

      

      
26.03.19

Із нагоди підготовки до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки в кімнаті-музеї життєвого і творчого шляху письменниці гімназисти 7-Б класу (учитель Шимка І.П.) провели екскурсію для учнів Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Дякуємо за співпрацю Козороз Н.В. Усіх бажаючих дізнатися більше про Олену Пчілку запрошуємо на екскурсію в Гадяцьку гімназію імені Олени Пчілки!

      
25.03.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів словесності (керівник Шимка І.П.) закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ.


25.03.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 імені Лесі Українки проведено чергові засідання методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ, на яких представили досвід роботи учителі гімназії: учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель" Галушка Л.П., учитель інформатики 1 категорії Штанько Ю.С., учитель трудового навчання 1 категорії Підгайний О.М.

      


25.03.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки було проведено чергове засідання міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов (керівник Мироненко Т.Л.), яке розпочалося із творчих звітів вчителів Данченко С.А., Ткачової О.С. та Коваль Л.М. Вони поділилися своїм досвідом роботи. Потім педагоги ознайомилися із методичними рекомендаціями щодо особливостей проведення ДПА з іноземних мов у 2018-19 н.р., розглянули матеріали про викладання англійської мови у 1 класі НУШ та поділилися новинками.

      

      

      

      
23.03.19

23 березня у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки завершилися заняття Суботньої школи. Ми відсвяткували його квестом "Веселий експрес". Діти весело провели час у спортивній естафеті, пошукових і логічних вправах. З захопленням танцювали і грали в ігри. Завершився день врученням дипломів про закінчення Суботньої школи.

      


22.03.19

День добра

Волонтери нашої громадської організації "Врятуйте наші душі" відвідали Гадяцьку гімназію імені Олени Пчілки та провели акцію "День добра" . Також забрали смаколики, що зібрали для тварин учні цієї дивовижної школи!!! Приємна несподіванка - ми не змогли в руках перенести дорогоцінні гостинці. Їх було стільки, що ми мусили скористатися автомобiлем. Подарунки розподілили між людьми, що доглядають за безпритульними тваринами на вулицях нашого міста. Гостинці отримали міні-притулки, ласощі для своїх хвостиків. ДЯКУЄМО!!! Всі разом ми змінюємо цей світ на краще!!!

Леся Паладич

      
22.03.19

Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, вихованці гуртка «Юний журналіст» (керівник Шаманська О.М.), стали учасниками Обласного форуму «Молодіжна медіаплатформа Полтавщини» при ОЦЕВУМ. До уваги слухачів був представлений теоретичний та практичний матеріал щодо неформальної освіти, медіаграмотності, ораторського мистецтва, репортажного фото, правових норм та правил самооборони. Словом, усе, що може знадобитися майбутньому журналісту. Дякуємо ВОМС за надану можливість!

      

      
21.03.19
Не вмре поезія. Не згине творчість духа,
Пока живе земля, пока на їй живуть...
Олена Пчілка


У Всесвітній день поезії учні 8-х класів разом із учителями Шимкою І.П. та Бутко В.В. познайомили гімназистів із неповторним та багатим поетичним світом нашої землячки Олени Пчілки, який відображений у збірці "Думки-мережанки". Любов до рідної України посідає визначальне місце у творчості поетеси. Про це вона говорить у віршах: "Мій гаю красний", "Краю рідний", "До Кобзаря", "Волинські спогади", "Пісні минулого", "Найкращі діти" , "Миколі Лисенкові", "Козачка Олена". Її поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. До глибини душі зворушило усіх ліричне й щире слово, котре прозвучало в калейдоскопі її віршів: "Сповідь": "Та вже не ти!", "Сповідь", "Надіє, вернися!", "Орел", "Прощання", "Перед морем", "Золото". Своєрідним фоном літературного дійства став музичний супровід та відеоматеріали. Магія художнього слова дала змогу гімназистам побачити багатогранний талант Олени Пчілки.

      

      

      
20.03.19

Заступник директора з НМР Бутко В.В. узяла участь у черговому засіданні обласної мережі шкіл лідерської освіти у м. Полтаві.

      
20.03.19

На засіданні атестаційної комісії репрезентували методичні посібники вчитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель" Нестерук С. І. та вчитель початкових класів вищої категорії Древаль Л.М.

      
19.03.19

Із нагоди зоряного ювілею талановитої поетеси Ліни Костенко учні 9-х класів познайомились із її неповторним поетичним світом. Захід підготували учитель української літератури Бердник Т.М. та бібліотекар Витушинська С.В.

      
19.03.19

Відбулось засідання атестаційної комісії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. У цьому році атестувалось 12 учителів.

      
19.03.19

У рамках декади біології та екології (учитель Рвач О.І.) до Міжнародного дня Землі у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбувся ряд заходів:виступ екологічної бригади "Пролісок", виставка виробів "Відходам друге життя" та виховна година "Збережем первоцвіти рідного краю!", де була представлена презентація учнів 11 класу.

      

      
15.03.19

У рамках декади математики відбувся флешмоб "Математика-цариця наук".

      

      

      
14.03.19

Черговий етап тренінгів школи лідерів учнівського самоврядування відбувся на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Цікаві та корисні заняття проводили викладач ПОІППО Романенко А.М. та студенти ПУЕТ.

      
13.03.19

Сьогодні на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відбувся конкурс малюнків та робіт ДПМ на протипожежну тематику серед шкіл міста. Компетентне журі відзначило творчий підхід та техніки виконання. Найкращі роботи відзначені грамотами та подяками. Особливо вразили поробки гімназистів: пожежна частина та макети кімнат, охоплених пожежею, цікавими також були малюнки. Чекаємо нагороди!

      

      

      
12.03.19

Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Веселка». Дякуємо за талант!

      


11.03.19

Про Шевченка-художника розповіли учні 9-А класу разом із учителем української мови Бердник Т.М. напередодні святкування 205 річниці з Дня народження Кобзаря.

      

      
11.03.19

Не лише пізнавальним, а і практичним видалося скайп з’єднання гімназистів зі школярами з Нідерландів (учитель Мироненко Т.Л.). Адже учні обох країн мали змогу практикувати не лише розмовну англійську, а і поділитися загальновживаною лексикою рідними мовами. Так, учні українською та нідерландською навчилися вітатися, прощатися, дякувати, називати національні страви, рахувати до 10 та вимовляти слово “школа”.

      
07.03.19

Ніжним та зворушливим було вітання зі святом весни жінок гімназії.

      

      

      

      
06.03.19
Кобзарю! Знов до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.


Учні 7-Б класу (класний керівник учитель української мови Шимка І.П.) підготували виховну годину "Святе слово Кобзареві"

      
06.03.19

Сьогодні приймала вітання з Днем народження учитель музичного мистецтва Рудкіна О.М. Бажаємо яскравих емоцій і незабутніх вражень! Щоб вас завжди зігрівали теплі слова рідних та знайомих! Гарного Вам здоров'я та щастя!

      
05.03.19

Сьогодні відбувся міський етап огляду-конкурсу екологічних агітбригад та театрів. Цього року кращою визнано агітбригаду «Пролісок» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки! Щира вдячність учням 9-Б класу та режисеру-постановнику виступу гімназії Сосницькій Л.О. Ви - неперевершені! Пишаємось вами!!!

      

      
05.03.19

Тарас Шевченко, День народження якого святкує вся Україна 9 березня, став відомим на увесь світ завдяки своєму письменницькому спадку. Та не менш вагомий є його внесок у художнє мистецтво. Саме тому учителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки завдяки вчителю української мови та літератури Бердник Т.М. пригадали або відкрити для себе майстра пензля Тараса Шевченка. А ще звучало поетичне слово Кобзаря, яке є настановою від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею.

      

      

Сторінки 1 2 3 4 5 6