Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6 7

30.10.17

Дружба, що переростає у співпрацю!

Із метою вивчення англійської мови та обміну культурними та національними цінностями стала можливою тісна співпраця між учнями Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та турецької школи Burdur Goller Yoresi Anatolian High School.

Сьогодні вже втретє гімназисти з великим задоволенням продовжували обмінюватися новою інформацією. Учні обох шкіл демонстрували свої уміння гри на національних музичних інструментах. Близнюк Агата (учениця 3–А класу) здивувала захоплюючою грою на бандурі, а Власенко Ярослав (учень 8–Б класу) зачарував українською мелодією, виконаною на баяні. Турецькі ж друзі у свою чергу порадували нас грою на мандоліні.

На цьому співпраця не закінчується. Із нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.

      

      
30.10.17

Сьогодні учні четвертих класів відповідали на різноманітні запитання англійської вікторини, які підготувала вчитель Домашенко Л. В. Учасники команд брали активну участь в обговоренні. Переможці були нагороджені дипломами.

      

      
28.10.17

У рамках декади англійської мови другокласники здійснили віртуальну подорож до Великобританії. Вчитель Домашенко Л. В. познайомила учнів з географічним положенням країни та представила королеву Єлизавету ІІ. Юні мандрівники відвідали визначні місця Лондона: Букінгемський палац, Тауерський міст, відому башту Біг Бен, Лондонський Тауер, Трафальгарську площу, Вестмінстерський палац, площу Пікаділлі, Лондонське око та ін.

У кінці подорожі учні переглянули мультик англійською мовою.

      
27.10.17

На засіданні круглого столу розглянули важливі питання адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі.

      

      
26.10.17

Відбулася інструктивно-методична нарада учителів математики закладів загальної середньої освіти міста з теми: «Якісна математична освіта як основа розвитку та самореалізації учнів сучасної школи». Мета заходу передбачала здійснення обміну досвідом, презентацію кращого досвіду з питань удосконалення сучасного уроку математики, дослідження та обговорення навчальних методів і форм роботи, освітніх технологій, які дозволяють зробити урок цікавим та ефективним, розробку та обговорення рекомендацій щодо поліпшення підготовки учнів шкіл міста до ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Предметом розгляду на інструктивно-методичній нараді були питання, проаналізовані методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Ємець С.М. з теми «Запровадження інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні математики». Досвідом роботи на тему «Використання ІКТ в навчальному процесі», «Сучасні форми проведення позакласної роботи з математики», «Використання спадщини видатного математика М.В.Остроградського у навчальному процесі» поділились вчителі математики Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Галушка Л.П. та Афанасьєва С.В.

      

      
25.10.17

Заступник директора з НМР Бутко В.В. відвідала у м. Києві Дев’яту Міжнародна виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Шосту Міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu», на якій здійснюється презентація здобутків закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, центрів із реформування галузі освіти, досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами та практики реалізації спільних інноваційних педагогічних, наукових і науково-технічних проектів. Також відбувається обмін практичним досвідом інноваційного розвитку на науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах, презентаціях, експертних дискусіях, дискусійних панелях. Валентина Володимирівна взяла участь у семінарі «Використання інтерактивної дошки на уроках», засіданні круглого столу з проблеми інклюзивної освіти та презентації навчальних підручників та посібників з інтерактивними додатками Олени Рудь та Андрія Іщенка «Українська мова.5 клас», «Українська мова. Тексти і тести. 9 клас», познайомилась з інноваційними досягненнями, набутими у практичній діяльності навчальних закладів. Цікаво! Корисно!

      

      
25.10.17

Нещодавно відбулось чергове скайп-з’єднання із Туреччиною(клас Harun Ciftci). Гімназисти разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. продовжили порівнювати культури країн, стиль життя підлітків, а про турецькі та українські таночки не лише говорили, а й затанцювали. Дружня атмосфера, подолання мовного бар’єру та бажання продовжувати спілкування переросли у заплановану зустріч наступного понеділка! Із нетерпінням чекаємо!!!

      
24.10.17

24 жовтня учні 2-х класів (класні керівники Н.Ю. Куліш, Л.М. Древаль) здійснили подорож до смт. Опішне, де відвідали Національний музей-заповідник українського гончарства. Цікава екскурсія, фантастичні витвори народного мистецтва, долучення до прадавньої культури справили на дітей незабутнє враження.

      

      

      
24.10.17

Гімназисти взяли участь у І відбірковому етапі Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій. Готували до участі у турнірі вчителі Костенко Л.О. та Штанько Ю.С.

      
24.10.17

Учитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії Костенко Л.О. провела для керівників ММО (ШМО) міста, які не мають власних сайтів (блогів), тренінг «Розвиток системи предметних веб – ресурсів».

      
24.10.17

Виявлення обдарованих і талановитих дітей - це тривалий процес. Над цим питанням активно працює педагогічний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, використовуючи різні форми і методи роботи. Ми розуміємо, що багато залежить від творчості вчителя та організації навчального процесу, який прагнемо зробити цікавим, різнобічним, результативним. Так, на канікулах, зокрема сьогодні, провели заняття з обдарованими гімназистами вчителі: Коблиця М.Г., Кизь Ю.С., Гарнага С.І., Білоус Т.М., Волошина А.О., Нагорна Т.В., Вінцковська В.П., Демченко Н.Г.

      

      

      
24.10.17

Заступник директора з НМР Бутко В.В. провела для вчителів. що атестуються у 2017 - 2018 н.р., семінар - практикум "Атестація - шлях до успіху". Учителі познайомились із матеріалами щодо атестації, які розміщені на сайті: Про нас - Методичний кабінет - Атестація, графіком проведення атестації. Професійний інтерес викликало знайомство із методичними матеріалами колег.
23.10.17

Гімназистам 5-6 класів (учитель Мироненко Т.Л.) було дуже цікаво відгадувати місцезнаходження наших закордонних друзів. Вони плескали в долоні від захвату, коли з’ясували, що учні по ту сторону екрану живуть у Бразилії, а саме – у місті Ріо-де-Жанейро. Також учні грали у гру “Відгадай домашнього улюбленця”.

      
23.10.17

Відбулось засідання педагогічної ради № 2. Порядок денний:

  • Виконання рішень попередньої педагогічної ради. Смірнова Т.Ю., Бутко В.В.
  • Комфортність середовища навчання як запорука якості освіти. Реалізація плану розвитку Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Перспективи розвитку Школи як дружньої родини. (Тип розгляду питання – колективне мислення). Литвиненко О.С., Бутко В.В., Шаманська О.М.
  • Ухвалення нового закону «Про освіту» - крок до реформування освіти, підгрунтя до впровадження ідей Нової української школи. Смірнова Т.Ю.
      

      

      
18.10.17

Цікаві конкурси запропонував своїм вихованцям, учням 8-х класів, учитель фізичної культури Власенко А.Б. на конкурсі «Ми роду козацького нащадки», де переможцями стали майбутні козаки 8-Б класу. Вітаємо!

      

      
18.10.17

Сьогодні приймає вітання з ювілеєм соціальний педагог Комащук Марія Олександрівна.

Маріє Олександрівно, нехай у Вашому житті буде все прекрасно! Витончено! Солодко! Ніжно! Блискуче! Яскраво! Фантастично! Красиво! Модно і практично! Безтурботно! Смачно! Апетитно! Колоритно! Вдало! Просто! Бездоганно! Із задоволенням, звичайно!Дякуємо Вам за багаторічну працю!

      

      
18.10.17

Приємно отримувати подяки!

Декан технічного факультету Університету митної справи та фінансів(м.Дніпро) Б.І. Мороз у листі, який надійшов у Гадяцьку гімназію імені Олени Пчілки, пише: «Шановне керівництво школи! У Вашій особі висловлюємо свою повагу та щиру вдячність колективу школи за підготовку Лисак Катерини Анатоліївни, студентки 2-го курсу технічного факультету УМСФ, яка отримує академічну стипендію за особливі успіхи в навчанні».

      
13.10.17

13 жовтня 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки для вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, початкових класів навчальних закладів м. Гадяча, Гадяцького району і Сергіївської ОТГ Полтавським ОІППО ім. М.В. Остроградського (Коваленко О.П., Крилевець М.П., Чирка В.В.) проведено регіональний семінар «Проекти Всеукраїнського творчого об’єднання «Соняшник» – місток до Нової української школи». На заході висвітлено теми: «Соняшник», «Sunflower» – крок до формування творчої особистості», «Підготовка до ЗНО в системі роботи творчого об’єднання «Соняшник», «Участь учителів у конкурсі творчого об’єднання «Соняшник-учитель» тощо. У роботі семінару також брав участь завідувач кафедри українознавства Народного українського університету (м. Харків), кандидат філологічних наук, доцент Помазан І.О.

      

      
13.10.17

До свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки проведено ряд заходів: уроки мужності, виховні заходи, виставки малюнків та літератури. Цікавим був конкурс для учнів 5-х класів.

      

      
13.10.17

Відбулось свято для учнів 4-х класів «Ми роду козацького діти», яке підготувала педагог – організатор Сосницька Л.О. Змагання вимагали від учнів знань історії України та традицій, вправності та швидкості, а головне – це радісна і дружня атмосфера, яка панувала в залі.

      
13.10.17

14 жовтня також вважається днем заснування Української повстанської армії. Можна простежити певний символічний зв’язок між козацькими традиціями, які були пов’язані зі святом Покрови, та заснуванням у цей день УПА. Учитель історії вищої кваліфікаційної категорії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Білоус Т.М. підготувала для учнів 9-х та 10-11 класів виховну годину "УПА - героїчна доба в історії України", на якій були використані хроніка, архівні документи, уривки із документальних та художніх фільмів.

      

      
12.10.17

Власенко Ярослав, учень 8-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, взяв участь у конкурсі "Юний гетьман", який відбувся у БДЮТ. Маючи велику підтримку друзів, він виявив найкращі свої якості! Дякуємо!

      

      
12.10.17

Дякуємо Артему Величку, учню 9-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, який разом із Аліною Луцай виявив артистизм, гумор, кмітливість, музичні здібності на батлі, присвяченому Дню козацтва. Це було неперевершено!

      

      
11.10.17

Учитель образотворчого мистецтва вищої кваліфікаційної категорії Смірнова Т.Ю. представила виставку робіт ткацького ремесла учнів 7-х класів.

      

      

      
11.10.17

Сьогодні учні 5-х класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л., відвідавши музей в Індії, повернулися в ті часи, коли на Землі жили динозаври. Під час онлайн екскурсії вони познайомилися з 11 експонатами цих доісторичних тварин, слухаючи цікаву інформацію про кожного із них. Наприкінці зустрічі учні задали екскурсоводу багато запитань, адже так цікаво дізнатися про життя на Землі до появи людства і водночас вдосконалювати розмовну англійську!

      

      

      
11.10.17

У День народження гімназійної родини панувала чарівна святкова атмосфера!

      

      

      

Більше фото можете переглянути у фотоальбомі.
10.10.17

Із Днем народження, рідна школо!

Єдина дружня шкільна родина – саме таке відчуття було у всіх присутніх на святковому концерті з нагоди Дня народження Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки!!! Вітаємо трудовий колектив, гімназистів та батьків! Нехай кожен твій випускник, рідна школо, стане успішною особистістю! Вітаємо!!!

      

      

      
10.10.17

Із нагоди Дня народження школи, в рамках декади музичного мистецтва учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель музичного мистецтва Рудкіна О.М. провела захід для учнів початкової школи «Маленькі зірочки».

      

      
10.10.17

Радістю світились сьогодні очі вчителів та учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, адже день народження - це свято, добре і таке очікуване! Ось які поздоровлення підготували гімназисти рідній школі!!!

      

-->       

      
09.10.17

Вітаємо та дякуємо учениці 10 класу Хоменко Анні та вчителю географії вищої кваліфікаційної категорії Васюті Л.І. за участь у Міжнародному конкурсі «Мій рідний край» та написання науково – дослідницької роботи в номінації «Публіцистика і журналістика», у якій вона дослідила життя видатних особистостей Гадяччини.

      
07.10.17

Команда «Вікторія» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяла участь в обласному турнірі юних географів, який був проведений на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Гімназисти розпочали підготовку ще на навчальній практиці. Адже потрібно було дати відповіді на запитання, підготувати презентації та представити їх, поставити ряд запитань команді суперника, переконливо доводити свою думку, володіти ораторським мистецтвом. Середа Ростислав, Борис Ірина, Шатохін Руслан, Паю Анна, Романків Олександра виявили глибокі знання з географії, створили 15!!! презентацій, отримали неоціненний досвід спілкування, нові знання, сертифікат та відзнаку журі. Дякуємо гімназистам та вчителю географії вищої категорії Васюті Любові Іванівні!!!

      


06.10.17

Сьогодні гімназисти отримали сертифікати за участь участь у Всеукраїнському конкурсі з біології «Колосок». Вітаємо гімназистів та вчителя білогії вищої кваліфікаційної категорії Рвач О.І.!

      
05.10.17

У другу неділю жовтня щорічно в Україні відзначається професійне свято – День художника. Готувались до цього дня і у нашому навчальному закладі. Адже школі на уроках образотворчого мистецтва розвиваються уміння бачити життя очима художника, формується спостережливість, увага до навколишньої дійсності. Образотворче мистецтво відображає дійсність у наочних образах, відтворює об'єктивно наявні властивості реального світу: об'єм, колір, просторовість, матеріальну форму предмета, світлоповітряне середовище тощо. Проте образотворче мистецтво зображує не тільки те, що доступне безпосередньому зоровому сприйняттю, але й передає розвиток подій у часі, певну фабулу, розгорнуту оповідь. Воно розкриває духовний світ людини.Захоплення учнів викликала виставка творчих робіт гімназистів.

      

      

      
05.10.17

Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки разом з учителем математики Галушкою Л.П., яка готувала їх, узяли участь у міських математичних змаганнях імені академіка Михайла Васильовича Остроградського. Конкурсу передувала велика робота: гімназисти повинні були написати науково-дослідницькі роботи, репрезентувати їх та виявити грунтовні знання під час написання контрольної роботи. За результатами конкурсу відзначено дослідження учениці 7-Б класу Сизьон Катерини «Магічні числа», яка нагороджена дипломом 2 ступеня, та 11 класу Жулід Альони «Теорема Птоломея», яка виборола 1 місце серед 10 – 11 класів. Вітаємо учнів та дякуємо учителю математики вищої кваліфікаційної категорії Галушці Ларисі Павлівні!

      

      
04.10.17

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулась важлива подія - у День пам'яті Олени Пчілки відкрито експозицію "Олена Пчілка і сьогодення", над створенням якої працювала заступник директора з НМР Бутко В.В. Ми перегорнули ще одну сторінку життя закладу, адже у експозиції представлені світлини про національно - патріотичне виховання на прикладі життя і творчості нашої землячки. А це великий період - 10 років! На заході виступив заслужений вчитель України(у минулому директор школи, ініціатор створення музею) Зозуля О.О., який розповів про те, як втілювались ідеї та налагоджувались зв'язки видавництвом дитячої літератури "Веселка", науковцями. Директор гімназії Смірнова Т.Ю. зазначила, яку велику роль грає музей у житті школи, та розповіла про свою роботу у якості члена журі премії імені Олени Пчілки. Про копітку працю по популяризації імені Олени Пчілки у школі, місті, області, роботу з учнями, численні заходи, семінари, конференції, проведені на базі гімназії, у своєму виступі сказала заступник директора з НМР Бутко В.В. Екскурсоводи музею Самченко Владислав(10 клас), Варбанець Ксенія(8 клас) та Базавлук Віталій( 7 клас) розповіли про експозицію на українській, німецькій та англійській мові.

      

      

      
Переглянути інші фото
04.10.17

Сьогодні учні 5-А класу(учитель Мироненко Т.Л.) показали знання англійської мови, спілкуючись з однолітками із Великобританії. Під час скайп-з’єднання гімназисти удосконалювали розмовну мову. Цього разу потрібно було з’ясувати, яку тваринку (дику та домашнього улюбленця) загадали друзі. А потім учні говорили англійською мовою про все: школу, улюблені уроки, шкільну форму, захоплення тощо. Пані Ребека, учитель, була приємно вражена активністю гімназистів та рівнем знань англійської мови! А гімназисти звернули увагу, що їхні обнолітки були одягнені у шкільну форму!

      

      
04.10.17

Сьогодні у закладі відбулись заходи з нагоди Дня пам'яті Олени Пчілки: виставка малюнків учнів початкових класів, вікторина для учнів 7-х класів "Її ім'я носить наша школа" (учитель Вінцковська В.П.), відкриття експозиції в музеї "Олена Пчілка і сьогодення"(В. В. Бутко), знайомство із сторінкою "Музей" на сайті гімназії (учитель Шимка І.П.) , повідомлення вчителів української мови та літератури і учнів про життя славетної землячки в Гадячі, ознайомлення гімназистів із літературою про життя і творчість письменниці ( Витушинська С.В.), читання віршів. Заходи будуть продовжуватись протягом тижня.