Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6 7

31.12.1726.12.17

Вітаємо переможців конкурсу «Людина року-2017» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки!

ЖУЛІД АЛЬОНА – ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ «ЛЮДИНА РОКУ-2017»

Жулід Альона - учениця 11 класу, переможець 6 міських предметних олімпіад:

 • математика – 1 місце;
 • інформатика – 1 місце;
 • інформаційно-комунікаційні технології – 1 місце;
 • астрономія – 1 місце;
 • трудове навчання – 3 місце;
 • креслення – 2 місце.
 • Переможець міського конкурсу Малої академії наук, секція «Математика», тема дослідження «Теорема Птоломея та її застосування» - 3 місце.

  Переможець обласної олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій 2017 року – 3 місце

  ДАНИЛЕНКО АНАСТАСІЯ - ЛАУРЕАТ КОНКУРСУ «ЛЮДИНА РОКУ-2017»

  Даниленко Анастасія – учениця 11 класу, переможець 3 міських предметних олімпіад:

 • українська мова та література -1 місце;
 • фізика -1 місце;
 • англійська мова – 2 місце.
 • Переможець міських конкурсів:

 • мовно-літературного імені Тараса Шевченка – 1 місце;
 • знавців української мови імені Петра Яцика – 1 місце.
 • Екскурсовод шкільного музею імені Олени Пчілки.

  Переможець міського конкурсу Малої академії наук, секція «Математика», тема дослідження «Задачі енергозберігаючого змісту» - 2 місце.

  ПАВЛЮК ОЛЕКСАНДР - ЛАУРЕАТ КОНКУРСУ «ЛЮДИНА РОКУ-2017»

  Павлюк Олександр – учень 8 класу, переможець 5 міських предметних олімпіад:

 • англійська мова- 1 місце;
 • трудове навчання – 1 місце;
 • фізика – 2 місце;
 • біологія – 2 місце;
 • ІКТ- 2 місце
 • Переможець міських конкурсів:

 • знавців української мови імені Петра Яцика – 3 місце;
 • знавців історії «Мій Драгоманівський край» - 3 місце.
 • Павлюк Олександр – президент учнівського Парламенту, екскурсовод шкільного музею імені Олени Пчілки, у складі команди переможець спортивних змагань.

        

        

        
  26.12.17

  Відбувся щорічний конкурс «Людина року-2017», на якому гімназисти отримали нагороди за 106 призових місць, які вибороли учні на міських предметних олімпіадах, 10 - за перемоги у міському конкурсі Малої академії наук, 4 учні відзначені за спортивні досягнення. Ознайомитися з результатами гімназистів можете тут.

        

        

        

  Більше фото можна переглянути тут.
  26.12.17

  Директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. опанувала програму навчального курсу "Досвід успішних реформ естонської і фінської освіти для України в рамках реалізації проекту "Кращі світові освітні практики"
  26.12.17

  Представники Гадяцького територіального центру відділення денного перебування ознайомилися із історією Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та відвідали музей життєвого та творчого шляху Олени Пчілки, про діяльність якого розповіла директор Смірнова Т.Ю.

        
  22.12.17

  Із задоволенням відвідують гімназисти гурток "Художня обробка деревини"(керівник Підгайний О.М.).

        

        
  21.12.17

  Надзвичайно веселим було Новорічне свято для учнів 9-11 класів, яке відбулось у формі КВК. Креативності гімназистів не було меж! А перемогу отримала команда учнів 11 класів! Допомагали учням класні керівники:Білоус Т.М., Мироненко Т.Л., Афанасьєва С.В. та Нагорна Т.В. А організаторами дійства були заступник директора з ВР Шаманська О.М. та педагог-організатор Сосницька Л.О.

        

        

        
  21.12.17

  Цікаву та веселу Новорічну програму підготували для гімназистів студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.

        

        
  20.12.17

  Учні 7-8 класів у захваті від вечору відпочинку "Новорічний калейдоскоп"!

        

        
  20.12.17

  Бізнес-це найвеличніша гра в світі, якщо знаєте, як в неї грати

  У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки гімназисти економічного профілю навчання (учитель Гарнага С.І.) вивчають важливий для життя предмет «Власна справа». У закладі переконані, що курс надасть не лише знання, але й сили, натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе. Але потрібно не лише отримувати певну сукупність практичних знать, а і знати та надихатись досвідом успішних людей. Із цією метою школа налагодила співрацю із директором приватного підприємства «Новатор Агро» , «Formula-spa», «Vianor» Мотричем В.Д. та власником бізнесу по переробці вторинної сировини Шульгою А.О., які сьогодні були членами журі щорічного шкільного конкурсу бізнес- планів. До речі, вони випускники нашого навчального закладу. У конкурсі взяли участь 12 учнів. Вимоги щодо оцінювання бізнес-планів були наступні: захист, презентація, план, оформлений згідно вимог, реалістичність ідеї, відповіді на запитання. Конкурс пройшов у діловій, доброзичливій атмосфері. Гімназисти представили такі ідеї: виготовлення спортивного обладанання, інтернет – кафе, станція технічного огляду автомобілів, інтернет-магазин косметики, перукарня, салон краси, майстерня, футбольний клуб, секонд хенд,тощо. Усі учні виявили креативність та знання. Журі відзначило план Слободяна Валентина «Станція технічного огляду автомобілів».А переможцем конкурсу бізнес-планів став Биченко Максим, який запропонував ідею «Ферма по виробництву перепелиних яєць», за що отримав спеціальну нагороду від В.Д. Мотрича. Педагогічний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки висловлює подяку Шульзі А.О. та Мотричу В.Д. за те, що знайшли час та завітали до нас, надали корисні поради. Віримо, що наші випускники у майбутньому стануть успішними особистостями! Адже бізнес-перетворення у блага розуму і умінь.

  В. Бутко, заступник директора з НМР

        

        

        
  19.12.17

  Гімназистів вітає зі святом святий Миколай.

        

        

        
  19.12.17

  Радісно і по-родинному тепло було у нашому закладі сьогодні: зранку діти мали можливість побачити відео вітання від Миколая, а ще атмосферу свята доповнював камін, виготовлений директором Т.Ю. Смірновою, на якому стояли світлини гімназії, учителів та учнів. На перервах звучала музика, звичайно ж, приходив із вітаннями, цукерками Миколай. Із поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов`ю нашого народу. Усе життя св. Миколая - це нескінченні благодіяння і чудеса.

        

        

        
  19.12.17  18.12.17

  Вітаємо переможців міського конкурсу Малої академії наук України! У цьому році усі 10 учнів, які працювали над дослідженнями, стали переможцями. Дякуємо вчителям за наполегливу роботу з обдарованими гімназистами. Ознайомитися з результатами гімназистів можете тут.

        

        

        
  18.12.17

  18 грудня - 125 років від дня народження Миколи Куліша, письменника, режисера, громадського діяча, драматурга (1892-1937). Бібліотекар Витушинська С. В. ознайомила учнів 9-11 класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки з життєвим і творчим шляхом драматурга.

        
  15.12.17

  Для випускників гімназії 2018 року заступником директора з навчально-виховної роботи Коблицею М.Г. проведено класну годину "Підготовка до ЗНО-2018"

        
  15.12.17

  КРАВАТКА (зав'язана вузлом під коміром сорочки, блузки смужка тканини, яку носять для прикраси). Сьогодні у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки тематична п’ятниця- день краватки.

        

        
  15.12.17

  Сьогодні 10 кращих учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, які роблять перші кроки у світ науки, взяли участь у міському конкурсі Малої академії наук України. Це такі гімназисти: Жулід Альона, Гнатишак Аміна, Даниленко Анастасія, Шульга Катерина, Скрипнікова Мирослава, Романків Олександра, Каплій Анастасія, Колінько Юлія, Паю Анна, Тарасенко Катерина! Бажаємо Вам успіху!!!

        

        
  15.12.17

  Учитель початкових класів Куліш Н. М. на високому науково – методичному рівні провела презентаційний урок у 2-А класі на тему «А. Костецький «Батьківщина».

        

        
  14.12.17

  Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки відгукнулася на заклик служби у справах дітей РДА і долучилася до акції «Кожній дитині новорічний подарунок», подарувавши їм іграшки та солодощі.

        

        
  14.12.17

  Відбулось засідання Ради Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, на якому розглянули питання організації харчування у 2018 році.

        
  14.12.17

  Відбулось засідання журі рейтингу популярності «Людина року – 2017, на якому заступник директора з НМР Бутко В.В. ознайомила присутніх із підсумками участі учнів закладу у міських предметних олімпіадах, за результатами яких та, враховуючи перемоги на обласних олімпіадах у 2017 році, визначено лауреатів та переможців.
  13.12.17

  5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. В Україні це свято набуло особливого значення. Адже у нас іде війна….На зустрічі із учасником АТО, випускником гімназії Залудяком Ф.Ф. та Сивашем О.В., який представляє волонтерську організацію м. Гадяча, гімназисти передали бійцям малюнки, листи, одяг та солодкі подарунки.

        

        
  12.12.17

  Згідно реалізації проекту Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки «Народні традиції: з покоління в покоління» учні 4-А класу (класний керівник Лобас О.М.) представили захід, пов’язаний з українською календарною обрядовістю: співали колядки, веснянки, водили хороводи та пригощалися жайворонками.

        

        
  11.12.17

  Учні Гадяцької гімназії, Артюх Ольга (9-А клас) і Борячок Едуард (11 клас), взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій у номінації «Інформаційні системи та бази даних». Підготувала гімназистів вчитель інформатики Штанько Ю.С.

        
  11.12.17

  Учитель образотворчого мистецтва вищої кваліфікаційної категорії, "учитель-методист" Смірнова Т.Ю. представила виставку творчих робіт учнів 7-х класів "Містобудування".

        

        
  11.12.17

  Багато цікавої інформації дізнались гімназисти про життя учнів 1-4 класів, ознайомлюючись із виставкою проектів "Мій клас" у рамках декади початкової школи.

        

        

        
  08.12.17

  Сьогодні традиційно відбулась наукова конференція, на якій 10 гімназистів, члени Малої академії наук України, репрезентували свої дослідження. Це було справжнє свято науки! Бажаємо Вам успіхів на міському конкурсі! Більше фото можна переглянути тут.

        

        

        
  08.12.17

  До Міжнародного дня волонтера у закладі відбулась зустріч, на якій гімназисти брали участь в інтерактивних вправах та захистили свої волонтерські проекти.

        

        
  08.12.17

  У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки говорили про важливість спорту, адже сьогодні тематичний день - день спортивного одягу.

        

        
  07.12.17

  За ініціативи Гадяцького міського відділу освіти, молоді та спорту та клубу "Магніт" відбулась інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?", у якій переможцем стала команда 8-Б класу (капітан Павлюк Олександр). Вітаємо!

        
  05.12.17

  Презентаційний виховний захід до Дня Збройних сил України «Майбутні захисники» учителя фізичної культури Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки Сахна В.О. містив конкурсну програму, смугу перешкод, спортивні змагання та виконання стройової пісні.

        

        
  04.12.17

  Учитель вищої кваліфікаційної категорії "старший учитель" біології Рвач О.І. провела презентаційний урок у 10 класі на тему "Мейоз", на якому були присутні: начальник відділу освіти, молоді та спорту Бутенко С.М., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Павленко А.М., адміністрація закладу. Урок було проведено на високому науково - методичному рівні, значна увага приділялась питанню підготовки до ЗНО.

        

        
  04.12.17

  Учитель предмету «Основи здоров’я» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Степанович Я.А. відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 21.04.2017 № 624 «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом» та наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 14.06.2017 № 262, керуючись листом Полтавського ОІППО ім. М.В.Остроградського від 06.11.2017 № 01-22/1274 «Про проведення онлайн навчання та отримання сертифікатів учителями основ здоров’я у межах проекту «Вчимося жити разом» пройшла онлайн навчання і отримала сертифікат. Вітаємо!
  04.12.17

  Вітаємо вчителя німецької мови вищої кваліфікаційної категорії, «старшого вчителя» Волошину Аллу Олександрівну із перемогою у міському конкурсі «Учитель року – 2017»!!!

        

        

        
  04.12.17

  До Всесвітнього дня інформатики вчителі Костенко Л.О., Штанько Ю.С. та Субота Б.О. познайомили учнів з історією розвитку інформатики у Україні та видатними українцями, що сприяли прогресу в даній галузі.

        
  03.12.17

  У закладі велика увага приділяється питанню впровадження хмарних технологій у навчально - виховний процес. Із цією метою учитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії Костенко Л.О. провела семінар - практикум "Дистанційне навчання", на якому були присутні: Бутко В.В., Мироненко Т.Л., Степанович Я.А., Кириченко І.О., Субота Б.О., Демченко Н.Г., Гарнага С.І., Домашенко Л.В.

        
  03.12.17  02.12.17  01.12.17

  Сьогодні у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки знову тематичний день - червоної стрічки! Адже 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

        

        
  01.12.17

  Учні старшої школи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки мали можливість задати запитання фахівцю із соціальної роботи Боровик В.В. з ГРЦССДМ, яка провела бесіду та репрезентувала відеофільмом «Жити для того, щоб любити». Захід проведено в рамках Дня боротьби зі СНІДом.

        
  01.12.17

  На виховній годині лікар-інфекціоніст Савченко Т.І. розповіла про СНІД, шляхи зараження та способи захисту. Тетяна Іванівна долучилася до акції «Червона стрічка».

        
  01.12.17

  Класний керівник 2- А класу Куліш Н.Ю. провела виховний захід "Україна - моя Батьківщина".