Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6

28.12.18

У 2018 році сайт Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відзначив ювілей -10 років із дня створення! А починалось усе із науково-дослідницької роботи МАН Гусаченко Катерини (наукові керівники Костенко Л.О. та Бутко В.В.), яка виборола 3 місце на обласному конкурсі МАН. Уже тоді ми не шукали легких шляхів і вирішили використати мову HTML. Протягом років змінювали дизайн та інформаційне наповнення сайту. Чотири рази поспіль він був переможцем районного конкурсу! Родзинкою сайту є сторінка "Музеї", де зібрана унікальна інформація про історію гімназії та про життя і творчість Олени Пчілки, в також оперативне висвітлення новин. Протягом 5 років друкуємо матеріали сторінки "Новини"- так створюється історія Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки! Декілька років працювала із сайтом Штанько Ю. С., постійно займаються його розробкою, удосконаленням, дизайном Бутко В.В., Костенко Л. О. та Толкачова А.О.

      

      

      

      

      
26.12.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки вітає учня 9 класу Товстого Аркадія (учитeль Коблиця М.Г.) із перемогою в Інтернет-олімпіаді з інформатики - 3 місцем!

      
26.12.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки долучилася до флешмобу «Кораблик на ялинку» на підтримку полонених українських моряків.

      
22.12.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки вітає учня 9 класу Павлюка Олександра з перемогою у XIX шкільному конкурсі "Людина року - 2018"! Бажаємо втілення мрій, віри і впевненості у завтрашньому дні, здоров’я і благополуччя, успіхів і досягнень!

      

      

      
22.12.18

Щороку, з 1999, напередодні Новорічних свят, тут підводять підсумки роботи педагогічного та учнівських колективів, вшановують і відзначають кращих у шоу-програмі «Людина Року». Сьогодні мені, як її організатору та засновнику, надзвичайно приємно, що з роками ця традиція не втратила своєї актуальності та привабливості , стала ще більше різноманітною, збагатилась. На цей, своєрідний місток, який єднає вчителів,учнів, адміністрацію і батьків не можна не ступати без гордості і хвилювань …

Так було і сьогодні. Урочисте і щемливе відкриття, хвилююче і напутнє слово директора, ну і я. Напросивсь, щоб внести і свій вклад. Сьогодні минуло 30 років відтоді, як з аеродрому у Києві піднявся найбільший у світі літак АН-225 «Мрія». Він єдиний у своєму роді найбільший літак світу. І саме на цьому літаку, у 2009 році, під керівництвом випускника нашої школи, Валерія Кульбаки було встановлено один з світових рекорді піднятого та перевезеного вантажу. Мрія Валерія збулась, а ось точну копію літака «Мрія» подаровану мені, я сьогодні вручив абсолютному переможцю цьогорічного конкурсу, учню 9 класу Павлюку Олександру,хай і його мрії збуваються!

А ще, радує велика кількість дітей, які під керівництвом мудрих наставників шукають і знаходять свою дороговказну зірку. А щоб її можна було бачити, знати де вона і долаючи труднощі досягати результатів, передав їм у користування (так само наданий мені Миколою Кулішем з с. Максимівка) майже професійний телескоп. Здобувайте нові перемоги, знайте і тримайте свою зірку у надійних руках!

Були грамоти, дипломи, квіти, сльози радості і гордість, пісні і танці, багато красивих і так необхідних сьогодні слів…

Є на кого рівнятись маленьким гімназистам, є чим хвалитись і за що гордитись старшим, є вдячність учнів і батьків до ПРАЦІ УЧИТЕЛЯ, є намічені плани і накреслені шляхи у майбутнє випускників, є віра у майбутнє України !

Хай збуваються мрії кожної дитини !

Директор гімназії імені Олени Пчілки 1989-2013 років, заслужений учитель України Олександр Зозуля

      

      

      
22.12.18

Відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради були подаровані в користування дві пневматичні гвинтівки "Чайка" вартістю 5580грн. для розвитку вогневої підготовки учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Дякуємо за подарунок.

      
22.12.18

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулось щорічне свято великої шкільної родини - "Людина року -2018"! Наші щирі вітання і найкращі побажання у минулому директору закладу освіти Зозулі О.О. за те, що завітав до нас, щоб підтримати обдаровану, талановиту молодь. Упевнені, що телескоп та модель літака "Мрія"- подарунки, які сприятимуть розвитку інтелектуальних та творчих здібностей гімназистів! Сьогодні школа вітала своїх кращих учнів. Адже наша гімназія – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави. У 2018 році гімназисти вибороли більше 160 місць на міських предметних олімпіадах, конкурсі МАН, обласних олімпіадах та конкурсах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах! Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки створює можливості кожному розкрити свої здібності і таланти. Тож сьогодні на святі Інтелекту, Гордості, Таланту кращими знавцями визнані: Паю Анна- українська мова, Лисенко Оксана- українська література, Палюк Олександр - англійська мова, Романків Олександра- історія, Павлюк Олександр - хімія, Артюх Ольга -ІКТ, Ізюменко Анастасія - астрономія, Мардакін Олександр- німецька мова. Тарасенко Катерина-екологія, Гребінченко Максим- економіка, Толмачова Олександра - правознавство, Борис Ірина - географія, Шатохін Руслан-математика, Товстий Аркадій - інформатика, Білоцерківська Анна- біологія, Тимша Артем- трудове навчання, Скрипнікова Мирослава - тудове навчання, Павлюк Олександр-фізична культура, Варбанець Ксенія - декламаторське мистецтво, Лагута Андрій-вокал. А Остапенко Павло, Павлюк Олександр, Романків Олександра, Хоменко Анна, Романенко Діана, Сизьон Катерина, Омельяненко Валерія стали кращими науковцями! Переможцем конкурсу "Людина року -2018" згідно рішення журі став Павлюк Олександр"! Віримо, що ця молодь вплете в національний вінок цвіт свого таланту!

      

      
21.12.18

Щиро вітаємо вчителя біології Рвач Олену Іванівну із ювілеєм! Нехай життя дарує щасливі миті, зичимо міцного здоров’я, нових досягнень! Дякуємо за багаторічну творчу працю!

      
19.12.18

Сьогодні в День святого Миколая гімназистів привітали мер міста Нестеренко В.О. та начальник відділу освіти, моліді та спорту Бутенко С.М. Ми отримали два телевізори та набори спортивних м’ячів. Висловлюємо щиру вдячність!

      

      
19.12.18

Святково прикрашена школа, фотозона, подарунки від Святого Миколая для всіх учнів, музика, відео поздоровлення, радісний настрій - так розпочався день у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки!

      

      
17.12.18

Результати виступу гімназистів на міському конкурсі МАН представлені у таблиці.

      

      

      

Результати участі учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки в міському конкурсі Малої академії наук у 2018-2019 н.р.
17.12.18

Учитель Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Лобас О.М. організувала своїх учнів першого класу для участі у Всеукраїнському різдвяному конкурсі "Зимові свята в традиціях нашого народу" (від освітнього проекту "На урок").

      


17.12.18

Відбулось перше родинне свято «Посвята в першокласники» для учнів 1-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та класного керівника Лобас О.М. Уже три місяці хлопці і дівчата провчились у школі. Зовсім нещодавно їх називали малюками, дошколятами, а тепер про них кажуть: «Це учні».

Рідний, рідна, рідне – корінь роду, народу. Рідна мама, рідний тато, рідна земля і рідна Україна, рідна мова і рідна школа. Святі слова тримають нас на світі і вчать любові до берегів, між якими з віків у віки тече ріка нашого народу, нашої нації, нашої України. Школу, так, саме школу, українці поставили в один ряд з такими словами як мама, Україна.

В Україні є чудовий звичай – проводжаючи дітей у життєву дорогу, мати дарує вишитий рушник, як символ материнського благословіння, материнської любові. Хай стеляться вам сонячні дороги в широкий світ знань, умінь, звершень. У добру путь, дорогі діти.

      

      
15.12.18

Витончені, граційні, ніжні, чарівні дівчата та мужні, стримані юнаки - такими побачили старшокласників на Гімназійному балу друзі, вчителі та батьки! Вони виконали танці: мазурку, полонез, польку, кадриль і чарівний вальс. З'явилась нова традиція!

      

      

      
14.12.18

У давніші часи навчальний процес починався взимку — 1 грудня за старим стилем (14 — за новим), у день святого пророка Наума. За народною уявою, Наум — покровитель розуму, знань і доброчинства, а тому селяни були переконані: якщо на святого пророка розпочати навчальний процес, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму. Із цього приводу казали: «Пророк Наум наведе на ум». Саме сьогодні на базі нашого закладу освіти відбуся міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН. Гімназисти успішно репрезентували свої дослідження та отримали призови місця! Вітаємо Сизьон Катерину (учитель Галушка Л.П.), Романків Олександру (учитель Білоус Т.М.), Павлюка Олександра (учитель Залозна Т.О.), Остапенка Павла (учитель Кириченко І.О.), Омельяненко Валерію (учитель Євко В.М.), Романенко Діану (учитель Субота Б.О.).

      

      

      


14.12.18

Соціальний педагог Комащук М.О. та психолог Литвиненко О.С. провели захід "Світло згаслих зірок", присвячений дню боротьби зі СНІДом.

      

      
14.12.18

Учень 8-А класу Тимша Артем на позакласних заняттях під керівництвом учителя трудового навчання Підгайного О.М. виготовив пристосування на основі кутової шліфувальної машини для торцювання дерев’яних та металевих деталей під кутом 90 та 45 градусів. Під час виготовлення виробу Артем використовував ручний та електрифікований інструмент. Користувався токарним, фрезерним і заточеним верстатом. Пристосування стане гарним помічником для роботи з різними конструкційними матеріалами.

      
13.12.18

Вітаємо учня 7-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Тіщенка Максима (учитель Костенко Л.О.) із перемогою на обласному чемпіонаті з інформаційних технлогій "Сучасна інформатика - успішне майбутнє"! У чемпіонаті взяли участь 66 учасників. Виконавши завдання дистанційного туру, Максим був запрошений на очний етап і виборов 2 місце.

      
08.12.18

У затишному залі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відбулося «Свято ввічливості та доброти», яке підготувала вчитель початкових класів Древаль Л.М. разом із учнями 3-Б класу.

Людина починається з добра,
Із ласки і великої любові,
Із батьківської хати і двора,
З поваги, що звучить у кожнім слові.

Людина починається з добра,
З уміння співчувати, захистити.
Це зрозуміти всім давно пора,
Бо ми прийшли у світ добро творити…

Л. Забашта

      

      
07.12.18

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулась XV шкільна конференція, на якій репрезентували свої дослідження члени Малої академії наук. У цьому році гімназистів зацікавили питання історії розвитку систем одиниць вимірювання, перспективи розвитку шкільної робототехніки, хімічні джерела струму, діяльність сонячних електростанцій, геометрії в архітектурі міста. Так гімназисти роблять перший крок у світ науки! Над науково-дослідницькими роботами працювали Сизьон Катерина (учитель Галушка Л.П.), Омельяненко Валерія (учитель Євко В.М.), Остапенко Павло (учитель Кириченко І.О.), Павлюк Олександр (учитель Залозна Т.О.), Романенко Діана (учитель Субота Б.О.).

      

      

      
07.12.18

3-9 грудня 2018 року в рамках тижня комп’ютерних наук пройшла міжнародна освітня ініціатива «Година коду» (Hour of Code), що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів за допомогою проведення спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. Цього року організатори запропонували відправитись у мандрівку з героями світу Діснея та створити власну гру «Зоряні війни» в далекій-далекій галактиці. Гімназисти також долучилися до глобального руху, спробували свої сили у програмуванні та отримали сертифікати.

      


06.12.18

Учитель української мови Бердник Т.М. узяла участь у ІІ обласному форумі педагогічних працівників експериментальних закладів освіти у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

      
05.12.18

Із нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера в Україні подяку отримали педагогічний та учнівський колективи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки за активну громадянську позицію, високий рівень організації волонтерської діяльності в освітньому закладі.

      
04.12.18

Унікальний і непередбачуваний Максим Білаш, учень 5-А класу Гадяцькоіі гімназії імені Олени Пчілки, - чемпіон області, України з боксу та неодноразовий призер обласних змагань із футболу (у складі команди). Вітаємо та бажаємо ще більше перемог у твоєму житті .


01.12.18

Учні гімназії Хоменко А.(11 кл.), Крамаренко В.(9-А кл.), Білоцерківська А. (8-А кл.), Тіщенко М.(7-А кл.) узяли участь у другому етапі IV обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє», який проходив на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

      
01.12.18

Учениці Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Хоменко Анна (11 клас) та Романків Олександра (10 клас) були запрошені взяти участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», де представили дослідження з географії та історії. Вітаємо Аню і Олександру, а також учителів Васюту Л.І. та Білоус Т.М.

      

      
30.11.18

Сьогодні для учнів 4-Б класу було проведено свято козацького роду. Захід пройшов під девізом:
Нехай знає рідна мати — вільна Україна,
Козаки ми ще маленькі, зате гідна зміна!
Школярі із захопленням розповідали про про традиції козаків, розвивали творчі здібності в піснях і танцях, змагалися у вправності та силі!

      

\       
30.11.18

Удруге Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки бере активну участь у Всеукраїнському тижні фінансової грамотності. У цьому навчальному році протягом 5 днів учителем економіки Гарнагою С.І. було проведено 10 заходів, про які можна дізнатись на сайті закладу освіти. Ми підтверджуємо економічний профіль навчання!

      
30.11.18

У 2-Б класі відбувся виховний захід "Нам без книг ніяк не можна". Разом з героями мультфільму учні познайомились з історією виникнення та пригодами, правилами поводження з книгою, які підготувала бібліотекар гімназії Витушинська С.В.. Цікавою та захоплюючою була гра "Відгадай, з якої казки предмет із чарівної торбинки".

      

      
29.11.18

У рамках декади початкової школи Лісниця Л.А. провела конкурс "Витвір слухняних пальчиків!!!"

      

      
28.11.18

Дякуємо Клімовій Катерині Павлівні за професійну майстерність та багаторічну працю!

      

      
28.11.18

МАЛЕНЬКІ ВОЛОНТЕРИ ЗБИРАЛИ ГРОШІ

Майже 2500 гривень зібрали школярі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки на благодійсть, провівши ярмарку! "Ми проводили майстер-класи, щось робили на уроках трудового навчання. Наприклад, скрині були виготовлені на образотворчому мистецтві. Ялинки створені на трудовому і позакласних заннятях. Оскільки наближається свято Святого Миколая, ми хотіли допомогти учасникам ООС.Тому перед гімназійним парламентом виникло питання, де ж взяти та як зібрати кошти? Заробити самі школярі не можуть. Тому вирішили зробити благодійний ярмарок. Усі вироби, які представлені, зроблені виключно дітьми та педагогами!"- сказала Шаманська О.М., заступник директора ВР. Половину зароблених грошей діти вирішили переказати на благодійний фонд, що займається збором коштів для хворих дітей. А решту – для закупки протизастудних лікувальних чаєвих зборів для наших захисників.

Отак школярі стали “миколайчиками” для тих, хто цього потребує.

      

      
28.11.18

Учениця 11 класу Хоменко Анна взяла участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», де представила дослідження " Суспільно-географічне дослідження релігійної діяльності та сакральних просторів Гадяцького району» (керівник учитель географії Васюта Л.І.)
27.11.18

У рамках реалізації Всеукраїнського проекту "Компола" учні 8-Б класу та вчитель біології Рвач О.І. проводять інформаційні хвилини про роль компостерів для збереження навколишнього середовища.

      
25.11.18

25.11.18

24.11.18

24.11.18

24.11.18

23.11.18

Захід-реквієм «Ми пам’ятаємо, ми сильні» до 85-ї річниці голодомору у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

      
23.11.18

Учасники проекту "Компола" здійснили інформаційні повідомлення та на практиці показали, як потрібно наповнювати компостер.

      
23.11.18

Куліш Н.Ю. провела у рамках декади початкових класів виховну годину "Наш світ врятує доброта".

      

      
23.11.18

Сьогодні у початковій школі день кольору життя - зеленого! Продовжується декада!


22.11.18

Інноваційний, цікавий, пізнавальний, результативний, методично правильно побудований-так можна сказати про урок із предмету "Захист Вітчизни", проведений Підгайним О.М. на конкурсі "Учитель року". Дякуємо. Бажаємо творчих досягнень!

      

      20.11.18

Вітаємо команду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки із 1 місцем, зайнятим у змаганнях із шахів у залік міської Спартакіади школярів 2018-2019 н.р. Склад команди: Варбанець К., Павлюк О., Шерстюк В., Семигук Н.


19.11.18

19 листопада – колір дня БІЛИЙ!

Подивіться у вікно. Там є дивне полотно.

Колір в нього прецікавий, Непалкий і неяскравий,

Ніби й геть його нема, Бо сховала все зима…

Та насправді він існує! Є він в крейді, що малює,

У зубній духмяній пасті, Там, де зайчики вухасті,

В кризі є, що річкой плине, В літаку, що небом лине,

В цукрі, в солі, в соді, в лузі, У морозиві для друзів,

У волоссі в вік похилий… Що за колір то є?

      

      
19.11.18

З 19 по 23 листопада 2018 року в початковій школі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки пройшов кольоровий тиждень.

Весело, цікаво кольори вивчали, наче у веселки ми їх позичали!
19.11.18

Відбулись звітні профспілкові збори.

      

      
18.11.18

18.11.18

18.11.18

17.11.18

17.11.18

17.11.18

16.11.18

За ініціативи директора гімназії Смірнової Т.Ю. відбулась благодійна ярмарка-продаж. Милували око ляльки-мотанки, скриньки, квіти з бісеру, новорічні декорації, іграшки та інші вироби, створені руками учнів, батьків та педагогів. Проведенню заходу сприяла велика робота вчителів: Смірнової Т.Ю., Сосницької Л.О., Підгайного О.М., Шаманської О.М. Сподіваємось, що вироби прикрасять оселі, а гроші будуть внеском у перемогу та стануть у нагоді нашим бійцям на фронті! Приємно, що виставку відвідали працівники "Гадяч NEWS" "Євгенія Тацій, Наталія Ботвина і Олена Савченко, а також газети "Базар Медіа в Україні".

      

      

      
14.11.18

Хоменко Анна, учениця 11 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, бере активну участь у роботі шкільного товариства МАН. Нещодавно вона була запрошена на IX Всеукраїнську краєзнавчу конференцію «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» у м. Миколаєві, де репрезентувала дослідження «Суспільно-географічне дослідження релігійної діяльності та сакральних просторів Гадяцького району» (керівник учитель географії Васюта Л.І.). Вітаємо!

      

      
13.11.18

Учитель трудового навчання Підгайний О.М. провів майстер-клас для учнів 9-х класів із виготовлення декоративних виробів.

      
12.11.18

Вітаємо учня 9 класу Лагуту Андрія із зайнятим 3 місцем на Всеукраїнському конкурсі " Перлина - Фест 2018", до якого його готувала учитель музичної школи Зореслава Кокошвілі.


12.11.18

Учитель історії Білоус Т.М. провела виховний захід «Війна, яка змінила все», присвячений 100-річчю Першої світової війни.

      
11.11.18

11.11.18

10.11.18

10.11.18

10.11.18

Із 2 по 4 листопада у селі Дібрівка Миргородського району проходив відкритий Всеукраїнський турнір з боксу на честь заснування боксерського клубу «Арей», почесним гостем якого був Валентин Головко, чемпіон України з професійного боксу, Інтерконтинентальний чемпіон світу з професійного боксу за версією WBA. Учасниками турніру були і юні гадячани (тренер А. Уніжонний): ІІ місце - Володимир Дейна (вікова категорія - 2007 р.н., 6-А клас)). Вітаємо!


09.11.18

Учні 7-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки підготували виховний захід «Мово моя барвінкова» (учитель Шимка І.П.).

      

      

\09.11.18

Сьогодні День української писемності та мови! Уже традиційно в цей день українці можуть перевірити свої знання української мови і написати Всеукраїнський диктант національної єдноcті. Учні та педагоги Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки долучилися до написання радіодиктанту "Крила України".

      

      

\09.11.18

У рамках тижня фінансів учні 11-го класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у конкурсі "Фінансова грамотність" від організаторів "На урок" освітній проект та "KBS" Karazin business school. Конкурс «Фінансова грамотність» дозволить перевірити власні знання з економіки, фінансів та бізнесу, тому корисний передусім для учнів старшої школи. Мета конкурсу – нагадати учасникам про важливість розуміння основних ринкових законів. Бажаємо успіхів!

      

      

\09.11.18

Багатим на події у рамках тижня фінансів був сьогодні день. Відбувся конкурс малюнків учнів 5-7 класів, проведено виставку буклетів "Гроші та фінанси" та економічну гру " Що я знаю про фінанси?" для гімназистів 10 класів. Дякуємо за змістовні заходи учителю економіки Гарназі С.І.

      

      
08.11.18

Учитель економіки Гарнага С.І. провела у 5 класах урок на тему "Запозичення та заощадження родини", а у 8 - урок-гру "Фінансова арифметика".

      
08.11.18

Учитель економіки Гарнага С.І. провела в 11 класі економічного профілю навчання заняття "Заощадження".

      
08.11.18

У рамках тижня фінансів учитель економіки Гарнага С.І. провела інформаційну перерву "Цікаві факти про гроші".

      
07.11.18

Сьогодні приймала поздоровлення з Днем народження заступник директора з НВР Коблиця М.Г. Від усього серця бажаємо Вам щастя, сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм!

      
06.11.18

Другий день тижня фінансів - перегляд фільму "Історія гривні" з учнями 11-го класу (учитель Гарнага С.І.).

      
06.11.18

Як Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки розвивають дрібну моторику та творчі здібності учнів

Дрібна моторика – скоординовані дії м'язової, нервової, зорової та кісткової систем при виконанні точних і дрібних рухів пальцями і кистями рук та ніг. Дрібна моторика рук взаємодіє з такими вищими властивостями свідомості, як увага, мислення, логіка, координація, спостережливість, зорова пам'ять, мова. Не можна недооцінювати значення дрібної моторики для розвитку дитини. Як відомо, розвиток точних рухів руки сприяє розвитку мови дитини. Чим краще розвинена ручка дитини, тим швидше вона починає говорити, тим краще вона розмовляє. У цій справі стане в нагоді все яскраве, дрібне, нетоксичне: і крупи, і прищіпки, і пальчикове малювання, ліплення з пластиліну, глини, тіста, тощо. У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки вирішили зробити спеціальні столи, на яких дітки початкової школи можуть малювати. використовуючи манну та гречану крупу, горох, каву. Повірте, це цікаво навіть для дорослих! Тому учні відпочивають на перервах, проводячи час із користю та розвиваючи дрібну моторику і творчі здібності!

      

      
05.11.18

Перший день тижня фінансів в Україні - урок з використанням презентації «Гроші, їх функції та види» для 8-А класу провела учитель економіки Гарнага С.І.

      
05.11.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки долучилась до проведення Всеукраїнського тижня фінансів.


04.11.18

04.11.18

04.11.18

03.11.18

03.11.18
Сторінки 1 2 3 4 5 6