Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4

30.11.18

Сьогодні для учнів 4-Б класу було проведено свято козацького роду. Захід пройшов під девізом:
Нехай знає рідна мати — вільна Україна,
Козаки ми ще маленькі, зате гідна зміна!
Школярі із захопленням розповідали про про традиції козаків, розвивали творчі здібності в піснях і танцях, змагалися у вправності та силі!

      

\       
30.11.18

Удруге Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки бере активну участь у Всеукраїнському тижні фінансової грамотності. У цьому навчальному році протягом 5 днів учителем економіки Гарнагою С.І. було проведено 10 заходів, про які можна дізнатись на сайті закладу освіти. Ми підтверджуємо економічний профіль навчання!

      
30.11.18

У 2-Б класі відбувся виховний захід "Нам без книг ніяк не можна". Разом з героями мультфільму учні познайомились з історією виникнення та пригодами, правилами поводження з книгою, які підготувала бібліотекар гімназії Витушинська С.В.. Цікавою та захоплюючою була гра "Відгадай, з якої казки предмет із чарівної торбинки".

      

      
29.11.18

У рамках декади початкової школи Лісниця Л.А. провела конкурс "Витвір слухняних пальчиків!!!"

      

      
28.11.18

Дякуємо Клімовій Катерині Павлівні за професійну майстерність та багаторічну працю!

      

      
28.11.18

МАЛЕНЬКІ ВОЛОНТЕРИ ЗБИРАЛИ ГРОШІ

Майже 2500 гривень зібрали школярі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки на благодійсть, провівши ярмарку! "Ми проводили майстер-класи, щось робили на уроках трудового навчання. Наприклад, скрині були виготовлені на образотворчому мистецтві. Ялинки створені на трудовому і позакласних заннятях. Оскільки наближається свято Святого Миколая, ми хотіли допомогти учасникам ООС.Тому перед гімназійним парламентом виникло питання, де ж взяти та як зібрати кошти? Заробити самі школярі не можуть. Тому вирішили зробити благодійний ярмарок. Усі вироби, які представлені, зроблені виключно дітьми та педагогами!"- сказала Шаманська О.М., заступник директора ВР. Половину зароблених грошей діти вирішили переказати на благодійний фонд, що займається збором коштів для хворих дітей. А решту – для закупки протизастудних лікувальних чаєвих зборів для наших захисників.

Отак школярі стали “миколайчиками” для тих, хто цього потребує.

      

      
28.11.18

Учениця 11 класу Хоменко Анна взяла участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», де представила дослідження " Суспільно-географічне дослідження релігійної діяльності та сакральних просторів Гадяцького району» (керівник учитель географії Васюта Л.І.)
27.11.18

У рамках реалізації Всеукраїнського проекту "Компола" учні 8-Б класу та вчитель біології Рвач О.І. проводять інформаційні хвилини про роль компостерів для збереження навколишнього середовища.

      
25.11.18

25.11.18

24.11.18

24.11.18

24.11.18

23.11.18

Захід-реквієм «Ми пам’ятаємо, ми сильні» до 85-ї річниці голодомору у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

      
23.11.18

Учасники проекту "Компола" здійснили інформаційні повідомлення та на практиці показали, як потрібно наповнювати компостер.

      
23.11.18

Куліш Н.Ю. провела у рамках декади початкових класів виховну годину "Наш світ врятує доброта".

      

      
23.11.18

Сьогодні у початковій школі день кольору життя - зеленого! Продовжується декада!


22.11.18

Інноваційний, цікавий, пізнавальний, результативний, методично правильно побудований-так можна сказати про урок із предмету "Захист Вітчизни", проведений Підгайним О.М. на конкурсі "Учитель року". Дякуємо. Бажаємо творчих досягнень!

      

      20.11.18

Вітаємо команду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки із 1 місцем, зайнятим у змаганнях із шахів у залік міської Спартакіади школярів 2018-2019 н.р. Склад команди: Варбанець К., Павлюк О., Шерстюк В., Семигук Н.


19.11.18

19 листопада – колір дня БІЛИЙ!

Подивіться у вікно. Там є дивне полотно.

Колір в нього прецікавий, Непалкий і неяскравий,

Ніби й геть його нема, Бо сховала все зима…

Та насправді він існує! Є він в крейді, що малює,

У зубній духмяній пасті, Там, де зайчики вухасті,

В кризі є, що річкой плине, В літаку, що небом лине,

В цукрі, в солі, в соді, в лузі, У морозиві для друзів,

У волоссі в вік похилий… Що за колір то є?

      

      
19.11.18

З 19 по 23 листопада 2018 року в початковій школі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки пройшов кольоровий тиждень.

Весело, цікаво кольори вивчали, наче у веселки ми їх позичали!
19.11.18

Відбулись звітні профспілкові збори.

      

      
18.11.18

18.11.18

18.11.18

17.11.18

17.11.18

17.11.18

16.11.18

За ініціативи директора гімназії Смірнової Т.Ю. відбулась благодійна ярмарка-продаж. Милували око ляльки-мотанки, скриньки, квіти з бісеру, новорічні декорації, іграшки та інші вироби, створені руками учнів, батьків та педагогів. Проведенню заходу сприяла велика робота вчителів: Смірнової Т.Ю., Сосницької Л.О., Підгайного О.М., Шаманської О.М. Сподіваємось, що вироби прикрасять оселі, а гроші будуть внеском у перемогу та стануть у нагоді нашим бійцям на фронті! Приємно, що виставку відвідали працівники "Гадяч NEWS" "Євгенія Тацій, Наталія Ботвина і Олена Савченко, а також газети "Базар Медіа в Україні".

      

      

      
14.11.18

Хоменко Анна, учениця 11 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, бере активну участь у роботі шкільного товариства МАН. Нещодавно вона була запрошена на IX Всеукраїнську краєзнавчу конференцію «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» у м. Миколаєві, де репрезентувала дослідження «Суспільно-географічне дослідження релігійної діяльності та сакральних просторів Гадяцького району» (керівник учитель географії Васюта Л.І.). Вітаємо!

      

      
13.11.18

Учитель трудового навчання Підгайний О.М. провів майстер-клас для учнів 9-х класів із виготовлення декоративних виробів.

      
12.11.18

Вітаємо учня 9 класу Лагуту Андрія із зайнятим 3 місцем на Всеукраїнському конкурсі " Перлина - Фест 2018", до якого його готувала учитель музичної школи Зореслава Кокошвілі.


12.11.18

Учитель історії Білоус Т.М. провела виховний захід «Війна, яка змінила все», присвячений 100-річчю Першої світової війни.

      
11.11.18

11.11.18

10.11.18

10.11.18

10.11.18

Із 2 по 4 листопада у селі Дібрівка Миргородського району проходив відкритий Всеукраїнський турнір з боксу на честь заснування боксерського клубу «Арей», почесним гостем якого був Валентин Головко, чемпіон України з професійного боксу, Інтерконтинентальний чемпіон світу з професійного боксу за версією WBA. Учасниками турніру були і юні гадячани (тренер А. Уніжонний): ІІ місце - Володимир Дейна (вікова категорія - 2007 р.н., 6-А клас)). Вітаємо!


09.11.18

Учні 7-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки підготували виховний захід «Мово моя барвінкова» (учитель Шимка І.П.).

      

      

\09.11.18

Сьогодні День української писемності та мови! Уже традиційно в цей день українці можуть перевірити свої знання української мови і написати Всеукраїнський диктант національної єдноcті. Учні та педагоги Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки долучилися до написання радіодиктанту "Крила України".

      

      

\09.11.18

У рамках тижня фінансів учні 11-го класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у конкурсі "Фінансова грамотність" від організаторів "На урок" освітній проект та "KBS" Karazin business school. Конкурс «Фінансова грамотність» дозволить перевірити власні знання з економіки, фінансів та бізнесу, тому корисний передусім для учнів старшої школи. Мета конкурсу – нагадати учасникам про важливість розуміння основних ринкових законів. Бажаємо успіхів!

      

      

\09.11.18

Багатим на події у рамках тижня фінансів був сьогодні день. Відбувся конкурс малюнків учнів 5-7 класів, проведено виставку буклетів "Гроші та фінанси" та економічну гру " Що я знаю про фінанси?" для гімназистів 10 класів. Дякуємо за змістовні заходи учителю економіки Гарназі С.І.

      

      
08.11.18

Учитель економіки Гарнага С.І. провела у 5 класах урок на тему "Запозичення та заощадження родини", а у 8 - урок-гру "Фінансова арифметика".

      
08.11.18

Учитель економіки Гарнага С.І. провела в 11 класі економічного профілю навчання заняття "Заощадження".

      
08.11.18

У рамках тижня фінансів учитель економіки Гарнага С.І. провела інформаційну перерву "Цікаві факти про гроші".

      
07.11.18

Сьогодні приймала поздоровлення з Днем народження заступник директора з НВР Коблиця М.Г. Від усього серця бажаємо Вам щастя, сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм!

      
06.11.18

Другий день тижня фінансів - перегляд фільму "Історія гривні" з учнями 11-го класу (учитель Гарнага С.І.).

      
06.11.18

Як Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки розвивають дрібну моторику та творчі здібності учнів

Дрібна моторика – скоординовані дії м'язової, нервової, зорової та кісткової систем при виконанні точних і дрібних рухів пальцями і кистями рук та ніг. Дрібна моторика рук взаємодіє з такими вищими властивостями свідомості, як увага, мислення, логіка, координація, спостережливість, зорова пам'ять, мова. Не можна недооцінювати значення дрібної моторики для розвитку дитини. Як відомо, розвиток точних рухів руки сприяє розвитку мови дитини. Чим краще розвинена ручка дитини, тим швидше вона починає говорити, тим краще вона розмовляє. У цій справі стане в нагоді все яскраве, дрібне, нетоксичне: і крупи, і прищіпки, і пальчикове малювання, ліплення з пластиліну, глини, тіста, тощо. У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки вирішили зробити спеціальні столи, на яких дітки початкової школи можуть малювати. використовуючи манну та гречану крупу, горох, каву. Повірте, це цікаво навіть для дорослих! Тому учні відпочивають на перервах, проводячи час із користю та розвиваючи дрібну моторику і творчі здібності!

      

      
05.11.18

Перший день тижня фінансів в Україні - урок з використанням презентації «Гроші, їх функції та види» для 8-А класу провела учитель економіки Гарнага С.І.

      
05.11.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки долучилась до проведення Всеукраїнського тижня фінансів.


04.11.18

04.11.18

04.11.18

03.11.18

03.11.18