Оголошення!


Сторінки 1 2 3 4 5 6  7

30.09.17

Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки радо відгукнулися на запрошення отамана Районового козацького товариства «Миргородський полк Українського Козацтва» М.Г.Коваленка і отамана ПКТ «Полтавська сотня» Полтавського коша ім.Миколи Міхновського булавного І.В.Колодька та взяли участь у І регіональному героїко-патріотичному фестивалі «Ми – майбутнє твоє, Україно!», у програмі якого були: конкурс героїко-патріотичної пісні, посвята в «Джури», змагання на смузі перешкод, ознайомлення із сучасними видами зброї, змагання з влучної стрільби, показ автентичного одягу, виступи аматорських колективів, реконструкція та показ зброї, майстер-класи українських бойових мистецтв, верхова їзда і, звичайно ж, козацький куліш. За сприяння Гадяцькаого міського відділу освіти, дирекції школи, педагогів (Шаманська О.М., Сосницька Л.О., Підгайний О.М.) та підтримки батьків, які теж були присутні на фестивалі, гімназисти гідно представили Гадяччину на конкурсах і повернулися додому з дипломами, козацькими грамотами, подарунками та гарними враженнями.

      

      

      
29.09.17

Із нагоди Дня працівників освіти діяльність трудового колективу відзначена подякою міського голови В.О.Нестеренка

      
29.09.17

День працівників освіти – свято вдячності. Сьогодні це особливий день, тому що випускники гімназії підготували для вчителів приємні, милі і ніжні несподіванки: радісна зустріч перед заняттями і вручення кульки та емблеми із зазначенням свята, постер із привітанням, святковий концерт, презентація. Посмішки, радість – усе це сприяло єднанню в одну Гімназійну родину!

      

      

Більше фото можете переглянути у фотоальбомі.
28.09.17

«Форми і методи організації національно –патріотичного виховання на прикладі життя і творчості Олени Пчілки» - із таким досвідом роботи познайомили у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки учасників обласного семінару «Національно- патріотичне виховання школярів у системі формування громадянина України: традиції минулого і сучасного». Зустріла гостей Олена Пчілка (роль виконала Паю Анна, учениця 9 класу, готувала учитель Шимка І.П.), яка розповіла про незабутні дні перебування на Гадяччині, директор гімназії Смірнова Т.Ю. виступила із доповіддю «Створення умов для формування ключових компетентностей гімназистів у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки», яка супроводжувалась презентацією. Про багаторічну діяльність педагогічного колективу по національному вихованню на прикладі життя і творчості Олени Пчілки , яка розпочалась у 2007 році, форми і методи організації цієї важливої ланки роботи розповіла заступник директора з НМР Бутко В.В., яка на презентації представила схеми, унікальні світлини, що підкреслили систему в роботі, та ознайомила із буклетом «Сучасний погляд на національне виховання на прикладі життя і творчсті української берегині Олени Пчілки». Корисною була інформація про сторінку «Музей» на сайті, яку репрезентувала учитель інформатики Костенко Л.А., а її вихованці Борис Ірина (9 клас) та Король Олександра (10 клас) познайомили присутніх із віртуальним музеєм та 3Д туром музеєм Олени Пчілки. Гаврилко Анна, учениця 11 класу, представила результати дослідження з теми «Образ жінки у прозі Олени Пчілки» (керівник Аврамко Л.П), вірш Олени Пчілки «До Зеленого Гаю» прочитала Мироненко Поліна (7 клас, учитель Вінцковська В.П.), а пісню «Стоїть гора високая» виконав Лагута Андрій (8 клас, учитель Рудкіна О.М.). Вразила учасників семінару екскурсія в музеї, яку гімназисти провели 3 мовами: українською, англійською та німецькою (учителі Крат Н.О., Мироненко Т.Л., Волошина А.О.). Готуючись до заходу, педагогічний колектив прагнув донести слухачам, що змістом свого життя Олена Пчілка творила власну педагогічну систему, утверджувала принципи педагогіки життя, родинної педагогіки. А це так потрібно в наш час! Педагогічна спадщина Олени Пчілки заслуговує на увагу і сприяє розв’язанню багатьох педагогічних проблем, зокрема, формуванню національно свідомого громадянина України, глибшому усвідомленню ролі рідної мови в житті окремої особистості і всього суспільства, педагогічно спрямованому добору творів для читання дітей. На прикладі життєпису Олени Пчілки відбувається самоактуалізація особистості учня, у світлі нововідкритих духовних цінностей виникає прагнення до самопізнання та самовдосконалення, усвідомлення гордості за приналежність до своєї нації, виховується почуття патріотизму та любові до нашої країни – України.

В. Бутко, заступник директора з НМР

      

      

      

Більше фото можете переглянути у фотоальбомі.
22.09.17

Календар ЗНО - 2018


21.09.17

Сьогодні учні 5-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. здійснили віртуальну мандрівку до штату Вайомінг (США), щоб ознайомитися з історією та культурою індіанців . Дітям важко було повірити у те, що первісні люди виживали без магазинів, де вони могли б придбати їжу та необхідні речі для існування. Екскурсовод (Керрі) повідала про те, як індіанці використовували хутро, шкіру, сухожилля та кістки буйволів у повсякденному житті. Невпевненість школярів на початку екскурсії переросла в активне обговорення наприкінці зустрічі, коли вони наввипередки ставили запитання екскурсоводу. Керрі була приємно вражена зацікавленістю гімназистів, тому запропонувала іще одну цікаву екскурсію наступного разу.

      

      
20.09.17

Сьогодні учні 6-Б класу разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. здійснили онлайн мандрівку до Національного музею єгипетської цивілізації в Каїрі. Із великим задоволенням вони подорожували музеєм, дізнаючись нові факти та вдосконалюючи англійську мову.

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки учні не лише здобувають ґрунтовні знання, а і всебічно розвиваються, подорожуючи онлайн визначними місцями по всьому світу.

      

      
19.09.17

У рамках реалізації проекту «Час захоплюватись Україною» Плану розвитку закладу бібліотекар Витушинська С.В. розповіла гімназистам про видатну оперну співачку Соломію Крушельницьку, 145 років від дня народження якої ми будемо відзначати 23 вересня.

      
16.09.17

Учні 5-Б класу разом із класним керівником Рудкіною О.М. та батьками гарно відпочили на луках у ці ніжні вересневі дні.

      

      
15.09.17

«Гімназія», «гімназист», «гімназійний» — ці слова мають особливу енергетику і магнетизм, адже випускники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки – успішні особистості. Так, у 2016- 2017 н.р. 86% учнів вступили у вищі навчальні заклади! Саме сьогодні слово «гімназист» стало значимими для учнів 5-х класів, адже для них проведено захід «Посвята в гімназисти». Сподіваємось, що, ставши гімназистами, школярі будуть примножувати славу рідного навчального закладу!

      

      

      

      

Більше фото можете переглянути у фотоальбомі.
14.09.17

ЗНО-2017. Згідно рейтингу шкіл Полтавської області Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки зайняла 19 місце серед 369 навчальних закладів! Це кращий результат серед навчальних закладів Гадяцького району та міста Гадяч!!! У 2017 – 2018 н.р. будемо працювати з подвоєною енергією!

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Полтавської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року. У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.


09.09.17

Учні перших класів узяли участь у святкуванні Дня міста.

      

      
08.09.17

Сьогодні гімназисти упорядкували меморіальний комплекс "Гончарський яр".

      
07.09.17

Із метою підвищення рівня знань батьків про особливості адаптації першокласників, формування навичок спілкування з дітьми практичним психологом Литвиненком О.С. проведено заняття з елементами тренінгу для батьків учнів 1-А.

      
05.09.17

У рамках декади ОБЖ проведено захід "Абетка безпеки».

      
01.09.17

Перший урок нового навчального року у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки був святковим і патріотичним.

      

      

      
01.09.17

Радісним та святковим був настрій 46 першокласників, які переступили поріг гімназії. Щасливої дороги вам Країною Знань!

      

      
31.08.17

Відбулось засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті наступні питання:

  1. Нова українська школа – нова якість знань, компетентнісний підхід та реалізація ціннісних пріоритетів особистості. Підсумки діяльності педагогічного колективу в 2016 – 2017 н.р. та стратегічні пріоритети Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки у 2017 - 2018 н.р.
  2. Про підсумки ЗНО – 2017.
  3. Про реалізацію проекту «Інтелект» у початковій школі: проблеми та перспективи.

Заступник директора з НМР Бутко В.В. у виступі зазначила: «Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки ставить перед собою завдання створити освітній простір, здатний до саморегуляції - відповідно до викликів суспільного розвитку, які постійно змінюються, інноваційне середовище, у якому гімназисти отримують навички і вміння самостійно оволодівати знанням протягом життя та застосовувати ці знання в практичній діяльності. Про це сказано в концепції Нової української школи. У моделі випускника Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки ми виділяємо такі важливі компетентності: пізнавальна, особиста, самоосвітня, соціальна, інформаційна, підприємницька та компетентне ставлення до здоров’я.».

Про результати ЗНО розповіла заступник директора з НВР Коблиця М.Г. Вона зазначила, що у наших випускників кращі резальтати, ніж в інших навчальних закладах. 86% гімназистів вступили у вищі навчальні заклади! Найкращий результат із математики – середній бал 8,6!. Маємо гарні результати з української мови – середній бал – 8 та географії – середній бал – 8. Ми радіємо їхнім успіхам та висловлюємо подяку вчителям!

Заступник директора з НВР Нестерук С.І.доповіла про участь закладу у Всеукраїнському проекті «Інтелект» у 2017.


31.08.17

Для підведення підсумків участі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки у Всеукраїнському проекті мовних таборів «GoCamp-2017» у рамках співпраці з громадською організацією Global Office у закладі за участю волонтерів Томаса та Ліан проведено конференцію «Освіта в Україні і США: спільне та відмінне». Гості ознайомились із інформацією про досвід міжнародної діяльності гімназії: у школі до цього року працювали 2 волонтера зі США, приїздив директор Корпусу Миру США Карел Бек, 4учні потягом року навчались у США, школа двічі ставала переможцем проектів фундації ПАУСІ, тому діти мали змогу відвідати Польщу, учитель англійської мови Крат Н.О. проходила стажування У США. На конференції учителі дізнались, у чому особливості системи освіти США, які є традиції в школах, з якими проблемами стикаються випускники коледжів та як розмір зарплатні американця залежить від його диплому. Спілкування було цікавим та корисним. Ліан Пасіміо, виявляється, уже втретє в Україні, захоплюється культурою нашої країни, із задоволенням одягала вишиванку. Сьогодні через зміцнення зв'язків між різними країнами та збільшення прозорості кордонів кожна людина може отримати омріяну освіту закордоном, тому Томас Ротрок продовжив освіту у Європі та став політологом. Конференція сприяла процесу розвитку контактів, було виокремлено форми спільної діяльності у майбутньому, які включають у себе обмін інформацією, вироблення єдиної стратегії взаємодії. Педагогічний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки висловив подяку Томасу Ротроку та Ліан Пасіміо за професіоналізм та ініціативу, виявлені під час роботи у мовному таборі GoCamp-2017, формування комунікативної компетентності та лідерських якостей, сприяння розвитку життєвих умінь, обміну культурними цінностями та розширенню світогляду гімназистів. Вони були нагороджені дипломами закладу та отримали на згадку футболку із зображенням емблеми Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та чашку із гербом міста Гадяч. Девіз організації Global Office «Хочеш змінити світ, надихай дітей» є надзвичайно актуальним у наш час, адже 30 вихованців гімназії під час канікул із великим задоволенням стали учасниками національного проекту, у результаті якого вони отримали більше можливостей стати лідерами, будувати успішну кар’єру, спілкуватися без бар’єрів з усім світом та змінювати хід історії! Вірю, що GoCamp змінить життя цілого покоління українців!

      

      

      


30.08.17

Ставши переможцем проекту мовних таборів GoCamp-2017, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки гостинно зустріла двох волонтерів зі Сполучених Штатів Америки – Ліан і Томаса. Хоча і прибули вони до нас на короткий час, але він пройшов із користю для учнів. Кожен день був цікавим та неповторним, адже після табору школярі продовжували поліпшувати англійську мову, подорожуючи цікавими місцями Гадяччини!!! Дружня атмосфера, бажання подолати мовний бар’єр, тісна співпраця були тією рушійною силою, що допомогла гімназистам не лише потоваришувати з носіями мови, а й удосконалити комунікативні вміння. А ще були цікаві екскурсії на Сорочинський ярмарок та в Полтаву. Учні, волонтери та вчителі працювали у такому темпі, що навіть не було часу поділитися враженнями про співпрацю.

      

      
21.08.17

Сьогодні Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки із радістю приймала гостей – двох волонтерів Всеукраїнського проекту мовних таборів GoCamp-2017 Томаса та Ліан. За давньою українською традицією директор гімназії Смірнова Т.Ю. вручила коровай. А потім було свято зустрічі: лунали пісні, учасники театрального гуртка Гадяцького районного будинку дитячої та юнацької творчості, учні 10 класу нашого закладу (керівник Мишаченко Л.О.), виконали літературно-музичну композицію “Україна-це дитина”, на англійській мові прозвучала розповідь про музей Олени Пчілки. А далі була родзинка дійства – знайомство, яке відбулось шляхом виконання інтерактивної вправи, що була тісно пов’язана з іменем славетної землячки Олени Пчілки. Адже, як бджілки- трудівниці, гімназисти прагнуть стати символом сумлінності. Тому, взявши в руки зображення бджілки, учителі та гімназисти сказали, що вони очікують від занять та знайомства із волонтерами США. Щирий сміх, невимушене спілкування, музичний супровід, світлини на згадку – усе це надовго запам’ятають гімназисти!

      

      

      
18.08.17

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки – переможець Всеукраїнського проекту мовних таборів GoCamp -2017 . У нас будуть працювати волонтери зі США!!!

Це надзвичайно радісна подія в житті нашого навчального закладу. Про перемогу ми знали ще у травні, і тому важко було стримувати радість. У даний час педагогічний та учнівський колектив проводять велику підготовчу роботу.

Для перемоги нам необхідно було виконати три креативні завдання: презентацію гімназії, описи школи та населеного пункту як українською, так і англійською мовами, над якими працювали Бутко В.В., Мироненко Т.Л., Шаманська О.М. Маючи досвід міжнародної співпраці із двома волонтерами у минулому, ми розуміємо, що таке спілкування сприятиме розвитку життєвих умінь та цінностей, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття, подоланню мовного бар’єру, сприятиме обміну культурними цінностями та розширенню світогляду.

GoCamps - це нове покоління мовних дитячих таборів на базі українських шкіл із залученням іноземних волонтерів у рамках співпраці з громадською організацією Global Office. Спеціальна програма навчання в таборах розроблена спільно з U.S. Embassy Kyiv Ukraine та British Council Ukraine за новітніми методиками. Віримо, що під час роботи літньої Мовної школи учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки формуватимуть лідерські якості, матимуть неоціненну мовну практику, навчаться долати внутрішні бар'єри та культурні стереотипи.

В. Бутко, заступник директора з НМР