Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6

29.10.18

З 29 жовтня по 02 листопада 2018 року проведено методичні дні методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (супервізію) у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

Захід розпочався знайомством працівників ММК з колективом закладу загальної середньої освіти. Працівники ММК познайомилися з освітнім режимом закладу, відвідали уроки та заняття, надали методичні рекомендації щодо вдосконалення освітнього процесу. Під час проведення заходу організовано моніторингові дослідження відповідно до Плану проведення методичних днів ММК у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

      
29.10.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки радо вітала гостей ПОІППО (Романенко А.М.) та ПУЕТ (викладачі та студенти), які провели тренінгові заняття «Школи молодого лідера». Цікаві та корисні вправи захопили учнів міських шкіл. Зацікавила гостей і екскурсія в музеї Олени Пчілки, як завжди проведена трьома мовами! Координатором "Школи молодого лідера" обрано Шаманську О.М., заступника директора з ВР нашого освітнього закладу.

      

      

      
26.10.18

Команда "Ніка" інтелектуального клубу гімназії втретє стала чемпіоном! Вітаємо гімназистів та керівника Шаманську О.М.!


26.10.18

Вітаємо Ізюменко Анастасію, ученицю 11 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, та Артюх Ольгу, ученицю 10 класу, із 2 місцями, які вибороли гімназисти на обласному конкурсі з інформаційних технологій у секціях "Веб-дизайн" та "Офіс-менеджмент". Для участі у конкурсі учасники повиннні були виконати домашнє завдання - створити сайт та презентацію. Дякуємо за результативну роботу з обдарованими учнями учителям інформатики Костенко Л.О. та Штанько Ю.С.!

      

      
25.10.18

Вітаємо команду юнаків та дівчат Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки із зайнятим 1 місцем на змаганнях з легкоатлетичного кросу в залік Спартакіади школярів м. Гадяч 2018-2019 н.р. В індивідуальному заліку маємо такі результати: Дроб'язко Аліна - 1 місце, Галушка Владислав - 2 місце, Козуб Олександр - 3 місце.

      

      
25.10.18

У рамках конкурсу "Учитель року - 2019" у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки проведено методичний захід "Родзинки творчості" , на якому представили досвід роботи учитель географії вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Васюта Л.І., учитель вищої категорії предмету "Основи здоров'я" Степанович Я.А., учитель інклюзивного 3-А класу Куліш Н.Ю. та вчитель предмету "Захист Вітчизни" Підгайний О.М.

      

      

      
24.10.18

Згідно річного плану роботи у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулось засідання педагогічної ради, на якому розглядалось питання "Про роботу педколективу з розвитку життєвих компетентностей учнів, формування у них високої пізнавальної культури на основі творчого використання ідей В.О. Сухомлинського, активних форм організації навчально-пізнавальної діяльності учнів". Тема надзвичайно актуальна, адже сьогодення вимагає від учителів та науковців переосмислення багатьох освітніх канонів. Школа потребує ідей і теорій, що відповідали б оптимальному розвитку дитини й сучасним потребам суспільства. Тому нині ми і звертаємося до гуманістичних основ творчої спадщини В.О. Сухомлинського, 100-річчя з дня народження якого відзначили у вересні. Виступаючі підкреслили, що український педагог подарував нам цілісну педагогічну систему гуманістичного спрямування. І то вже наша проблема, як зуміємо скористатися нею. Маємо підніматися до неї і серцем, і розумом. Адже без творчого вчителя не може бути ні нової школи, ні нового суспільства.

      

      
23.10.18

Директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. у рамках декади образотворчого мистецтва провела майстер- клас "Лялька-мотанка", у якому взяли участь учителі. Вироби, створені педагогами, планується продати на благодійній ярмарці!

      

      

      
23.10.18

Сьогодні гімназисти разом з учителем англійської мови Мироненко Т.Л. вперше зустрілися з учнями із Пакистану, тому онлайн з’єднання було присвячене знайомству. А на завершення учні заспівали пісень рідною мовою!

      

      
22.10.18

Вітаємо гімназистів та вчителя фізичної культури Сахна В.О. з перемогою у змаганнях юнаків з міні-футболу в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року!


22.10.18

Сьогодні гімназисти разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. розширили свій кругозір, відвідавши онлайн Genovesi Environmental Study Center (США). За час спілкування із науковцями ми не лише наживо побачили екзотичних тварин, а й дізналися, як саме вони адаптувалися до життя у дикому середовищі, що забезпечує їм виживання.

Гімназисти, наче гумки, жадібно вбирали інформацію про адаптаційні зміни рослин і тварин.

Учені уміло залучили нас до пошукової діяльності, адже, задавши запитання, ми не отримували готову відповідь, а разом із Феб досліджували, вимірювали, висловлювали свої припущення і, неймовірно, самі відповідали на поставлене запитання!!! Відчули себе справжніми дослідниками!

      

      
20.10.18

У м. Гадячі відбувся Всеукраїнський турнір, присвячений 50-річчю футбольної діяльності Василя Ванди. Гімназисти також отримали нагороди.


19.10.18

У закладі надруковану чергову збірку творчих робіт гімназистів "Життєвий вибір", над випуском якої працювали вчителі української мови: Аврамко Л.П., Бердник Т.М., Шимка І.П.. Комп'ютерний набір здійснила Толкачова А.О. Ознайомитись із творами млжна за посиланням: Учням - Творчість юних.


18.10.18

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись Положенням про проведення Спартакіади школярів м. Гадяч в 2018-2019 навчальному році, затвердженим наказом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради від 28.08.2018 № 196 та наказом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області «Про проведення змагань з футзалу команд юнаків» від 09.10.2018 № 239 команда учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяла участь у змаганнях з футзалу команд юнаків у залік Спартакіади школярів м. Гадяч 2018-2019 навчального року та стала переможцем! Вітаємо команду в складі учнів: Шатохін Данило 6-Б клас, Шалабаєв Роман 10 клас, Сватковський Олександр 11клас, Галушка Владислав 10 клас, Бабієнко Ігор 10 клас, Павлюк Олександр 9-Б клас, Козуб Олександр 9-Б клас, Чемерис Роман 9-Б клас, Литвиненко Ярослав 10 клас (учитель фізичної культури Сахно В.О.).
18.10.18

Перлиною і життєдайним духовним джерелом України без перебільшення є Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у Батурині, який відвідали працівники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. «Гетьманська столиця» - це безцінні пам’ятки історії, архітектури, культури, археології і природи: палацово-парковий ансамбль К.Розумовського, Будинок генерального судді В.Кочубея, Музей археології Батурина, Воскресенська церква-усипальниця гетьмана К.Розумовського, парк «Кочубеївський», Миколо-Крупицький монастир, Цитадель Батуринської фортеці, Пам’ятник жертвам Батуринської трагедії 1708 року. Вражаючими є факти: «жертвами погрому військами армії Московського царства 2 листопада (13 – за новим стилем) 1708 р. у Батурині стали 5-7 тис. мирних громадян, 6 – 7,2 тис. військовиків, а разом – 11-14 тис. батуринців, сердюків, козаків» (чернігівський історик Сергій Павленко так окреслював масштаби цієї катастрофи). Дослідник також докладно вивчив нищення московськими загарбниками, які були православними християнами, православних батуринських церков і жителів, теж православних християн, що там ховалися...

Цікавим є музей "Вітрила Миклухо-Маклая" в Батурині , який було відкрито 17 липня 2014 року. Це третій Музей М.М. Миклухо-Маклая з чотирьох нещодавно створених українськими приватними підприємцями з Чернігівщини - Олександром Івановичем і Надією Петрівною Міклухо-Маклаями.

      

      
17.10.18

Учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Лобас О.М. отримала сертифікат, який засвідчує участь у підготовці онлайн олімпіад у Всеукраїнському проекті "На урок". Вітаємо!


17.10.18

Підведено підсумки збору каштанів. Вітаємо переможців - учнів 2-Б класу та класного керівника Федоренко О.М.


16.10.18

Метелик – одна з найгарніших комах, спостерігати за якою можна дуже довго і отримувати від цього тільки задоволення.

Отак і я, задоволена, спостерігала за своїми учнями, які, наче метелики, розправляли свої крила творчості та вдосконалення. Гімназисти відвідали скайп-урок, під час якого разом з учителем із Індії Mrunal Ganjale виготовляли паперових метеликів. Під час уроку учні уміло виконували інструкції вчителя, а коли вирізання чи декорування займали трішки більше часу, Mrunal загадувала цікаві загадки.

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      

      
16.10.18

Сьогодні учні 8-Б класу разом із учителями Рвач О.І. та Бутко В.В. розпочали активну реалізацію Всеукраїнського проекту "Компола".

      

      

      
11.10.18

У практичній частині семінару-практикуму вчителів фізичної культури педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти мали змогу відвідати і проаналізувати практичні заняття: «Елемент пішохідного туризму «Навісна переправа» (учитель фізичної культури Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Підгайний О.М.); «Спортивне орієнтування на місцевості» (учитель фізичної культури Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Власенко А.Б.).

      

      
11.10.18

Велику підготовчу роботу проведено педагогічним колективом закладу, методичного об'єднання вчителів фізичної культури щодо підготовки до семінару «Упровадження засобів туризму в процес фізичної культури школярів».

      

      
11.10.18

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ «Упровадження засобів туризму в процесі фізичної культури школярів», який отримав схвальні відгуки учасників. Під час виступів всі учителі закладу представляли презентації, світлини на яких підтверджували систему в роботі. Директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. розкрила питання «Фізична культура – важлива складова освітнього процесу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки» та розповіла про історію і спортивні досягнення закладу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Бутко В.В. розповіла про роль фізичного виховання у формуванні лідерських компетентностей всебічно розвиненої особистості. Власний досвід роботи презентували вчителі фізичної культури закладу: Бовт С.М. «Формування навичок здорового способу життя, соціальної та громадянської компетентності засобами туризму в позаурочній час у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки», Власенко А.Б. «Розвиток ключових компетентностей засобами спортивного орієнтування», Сахно В.О. «Використання ІКТ на уроках фізичної культури»; Підгайний О.М. «Туризм – невід’ємна складова фізичної культури, спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових якостей учня (на прикладі діяльності профільного загону «Турист»). Слід відмітити, що саме Підгайний О.М. протягом 4 років виробив свою систему організації туристичної діяльності у гімназії, має власні напрацювання, тому захід проведено у Гадяцькій гімнаїі імені Олени Пчілки!

      

      

      
10.10.18

"Від усього колективу видавництва "Веселка" щиро вітаю з Днем народження гімназії, яка цього року підтвердила високу якість освіти, патріотичного і духовного виховання юних гадячан. Натхнення і наснаги всьому викладацькому колективу! " - таке вітання надіслав директор видавництва "Веселка" Олексій Бондаренко. Дякуємо!


10.10.18

На день народження іменинникам дарують подарунки та готують сюрпризи. Приємним подарунком для нас стали вітання від закордонних друзів із 10 країн, які приєдналися до святкування, привітавши усю шкільну родину гімназії із ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! Учні переглядали вітання учнів із Греції, Іраку, Сербії, Китаю, Африки, Аргентини, Індії, Тунісу, Грузії, Італії на екранах пректорів, комп'ютерів та телевізорів. Школярі з різних куточків світу організували своєрідний флеш-моб, аби привітати гадяцьких "іменинників". Ось так знання ІКТ єднає світ! А реалізувала такий креативний проект учитель англійської мови Мироненко Т.Л.! Дякуємо і Тетяні Леонідівні і нашим закордонним друзям!

      

      

      
10.10.18

Справжнє свято було у гімназистів сьогодні у День народження школи: музика,. вітання, лінійка, квест І смачний куліш! Відбулось справжнє єднання шкільної родини, як і годиться на День народження!

      

      

      
10.10.18

Сьогодні шкільна родина Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відзначила День народження! Процвітання тобі, рідна гімназіє!


09.10.18

Екологічна освіта може змінити майбутнє. Розуміючи це, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки взяла участь та стала переможцем Всеукраїнського проекту "Компола". Над його реалізацією працювали Бутко В.В., Рвач О.І., Толкачова А.О. та учні 8-Б класу. Сьогодні ми установили сучасний компостер для переробки органічних відходів із шкільних їдалень. який отримали у якості переможця! Дякуємо! Розпочинаємо реалізацію проекту!

      
09.10.18

Із нагоди Дня працівників освіти грамотами нагороджені вчителі освітнього закладу: Смірнова Т.Ю., Галушка Л.П. та Лобас О.М. Вітаємо!      

      
08.10.18

Україна - Італія. Голуб – загальновідомий символ миру в усьому світі, але не всі знають, чому саме ця пташка символізує мир. Тому гімназисти разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. вирішили поділитися легендами про голуба та соняшник як символи миру у світі та Україні.

      
08.10.18

Учитель біології вищої кваліфікаційної категорії. учитель-методист Рвач О.І. провела уроки доброти на такі теми: 6-Б клас " Ми відповідаємо за тих, кого приручили", 8-А клас "Життя домашніх і безпритульних котів та собак", 8-Б клас "Цікаві факти із життя бджіл".

      

      
05.10.18

Так вітали учні 1-го класу вчителів із Днем працівниів освіти (класний керівник Копоть С.Є.). Дякуємо!


05.10.18

Креативно, творчо, з повагою, та гумором привітали учні 11 класів учителів із Днем працівників освіти! Учителі із захоленням переглянули сучасний танок, сценки про життя педагогів та учнів , слухали музику, Особливо хочеться відзначити "учнівська телебачення" "Пчілка ТБ", передачі якого готувала Колінько Юлія, адже для їх підготовки потрібне відмінне знання відео редакторів. Радість в очах наставників, щирий сміх - усе це подяка нашим учням!

      

      

      
03.10.18

Сьогодні у минулому директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Зозуля О.О. подарував гімназистам збірки поезій Марії Бойко. Це відома молода поетеса, журналіст, громадський діяч. Працює на телекомпанії “Студія “Місто” редактором наукових та суспільно-політичних програм. Створює культурологічний цикл “Видатні Полтавці” та ліричну рубрику “Мереживо поезій”. Марією Бойко за період з 1991 по 2005 роки створено більше 4000 поезій. Вийшли друком поетичні збірки “Мелодії сопілки (1995), “Струни душі” (1999), “Промінь сонця” (2002), “Мінливі настрої весни” (2005), “Квітка папороті” (2005), “Сонячне коло” (2006) – це вірші і поеми про рідний край, багату землю України, щирих і добрих людей, особиста лірика. Творчість Марії Бойко рекомендована для вивчення в школі за темою “Література рідного краю”. Марія Бойко – багаторазовий лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасної пiснi "Пiсенний Вернiсаж" (1995-2000); лауреат I премiї конкурсу Національної радіокомпанії України "Пiсня року" (1996-1998); переможець Всеукраїнського конкурсу на приз журналу "Жiнка", лауреат Фонду захисту i пiдтримки талановитих дiтей.

Ці книги були отримані завдяки турботі Людмили Мірошниченко, випускниці нашої школи, яка особисто знайома із поетесою. Висловлюємо щиру подяку Людмилі Мірошниченко та Олександру Олексійовичу Зозулі. Сподіваємось на зустріч із Марією Бойко у гімназії.

      

      
03.10.18

Сьогодні у п‘ятикласників Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки відбулася радісна подія - посвята у гімназисти. Голова гімназійного парламенту, його заступник виступили з напутнім словом та урочисто прийняли їх до великої і дружньої гімназійної родини.

      

      
01.10.18

Сьогодні трудовий колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки вітав із Днем народження директора закладу освіти Смірнову Т.Ю. До привітань приєднався начальник відділу освіти, молоді та спорту Бутенко С.М. та керівник Гадяцької районної організації професійної спілки працівників освіти і науки України Недвига Г.А.

Безмежного щастя Вам, Тетяно Юріївно!!!

      

      

      
01.10.18

"Агресія - не спосіб вирішення конфліктів"- тема тренінгового заняття з учнями 5-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, яке провів практичний психолог Литвиненко О.С.

      
01.10.18

Учениця 11 класу Хоменко Анна вдруге бере участь у Всеукраїнському конкурсі науково- дослідницьких робіт "Мій рідний край", організованому Союзом Українок. Її дослідження, пов'язані із Гадяччиною, вдруге відзначені дипломами. У цьому році вона представила роботи на такі теми: "Криниця духовності" (науковий керівник Васюта Л.І.) та " Видатні жінки України" (науковий керівник Бутко В.В.). Вітаємо!

      


29.09.18

У м. Полтаві на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського проведено другий обласний тур Всеукраїнського турніру юних географів.

У цих інтелектуальних змаганнях взяли участь школярі з різних куточків Полтавщини. Усі команди продемонстрували ґрунтовну підготовку та належний рівень знань з географії, проявили вміння вести дискусію, висловлювати власну думку, аргументувати свою відповідь та виявили неабиякий інтерес до предмету.

У рівній, напружені боротьбі наша команда «Вікторія» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради виборола ІІІ місце! Вітаємо переможців – Борис Ірину (10 клас), Артюх Ольгу (10 клас), Романків Олександру (10 клас) та Остапенка Павла (9 клас). Бажаємо подальших творчих успіхів, наполегливості в оволодінні знаннями, яскравих перемог!

Дякуємо за підготовку команди-переможця вчителю географії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Васюті Любові Іванівні.

      
29.09.18

Театральний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки "Зелений гай" взяв участь у фестивалі молодих сучасних театрів "Малі міста - великі враження", який започаткований Міністерством культури України в рамках проведення Року культурної спадщини. Гімназисти представили виставу "У краю лагідної краси" (автори Вінцковська В.П., Бутко В.В., Шимка І.П., Бердник Т.М., Аврамко Л.П., танцювальна композиція - Сосницька Л.О.), у якій розповідається про життя славетної землячки Олени Пчілки.

      

      

      
29.09.18

Сьогодні святкує День народження директор нашого освітнього закладу Смірнова Тетяна Юріївна!!!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом, любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!


28.09.18

Вітаємо команду "Ніка" (керівник Шаманська О.М.) із перемогою в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?" серед шкіл міста. Члени команди: Куцева Катерина, Варбанець Ксенія, Прудка Анастасія, Остапенко Павло, Павлюк Олександр. Вітаємо, чемпіони!


24.09.18

До уваги вчителів, гімназистів та батьків!

Підтримайте театральний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки «Зелений гай», який братиме участь у фестивалі молодих сучасних театрів у місті Гадячі (локація у парку «Перемоги») 29-30 вересня 2018 року та представлятиме виставу про Олену Пчілку «У краю лагідної краси», авторами якої є вчителі закладу: Вінцковська В.П., Бутко В.В., Шимка І.П., Бердник Т.М. Чекаємо Вас на виставі!


23.09.18

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено навчання вчителів початкових класів, які у 2019/2020 н.р. будуть працювати за новим Державним стандартом початкової загальної освіти (І очна сесія). Лісниця Л.А. та Пантюшенко Н.М. працювали натхненно, творчо, а головне - з усмішкою та гарним настроєм!

      
21.09.18

«Голуб миру», виховні години та флеш-моб до Міжнародного дня миру у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

      
21.09.18

Почесною грамотою Полтавської обласної ради відзначена результативна робота з обдарованими учнями вчителя географії вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста Васюти Л.І. , а вчитель англійської мови вищої категорії Мироненко Т.Л. на святі "День міста" була нагороджена Почесною грамотою Гадяцької міської ради. Вітаємо!

      
21.09.18

Осінь - це пора врожаю, саме в цей час достигає безліч овочів та фруктів, які характеризують цю пору року. Оскільки змалечку важливо розвивати творчість, щороку у гімназії влаштовується виставка "Осіння фантазія". Цьогоріч вона особлива: є патріотичні вироби і просто веселі та дотепні. Ми побачили, як овочі, фрукти та квіти вмить перетворилися на чудернацькі, красиві та привабливі експонати.

      

      
20.09.18

Приємно отримувати подарунки. Особливо, якщо ти дитина. Першокласники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та вчителі дякують міськраді за гарний і корисний презент.

      
19.09.18

Гімназисти взяли участь у І етапі математичних змагань імені М.В.Остроградського. Змагання проводяться з метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до історії математики та традицій свого народу, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Учасники змагань продемонстрували знання метематики, виконавши контрольну роботу, свою готовність до науково-дослідницької роботи, вміння формувати і відстоювати власну думку.

Вітаємо із перемогою ученицю 8-Б класу Сизьон Катерину, яка працювала над науково-дослідницькою роботою "Історія виникнення систем одиниць вимірювання величин"(учитель Галушка Л.П.! Дякуємо за результаттивний виступ учню 9-Б класу Павлюку Олександру, який виборов 2 місце! Тема його дослідження "Геометрія навколо нас"(учитель Залозна Т.О.)

      

      
17.09.18

Сьогодні приймала вітання із Днем народження учитель початкових класів Вовченко О.В.

      
12.09.18

Заступник директора з НМР Бутко В.В. узяла учать у роботі семінару учасників Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти "Формування лідерської компетентності: концепція та досвід упровадження", проведеного на базі Остап'євської ЗОШ І-ІІІ ст. кафедрою філософії та економіки освіти ПОІППО, та отримала сертифікат.

      
03.09.18

Щороку у День знань випускник гімназії, депутат міської ради Буцула Олег Анатолійович надає спонсорську допомогу закладу. Цьогоріч це були м'ячі. Віримо, що вони принесуть численні перемоги гімназистам на спортивних змаганнях! Дякуємо Олегу Анатолійовичу!

      
03.09.18

Цьогоріч перший дзвоник пролунав для 72 учнів трьох 1-х класів нашого закладу освіти. Вони будуть навчатись за новим Держстандартом початкової освіти. Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Також ми продовжуємо реалізацію Всеукраїнського проекту "Інтелект"! Педагогічний колектив дякує батькам, що обрали наш заклад! А першокласникам бажаємо щасливої подорожі Країною Знань!

Сьогодні подвір’я Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки не майоріло пишними осінніми букетами, оскільки учнівський гімназійний парламент прийняв рішення організувати акцію «Свято Першого дзвоника без квітів». Кошти, які не були витрачені на квіти, гімназисти переказали на рахунок благодійної організації «Благодійний фонд «АСАП ЕМС Хоттабич» - служби порятунку цивільних та військовослужбовців у зоні АТО."

      

      Сторінки 1 2 3 4 5 6