Сторінки 1 2 3 4 5 


31.10.19

Двері Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки завжди відчинені для учнів, тому діти поспішають до рідної школи і на канікулах, адже знають, що там вирує цікаве життя.

Сьогодні відбулася тематична вечірка "Хеловін по-українськи". Додайте до гарного настрою жартівливі кункурси, креативні костюми, власноруч виготовлені декорації та сучасну музику - і отримаєте свято, яке підготувала Мироненко Т.Л. за сприяння Демченко Н.Г., Домашенко Л.В. та Сосницької Л.О.

      

      

      
31.10.19

Вітаємо учнів Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки Артюх Ольгу (1 місце) та Гребінченка Максима (2 місце) із перемогою на обласному відкритому конкурсі з ІКТ. Висловлюємо подяку вчителю інформатики Штанько Ю.С.

      

      
31.10.19

Канікули у Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки минають весело і з користю: з ініціативи учнівського парламенту та за підтримки адміністрації на 2 поверсі з’явилися розвивальні малюнки для ігор та вправ. Ми ретельно вимальовували кожен сантиметр, бо старалися для малюків. Упевнені, що учні початкової школи будуть приємно вражені тим сюрпризом, який чекає їх у школі. Перерви тепер проходитимуть надзвичайно активно! Дякуємо усім, хто долучився до цієї акції: Павлюку О., Муйжнієксу І., Сизьон К., Сосницькій П., Демченко Д., Мартиненко Л., Мироненко В., Крат П., Більчич К.(7-10 класи), а особливо Сосницькій Л.О. та Шаманській О. М.

      

      
30.10.19

Порядок денний засідання педагогічної ради:

1. Інтегративні процеси в умовах модернізації школи.

2. Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України»: напрацювання, перспективи, проблеми.

3. Практикум "Новий Український правопис 2019 року: вчимо нові правила разом!"

      

      

      
29.10.19

Усвідомлення необхідності упровадження інновацій, інформованість про нові освітні технології, володіння практичними навичкам продемонстрували педагоги Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки на заході "Калейдоскоп методичних ідей". Учителі поділились досвідом роботи з таких питань: Максимів Л.Ф. "Проєктні методики в початковій школі", Федоренко О.О. "Інтеграція навчального процесу як сучасна освітня технологія", Куліш Н.Ю. "Формування пізнавальних інтересів школярів", Шульженко К.В. "Формування критичного мислення", Древаль Л.М. "Екологічне виховання на уроках математики", Ксьонз Г.А. "Формування мовленнєвої культури на уроках української мови", Лобас О.М. "Раціональне читання як засіб динамічного розвитку", Лісниця Л.А. "Розвиток пізнавальної активності, творчого мислення учнів початкової школи", Білоус Т.М. "Використання lКТ на уроках історії", Євко В.М. "Хімічний експеримент як засіб розвитку життєвих компетенностей". Усі виступи супроводжувались презентаціями та вирізнялись науковістю, творчим підходом! Дякуємо, колеги!

      

      

      
28.10.19

Професія педагога вимагає постійної уваги до змін, які відбуваються в освіті, та прагнення до самовдосконалення. Тому сьогодні ознайомила колег із особливостями підвищення кваліфікації вчителів із 2020 року згідно нових документів та з Порядком проведення інстутиційного аудиту. А вчителі української мови Аврамко Л.П. та Бердник Т.М. розповіли про основні зміни в Українському правописі 2019 року. Також педагоги отимали матеріали для використання у своїй діяльності.

      

      
25.10.19

Друга серія іменинного квесту! Свято те ж, а гості інші! Середня і старша школа вийшла на святкові змагання. А на стадіоні - гамірно: там уже бенкетують, адже каша уже готова!

      

      

      
24.10.19

Відбулося свято краси, грації та таланту «Міс Осінь», де дівчатка змагалися у багатьох конкурсах: творчих та інтелектуальних. Кожна учасниця була нагороджена у певній номінації, а також були обрані міс та віце міс. Вітаємо учасниць!

      

      

      
24.10.19

Вітаємо команду Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки та Варбанець Ксенію із перемогою у міських змаганнях із шахів!


21.10.19

Вітаємо учня 2-А класу Осадчого Ігоря із успішною участю у обласному конкурсі на кращий малюнок-дизайн вітальної листівки до Дня учителя (учитель Лобас О.М.).


18.10.19

18 жовтня уся світова спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започатковано як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Із цієї нагоди у Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки відбувся ряд заходів: виховні години, флеш-моби, інформаційні хвилинки.

Шаманська О.М., ЗНМР

      
17.10.19

Учні 9-Б класу підготували цікаву вікторину «Найрозумніший», де кожен зміг продемонструвати знання країни, мову якої вивчають.

      
16.10.19

Учні 7-А класу підготували літературне читання віршів Олени Пчілки для учнів ліцею.


16.10.19

Учні 3-Б разом із класним керівником Федоренко О.М. милувались красою осені.

      
15.10.19

У рамках декади німецької мови було проведено захід для учнів 6-8 класів. Вони взяли участь у конкурсі проєктів на тему «Das ist fur mich wichtig» і «Es war einmals».


15.10.19

Читання - це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й відмінний інструмент для підтримання здоров'я, розвитку почуття співпереживання, підвищення гнучкості мислення та креативності, розумових здібностей. Тому учні 7 та 9 класів у читацьких щоденниках представили перелік книг, прочитаних влітку /учитель Бутко В.В./. Високу читацьку культуру та естетичні смаки у читацьких щоденниках виявили ліцеїсти: Демченко Д., Запорожець В., /7- А/, Дробязко А., Ковальова Ю./9-А/, Зубенко А., Сизьон К., Мироненко П., Тараненко А./9-Б/.

      

      

      
11.10.19

Учні 6-Б класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки взяли участь в інтерактивній грі "Суперкозак класу", присвяченій Дню козацтва. Гру підготувала класний керівник Домашенко Л.В.

      
11.10.19

Для учнів 10-их класів було проведено інформаційну хвилинку «Перший у світі комп’ютерний вірус».

      
11.10.19

Впродовж декади інформатики ліцеїсти мали змогу ознайомитися із завданнями Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» 2018 року, а також зареєструватися на участь у 2019 н.р.

      


11.10.19

Наші спортсмени.


11.10.19

Спортивні змагання до Дня Захисника України в Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки.

      

      
10.10.19

На день народження ліцею трудовий колектив, учні та батьки на перервах мали можливість познайомитись із історією закладу, переглянувши слайд-шоу, створене Толкачовою А.О.

      


10.10.19

Сьогодні наша школа відзначає 54 річницю з Дня народження! Приємно було читати вітальні листівки, які створили учні! Процвітання тобі, рідний ліцей!

      

      
09.10.19

Технологічна історія нашої Батьківщини містить немало видатних постатей та власних винаходів. Про основні події та розробки можна було дізнатися з інформаційного стенду «Розвиток обчислювальної та комп’ютерної техніки в Україні».

      

      
08.10.19

До Дня народження соціальної мережі Instagram, яка 6 жовтня відсвяткувала своє 9-річчя, учні 9-их класів створювали фірмовий логотип сервісу.

      

      
08.10.19

Сьогодні розпочала свою роботу Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування. Понад 270 учасників зареєструвалися на платформі і були присутні на урочистому відкритті. Серед них і ліцеїсти. Веселі руханки, тренінги, робота на платформі Moodle, екскурсія ПУЕТ, який радо приймав нас у своїх стінах, і перший проект, який уже сьогодні захищали юні лідери.

      

      
07.10.19

У рамках декади інформатики 3 команди 11 класу («Космос», «Лунтики», «Покоління Z») зуміли показати всі свої знання та інтелектуальні здібності у вікторині «Своя гра».

      

      

      
07.10.19

Трудовий колектив Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки вітає педагогів із професійним святом. Бажаємо творчих досягнень, вдячних учнів та реалізації всіх планів!

      
04.10.19

4 жовтня 1903 народився американський фізик, математик та інженер-електрик болгарського походження, творець першого в світі електронного цифрового комп'ютера – Джон Вінсент Атанасов. На хвилинці інформації учні 8-их класів мали змогу ознайомитися з біографією вченого та його винаходами.

      
04.10.19

До Дня працівників освіти нагороди міського відділу освіти та ліцею отримали такі працівники: Домашенко Л.В., Демченко Н.М., Максимів Л.Ф., Пантюшенко Н.М., Котлик Л.Б., Толкачова А.О., Рудкіна О.М.

      

      

      
04.10.19

Незабутнє свято з квестами, фотозонами, інтерактивом та концертом подарували сьогодні одинадцятикласники Гадяцького ліцею I-lll cтупенів №1 імені Олени Пчілки своїм наставникам та ветеранам праці до Дня працівника освіти.

      

      

      
04.10.19

Сьогодні для учнів 7 класів розпочався захоплюючий веб-квест "Пригоди посіпаків у Галактиці Інтернет". Виконуючи завдання, ліцеїсти зможуть поповнити свій словниковий запас такими термінами як "флейм", "тролінг", "дорвей", "нуб", "фейк"; з’ясувати, які небезпеки чекають на користувачів інтернету та як убезпечити себе від них.

Переглянути завдання квесту ви можете за посиланням.

      
03.10.19

Традиційно у День працівників освіти України було відзначено найкращих педагогів міської ОТГ нагородами та відзнаками Полтавської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, Гадяцької міської ради.

Серед нагороджених вчителі нашого ліцею: Смірнова.Т.Ю., Нестерук С.І., Білоус Т.М. та Шимка І.П.

      
03.10.19

Учні 5-их класів під керівництвом вчителя Залозної Т.О. помірялися своїми знаннями у брейн-ринзі з інформатики. Кращі отримали нагороди.

      

      
03.10.19

Креативно в цьому році ми відзначили Європейський день мов у рамках проекту "BeecofriendlyeTwinner". Учасники трьох країн (Греція, Румунія, Україна) практикували вміння спілкуватися європейськими мовами. Представники кожної країни навчилися вітатися, знайомитися, дякувати грецькою, румунською та українською, повторюючи за носіями мови.

А на завершення – ще й заспівали рідною мовою!

Дякую партнерам Eleni Argyriou, Ana Clara Grecu за гарний настрій та дружню атмосферу.

Мироненко Т. Л., вчитель англійської мови

      
02.10.19

Методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено І (міський) етап обласних змагань із математики ім. М.В.Остроградського.

Переможцями в молодшій та старшій віковій групі стали учні Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Сизьон Катерина та Павлюк Олександр (наукові керівники Галушка Л.П. та Залозна Т.О.). Вітаємо!


02.10.19

2 жовтня за ініціативи Фонду “Happy Paw” та підтримки МОН України в Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки пройшов «II Всеукраїнський урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин! 22 уроки одночасно! Таким чином ми долучилися до рекорду України!!! На уроці вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження, провели цікаві вікторини, а діти ділилися розповідями про своїх улюбленців.

Шаманська О.М., ЗНМР

      

      

      
01.10.19

Відбулись уроки пам`яті до річниці трагедії Бабиного яру.

      


Сторінки 1 2 3 4 5