Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6


27.02.19

Проведення на базі закладу Зональної школи новаторства підтвердило результативність методичної роботи.

      

      
27.02.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Гадяцьким науково-методичним центром (Гадяцький район), методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (м. Гадяч) та районним методичним кабінетом відділу освіти Лохвицької районної державної адміністрації (Лохвицький район) проведено засідання методичної студії Зональної школи новаторства керівних та педагогічних працівників Гадяцького, Лохвицького районів та м. Гадяча «Науково-методичне забезпечення інноваційного розвитку сучасного закладу освіти (З досвіду роботи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки)».

У методичному заході взяли участь працівники вищевказаних методичних установ та директори і заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти м. Гадяча, Гадяцького і Лохвицького районів).

У основній частині засідання учасникам заходу було репрезентовано питання працівниками Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради:

 • «Управління інноваційними процесами у сучасній школі» (директор Смірнова Т.Ю.);
 • «Упровадження освітніх інновацій у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки – шлях до формування конкурентоздатної особистості» (заступник директора з НМР Бутко В.В.);
 • «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України» – впровадження в освітній простір системи підтримки академічно здібних дітей» (заступник директора з НВР Нестерук С.І.);
 •              
 • «Використання Google сервісів на уроках математики (учитель математики Галушка Л.П.);
 • «Як сервіс Google Classroom допомагає заощадити час та налагодити спілкування на уроках інформатики» (учитель інформатики Субота Б.О.);
 •              
 • «Використання на уроках курсу «Захист Вітчизни» програм-стимуляторів (учитель предмету «Захист Вітчизни» Підгайний О.М.);
 • «Участь гімназистів у міжнародному проекті «GoCamp» – підготовка молодого покоління до викликів ХХІ століття» (заступник директора з ВР Шаманська О.М.);
 •              
 • «Міжнародне співробітництво Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки: реалізація проектів з англійської мови «eTwinnіg» та «Skype in the Classroom» у рамках східного партнерства Європейського Союзу» (учитель англійської мови Мироненко Т.Л.);
 • «Участь у міжнародному проекті для німецькомовних вчителів «Deutshe Bildung» у Штудгарті (учитель німецької мови Дудич А.О.);
 • «Участь у форумі Української академії лідерства: «Liberal Arts: Лідерство в світі про нетворклінг, опанування сучасних каналів комунікації» (учитель англійської мови Крат Н.О);
 •              
 • «Підвищення екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання шляхом участі у Всеукраїнському проекті «Компола» (учитель біології Рвач О.І.), «Репрезентація науково-дослідницької роботи «Асиметрія листя берези повислої як показник біоіндикації атмосферного повітря м. Гадяча» (Тарасенко Катерина, учениця 10 класу);
 • «Формування економічно компетентної та соціально адаптованої особистості в умовах профільного навчання» (учитель економіки Гарнага С.І.).
 •              

Окрім того, учасники методичного заходу ознайомилися з питаннями: «Забезпечення системного кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами у Гадяцькому ІРЦ» (директор КУ «Гадяцький ІРЦ Гадяцької міської ради» Шкрьоба С.В.) та «Здорова молодь – міцна держава. Формування в учнів навичок здорового способу життя» (практичний психолог Березоволуцького ЗЗСО І-ІІІ ст. Петрівсько-Роменської сільської ради Клименко В.П.).

У рамках практичної частини засідання методичної студії Зональної школи новаторства учасники заходу здійснили екскурсію гімназією «Освітнє середовище початкової школи», переглянули виставу у виконанні театрального колективу учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки «Зелений гай «У краю лагідної краси» і стали учасниками тренінгових занять «Освітнє лідерство» (практичний психолог Литвиненко О.С., соціальний педагог Комащук М.О.).

Заступник директора з навчально-методичної роботи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Бутко В.В. розкрила результати реалізації методичної теми «Створення умов для формування ключових компетентностей особистості в умовах інформаційного середовища з метою успішної самореалізації». За результатами роботи заходу вироблено рекомендації для керівників та педагогічних працівників закладів освіти м. Гадяча, Гадяцького та Лохвицького районів.

Робота методичної студії Зональної школи новаторства керівних та педагогічних працівників Гадяцького, Лохвицького районів та м. Гадяча вкотре засвідчила і продемонструвала свою доцільність, оскільки в системі методичної роботи її діяльність спрямована на науково-методичне забезпечення ефективності процесів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів та методичний супровід процесів ефективного функціонування й розвитку закладів загальної середньої освіти на основі партнерства між усіма підрозділами системи освіти. Учасниками було висловлено щирі слова вдячності колективу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради за організацію методичного заходу та високий рівень його проведення.

      26.02.19

Зустріч із друзями – це завжди приємна подія. Саме таким було скайп з’єднання із турецькими учнями (учитель Harun Ciftci). Півгодини запитань, гімназисти наполегливо «досліджували» турецьке життя. Тепер, мабуть, ми знаємо все про турецьку школу, шкільне життя, позакласну діяльність, погоду тощо.

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      
25.02.19

Учитель математики Залозна Т.О. провела презентаційний урок у 6-А класі.

      
25.02.19

Учитель економіки Гарнага С.І. провела презентаційний урок у 10 класі на тему "Банки".

      
25.02.19

Із метою успішної реалізації проекту "Колаж про Олену Пчілку" (в рамках підготовки до 170-річчя з дня народження Олени Пчілки) заступник директора з НМР Бутко В.В. та вчитель інформатики Костенко Л.О. провели практичне заняття з учасниками проекту.

      

      
25.02.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відбувся ІІ етап VІІ Чемпіонату з основ підприємництва "Крок до бізнесу". У грі взяли участь команди учнів Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки «Bytebybyte», Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова «Ашан», Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 «Венера», Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 ім. Лесі Українки «Каливан». Ще ніколи гра не була такою захоплюючою та запеклою... Учні отримали задоволення від гри, нові навички та вміння.

      
23.02.19

3 лютого в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки пройшов шкільний етап VІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», який проводиться з метою популяризації підприємницької діяльності серед учнів, підвищення рівня обізнаності молоді в питаннях розвитку підприємництва. У грі взяли участь команди з 9-х та 10-го класів. Серед чотирьох команд переможцем стала команда "Біткоїн" (учні 9-А класу). Вітаємо переможців!

      
22.02.19

Начальник Гадяцького бюро правової допомоги Ірина Калініченко, реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», провела цікавий захід для учнів 4-А класу та 4-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки на тему «Права та обов'язки маленького громадянина». Під час заходу дітки у формі вікторини пригадали права і обов’язки та з захопленням переглянули тематичне відео, також фахівець вручила учням інформаційні буклети.


21.02.19

До Дня рідної мови у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки пройшов конкурс серед учнів початкової школи на кращого декламатора творів нашої видатної землячки Олени Пчілки, чиє ім'я носить наша школа.

      

      
21.02.19

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. І саме нам, носіям однієї з найбільш милозвучних мов світу, про це потрібно пам’ятати! Такою була головна думка заходу, який підготувала з учнями 6-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки учитель української мови Аврамко Л.П. Українській мові були присвячені вірші, інсценізації, презентація, йшлося про те, скільки заборон зазнала українська мова, починаючи з часів Петра Першого, а україномовні пісні порівнювались зі співом птахів.

      

      

      
21.02.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки підведено підсумки щорічного конкурсу творчих робіт "Моя країна - Україна", присвяченого 170-річчю з дня народження Олени Пчілки.

      

      
20.02.19

Учень 1-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Огілько Кирило - переможець олімпіадіи з української мови, конкурсу "Екологічна грамотність" та "Безпечна дорога до школи" від проекту "Всеосвіта" (учитель Лобас О.М.).


20.02.19

Лобас Оксана Миколаївна підготувала переможців Всеукраїнського конкурсу "Безпечний Інтернет", який проводив освітній проект "На урок" (1-А клас Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки ).

      
20.02.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки проведено виховану годину до Дня вшанування пам'яті Небесної Сотні "А сотня в небо полетіла..."

      

      
19.02.19

Вітаємо випускницю Гадяцької дитячої музичної школи АНАСТАСІЮ КАПЛІЙ з ПЕРЕМОГОЮ - 1 місцем на обласній олімпіаді з музично-теоретичних дисциплін та композиції в номінації "КОМПОЗИЦІЯ" (клас викладача Дерев'янко Т.М.)


18.02.19

Сьогодні наша Сова Мудрості зайняла своє місце у Гадяцькому краєзнавчому музеї. Приємно, що приз учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки вже втретє поповнює експозицію "Юні інтелектуали міста".

      

      
18.02.19

Напередодні річниці виведення військ з Афганістану учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відвідали тематичну кімнату-музей Гадяцького ВПАУ. Викладач училища Бутко О.І. розповів про унікальну картину із зображенням загиблих героїв-земляків.

      
15.02.19

Вечір відпочинку до Дня закоханих зібрав у стінах Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки поціновувачів гумору, розваг, гострого розуму і веселощів. Свято у форматі boys vs girls викликало захват як в учасників, так і у глядачів, оскільки залучені були всі. Дівчатка виявилися спритнішими та кмітливішими. А, може, хлопці зумисне поступилися? Нагорода за перемогу-святкова дискотека!

Шаманська О.М., заступник з ВР

      

      
15.02.19

Проведено виховну годину до 30 річниці виведення військ з Афганістану. На заході виступили ветерани війни, які поділилися спогадами про своє героїчне минуле.

      
14.02.19

Із метою профорієнтації гімназисти 9-х класів із заступником директора з ВР Шаманською О.М. відвідали Гадяцьке ВПАУ. Викладач училища Бутко О.І. ознайомив учнів зі спеціальностями, навчальними аудиторіями, обладнанням та історією закладу.

      
14.02.19

До Дня святого Валентина у гімназії працювала "Пошта кохання".Учні мали змогу привітати зі святом всіх бажаючих, а символ цього свята, Купідончик, розніс валентинки по класах і привітав гімназистів та вчителів.

      

      
13.02.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулися загальношкільні батьківські збори. Піднімалися важливі питання: протидія булінгу, безпека у Інтернеті, ЗНО та інші, а лікар Микитенко С.І. розповіла батькам про небезпеку інфекційних хвороб та важливість щеплення.

      

      
13.02.19

Зозуля О.О. провів робочу зустріч із гімназистами 6-9-х класів. На прикладах життя оточуючої природи регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» дійшли висновку – ми не безсилі у протидії змінам клімату. Водно-болотні угіддя Гадяччини, площа яких перевищує 70% площі Парку (12 803,3 га), вносять значний, помітний вклад у формування флори і фауни регіону, створюють унікальні умови для життя і розмноження рідкісних рослин та організмів, відпочинку та естетичного задоволення населення. Саме від людей залежить те, як будуть вони збережені у своїй первозданній красі. Годі знищувати водно-болотні угіддя, дбаємо разом про збереження природи рідного краю!

Олександр Олексійович звернув увагу на негативну звичку окремих громадян рвати первоцвіти та дарувати їх. Особливо актуальним стає це питання в період свят Дня Святого Валентина, 8 березня… Їх нібито є багато, але з кожним роком площі квітучих рослин зменшуються, і може статись так /не хочемо у це вірити/, що наші нащадки будуть бачити цю весняну красу лише на картинках…

      
12.02.19

Юні журналісти однойменного гуртка Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (керівник Шаманська О.М.) завітали на гостину до професіоналів, у редакцію газети «Гадяцький вісник», щоб перейняти досвід і дізнатися більше про журналістику, верстку, редагування газети. Нам навіть дозволили створити сторінку власної газети «Соняшник» на професійній техніці. Дякуємо за гостинність і цікаву та корисну інформацію!

      
11.02.19

Щиро вітаємо з перемогою (ІІІ місце) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій учня 9 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області ОКАЯНЧЕНКА ДАВИДА. Дякуємо за підготовку переможця вчителю Штанько Юлії Станіславівні.


05.02.19

До Дня безпечного Інтернету учителі інформатики Костенко Л.О. та Субота Б.О. провели для учнів 5 класу інтерактивний урок "15 основних загроз в Інтернеті".

      
05.02.19

Учні 10 класу приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти академій Cisco України, організованого за програмою Мережних акдемій Cisco, Кіберполіцією України та компанією ERC за підтримки Інституту модернізації змісту освіти. Під час уроку учням було акцентовано увагу на поняттях кібер-атаки та кібер-шахрайства, а також соціальної інженерії, зокрема на питанні "Як хакери використовують вразливості людей".

      

      
04.02.19

Учитель географії вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Васюта Л.І. брала участь у перевірці робіт учасників обласної олімпіади!


02.02.19

Коли співає Україна, то чує пісню цілий світ.
Бо мова наша солов’їна орлиних крил має політ!

Цього разу учні з Ізраїля були приємно вражені традиційним різдвяним співом гімназистів (учитель Мироненко Т.Л.).


01.02.19

Україна-Туреччина-Іспанія-Італія

Учитель англійської мови Мироненко Т.Л. продовжує обмін приємними враженнями та найкращими побажаннями між учасниками проекту "Traditional Features of My Country".

      

      
31.01.19

Відбулася фінальна гра Чемпіонату інтелектуальних ігор "Що?Де? Коли?" на Кубок мера міста. Вісім найкращих команд змагалися за перемогу. Команда "Ніка" Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки здобула перемогу (керівник інтелектуального клубу Шаманська О.М.). Вітаємо!!!

      

      

      
30.01.19

The voice of students - La voce degli studenti

Gli alunni si raccontano... Ecco alcuni scatti della interessante e meravigliosa sessione!!! Empatia alle stelle Students talk about themselves... Here are some shots of the interesting and wonderful session!!! Empathy to the stars. Мироненко Тетяна Леонідівна продовжує реалізацію проекту "Skype in the Classroom".

      
29.01.19

26 січня 2019 р. у Гребінківському міському Будинку культури, традиційно перед річницею дня народження Євгена Гребінки, відбувся регіональний літературний конкурс читців творів земляка. У конкурсі взяли участь 73 учасники, серед яких були і представники Гадяцького району- Коваленко Тетяна і Варбанець Ксенія.

Професійне журі високо оцінило виступи наших земляків та нагородило дипломами та грошовими сертифікатами (III місце - 500 грн., I місце - 1000 грн.). Пишаємося нашими митцями! Вітаємо ученицю 9 класу Варбанець Ксенію, яка стала переможцем конкурсу!


28.01.19

Щиро вітаємо з перемогою (І МІСЦЕ) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ученицю 8 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області БІЛОЦЕРКІВСЬКУ АННУ. Дякуємо за підготовку переможця вчителю Рвач Олені Іванівні.


25.01.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки радо вітала своїх випускників на традиційному вечорі зустрічі.

      

      

      
25.01.19

Розпорядженням Полтавської обласної державної адміністрації Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки видана Лiцензiя на право здiйснювати діяльність у сферах загальноi середньої освіти.


25.01.19

Учні 3-А та 3-Б класів (класоводи Куліш Н.Ю., Древаль Л.М.) на виховній годині познайомилися зі сторінками життя видатної землячки Олени Пчілки. У рамках заходу прослухали цікаву розповідь бібліотекаря Витушинської С.В., переглянули відеофільм, провели вікторину та презентували малюнки до прочитаних казок письменниці.

      

      
24.01.19

Проведено змагання дівчат із волейболу в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року. Результати змагань: ІІ місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради. Вітаємо!


24.01.19

Гімназисти - ланка загальноміського ланцюга єдності до Дня Соборності України.

      

      
23.01.19

22 січня у гімназії відбувся загальношкільний ланцюг єднання до Дня Соборності України.

      

      
22.01.19

До 100-річчя Соборності України у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбувся виховний захід "Схід і Захід разом" , який підготувала педагог-організатор Сосницька Л.О.

      

      

      
22.01.19

Проведено виставку малюнків учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки до Дня Соборності «Моя Україна - єдина країна».

      

      
21.01.19

Гімназисти передали маскувальну сітку та ліки до Гадяцького військового комісаріату.


21.01.19

Педагог-організатор Сосницька Л.О. провела для учнів 8-х класів вікторину "Я люблю мою Україну".

      
21.01.19

Щиро вітаємо з перемогою (ІІІ місце) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки учня 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради ГРЕБІНЧЕНКА МАКСИМА. Дякуємо за підготовку переможця вчителю Гарназі Світлані Іванівні.


17.01.19

Вітаємо команду гімназистів та вчителя фізичної культури Бовт С .М. із перемогою у міських змаганнях із волейболу!


16.01.19

У Всеукраїнський день пам'яті "кіборгів" Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки вшановує захисників Донецького аеропорту.

      
16.01.19

Колядки, що лунали у Гадяцькій гімназії, почули аж у Пакистані.

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому християнському світі. Наш народ за час свого існування збагатився різними традиціями та обрядовими дійствами. Гімназисти (Пригода О., Устименко А., Оксьом С. та Строкань М.) з гордістю поділилися з пакистанськими учнями різдвяною символікою, розповівши про дідух, кутю, калач, зірку, козу тощо. Обряд колядування – є унікальною українською традицією, що вирізняє нас серед інших країн та робить неповторними. Із превеликим задоволенням спостерігали пакистанські учні за виступом колядників-гімназистів, яких підготувала Сосницька Л.О.

      


15.01.19

Проведено міський різдвяний шаховий турнір. Учні змагалися в особистому заліку в двох групах: молодша (учні 1-7 класів) і старша (учні 8-11 класів).Молодшу групу представляли 10 учасників, серед яких 2 місце виборов учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Шаблій Антон. У старшій групі змагалися 6 учасників, серед яких І місце здобув учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Шерстюк Володимир, ІІ місце – учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Варбанець Ксенія. Окремо суддівська колегія турніру відзначила наймолодшого, але найактивнішого учасника – учня 3 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Салашного Віталія. Вітаємо переможців!

      

      
15.01.19

Щиро вітаємо з перемогою (ІІІ місце) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ученицю 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради РОМАНКІВ ОЛЕКСАНДРУ. Дякуємо за підготовку переможця вчителю історії вищої кваліфікаційної категорії Білоус Тетяні Михайлівні.


14.01.19

Гімназисти сьогодні щедрували, посівали, вітаючи учителів зі Старим Новим роком!

      
12.01.19

OPEN HEARTS. OPEN MINDS

Чи можливо відвідати 8 країн світу за один день? Так, нам це вдалося!!! Цього навчального року ми вперше долучилися до міжнародного марафону Skype-a-Thon. За 1 день ми здійснили 10 подорожей, відвідавши 8 країн та подолавши 35700 віртуальних миль. Цим самим зробили внесок у допомогу 89 дітям, адже за кожні 400 миль компанія Microsoft зробить пожертвування школам, які потребують допомоги. Таким чином, долучившись до такої грандіозної події як «Skype-a-Thon – 2018», ми не лише робимо позитивні зміни у світі, об`єднавши учнів різного походження, культур та конфесій, але також допомагаємо залучити кошти для тих, хто у біді!

На зв’язку були учні та вчителі з. Підлітки співали пісні, грали, презентували свої країни, розповідали про свята та традиції, обмінювалися інформацією про свої захоплення та, навіть, танцювали!


11.01.19

Про те, яким має бути вчитель, щоб виховати лідерів нової генерації, про нетворкінг та пошук цікавих освітніх рішень, про мову сучасних підлітків, та опанування сучасних каналів комунікації найактивніші вчителі України поговорили на форумі Української академії лідерства* «Liberalarts: Лідерство в освіті», що відбувся 21 грудня у НСК Олімпійський (Київ) за підтримки Кабінету Міністрів України. Одне із ключових питань дискусії – освітні тренди, які педагогам слід втілювати уже сьогодні. Учасником форуму була вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Крат Н.О.. На нараді при директору вона донесла ключові меседжі, які прозвучали на зібранні, представила відео фрагменти виступів спікерів.

      
09.01.19

09 січня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК, спільно з відділом культури Гадяцької РДА проведено спортивні змагання юнаків та дівчат ЗЗСО м. Гадяча та Гадяцького району з волейболу «Різдвяні канікули – 2019». Вітаємо команду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області з перемогою (тренер Бовт С.М.)!

Сторінки 1 2 3 4 5 6