Сторінки 1 2 3 4 5 


29.11.19

Серед багатьох заходів, проведених Гарнагою С.І. у рамках тижня фінансової грамотності, створення відео про лайфхаки викликало велике зацікавлення учнів Гадяцького ліцею l-lll ступенів #1 імені Олени Пчілки! Справді креативно, цікаво, а головне - завдання сприяло інтеграції предметів.

      

      


29.11.19

Проведено інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом : консультації лікаря-інфекціоніста, круглий стіл з фахівцями Гадяцького РЦСССДМ, стіннівки, флеш-моб, виховні години.

      

      
28.11.19

Янголів-охоронців до Дня Святого Миколая виготовили учні 3-Б класу(класний керівник Федоренко О.М.).

      
26.11.19

Цікаво про права: першокласники презентували проєкт - лепбук «Права дітей у малюнках» на реалізацію проєкту «Я маю право». Це колективна творча робота, яка завершилася святковою презентацією.

Шаманська О.М., заступник директора з ВР

      
22.11.19

Учні 2 класу, учитель Лрбас О.М., систематично беруть участь у Всеукраїнських онлайн олімпіадах: "Я досліджую світ", математика, українська мова, інформатика, англійська мова та предмети початкових класів (інтегрована). Також цікавим був конкурс до Дня Гідності та Свободи.

      


22.11.19

Шимка І.П. провела виховну годину для 8-Б "Голодомор 1932-1933 років - біль серця всієї України"

      
22.11.19

Учитель історії Нагорна Т.В. провела захід до Дня Гідності та Свободи!

      
22.11.19

Чудово, що фінансові питання цікаві як першокласникам, так і дев'ятикласникам! Вони отримали нагороди за участь у Всеукраїнському конкурсі з фінансової грамотності (учитель Гарнага С.І.).

      
21.11.19

День Гідності та Свободи у Гадяцькому ліцеї I-III ступенів #1 імені Олени Пчілки: уроки пам`яті, мужності та нескореності.

      

      
21.11.19

Уроки пам’яті «Територія Голодомору: пам'ять невмируща».

      
20.11.19

Активні та креативні.

Одне задоволення працювати із зацікавленими та вмотивованими батьками. Учні 2-А, 2-Б і 3-А класів разом із Мироненко Т.Л. долучилися до eTwinning project "Our Tree of Wishes". І їхні батьки є активними учасниками цього проєкту. Вони створили справжній шедевр для своїх діток - Дерево Бажань!!!

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      

      
20.11.19

Цікавий, добре продуманий, насичений, із вдало підібраною наочністю, ІКТ та дидактичним матеріалом, сприяв різнобічному розвитку мовлення учнів, їх мислення, формуванню навичок творчої самостійної роботи, вирізнявся ігровою атмосферою, що розвиває пізнавальний інтерес і активність учнів, - саме таким був урок української мови в 4 класі на тему "Рід іменників", який провела на міському конкурсі "Учитель року-2020" учитель початкових класів Федоренко Оксана Олександрівна.

      

      

      
19.11.19

Цікаві проєкти представили на урок географії учні 7-А класу (учитель Васюта Л.І.).


19.11.19

Древаль Л.М. провела для учнів 4 класу виховну годину "Реальні права казкових героїв" у рамках реалізації проекту "Я маю Право".

      
18.11.19

Куліш Н.Ю. провела виховну годину "Великі права маленьких дітей" у рамках реалізації проєкту "Я маю Право".

      
15.11.19

Урок доброти та правдиві історії про братів наших менших, їхні потреби та успіхи повідали члени волонтерської організації, а учні Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів #1 імені Олени Пчілки передали скриню з благодійними внесками.

      
15.11.19

Сьогодні для учнів 5-х класів проведено свято "Я ліцеїст". Школярі дали клятву навчатись на високому рівні, щоб ними пишалася школа. Вітаємо!

      

      

      
15.11.19

До Міжнародного дня толерантності, в рамках реалізації проекту «Архітектурна доступність міста» (ОЦ «Простір толерантності»), на основі вправ із підручника Ради Європи «Компас» учні Гадяцького ліцею I-III ступенів #1 імені Олени Пчілки розробили маршрут для реалізації практичного експерименту на візку з метою виявлення проблемних зон для пересування людей на інвалідних візках.Кураторами проєкту виступили Крат Н.О. та Войтенко О.М.

      
14.11.19

У рамках проекту «Архітектурна доступність міста» (ОЦ «Простір толерантності») учні Гадяцького ліцею I-III ступенів #1 імені Олени Пчілки Паю Анна та Мироненко Поліна разом з учителем англійської мови Крат Н. О. відвідали Гадяцький центр реабілітації дітей з інвалідністю та районний центр соціального захисту населення з метою збору статистичних даних та окреслення потреб дітей з інвалідністю.

Крат Н.О.

      
14.11.19

Учитель історії Білоус Т.М. до дня толерантності для учнів 10 класів провела урок-тренінг "Стереотипи і упередження".

      
14.11.19

До Дня толерантності у Гадяцькому ліцеї I-III cтупенів #1 імені Олени Пчілки відбувся флеш-моб.


14.11.19

Два дні дружби, співпраці та гарного настрою мали учні Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки, будучи учасниками Microsoft Global Learning Connection.

За ці два дні ми відвідали 12 країн (UK, Egypt, Bangladesh, Vietnam, Tunisia, Palestine, India, Kenya, Argentina, Malaysia, Bahrain, Israel), здійснивши 24 скайп-з'єднання.

Слова зайві, погляньте на наші щасливі обличчя!!!

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      

      

      
13.11.19

Відбулось засідання ради ліцею.


12.11.19

На семінарі вчителів початкових класів педагоги ліцею представили досвід роботи школи по питанню інтеграції, створивши презентації.

У ході теоретичного модулю методичного заходу учасники семінару ознайомилися з власним досвідом колег з Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки, зокрема:

вчителя початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Лісниці Людмили Анатоліївни «Інтеграція навчальних предметів як засіб формування в молодших школярів цілісності сприйняття світу»;

вчителя початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, «старшого учителя» Максимів Лідії Федорівни «У пошуках дива». Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України»;

вчителя початкових класів першої кваліфікаційної категорії Пантюшенко Наталії Михайлівни «Лепбук – нова форма організації розвитку пізнавальної активності шляхом впровадження інтеграції»:

вчителя початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Древаль Людмили Михайлівни «Газета «Соняшник» як сучасний засіб створення умов для розвитку творчих здібностей учнів початкових класів»;

вчителя початкових класів другої кваліфікаційної категорії Шульженко Катерини Віталіївни «Інтеграція навчальних та розважальних процесів під час проведення предметних тижнів у початковій школі»;

вихователя ГПД першої кваліфікаційної категорії Рябцевої Валентини Володимирівни «Інтеграція навчання й виховання на групі продовженого дня".

      

      

      

      
12.11.19

На базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки проведено семінар практикум для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Інтегроване навчання як засіб гармонійного розвитку дитини».

Мета семінарів-практикумів для вчителів початкової школи – сприяюти інформаційній і методичній підготовці вчителів до втілення реформаторських ідей Міністерства освіти і науки України, організувати роботу над розв’язанням низки проблем, а саме: як перетворити традиційне навчання у процес розвитку особистості дитини; як перейти від формату відтворювання отриманої інформації до опанування компетентностей; як навчити школярів самостійно аналізувати інформацію, критично мислити, адаптуватися до змін, співпрацювати в команді, успішно вирішувати життєві проблеми.

У вступному вітальному слові директор Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Смірнова Тетяна Юріївна, зокрема , зазначила, що головна мета НУШ – це створення школи, яка даватиме учням не лише знання, а й уміння застосовувати ці знання у житті.

Заступник директора з навчально -виховної роботи Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Нестерук Світлана Іванівна сксзала, що інтеграція є одним із провідних напрямів перетворень в сучасній школі і усунення протиріч між невпинно зростаючим обсягом знань та здатністю їх засвоєння, вона покликана сприяти подоланню фрагментарності та мозаїчності знань учнів, забезпечує оволодіння комплексними знаннями, системою універсальних людських цінностей, слугує формуванню системно-цілісного світогляду.

У ході теоретичного модулю методичного заходу учасники семінару ознайомилися з власним досвідом колег із Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки, зокрема:

вчителя початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Лісниці Людмили Анатоліївни «Інтеграція навчальних предметів як засіб формування в молодших школярів цілісності сприйняття світу»;

вчителя початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, «старшого учителя» Максимів Лідії Федорівни «У пошуках дива. Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України»";

вчителя початкових класів першої кваліфікаційної категорії Пантюшенко Наталії Михайлівни «Лепбук – нова форма організації розвитку пізнавальної активності шляхом впровадження інтеграції»:

вчителя початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Древаль Людмили Михайлівни «Газета «Соняшник» як сучасний засіб створення умов для розвитку творчих здібностей учнів початкових класів»;

вчителя початкових класів другої кваліфікаційної категорії Шульженко Катерини Віталіївни «Інтеграція навчальних та розважальних процесів під час проведення предметних тижнів у початковій школі»;

вихователя ГПД першої кваліфікаційної категорії Рябцевої Валентини Володимирівни «Інтеграція навчання й виховання на групі продовженого дня».

У ході практичної частини методичного заходу вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької та Сргіївської ОТГ мали змогу ознайомитися з презентаційним уроком «Я пізнаю світ» у 2-Б класі (проєкт «Інтелект України») «Рідна мова…Що бринить нам чарівніше?» (вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Ксьонз Ганна Андріївна), а також фрагментами уроків:

«Я пізнаю світ» у 2-А класі (проєкт «Інтелект України») «Світ навколо тебе. Органи чуття. Турбота про здоров'я органів чуття» (вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Лобас Оксана Миколаївна);

математики у 2-В класі (програма О.Я.Савченко) «Таблиця віднімання 8 з переходом через десяток» (вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Копоть Світлана Євгеніївна).

Творчу атмосферу семінару доповнила інтелектуальна гра «Дивосвіт» між учнями 4-А та 4-Б класів (Учитель початкових класів першої кваліфікаційної категорії Куліш Наталія Юріївна).

Учасники методичного заходу переконалися, що формування творчих і пізнавальних здібностей молодших школярів розвивається у процесі наполегливої, систематичної діяльності вчителя і учнів. Сповнені неповторних вражень вони були щиро вдячні організаторам за гостинний прийом.

У роботі семінару практикуму брали участь методисти методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Ємець С.М., Лисенко В.В.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює вдячнівсть колективу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки за допомогу та творчий підхід в організації проведення методичного заходу.

Майборода С.М.

      

      

      
12.11.19

На базі нашого закладу відбувся міський семінар вчителів початкових класів.

      


12.11.19

Переможці обласного конкурсу проєктів "Родинне дерево".

      
12.11.19

Відбулася вже третя гра ІІ регулярного чемпіонату ігор "Що? Де? Коли?" серед учнівської молоді сезону 2019-2020 рр. Дитячий клуб "Магнітик" об'єднав однодумців та суперників із п'яти закладів освіти м. Гадяч: "Ніка" Гадяцького ліцею N1, "Драгоманівці" Гадяцької СШ N2, "БЕМС" Гадяцької СШ N3, "Альтаїр" Гадяцького ліцею N4 і "Кредо" Гадяцького ліцею-інтернату.

Сама гра проходила у завзятій безкомпромісній боротьбі. Вітаємо із перемогою (до речі, вже третій раз поспіль), команду "Ніка" - 15 очок!


11.11.19

Гадяцький ліцей I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки активно сортує тверді побутові відходи та розвивається в цьому напрямку , тому крім грошової винагороди отримали 5 піддонів для реалізації їх проекту та безкоштовну заправку картріджу в сервісному центрі "Твій комп'ютер".

Антон Шульга

      

      
11.11.19

Осінь у 1-Б завітала, листя і краплинки розсипала! Дітки з класним керівником Лісницею Л.А. прикрасили класну кімнату!

      

      
09.11.19

Українська мова - життя духовного основа. Освітній простір Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки.

      

      

      
09.11.19

Проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки (9-11 кл.) та біології (8-11 кл.) серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Учасникам цих інтелектуальних змагань бажаємо наснаги і успіхів у підкоренні вершин навчання. Дякуємо вам, ліцеїсти, за участь у олімпіадах!

      
08.11.19

Учні початкової школи Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени пчілки взяли участь у вікторині «Кращий знавець рідної мови», присвяченій Дню української писемності та мови.

Переможців було нагороджено грамотами.

      

      
08.11.19

До Дня української писемності та мови у Гадяцькому ліцеї l-III cтупенів #1 імені Олени Пчілки відбувся ряд заходів, включаючи квести, флеш-моб, вікторини та стіннівку-опитувальник. А ви говорите українською?

      

      
08.11.19

"Душа, що не знає літер, то - мертва душа!" - так говорив Кирило - засновник слов'янської азбуки. Саме його слова стали темою виховної години, яку підготували учні 8-б класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки, присвяченої Дню української писемності та мови.

      

      
08.11.19

Учні 10 класу Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки разом із учителями долучились до написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності! Адже написання диктанту - це акція єднання навколо української мови, формування мовних здібностей, виховання любові до національних традицій, народної мудрості, краси рідного слова.

      

      
08.11.19

Директор закаладу Смірнова Т.Ю. та учителі початкової школи Копоть С.Є., Лобас О.М. розповіли учителям шкіл міста про особливості створення освітнього середовища у класах.

      
08.11.19

Інтелектуальний мовознавчий турнір до Дня української писемності та мови серед старшокласників Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки. Переможець - команда «Бджілки» 9-А класу.

      
08.11.19

"Збережемо наш скарб - рідну мову!"- таку назву мав квест, проведений до Дня української писемності та мови у Гадяцькому ліцеї I-III cтупенів #1 імені Олени Пчілки для учнів 7 класів.

      

      

      
08.11.19

Учителі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки написали XIX Всеукраїнський диктант національної єдності.

      

      
05.11.19

Шановні педагоги!

Хочемо повідомити чудову новину: 2 жовтня ми з вами встановили новий Національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра». Національний Реєстр Рекордів України зареєстровав 15 012 уроків у 1617 навчальних закладах. А це на 8470 уроків більше ніж в минулому році.

Щиро дякуємо кожному з вас за прикладені зусилля, зацікавлені та щасливі обличчя дітей, які ми побачили на фото та відео!

Пропонуємо вам також ознайомитись із стислою статистикою по ІІ Всеукраїнському уроці доброти:

До участі в проведенні уроків долучились навчальні заклади з усіх областей України.

Загалом з 2 по 4 жовтня у Всеукраїнському уроці доброти взяли участь навчальні заклади з 1054 населених пунктів України:

- 244 міст

- 141 селищ міського типу

- 669 сіл

До проведення уроків долучились 1922 навчальних закладів.

Найбільше уроків проведено: в Дніпропетровській області – 2254 уроки; в Київській області – 1630 уроків; Донецькій області – 1520; в Харківській області – 1274 уроки; в Запорізькій області – 1045 уроків.

Найбільше уроків проведено (в містах): Київ – 689 уроків; Дніпро – 641 урок; Кривий Ріг – 619 уроків; Харків – 501 урок; Запоріжжя – 386 уроків.

Всього з 1 по 4 жовтня проведено - 18105 уроків доброти.

Повідомляємо, що всі школи, що прийняли участь у встановленні рекорду, протягом 2 місяців отримають на електронні пошти сертифікати учасників встановлення рекорду.

Крім того, навчальні заклади, які провели 10 і більше уроків (саме 2 жовтня) та вчасно надіслали фотозвіт (кожне фото з якого відповідало заявленим умовам), безкоштовно отримають захоплюючу настільну гру «Happy Paw» (навчальний заклад сплачує лише пересилку гри) від БО «БФ «Щаслива лапа» та ТМ «Purina» (пересилку сплачує школа).

      
04.11.19

Відбулась шкільна олімпіада з хімії серед учнів 7 класів.


04.11.19

Відбулись профспілкові збори, на яких виступили члени профспілкового комітету зі звітом.

      

      

      
03.11.19

Учні Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки Паю Анна, Мироненко Поліна та вчитель англійської мови Крат Н.О. взяли участь у проєктній школі, організованій Київським освітнім центром «Простір толерантності», де розглядалися ідеї для проєктної діяльності з громадянської освіти. Використовувалась платформа «Stories that move”.

      

      
01.11.19

Системи освіти різних країн відрізняються своїми особливостями. Про це розповіла колегам заступник директора з НМР Бутко В.В., яка вивчала питання організації освітнього процесу в початковій школі Німеччини. Виступ супроводжувався світлинами.

      

      
Сторінки 1 2 3 4 5