Оголошення!25.06.19Збірка творчих робіт гімназистів "Не згине творчість духа", присвячена 170 річниці з дня народження Олени Пчілки
21.06.19

Зворушливим було прощання із волонтером Тоні Ярбі, який працював у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки у таборі GoCamp 2019! До нових зустрічей! Сподіваємось, що серце Тоні зігріватиме світлина, де є зображення гімназистів, з якими він провів незабутні, цікаві дні, а прапор нагадуватиме про нашу прекрасну неньку Україну та її щедрих на добро людей.

      

      

      
18.06.19

Активний відпочинок у парку

Після насичених трудових буднів хочеться по-справжньому розслабитися, добре відпочити, зарядитися позитивними емоціями і відновити сили. Одним для цього потрібний повний релакс і спокій, а інші шукають активний відпочинок. То ж ми його знайшли у тінистих алеях парку, на зручних лавках і танцювальній сцені. У нашому таборі кожен кемпер знайде заняття до душі!

      

      
18.06.19

Ось і закінчилася дев'ята зміна туристичного табору. За цей час діти опанували навички пішохідного туризму, а також спортивного орієнтування. Останні три дні діти ночували у наметах, де, окрім запланованої програми, туристи удосконалювали знання англійської мови з Мироненко Т.Л. в ігровій формі, а також вивчали небесні тіла через телескоп із Кириченком І.О.. Закінчення зміни відзначилося святковою дискотекою. Висловлюємо подяку вчителям, які були задіяні в роботі табору, вчителю-пенсіонеру Півню С. М. за вклад в організацію роботи, батькам за допомогу в житті та розвитку нашої туристичної родини і керівнику туристичного загону Підгайному О.М.

      

      

      
17.06.19

Вечір вихідного дня не пройшов даремно. Кемпери грали в ігри на свіжому повітрі, веселилися, розвивали критичне мислення, малювали та спілкувалися англійською мовою з волонтером Tony Yerby.

      

      
15.06.19

Колаж – це найбільш сучасний і технологічний варіант представлення певної кількості фотографій. За допомогою створеного колажу можна розкрити будь-яку річ у всій красі, будь то звіт про проведення виховного заходу чи привітання зі святом. Одним із заходів у рамках відзначення 170-річчя дня народження Олени Пчілки було створення колажа. Підготовча робота позаду. Ми маємо цікаві роботи.

Використанням програми Photoshop, об'єднанням світлин у єдину композицію з метою створення особливого естетичного ефекту вирізняється робота випускниці 11 класу Ізюменко Анастасії (учитель Костенко Л.О.), творчим підходом - робота також випускниці 11 класу Хоменко Анни (учитель Костенко Л.О.), цікаві рішення продемонстрували учні: Артюх Ольга, Сало Ярослава, Каплій Анастасія (учитель Штанько Ю.С.).

      

      


14.06.19

У міському парку кемпери взяли участь у захоплюючому квесті "Веселий експрес", який підготувала Мироненко Т. Л. Завдання були незвичайними, потребували нестандартних рішень та командної співпраці. Вражаючими та кумедними були твори, які складали діти, відновлюючи пошкоджений лист.

      

      
14.06.19

П'ятий день мовного табору був насичений цікавими подіями. Діти закінчили роботу над рушниками та розповіли про традиційні орнаменти і кольори, характерні для різних регіонів України.

      

      

      
14.06.19

Темою четвертого дня у мовному таборі GoCamp Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки був "Український рушник". Діти готували інформацію про орнаменти, кольори та створювали власні рушники. Гімназисти закінчили роботу над проектом "Тістопластика. Країни світу" та представили свої роботи. Наші кемпери - найкреативніші!

      

      

      
14.06.19

Колективна творча майстерня. Учні 1 класу (класний керівник Лобас О.М.) працювали над створенням рукописної книжки-розкладачки Олена Пчілка "Весняні квіти".

      

      
14.06.19

Сьогодні гімназисти 9-х класів отримали зароблений своєю працею документ «Свідоцтво про базову загальну середню освіту». Позаду дев’ять років наполегливої праці, державна підсумкова атестація з української та англійської мови, математики, а попереду – тепле безтурботне літо, нові знайомства і, звичайно, бентежна невідомість, яка зветься 10 клас!

      

      

      
13.06.19

Гімназисти презентували власні буклети про Британію. Розучували пісню "Go bananas". Розвивали критичне мислення, доповнюючи незакінчені малюнки, грали у незвичайний волейбол.

Крім цього наші кемпери були скульпторами. Їхнім завданням було створити виріб із солоного тіста, який асоціюється з будь-якою країною, та підготувати інформацію про обрану країну.

      

      

      
13.06.19

Готуючись до відзначення 170-ї річниці від дня народження Олени Пчілки, учитель інформатики Коблиця М.Г. та англійської мови Мироненко Т.Л. координували роботу гімназистів по створенню буклетів. Змістовними були буклети учнів: Прудкої Анастасії та Семоненко Олександри, Москаленка Олексія, Хиль Владислави, Лисенко Оксани, Джурки Максима, Шульженко Аліни, Мироненка Юрія, Паю Анни, Домашенко Поліни, Строкань Катерини.

      
13.06.19

Гребінківець Олександр Насонов отримав надважливу інформацію, фактично інструкцію до дії в питаннях екологічного збору, сортування і переробки сміття саме в школі. Про напрацювання гімназії в цьому питанні йому розповіли Смірнова Т.Ю., Бутко В.В. та Рвач О.І.

      
12.06.19

Відбувся щорічний звіт директора Гадяцької гімназіЇ імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області Смірнової Т.Ю. перед педагогічним колективом, батьківськими комітетами, радою гімназії та піклувальною радою закладу освіти про виконану роботу протягом 2018 - 2019 н.р.

Порядок денний зборів:

1. Звіт «Підсумки роботи педагогічного колективу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області у 2018 – 2019». Смірнова Т.Ю., директор

2. Оновлення змісту, форм та методів навчання у сучасній школі. Бутко В.В., заступник директора з НМР

3. Стан освітнього процесу та динаміка змін навчальних досягнень здобувачів освіти у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки у 2018 – 2019 н.р. Коблиця М.Г., заступник директора з НВР

4. Початкова школа в умовах змін. Нестерук С.І., заступник директора з НВР

5. Популяризація здорового способу життя серед учнівської молоді та безпечне дозвілля на літніх канікулах. Сосницька Л.О., педагог-організатор

6. Виступ Сушко Олени, інспектора з ювенальної превенції Гадяцького відділу поліції.

7. Безпечний Інтернет: поради для батьків. Штанько Ю.С., учитель інформатики

Роботу директора Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області Смірнової Т.Ю. у 2018 - 2019 н.р. шляхом таємного голосування одноголосно визнано задовільною!

      

      

      


12.06.19

До пришкільного закладу відпочинку "Промінь" завітав театр великих ляльок "Рукавичка".

      
11.06.19

Темою другого дня у мовному таборі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки була Великобританія. Волонтер Тоні Єрбі розповів про свою країну, історію створення прапора, тваринний світ, своє місто та сім'ю. Після почутої інформації гімназисти працювали над створенням буклетів про визначні місця, національні страви, магазини та цікаві факти Великобританії.

Діти з величезним захватом грали в гру "Хто я?", "Камінь, ножиці, папір", співали та танцювали.

Найбільше школярів вразило вміння Тоні жонглювати.

      

      
10.06.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки втретє виборола право та має унікальну можливість приймати волонтера Тоні Ярбі для роботи в мовному таборі GoCamp. Відбулося це завдячуючи ентузіазму та професіоналізму вчителів англійської мови: Домашенко Л.В., Шаманської О.М., Крат Н.О., Мироненко Т.Л., Демченко Н.Г.

GoCamp - формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом 10 днів гімназисти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

Гімназисти приготували вітальний концерт, представили свою країну, державні символи, розповіли легенду про Україну, познайомили з національними стравами. А потім були цікаві ігри, робота в групах, пісні англійською.

Це був чудовий день!

      

      

      

      
10.06.19

GoCamp - найбільша освітня волонтерська програма у Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам. Щоб стати його учасником потрібно записати відео-заяку на участь, у якому розповісти, як англійська мова допомагає у житті. Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки стала однією із 360 шкіл України, які отримали високі бали відбіркової комісії. Таким чином, заклад уже втретє бере участь у програмі і вдруге у Гадяч приїздить волонтер Тоні Єрбі із Великобританії. Говорить, що знову обрав Гадяч, бо йому сподобалося наше місто.

А ось так у гімназії розпочався мовний табір.

      

      

      
07.06.19

Наші туристи вивчали особливості проходження навісного лабіринту.

      

      
07.06.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулась важлива подія - конференція "Життєвий і творчий подвиг Олени Пчілки", присвячена 170-й річниці від дня народження славетної землячки.

Пройшло 11 років із того часу, коли ми почали вивчати життя та творчість Ольги Драгоманової. Олена Пчілка для нас – це цілий світ, у якому ми відкриваємо усе нові грані. Вона висококультурна жінка, неординарна особистість, пристрасна патріотка, яка відстоювала право української культури бути знаною у світі 150 років тому! Олена Пчілка любила Україну всім серцем, українська ідентичність – це її свідомий вибір. Про це говорили виступаючі.

На конференції було представлено результати 12 досліджень, 7 проектів, виступи 10 учасників супроводжувались презентаціями. Це велика робота педагогів та гімназистів! Адже ми розуміємо, що за умови плекання й збереження своєї культурної спадщини, традицій та історії відбувається формування національно-культурної ідентичності! Ми продовжуємо справу Олени Пчілки!

      

      

      

      
06.06.19

Сьогодні наші гімназисти освоювали підйоми і спуски по насипу біля с. Хитці.

      

      
06.06.19

Протягом навчальної практики з інформатики учні розв’язували логічні задачі у середовищах Inkscape та MS Excel, створювали ігри у Scratch та розробляли інтерактивні проекти у середовищі програмування Lazarus.

      

      

      
05.06.19

Павлюк Олександр став одним із перших випускників Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування. Вітали випускників директор Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко О. В. та ректор ПОІППО Зелюк В.В.


05.06.19

На навчальній практиці учні 6-А класу взяли участь у квесті "Олена Пчілка і Гадяч", який підготували Витушинська С.В. та Бутко В.В. Захід відбуася з нагоди відзначення 170 річниці від дня народження Олени Пчілки.

      

      

      
05.06.19

Незважаючи на дощ, у пришкільному закладі відпочинку "Промінь" весело та цікаво пройшло свято "День іменинника".

      

      
04.06.19

Гімназисти знайомляться з елементами водного туризму. Дякую за довіру Олексію Підгайному, Бердник Тетяні, Власенку Анатолію, Віталію Сахно, учасникам туристичного табору. Із початком водного сезону, успіхів і нових туристичних маршрутів!!!! Життя прекрасне, тому що можна мандрувати!

Липівець Н.В.

      
04.06.19

На навчальній практиці учитель біології Рвач О.І. успішно реалізує екологічний проект "Гадяч без сміття" (автори Бутко В.В. і Рвач О.І.). Гімназисти переглянули фільм "Сортуймо правильно", взяли участь у тренінгу та відвідали підприємство по сортуванню сміття "Грін сіті".

      
03.06.19

Навчальна практика – період, коли діти поглиблюють знання з курсу шкільної програми, дізнаються багато нового. 03.06.19 р. учні 8-Б класу разом із класним керівником Степанович Я.А. побували у Гадяцькій міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Вибір майбутньої професії – важливий та відповідальний крок у житті кожної людини. Вдячні за цікаву бесіду начальнику відділу активної підтримки безробітних Максімовій Тетяні Василівні.

      


03.06.19

Викладачі ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» провели екскурсію навчальним закладом для учнів 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Перед учнями виступили: директор училища Мигаль О.М., а також викладачі Бутко О.І., Войник Ю.М., Боряк А.М., Рой Н.В., Зорило Н.М., Треба В.М.

Гімназисти відвідали спортивний та атлетичний зал, кабінет художньої культури та ділової активності, кабінет української мови та літератури. Найцікавішим моментом екскурсії виявилось спостереження за роботою 3D-принтера, за допомогою якого студенти виготовляють шестерні та інші технічні деталі.

      

      

      

      

      

      
03.06.19

Учні 10 класу на практиці з інформатики ознайомились з поняттями «креативне програмування», «генеративний дизайн» та спробували створити найпростіші проекти у середовищі Processing.

      

      
03.06.19

Сьогодні виставкову залу музею та гадяцьке підземелля відвідали учні 8-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки у рамках навчальної практики. Дякуємо класному керівнику Степанович Я.А. за духовний і культурний розвиток підростаючого покоління.

      

      
03.06.19

Сьогодні у пришкільному закладі відпочинку "Промінь" учні побували в гостях у казки. Усі загони інсценізували улюблені твори, а також здійснили подорож "Чарівна країна" за допомогою вікторини.

      

      
03.06.19

Підтримана регіональним ландшафтним парком "Гадяцький" акція "Не нарікай, а дій" проведена! "Мурашки", учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, зробили те, що забули зробити дорослі дяді - привели в чистоту пляжну територію міста. Дякую їм, їх керівникам та дирекції гімназії, КП "Сервіс" за розуміння і якісно виконану роботу.

О.О. Зозуля

      
03.06.19

Під час навчальної практики учні 5-7 класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки здійснили благодійну допомогу громаді міста по упорядкуванню прибережної території та підготовці до пляжного сезону.

      


31.05.19

Із 29.05.19 по 31.05.19 профільний загін "Турист" знаходився в селі Калатинець з триденною ночівлею, де нас гостинно приймав Півень С. М. Наші гімназисти ознайомлювалися з елементами пішохідного туризму та спортивного орієнтування, вчилися жити в польових умовах та ставити намети.

      

      
31.05.19

Дякуємо Євку В. М. та Домашенко Л.В. за реалізацію плану навчальної практики Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Під час практичних занять із природознавства учні 5-Б класу розглянули ерозію ґрунтів на пагорбах та рослинність на околицях міста Гадяча. Учнів дуже вразила рослинність та тваринний світ екосистеми водойм.

      
31.05.19

Сьогодні "Промінчани" чудово повели час на міському святі до Дня захисту дітей. Учні брали учать у різноманітних змаганнях, конкурсах і, звичайно, отримали перемоги. Наша спортивна команда "Весела бджілка" вибороли перше місце у спортивній естафеті, а Сушко Анна отримала перше місце у конкурсі малюнку на асфальті.

      
31.05.19

Сьогодні на навчальній практиці учитель георафії Васюта Л.І. провеле практичне заняття з учнями 7-х класів у Лесному гаю "Орієнтування на місцевості".

      

      
29.05.19

Продовжуючи вивчати історію рідного міста, учні 5-Б класу (класний керівник Домашенко Л.В.) здійснили екскурсію до місця, де стояв будинок Олени Пчілки та мешкала Леся Українка. Діти побували біля пам’ятних знаків, встановлених українській письменниці, публіцисту, етнографу Олені Пчілці, поетесі Лесі Українці та публіцисту, історику, громадському діячу Михайлу Драгоманову.

Красивим та оновленим зустрічає Зелений Гай своїх відвідувачів.

Дуже сподобалася дітям скульптура Олени Пчілки, яка ніби запрошує гостей посидіти на лавці.

      

      
29.05.19

Сьогодні у таборі відпочинку "Промінь" малеча малювали комічні портрети своїх друзів по загону.

      

      
28.05.19

У туристичному загоні ознайомлювалися з елементами техніки пішохідного туризму (учителі Підгайний О.М. та Кириченко І.О.). Гімназисти вивчали особливості укладання колоди в сектор та перехід по ній через уявну перешкоду.

      

      
28.05.19

Учні 6-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки протягом навчальної практики з англійської мови разом із учителем англійської мови Демченко Н.Г. корисно провели час: переглянули фільм, обговорили пригоди героїв, грали в рухливі ігри.

      


28.05.19

"Я МАЮ ПРАВО НА..."

Під такою назвою працівники Інтернет-центру Гадяцької центральної бібліотеки ім.Лесі Українки провели правовий лабіринт для учнів Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, що був присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Присутні ознайомились із Декларацією та Конвенцією ООН про права дитини, переглянувши відео, взяли участь у міні-змаганнях та вікторинах. По закінченню правового лабіринту учасники отримали солодкі призи, заряд енергії та бадьорості.

      
27.05.19

Dal nostro album #eTwinning alcuni scatti mentre i ragazzi si raccontano e condividono i loro loghi. I dolci sono la prelibatezza che mette d'accordo tutti!!! #studentvoice#SkypeClassroom

      
27.05.19

У рамках навчальної практики учні 5-А та 5- Б класів разом із класними керівниками Домашенко Л.В. та Нагорною Т.В. здійснили екскурсію "Пам'ятники Гадяча". Розпочали її із знаку «Гадяч – гетьманська столиця». Учні прослухали розповідь про історію пам’яток нашого міста, які знаходяться в місцевому парку. Діти дізналися про участь гадячан в різних історичних подіях нашої Батьківщини. На завершення екскурсії гімназисти дізналися про останні хвилюючі події в нашій державі – Революцію Гідності та трагічну загибель борців за свободу, подвиг яких увічнює пам’ятний знак Героям Небесної Сотні.

      
27.05.19

Дев'ятий рік поспіль, розпочав свою роботу туристичний загін при Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки. У цьому році 23 дитини освоюють основи туризму: діти вивчали елементи спортивного орієнтування за азимутом та куштували польову кашу.

      

      
26.05.19

Наймолодші школярі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (учні 1-А та 2-А класів) стали учасниками європейського проекту “Garden Full of Spring Butterflies”.

Завданням проекту було виготовити паперових метеликів та надіслати їх школам-учасницям. Метою проекту є популяризація європейських країн. Отримавши метелика від школи-партнера, учні дізнаються про його Батьківщину. У рамках проекту маленькі гімназисти уже отримали 3 метелики від шкіл-учасниць, а саме із Греції, Швеції та Фінляндії. Результат участі у проекті вражає!!! Долучившись до проекту, діти дізнаються про місце розташування країн Європи, учні з легкістю знаходять їх на карті, називаючи їхні столиці англійською мовою, та впізнають європейські прапори, асоціюючи їх з країною-партнером.

      

      


26.05.19

Скайп зустріч із італійськими партнерами європейського проекту “Our culture, our land: legends and fairy tales”.

Важко передати словами настрій та емоції учасників від цього онлайн спілкування. Адже вони заочно вже не лише познайомилися, а і встигли потоваришувати. У рамках проекту ми обмінялися різдвяними листівками та дружніми листами (залишивши адреса своїх акантів у соцмережах). Увесь цей час учні підтримували зв'язок, спілкуючись через Instagram, Facebook тощо.

А сьогодні кожен учасник підходив до камери, називав ім’я свого адресата і спілкувався з ним, знаючи уже достатньо один про одного, щоб підтримати розмову.

Не соромлячись ані камер, ані однокласників, учні жестами та словами демонстрували радість від спілкування з друзями в реальному часі!!!

      
25.05.19

Зустріч, яка надихає!

Теплою та щирою була зустріч гостей та лауреатів Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2019 року у музеї славетної землячки Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Для нас це була унікальна нагода поспілкуватися з діячами мистецтва, творчість яких — знак великої любові до рідної неньки України. На згадку про цю визначну подію, до якої ми довго готувалася, лауреатам були вручені емблеми школи, над якими працювали Смірнова Т.Ю. та Толкачова А.О. Також підготували подарунки разом із учителем трудового навчання Степанович Я.А. гімназисти - зроблені власноруч бджілки. А в музеї у книзі залишаться записи дорогих гостей. Це ще одна яскрава сторінка історії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки!

      

      

      
25.05.19

Учителі та учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки переповнені радісними емоціями та відчуттями, яскравими враженнями від зустрічі із лауреатами Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2019 року: Ніною Матвієнко,українською співачкою, Героєм України, народною артисткою України, Олексієм Кононенком, письменником, заслуженим діячем мистецтв України та Любов'ю Загоровською, журналісткою та поетесою.

      

      

      
24.05.19

Нагородження на святі "Останній дзвоник" учителів, які підготували переможців олімпіад та конкурсів.

      


24.05.19

На святі Останнього дзвоника театральний колектив "Зелений Гай" був відзначений Подякою міского голови В.О. Нестеренка, яку отримали керівники Бутко В.В. та Шимка І.П.

      
24.05.19

Сьогодні випускники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки отримували не тільки вітання, а і численні нагороди за перемоги в олімпіадах, конкурсах та змаганнях! Віримо, що знання, отримані в гімназії, допоможуть Вам успішно реалізувати свої мрії!

      

      

      
24.05.19

Сьогодні пролунав останній дзвоник для 26 гімназистів.

      

      
22.05.19

Учні 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у квесті, органіованому районною бібліотекою імені Лесі Українки до річниці від дня народження Олени Пчілки. Десятикласники проявили свою ерудицію та знання життя і творчості славетної землячки. Керівником команди виступила вчитель української мови та літератури Бердник Т.М.

      

      
21.05.19

Гімназисти долучилися до міського параду вишиванок та урочистостей до Дня Європи.

      

      


20.05.19

Команда "Ніка" (керівник Шаманська О.М.) - чемпіон інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед шкіл міста! Вітаємо!

      
18.05.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулось традиційне свято знань "Олімп", на якому гімназисти отримали нагороди за перемоги на обласних олімпіадах та конкурсах (20 учнів), міських предметних олімпіадах, де учні вибороли 105 призових місць, участь у конкурсах та спортивних змаганнях! Так гімназисти роблять перші кроки у щасливе майбутнє!

      

      

      
17.05.19

Я пізнаю світ. Вишиванка - це справжнє диво. Вона оберігає людину, додає сили, впевненості, робить причетною до свого українського роду, культури та історії, несе в собі добро, любов до землі. Вишиванка радує не тільки очі, а й душу. Учні 1-А класу, які навчаються за програмою "Інтелект", привітали із Днем вишиванки (учитель Лобас О.М.).

      
17.05.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки у рамках Всеукраїнського семінару бібліотекарів відбулась автограф-сесія з дитячими письменниками. Після виступу заступника директора з НМР Бутко В.В., яка розповіла про діяльність гімназії по реалізації заходів до 170-річчя з Дня народження Олени Пчілки, учні ознайомились із презентаціями дитячого журналу "Крилаті" та нової дитячої книжки "Добрик і його пригоди" за участю письменниці Тетяни Винник, журналу для дітей "Розумашки" за участю письменниці Олени Комової та дитячих книг поета Анатолія Качана. Дякуємо за цікаве спілкування.

      

      
16.05.19

16 та 17 травня Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки приймала гостей, учасників Всеукраїнського науково-практичного семінару бібліотекарів "Бібліотека та громада: динамічний розвиток і пошук нових форматів взаємодії". Ми розповіли про реалізацію плану заходів до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки, представили виставу Олени Пчілки "Весняний ранок Тарасовий" та розповіли про славетну землячку в музеї трьома мовами. Дякуємо організаторам семінару за надану можливість репрезентувати особливості освітнього процесу.

      

      
16.05.19

Учасник Всеукраїнського науково-практичного семінару "Бібліотеки та громада: динамічний розвиток і пошук нових форматів взаємодії" письменник Анатолій Качан репрезентував нові книги для учнів 3 і 4 класів.

      
15.05.19

Учителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки долучились до святкування Дня вишиванки.


15.05.19

15 травня 2019 року в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулося чергове засідання журі Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки.

      
15.05.19

Сьогодні учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у Всеукраїнському онлайн-уроці "Європа починається з тебе" до Дня Європи! Ми були серед понад 2 тисяч українських шкіл, які долучились до віртуального уроку.

      
13.05.19

Вітаємо з перемогою у змаганнях обласної Спартакіади школярів із легкої атлетики ученицю Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Суботу Анюту («стрибки у довжину», ІІ місце). Дякуємо за підготовку учениці учителю фізичної культури Власенку Анатолію Борисовичу.


11.05.19

Гості з Литви в музеї Олени Пчілки Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки

Музей школи є осередком освіти і виховання, який сприяє формуванню у молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу. У ньому є унікальні світлини, а в екскурсійних матеріалах цікава інформація про О.П. Драгоманову, про діяльність закладу по популяризації її життя і творчості та заходи, проведені з нагоди відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки, яку гімназисти розповіли на трьох мовах: українській, англійській і німецькій,чим приємно вразили подорожуючих. Дякуємо гостям та Зозулі О.О. за приємні хвилини спілкування!

      

      
10.05.19

20 гімназистів, які стали переможцями обласних олімпіад і конкурсів у 2018-2019 н.р., та їхні вчителі взяли участь у міському святі "Зоряний Олімп". Нехай ваші досягнення, гімназисти, відкриють вам дорогу у прекрасне та успішне майбутнє!

      

      
10.05.19

Сьогодні переможці обласних олімпіад, конкурсів і спортивних змагань Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та їхні вчителі беруть участь у міському святі "Зоряний Олімп". 20 гімназистів принесли перемоги закладу: Білоцерківська Анна, Гребінченко Максим, Романків Олександра (2 предмета), Окаянченко Давид, Ізюменко Анастасія, Артюх Ольга (2 предмета), Товстий Аркадій, Тіщенко Максим, Остапенко Павло, Борис Ірина, Субота Анюта, Власенко Ярослав, Варбанець Ксенія, Шерстюк Володимир, Павлюк Олександр, Прудка Анастасія, Семоненко Олександра, Куцева Катерина, Хоменко Анна. Дейна Володимир.

Дякуємо вчителям: Коблиці М.Г., Шаманській О.М., Васюті Л.І., Рвач О.І., Костенко Л.О., Штанько Ю.С., Білоус Т.М., Власенку А.Б., Гарназі С.І.

      
10.05.19

Учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Лагута Андрій виступив на обласному етапі конкурсі-огляду художньої самодіяльності «Веселка».

      
09.05.19

Дякуємо за подвиг і вшановуємо пам`ять! Із вдячністю до визволителів Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки вишикувалася на урочистий мітинг! Пам’ятаємо! Перемагаємо!

      

      
08.05.19

Учитель історії Білоус Т.М. підготувала для учнів 9-10 класів захід, присвячений Дню пам' яті та примирення.

      

      
07.05.19

Популяризація життя та творчості Олени Пчілки на сайті Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки

Протягом 11 років педагогічний колектив особливу увагу приділяє питанню національного виховання гімназистів на прикладі життя та творчості славетної землячки Олени Пчілки. Систематизований матеріал на сайті - це історія закладу. Готуючись до відзначення 170-річчя з дня народження письменниці, діяльність у цьому напрямі набула нових та цікавих напрямків. Розроблено заходи, про реалізацію яких можна дізнатись на новій сторінці "170 Олена Пчілка", а перевірити знання - на сторінці "Перевір себе". На сайті гімназії у розділі "Музей" є 13 сторінок: "Премія гімназії", "Віртуальний музей", "Візитівка", "Шлях до Олени Пчілки", "165 Олені Пчілці", "Біографія", "Статті", "Галерея" , де розміщено 20 фотоальбомів, "Відео", "Вивчаємо Олену Пчілку", "3Д кімната". Вважаємо, що наша діяльність, як і Олени Пчілки, яка виступала на захист формування української національної свідомості, через розвиток української школи, української мови, української дитячої літератури за формування своєї державності, сприяє глибокому усвідомленню учнями своєї національної приналежності, виховує любов до рідної мови та культури України.

Валентина Бутко, заступник директора з НМР

      

      

      
07.05.19

Сьогодні приймала вітання з Днем народження вчитель початкових класів Древаль Л.М. Зичимо Вам особистого щастя, творчих здобутків та радості від кожної миті життя!

      
06.05.19

Учитель хімії Євко В.М. провів для учнів 5 класів практичне заняття "Сортуємо сміття правильно".

      
03.05.19

Учитель біології Рвач О.і. провела цикл практичних занять по виробленню в учнів навичок сортування сміття.

      
26.04.19

Проведено відпрацювання дій за сигналами оповіщення ЦЗ. Після евакуації працівники Гадяцького РСГУДСНС України в Полтавській області провели теоретичні та практичні заняття на випадок надзвичайних ситуацій.

      
26.04.19

До 33 річниці Чорнобильської трагедії для учні 7-8 класів провелено виховну годину "Дзвони Чорнобиля" (педагог-організатор Сосницькак Л.О.).

      
26.04.19

У день цивільного захисту учителі предмету "Захист Вітчизни" Підгайний О.М. та Комащук М .О. представили виставку засобів індивідуального захисту, а гімназисти провели практичні заняття з учнями 1-9 класів із використання протигазів, тренінги з долікарської допомоги, перев’язок, транспортування. Також школярі мали змогу повправлятися у стрільбі на симуляторі.

      
26.04.19

До 33 річниці Чорнобильської трагедії учитель хімії Євко В.М. провів для старшокласників виховну годину про будову реактора та ймовірні причини катастрофи.

      
25.04.19

У рамках декади зарубіжної літератури відбулось нагородження кращих читачів шкільної бібліотеки.
25.04.19

До світлого свята Христового Воскресіння у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки проходить Великодня виставка.

      

      
25.04.19

Учитель біології Рвач О.І. провела вікторину " На урок" для учнів 8 клас у рамках декади біології.

      

      
25.04.19

Сьогодні стали відомі результати міського конкурсу театральних колективів "Казки Зеленого гаю". Повідомляємо, що театральний колектив "Зелений Гай" (керівники Бутко В.В., Шимка І.П., Сосницька Л.О.) став переможцем і буде відкривати захід "Дивоцвіт Лесиного гаю", присвячене 170-річчю з дня народження Олени Пчілки". Ми отримали нагороду - календар " 12 спогадів Олени Пчілки про Гадяччину". Вітаємо учасників вистави за п'єсою Олени Пчілки "Весняний панок Тарасовий" у складі учнів:      

      
25.04.19

Із нагоди підготовки до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки заступник директора з навчально-методичної роботи Бутко В.В. виступила на міських семінарах учителів історії та трудового навчання, проведених на базі гімназії, з питань «Формування громадянських та загальнокультурних компетентностей учнів на прикладі життя та творчості української берегині Олени Пчілки» та "Актуальність питання національного виховання на прикладі життя а творчості Олени Пчілки", представивши презентації.

      
24.04.19

Найактивнішою учасницею виставки виробів із пластику "Відходам - друге життя" стала учениця 7 класу Котляр Еліна.

      
24.04.19

Продовжується декада біології в гімназії. Цікаво пройшов квест "Пошук скарбів" для учнів 7-х класів. Переможцем стала команда 7-Б класу, яка отримала нагороду - напій "Живчик" (учитель Равач О.І.).


24.04.19

У рамках декади зарубіжної літератури Бутко В.В. провела конкурс на кращий кросворд серед учнів 8 класів. Творчий підхід та креативність виявили учні: Сизьон Катерина, Бойко Ольга, Пилипенко Ростислав, Гайдабура Євгеній, Лукаш Ліна, Муйжнієкс Ілля. Усього гімназисти створили 24 кросворда.

      
23.04.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відбувся міський семінар вчителів історії «Формування ключових компетентностей, національних та громадянських якостей учнів на уроках історії», на якому представили свої напрацювання Білоус Т.М. та Нагорна Т.В.      

      

      
23.04.19

Учитель біології Рвач О.І. організувала для учнів 9-х класів зустріч із Шульгою Антоном Олександровичем, який є випускником нашої гімназії та засновником підприємства по переробці та сортуванню сміття у місті. Учні мали змогу побачити процес переробки і сортування відходів, а також переконатися, що це є важлива справа і ми всі повинні до неї долучитися.

      
22.04.19

У рамках декади біології відбулася виставка виробів із пластика "Відходам друге життя", яку представила Рвач О.І.

      
22.04.19

За ініціативи директора Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнової Т.Ю., підтримки голови міської ради Нестеренко В.О. та голови райдержадміністрації Матюшенко О.В. при сприянні начальника відділу освіти, молоді та спорту Бутенка С.М. у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки 19 квітня розташовані баки для сортування сміття: скла, паперу, металу, пластику (вартість - 5950 грн.). Ця добра справа започаткована вихованцями гімназії з вересня 2018 року.

За наявності цих баків цикл сортування сміття має логічне завершення.


22.04.19

18-19 квітня 2019 року з метою поширення досвіду підготовки учнів до змагань з інформаційних технологій відбувся майстер-клас «Методика розв’язування олімпіадних задач з інформаційних технологій» на базі Полтавського міського методичного кабінету управління освіти.

Два дні практичних занять виявилися надзвичайно захоплюючими та насиченими. Учасникам пропонувалося створити у середовищі MS Excel модель годинника та розв’язати класичну задачу про переливання, а в MS PowerPoint відтворити рух літака по злітній смузі.

Особливу увагу було приділено базам даних, створенню складних форм та запитів, використанню макросів та командам мови SQL.

А заняття в текстовому процесорі MS Word навіть здивувало – у програмі, яку використовуємо щодня, знайшлися невідомі, але дуже корисні для роботи інструменти.

Хочеться ще раз подякувати викладачам та організаторам майстер-класу за можливість дізнатися нову для себе інформацію та вдосконалити професійні навички.

Штанько Ю.С., вчитель інформатики

      

      

      
22.04.19

На міському семінарі вчителів трудового навчання Степанович Я. А. представила вироби гімназистів, здійснені різними техніками.

      

      


22.04.19

Учитель української мови та літератури Бердник Т.М. узяла участь у методичному форумі вчителів української мови, проведеному на базі ПОІППО.

      
21.04.19

Насиченим та змістовним був тренінг у м. Ірпінь, організований громадською організацією Global Office для вчителів англійської мови, які працюватимуть в літніх мовних таборах GoCamp з іноземними волонтерами.

Організатори тренінгу познайомили з програмами для таборів. Тренери показали на практиці різноманітні завдання, активності, проекти та ігри.

Учителі мали зустріч з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, яка відповіла на їх запитання.

Це були чудові три дні з цікавими людьми. Сповнені ідеями та натхненням, чекаємо на відкриття табору!

Домашенко Л.В., учитель англійської мови

      

      
19.04.19

Сьогодні театральний колектив "Зелений Гай" (керівники Бутко В.В., Шимка І.П., Сосницька Л.О.) репрезентував виставу за п'єсою Олени Пчілки "Весняний ранок Тарасовий" у гімназії.

      

      

      
19.04.19

У рамках відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки, згідно плану заходів учні 2-Б класу (класний керівник Федоренко О.О.) здійснили інсценізацію літературної казки "Колобок" Олени Пчілки.

      

      
19.04.19

Відбувся міський семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему «Формування ключових компетентностей для успішної життєвої самореалізації творчої особистості», який підготували Степанович Я.А. та Підгайний О.М.

      

      

      
18.04.19

З Україною та Шевченком у серці жила і творила наша славетна землячка Олена Пчілка. Тому не випадково театральний колектив "Зелений Гай" Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (керівники Шимка І.П. та Бутко В.В., хореографія - Сосницька Л.О.) обрав для участі у першому щорічному фестивалі театральних колективів ЗЗСО "Казки Зеленого гаю", присвяченому 170-річчю з дня народження Олени Пчлки, п'єсу "Весняний ранок Тарасовий". Вона вирізняється чудовою мовою, патріотичним змістом, моральними мотивами. Паю Анна, яка виконала роль Олени Пчілки, Пилипенко Ростислав - Тараса Шевченка, Белаш Ніна - Оленки, Устименко Анастасія - Наталки, Рудич Дарина - Катрі, Шульженко Аліна - Секлети, Чирвон Андрій - Оконома майстерно створили образи, показавши глибоку порядність і душевність дітей із селянських родин. Окрасою п'єси стало фольклорне дійство "Веснянки" , яке виконали Сосницька Поліна, Гайдабура Артем, Паниця Олександр, Приступа Дмитро, Нестеренко Едуард, Демченко Дарина, Мартиненко Ліана, Древаль Вікторія, уривок із поеми Т.Г. Шевченка "Гайдамаки" у виконанні Базавлука Віталія та українська пісня, яку представила Белаш Ніна. Готуючись до конкурсу, гімназисти розкрили для себе нові грані письменниці, яка хотіла прилучити дітей до скарбниці натхненного, полум’яного Кобзаревого слова, прагнула, аби він став для них уособленням кращих сподівань народу.

      

      

      
17.04.19

1-12 квітня в м. Суми відбувся Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Проліски Слобожанщини», на який були запрошені гадячани. Конкурс, метою якого була популяризація музики, виявлення та підтримка талановитої молоді, присвятили перебуванню П.І. Чайковського на Сумщині. У старшій віковій групі в номінації композиція виступала випускниця Гадяцької музичної школи Анастасія Каплій (клас Т.М. Деревянко), яка виконала два власних твори « В серці торнадо» та «Крізь скло». Виступ Анастасії отримав схвальні відгуки журі і нагороду - Дипломом ІІ ступеню. Єдина серед наших виконавців Анастасія отримала запрошення до участі у гала концерті, який відбувся в Сумській філармонії. Щиро вітаємо!

      
16.04.19

Сьогодні учні 3-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (класний керівник Древаль Л.М.) прозвітували про завершення роботи над проектом «Олена Пчілка дітям», присвяченого 170 річниці з дня народження нашої славної землячки. Учні дослідили життєвий і творчий шлях поетеси, опрацювали вірші, систематизувавши їх за порами року, та уклали ілюстровані збірки. Лепбук доповнили загадками до творів, приказками та прислів’ями, цікавими завданнями за текстами, тлумаченням слів, що вийшли зі вжитку. Змістовними та емоційними були виступи дітей, які презентували свій доробок.

      

      

      
16.04.19

Учні 3-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (класний керівник Куліш Н.Ю.) у рамках підготовки до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки презентували лепбук. Ним підсумували проект «Олена Пчілка для дітей». Учні провели вікторину за творами Олени Пчілки, декламували вірші, загадували загадки та читали полтавські швидкомовки, спотиканочки та шаради.

      

      

      
16.04.19

У Гадяцькій районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2019".

Вітаємо учнів 6-7 класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, які стали переможцями:

- Устименко Анастасію, ученицю 7-Б класу, за "Кращий читацький щоденник у конкурсі дитячого читання "Книгоманія - 2019" серед учнів 7-х класів (учитель Шимка І.П.);

- Васюхно Олександру, ученицю 7-Б класу, за зайняте ІІ місце у конкурсі "Найкращий читач Полтавщини" серед учнів 7-х класів (учитель Шимка І.П.);

- Мартиненко Ліану, ученицю 6-А класу, за волю до перемоги (учитель Аврамко Л.П.);

- Запорожець Валентину, ученицю 6-А класу, за зайняте І перше місце серед учнів 6-х класів та звання "Суперчитача району", а також за "Кращий читацький щоденник у конкурсі дитячого читання "Книгоманія - 2019" серед учнів 6-х класів (учитель Бутко В.В.).

Бажаємо їй успіхів та перемоги у ІІІ етапі конкурсу!

      

      
16.04.19

В Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулася презентація дитячих малюнків по творах Олени Пчілки, присвячена 170-річчю від дня народження Олени Пчілки. Презентацію підготував Полянський Петро, учень 6-Б класу (вчитель Смірнова Т.Ю.)

      

      
15.04.19

Progetto #eTwinning "The voice of students": scambio di auguri e condivisione di tradizioni pasquali #SkypeClassroom Таня Мироненко Maria Antonietta Murrocu Ivica Jurisin Marina St-Mircic Ekaterine Narow Stojkovic AleksandarNina Pavkovic Fatma Bouaziz

      
15.04.19

Вітаємо ученицю 6-А класу Запорожець Валентину (учитель Бутко В.В.) із першим місцем, яке вона виборола у II (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу читання "Книгоманія-2019", що відбувся у районній бібліотеці для дітей. Валя репрезентувала книгу англійської письменниці Джоан Роулінг "Гаррі Поттер і прокляте дитя", а всього вона прочитала 8 книг про Гаррі Поттера! Також Запорожець Валя отримала нагороду за кращий читацький щоденник! Вітаємо!

      

      
12.04.19

Вітаємо команду «Ніка» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (керівник Шаманська О.М.) із зайнятим ПЕРШИМ місцем на міжміських змаганнях інтелектуалів!

      

      
12.04.19

Учні та вчителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у акції «Навесні земля квітує», засадивши подвір’я гімназії квітами!

      

      
12.04.19

Благодійний ярмарок квітував у стінах Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Кожен бажаючий мав змогу придбати півонії, тюльпани, нарциси, іриси та багато інших барвистих красунь, щоб прикрасити свою садибу та допомогти гімназистам зібрати кошти для акції «Серце до серця».

      

      
12.04.19

Учитель фізики Кириченко І.О. провів захід до Дня космонавтики, де були представлені презентації як учнів, так і вчителя.

      
11.04.19

Ми сьогодні знову приймали гостей. Учні Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3 завітали у кімнату-музей Олени Пчілки.

      
11.04.19

Удосконалювати англійську та долати мовний бар’єр у 4 класі? Це можливо, якщо ти учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки! Сьогодні вперше учні 4–Б класу (вихованці Лісниці Л.А.) здійснили далеку і важливу для них онлайн мандрівку аж до трьох закордонних шкіл, а саме в Індії та двох шкіл у Бангладеші.

Спочатку боязкі та несміливі дітки швидко перетворилися на активних та впевнених учнів, які розповідали про себе та свої захоплення англійською мовою.

Приємно бачити таке перевтілення, спостерігати, як учні “розправляють крила” і знати, що ти до цього причетний!

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      

      
10.04.19

Після скайп зустрічі з учнями з Індії учитель англійської мови Мироненко Т.Л. була приємно здивована, дізнавшись, що гімназисти стали учасниками проекту Tree Twinning! Особливість його полягає в тому, що після кожного з’єднання по Skype учні садять деревце, називаючи його ім’ям закордонної школи. Тому на території індійської школи Institute of eSchool Kerala сьогодні було посаджено дерево, яке названо в честь нашої гімназії!!!


10.04.19

Самоосвіта - підвищення компетентності педагога. А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед.


10.04.19

Нещодавно в Києві проходив XІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецьких шкіл «Пролісок», в якому брали участь понад 200 виконавців із різних міст України. Гадяч представляла учениця випускного класу фортепіано музичної школи Анастасія Каплій (16 років), вихованка Тетяни Михайлівни Дерев’янко. Конкурс тривав чотири дні. Каплій Анастасія грала на сцені факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського кафедри "Педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства" при Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Настя винесла на суд слухачів три власних твори і стала дипломантом фестивалю та отримала звання "Лауреат конкурсу". Вітаємо!

      
09.04.19

Ще один куточок міста прибраний! Гімназисти 8-х класів упорядкували урочище «Гончарський яр»! Дякуємо учням за працю!

      
09.04.19

Весняна екскурсія "Первоцвіти рідного краю" принесла гарний настрій на весь день учням 2-х класів (учителі Максимів Л.Ф. та Федоренко О.М.)

      


09.04.19

У рамках декади зарубіжної літератури Бутко В.В. провела для учнів 6-х класів інтелектуальну гру "Кращі знавці зарубіжної літератури". Переможцями стали команди: "Анкал" (6-A) та "Вікторія" (6-Б).

      

      
08.04.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки як переможець Всеукраїнського екологічного конкурсу "Компола" взяла участь у тренінгу по реалізації проекту "Екологічні ініціативи" Полтавської обласної ради.


08.04.19

Учні 4-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (класний керівник Пантюшенко Н.М.) завершили роботу над проектом "Олена Пчілка для дітей" презентацією лепбука. Робота над проектом тривала два місяці. Діти вивчали біографію, твори Олени Пчілки. Склали власну збірку творів письменниці з ілюстраціями до них. Узяли участь у шкільному конкурсі творів про славетну землячку та декламуванні її віршів. Відвідали шкільний музей Олени Пчілки.

      

      
08.04.19

Учні 7-А класу разом із соціальним педагогом Комащук М.О. провели флешмоб, присвячений Всесвітньому дню здоров'я (англ. World Health Day).

      
05.04.19

Екологічна агітаційна бригада «Пролісок» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки упорядкувала міський сад у рамках акції «За чисте довкілля».

      
05.04.19

Учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Варбанець Ксенія (учитель Бердник Т.М.) виборола І місце на обласному конкурсі читців "Поетична зірка". Ксенія прочитала напам'ять 2 вірша. Слід зазначити, що автором вірша "До Зеленого Гаю" є Олена Пчілка. Вітаємо з перемогою!

      
05.04.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки перехоплює естафету! Ще одна частинка нашого міста чиста! Команда «Промені сонця» прибрала прибережну смугу.

      
05.04.19

У рамках декади зарубіжної літератури проведено щорічний шкільний конкурс "Кращий читач", який підготували Бутко В.В., Аврамко Л.П. та Шимка І.П.

Переможцями стали учні, які репрезентували такі книги:

Кіндра Анастасія, 5 -Б клас - С.Дерманський "Танок чугайстра", Денисенко Крістіна, 5-Б клас - С.Гридін "Не такий", Запорожець Валентина, 6 - А клас - Дж.к.Ролінг "Гаррі Поттер і прокляте дитя", Мартиненнко Ліана, 6-А клас - В.Бердт "Все починається в 13", Верещак Максим, 6 -Б клас, Ю.Чеповецький "Кицик і Мицик", Самойленко Вероніка, 6 - Б клас - Г,Вдовиченко "36 і 6 котів". Устименко Анастасія, 7-Б клас - К.Нестлінгер "Маргаритко, моя квітко". Васюхно Олександра, 7-Б клас - Ю.Винничук "Місце для дракона".

      

      
04.04.19

У рамках підготовки до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки учні 4-х класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілк (класні керівники Лісниця Л.А. та Пантюшенко Н.М.) презентували створені лепбуки, якими було завершено проект «Олена Пчілка для дітей» У дружній атмосфері школярі представили результати своєї роботи: знайомились з біографією письменниці, декламували вірші, провели конкурс і вікторину за творами славетної землячки.

      

      
04.04.19

Знайомтесь, кращі спортсмени Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Вони брали участь у змаганнях "Козацький гарт" та вибороли 3 місце!


03.04.19

До Всесвітнього дня здоров'я (7 квітня) у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулася виставка плакатів та фотографій "Гімназія за здоровий спосіб життя!"

      
03.04.19
Прокидаємося з ранку,
Разом робимо зарядку,
Любим спорт і фізкультуру
Завжди прагнем до порядку.

Саме з таким девізом гімназисти розпочали свій день разом з агітаційною бригадою "Молодь за здоровий спосіб життя" та командою"Живчик".

      

      
03.04.19

Ніщо так не здружує колектив, як спільний проект! Учні 6-А класу разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. реалізували проект "Український борщ", який репрезентували закордонним друзям.

      
02.04.19

Декада зарубіжної літератури для учнів 6 та 8 класів (учитель Бутко В.В.) розпочалась переглядом фільму "Земля Гоголя", знятого на Полтавщині у 2019 році до 210 річниці від дня народження, та ознайомленням із виставою "Полтавщина в житті та творчості М.В. Гоголя".

      

      
01.04.19

План засідання педагогічної ради

1. Атестація педагогічних кадрів – один із головних напрямків кадрової політики. (Смірнова Т.Ю., Бутко В.В., Древаль Л.М., Рудкіна О.М., Штанько Ю.С., Вовченко О.В.)2. Підготовка та організація державної підсумкової атестації в початковій школі. (Нестерук С.І.)

3. Про організацію та підготовку учнів до ДПА (державної підсумкової атестації) у 2018– 2019 н.р. в 9 і 11-х класах (у формі ЗНО). (Коблиця М.Г., Аврамко Л.П., Афанасьєва С.В.)

4. Про звільнення учнів 9-х класів від здачі ДПА. (Коблиця М.Г.)

5. Про етику та культуру поведінки вчителів, їх відносини з учнями. (Комащук М.О., Власенко А.Б., Дудич А.О., Панасенко К.П.)6. Про вибір предметів ЗНО учнями 11 класів. (Коблиця М.Г.)

7. Психологічні аспекти розвитку лідерських якостей. (Литвиненко О.С., Шаманська О.М., Куліш Н.Ю., Білоус Т.М., Пантюшенко Н.М., Демченко Н.Г.)

      

      
28.03.19

28 березня гімназисти здійснили віртуальну мандрівку до В’єтнаму.

Окрім традиційного вгадування місцезнаходження країн, учні практикували українську та в’єтнамську мови, провели онлайн змагання зі швидкісного складання кубика – Рубіка і просто гарно провели час!!!

      

      
27.03.19

І на канікулах у гімназії – цікаво!!!

Цього разу гімназисти відвідали Private Middle School Zwettl (Австрія). Оскільки 2019 рік проголошено роком української культури в Австрії, ми залюбки поділилися культурною спадщиною Батьківщини.

До речі, ми стали учасниками тижня англійської мови у цій школі.

      

      
27.03.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки у 2019 році втретє стала переможцем GoCamp! Дякуємо вчителям англійської мови Шаманській О.М., Крат Н.О., Домашенко Л.В., Демченко Н.Г., Мироненко Т.Л. за проведену роботу!


26.03.19

Друге місце на зональному огляді екологічних бригад! Вітаємо команду «Пролісок» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки! Дякуємо Сосницькій Л.О. та учням 9-Б класу за гідне представлення Гадяччини на обласному конкурсі!

      

      
26.03.19

Із нагоди підготовки до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки в кімнаті-музеї життєвого і творчого шляху письменниці гімназисти 7-Б класу (учитель Шимка І.П.) провели екскурсію для учнів Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Дякуємо за співпрацю Козороз Н.В. Усіх бажаючих дізнатися більше про Олену Пчілку запрошуємо на екскурсію в Гадяцьку гімназію імені Олени Пчілки!

      
25.03.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів словесності (керівник Шимка І.П.) закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ.


25.03.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 імені Лесі Українки проведено чергові засідання методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ, на яких представили досвід роботи учителі гімназії: учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель" Галушка Л.П., учитель інформатики 1 категорії Штанько Ю.С., учитель трудового навчання 1 категорії Підгайний О.М.

      


25.03.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки було проведено чергове засідання міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов (керівник Мироненко Т.Л.), яке розпочалося із творчих звітів вчителів Данченко С.А., Ткачової О.С. та Коваль Л.М. Вони поділилися своїм досвідом роботи. Потім педагоги ознайомилися із методичними рекомендаціями щодо особливостей проведення ДПА з іноземних мов у 2018-19 н.р., розглянули матеріали про викладання англійської мови у 1 класі НУШ та поділилися новинками.

      

      

      

      
23.03.19

23 березня у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки завершилися заняття Суботньої школи. Ми відсвяткували його квестом "Веселий експрес". Діти весело провели час у спортивній естафеті, пошукових і логічних вправах. З захопленням танцювали і грали в ігри. Завершився день врученням дипломів про закінчення Суботньої школи.

      


22.03.19

День добра

Волонтери нашої громадської організації "Врятуйте наші душі" відвідали Гадяцьку гімназію імені Олени Пчілки та провели акцію "День добра" . Також забрали смаколики, що зібрали для тварин учні цієї дивовижної школи!!! Приємна несподіванка - ми не змогли в руках перенести дорогоцінні гостинці. Їх було стільки, що ми мусили скористатися автомобiлем. Подарунки розподілили між людьми, що доглядають за безпритульними тваринами на вулицях нашого міста. Гостинці отримали міні-притулки, ласощі для своїх хвостиків. ДЯКУЄМО!!! Всі разом ми змінюємо цей світ на краще!!!

Леся Паладич

      
22.03.19

Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, вихованці гуртка «Юний журналіст» (керівник Шаманська О.М.), стали учасниками Обласного форуму «Молодіжна медіаплатформа Полтавщини» при ОЦЕВУМ. До уваги слухачів був представлений теоретичний та практичний матеріал щодо неформальної освіти, медіаграмотності, ораторського мистецтва, репортажного фото, правових норм та правил самооборони. Словом, усе, що може знадобитися майбутньому журналісту. Дякуємо ВОМС за надану можливість!

      

      
21.03.19
Не вмре поезія. Не згине творчість духа,
Пока живе земля, пока на їй живуть...
Олена Пчілка


У Всесвітній день поезії учні 8-х класів разом із учителями Шимкою І.П. та Бутко В.В. познайомили гімназистів із неповторним та багатим поетичним світом нашої землячки Олени Пчілки, який відображений у збірці "Думки-мережанки". Любов до рідної України посідає визначальне місце у творчості поетеси. Про це вона говорить у віршах: "Мій гаю красний", "Краю рідний", "До Кобзаря", "Волинські спогади", "Пісні минулого", "Найкращі діти" , "Миколі Лисенкові", "Козачка Олена". Її поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. До глибини душі зворушило усіх ліричне й щире слово, котре прозвучало в калейдоскопі її віршів: "Сповідь": "Та вже не ти!", "Сповідь", "Надіє, вернися!", "Орел", "Прощання", "Перед морем", "Золото". Своєрідним фоном літературного дійства став музичний супровід та відеоматеріали. Магія художнього слова дала змогу гімназистам побачити багатогранний талант Олени Пчілки.

      

      

      
20.03.19

Заступник директора з НМР Бутко В.В. узяла участь у черговому засіданні обласної мережі шкіл лідерської освіти у м. Полтаві.

      
20.03.19

На засіданні атестаційної комісії репрезентували методичні посібники вчитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель" Нестерук С. І. та вчитель початкових класів вищої категорії Древаль Л.М.

      
19.03.19

Із нагоди зоряного ювілею талановитої поетеси Ліни Костенко учні 9-х класів познайомились із її неповторним поетичним світом. Захід підготували учитель української літератури Бердник Т.М. та бібліотекар Витушинська С.В.

      
19.03.19

Відбулось засідання атестаційної комісії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. У цьому році атестувалось 12 учителів.

      
19.03.19

У рамках декади біології та екології (учитель Рвач О.І.) до Міжнародного дня Землі у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбувся ряд заходів:виступ екологічної бригади "Пролісок", виставка виробів "Відходам друге життя" та виховна година "Збережем первоцвіти рідного краю!", де була представлена презентація учнів 11 класу.

      

      
15.03.19

У рамках декади математики відбувся флешмоб "Математика-цариця наук".

      

      

      
14.03.19

Черговий етап тренінгів школи лідерів учнівського самоврядування відбувся на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Цікаві та корисні заняття проводили викладач ПОІППО Романенко А.М. та студенти ПУЕТ.

      
13.03.19

Сьогодні на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відбувся конкурс малюнків та робіт ДПМ на протипожежну тематику серед шкіл міста. Компетентне журі відзначило творчий підхід та техніки виконання. Найкращі роботи відзначені грамотами та подяками. Особливо вразили поробки гімназистів: пожежна частина та макети кімнат, охоплених пожежею, цікавими також були малюнки. Чекаємо нагороди!

      

      

      
12.03.19

Учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Веселка». Дякуємо за талант!

      


11.03.19

Про Шевченка-художника розповіли учні 9-А класу разом із учителем української мови Бердник Т.М. напередодні святкування 205 річниці з Дня народження Кобзаря.

      

      
11.03.19

Не лише пізнавальним, а і практичним видалося скайп з’єднання гімназистів зі школярами з Нідерландів (учитель Мироненко Т.Л.). Адже учні обох країн мали змогу практикувати не лише розмовну англійську, а і поділитися загальновживаною лексикою рідними мовами. Так, учні українською та нідерландською навчилися вітатися, прощатися, дякувати, називати національні страви, рахувати до 10 та вимовляти слово “школа”.

      
07.03.19

Ніжним та зворушливим було вітання зі святом весни жінок гімназії.

      

      

      

      
06.03.19
Кобзарю! Знов до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.


Учні 7-Б класу (класний керівник учитель української мови Шимка І.П.) підготували виховну годину "Святе слово Кобзареві"

      
06.03.19

Сьогодні приймала вітання з Днем народження учитель музичного мистецтва Рудкіна О.М. Бажаємо яскравих емоцій і незабутніх вражень! Щоб вас завжди зігрівали теплі слова рідних та знайомих! Гарного Вам здоров'я та щастя!

      
05.03.19

Сьогодні відбувся міський етап огляду-конкурсу екологічних агітбригад та театрів. Цього року кращою визнано агітбригаду «Пролісок» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки! Щира вдячність учням 9-Б класу та режисеру-постановнику виступу гімназії Сосницькій Л.О. Ви - неперевершені! Пишаємось вами!!!

      

      
05.03.19

Тарас Шевченко, День народження якого святкує вся Україна 9 березня, став відомим на увесь світ завдяки своєму письменницькому спадку. Та не менш вагомий є його внесок у художнє мистецтво. Саме тому учителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки завдяки вчителю української мови та літератури Бердник Т.М. пригадали або відкрити для себе майстра пензля Тараса Шевченка. А ще звучало поетичне слово Кобзаря, яке є настановою від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею.

      

      27.02.19

Проведення на базі закладу Зональної школи новаторства підтвердило результативність методичної роботи.

      

      
27.02.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Гадяцьким науково-методичним центром (Гадяцький район), методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (м. Гадяч) та районним методичним кабінетом відділу освіти Лохвицької районної державної адміністрації (Лохвицький район) проведено засідання методичної студії Зональної школи новаторства керівних та педагогічних працівників Гадяцького, Лохвицького районів та м. Гадяча «Науково-методичне забезпечення інноваційного розвитку сучасного закладу освіти (З досвіду роботи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки)».

У методичному заході взяли участь працівники вищевказаних методичних установ та директори і заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти м. Гадяча, Гадяцького і Лохвицького районів).

У основній частині засідання учасникам заходу було репрезентовано питання працівниками Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради:

 • «Управління інноваційними процесами у сучасній школі» (директор Смірнова Т.Ю.);
 • «Упровадження освітніх інновацій у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки – шлях до формування конкурентоздатної особистості» (заступник директора з НМР Бутко В.В.);
 • «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України» – впровадження в освітній простір системи підтримки академічно здібних дітей» (заступник директора з НВР Нестерук С.І.);
 •              
 • «Використання Google сервісів на уроках математики (учитель математики Галушка Л.П.);
 • «Як сервіс Google Classroom допомагає заощадити час та налагодити спілкування на уроках інформатики» (учитель інформатики Субота Б.О.);
 •              
 • «Використання на уроках курсу «Захист Вітчизни» програм-стимуляторів (учитель предмету «Захист Вітчизни» Підгайний О.М.);
 • «Участь гімназистів у міжнародному проекті «GoCamp» – підготовка молодого покоління до викликів ХХІ століття» (заступник директора з ВР Шаманська О.М.);
 •              
 • «Міжнародне співробітництво Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки: реалізація проектів з англійської мови «eTwinnіg» та «Skype in the Classroom» у рамках східного партнерства Європейського Союзу» (учитель англійської мови Мироненко Т.Л.);
 • «Участь у міжнародному проекті для німецькомовних вчителів «Deutshe Bildung» у Штудгарті (учитель німецької мови Дудич А.О.);
 • «Участь у форумі Української академії лідерства: «Liberal Arts: Лідерство в світі про нетворклінг, опанування сучасних каналів комунікації» (учитель англійської мови Крат Н.О);
 •              
 • «Підвищення екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання шляхом участі у Всеукраїнському проекті «Компола» (учитель біології Рвач О.І.), «Репрезентація науково-дослідницької роботи «Асиметрія листя берези повислої як показник біоіндикації атмосферного повітря м. Гадяча» (Тарасенко Катерина, учениця 10 класу);
 • «Формування економічно компетентної та соціально адаптованої особистості в умовах профільного навчання» (учитель економіки Гарнага С.І.).
 •              

Окрім того, учасники методичного заходу ознайомилися з питаннями: «Забезпечення системного кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами у Гадяцькому ІРЦ» (директор КУ «Гадяцький ІРЦ Гадяцької міської ради» Шкрьоба С.В.) та «Здорова молодь – міцна держава. Формування в учнів навичок здорового способу життя» (практичний психолог Березоволуцького ЗЗСО І-ІІІ ст. Петрівсько-Роменської сільської ради Клименко В.П.).

У рамках практичної частини засідання методичної студії Зональної школи новаторства учасники заходу здійснили екскурсію гімназією «Освітнє середовище початкової школи», переглянули виставу у виконанні театрального колективу учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки «Зелений гай «У краю лагідної краси» і стали учасниками тренінгових занять «Освітнє лідерство» (практичний психолог Литвиненко О.С., соціальний педагог Комащук М.О.).

Заступник директора з навчально-методичної роботи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Бутко В.В. розкрила результати реалізації методичної теми «Створення умов для формування ключових компетентностей особистості в умовах інформаційного середовища з метою успішної самореалізації». За результатами роботи заходу вироблено рекомендації для керівників та педагогічних працівників закладів освіти м. Гадяча, Гадяцького та Лохвицького районів.

Робота методичної студії Зональної школи новаторства керівних та педагогічних працівників Гадяцького, Лохвицького районів та м. Гадяча вкотре засвідчила і продемонструвала свою доцільність, оскільки в системі методичної роботи її діяльність спрямована на науково-методичне забезпечення ефективності процесів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів та методичний супровід процесів ефективного функціонування й розвитку закладів загальної середньої освіти на основі партнерства між усіма підрозділами системи освіти. Учасниками було висловлено щирі слова вдячності колективу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради за організацію методичного заходу та високий рівень його проведення.

      26.02.19

Зустріч із друзями – це завжди приємна подія. Саме таким було скайп з’єднання із турецькими учнями (учитель Harun Ciftci). Півгодини запитань, гімназисти наполегливо «досліджували» турецьке життя. Тепер, мабуть, ми знаємо все про турецьку школу, шкільне життя, позакласну діяльність, погоду тощо.

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      
25.02.19

Учитель математики Залозна Т.О. провела презентаційний урок у 6-А класі.

      
25.02.19

Учитель економіки Гарнага С.І. провела презентаційний урок у 10 класі на тему "Банки".

      
25.02.19

Із метою успішної реалізації проекту "Колаж про Олену Пчілку" (в рамках підготовки до 170-річчя з дня народження Олени Пчілки) заступник директора з НМР Бутко В.В. та вчитель інформатики Костенко Л.О. провели практичне заняття з учасниками проекту.

      

      
25.02.19

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відбувся ІІ етап VІІ Чемпіонату з основ підприємництва "Крок до бізнесу". У грі взяли участь команди учнів Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки «Bytebybyte», Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова «Ашан», Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 «Венера», Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 ім. Лесі Українки «Каливан». Ще ніколи гра не була такою захоплюючою та запеклою... Учні отримали задоволення від гри, нові навички та вміння.

      
23.02.19

3 лютого в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки пройшов шкільний етап VІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», який проводиться з метою популяризації підприємницької діяльності серед учнів, підвищення рівня обізнаності молоді в питаннях розвитку підприємництва. У грі взяли участь команди з 9-х та 10-го класів. Серед чотирьох команд переможцем стала команда "Біткоїн" (учні 9-А класу). Вітаємо переможців!

      
22.02.19

Начальник Гадяцького бюро правової допомоги Ірина Калініченко, реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», провела цікавий захід для учнів 4-А класу та 4-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки на тему «Права та обов'язки маленького громадянина». Під час заходу дітки у формі вікторини пригадали права і обов’язки та з захопленням переглянули тематичне відео, також фахівець вручила учням інформаційні буклети.


21.02.19

До Дня рідної мови у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки пройшов конкурс серед учнів початкової школи на кращого декламатора творів нашої видатної землячки Олени Пчілки, чиє ім'я носить наша школа.

      

      
21.02.19

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. І саме нам, носіям однієї з найбільш милозвучних мов світу, про це потрібно пам’ятати! Такою була головна думка заходу, який підготувала з учнями 6-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки учитель української мови Аврамко Л.П. Українській мові були присвячені вірші, інсценізації, презентація, йшлося про те, скільки заборон зазнала українська мова, починаючи з часів Петра Першого, а україномовні пісні порівнювались зі співом птахів.

      

      

      
21.02.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки підведено підсумки щорічного конкурсу творчих робіт "Моя країна - Україна", присвяченого 170-річчю з дня народження Олени Пчілки.

      

      
20.02.19

Учень 1-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Огілько Кирило - переможець олімпіадіи з української мови, конкурсу "Екологічна грамотність" та "Безпечна дорога до школи" від проекту "Всеосвіта" (учитель Лобас О.М.).


20.02.19

Лобас Оксана Миколаївна підготувала переможців Всеукраїнського конкурсу "Безпечний Інтернет", який проводив освітній проект "На урок" (1-А клас Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки ).

      
20.02.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки проведено виховану годину до Дня вшанування пам'яті Небесної Сотні "А сотня в небо полетіла..."

      

      
19.02.19

Вітаємо випускницю Гадяцької дитячої музичної школи АНАСТАСІЮ КАПЛІЙ з ПЕРЕМОГОЮ - 1 місцем на обласній олімпіаді з музично-теоретичних дисциплін та композиції в номінації "КОМПОЗИЦІЯ" (клас викладача Дерев'янко Т.М.)


18.02.19

Сьогодні наша Сова Мудрості зайняла своє місце у Гадяцькому краєзнавчому музеї. Приємно, що приз учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки вже втретє поповнює експозицію "Юні інтелектуали міста".

      

      
18.02.19

Напередодні річниці виведення військ з Афганістану учні Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відвідали тематичну кімнату-музей Гадяцького ВПАУ. Викладач училища Бутко О.І. розповів про унікальну картину із зображенням загиблих героїв-земляків.

      
15.02.19

Вечір відпочинку до Дня закоханих зібрав у стінах Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки поціновувачів гумору, розваг, гострого розуму і веселощів. Свято у форматі boys vs girls викликало захват як в учасників, так і у глядачів, оскільки залучені були всі. Дівчатка виявилися спритнішими та кмітливішими. А, може, хлопці зумисне поступилися? Нагорода за перемогу-святкова дискотека!

Шаманська О.М., заступник з ВР

      

      
15.02.19

Проведено виховну годину до 30 річниці виведення військ з Афганістану. На заході виступили ветерани війни, які поділилися спогадами про своє героїчне минуле.

      
14.02.19

Із метою профорієнтації гімназисти 9-х класів із заступником директора з ВР Шаманською О.М. відвідали Гадяцьке ВПАУ. Викладач училища Бутко О.І. ознайомив учнів зі спеціальностями, навчальними аудиторіями, обладнанням та історією закладу.

      
14.02.19

До Дня святого Валентина у гімназії працювала "Пошта кохання".Учні мали змогу привітати зі святом всіх бажаючих, а символ цього свята, Купідончик, розніс валентинки по класах і привітав гімназистів та вчителів.

      

      
13.02.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулися загальношкільні батьківські збори. Піднімалися важливі питання: протидія булінгу, безпека у Інтернеті, ЗНО та інші, а лікар Микитенко С.І. розповіла батькам про небезпеку інфекційних хвороб та важливість щеплення.

      

      
13.02.19

Зозуля О.О. провів робочу зустріч із гімназистами 6-9-х класів. На прикладах життя оточуючої природи регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» дійшли висновку – ми не безсилі у протидії змінам клімату. Водно-болотні угіддя Гадяччини, площа яких перевищує 70% площі Парку (12 803,3 га), вносять значний, помітний вклад у формування флори і фауни регіону, створюють унікальні умови для життя і розмноження рідкісних рослин та організмів, відпочинку та естетичного задоволення населення. Саме від людей залежить те, як будуть вони збережені у своїй первозданній красі. Годі знищувати водно-болотні угіддя, дбаємо разом про збереження природи рідного краю!

Олександр Олексійович звернув увагу на негативну звичку окремих громадян рвати первоцвіти та дарувати їх. Особливо актуальним стає це питання в період свят Дня Святого Валентина, 8 березня… Їх нібито є багато, але з кожним роком площі квітучих рослин зменшуються, і може статись так /не хочемо у це вірити/, що наші нащадки будуть бачити цю весняну красу лише на картинках…

      
12.02.19

Юні журналісти однойменного гуртка Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (керівник Шаманська О.М.) завітали на гостину до професіоналів, у редакцію газети «Гадяцький вісник», щоб перейняти досвід і дізнатися більше про журналістику, верстку, редагування газети. Нам навіть дозволили створити сторінку власної газети «Соняшник» на професійній техніці. Дякуємо за гостинність і цікаву та корисну інформацію!

      
11.02.19

Щиро вітаємо з перемогою (ІІІ місце) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій учня 9 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області ОКАЯНЧЕНКА ДАВИДА. Дякуємо за підготовку переможця вчителю Штанько Юлії Станіславівні.


05.02.19

До Дня безпечного Інтернету учителі інформатики Костенко Л.О. та Субота Б.О. провели для учнів 5 класу інтерактивний урок "15 основних загроз в Інтернеті".

      
05.02.19

Учні 10 класу приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти академій Cisco України, організованого за програмою Мережних акдемій Cisco, Кіберполіцією України та компанією ERC за підтримки Інституту модернізації змісту освіти. Під час уроку учням було акцентовано увагу на поняттях кібер-атаки та кібер-шахрайства, а також соціальної інженерії, зокрема на питанні "Як хакери використовують вразливості людей".

      

      
04.02.19

Учитель географії вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Васюта Л.І. брала участь у перевірці робіт учасників обласної олімпіади!


02.02.19

Коли співає Україна, то чує пісню цілий світ.
Бо мова наша солов’їна орлиних крил має політ!

Цього разу учні з Ізраїля були приємно вражені традиційним різдвяним співом гімназистів (учитель Мироненко Т.Л.).


01.02.19

Україна-Туреччина-Іспанія-Італія

Учитель англійської мови Мироненко Т.Л. продовжує обмін приємними враженнями та найкращими побажаннями між учасниками проекту "Traditional Features of My Country".

      

      
31.01.19

Відбулася фінальна гра Чемпіонату інтелектуальних ігор "Що?Де? Коли?" на Кубок мера міста. Вісім найкращих команд змагалися за перемогу. Команда "Ніка" Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки здобула перемогу (керівник інтелектуального клубу Шаманська О.М.). Вітаємо!!!

      

      

      
30.01.19

The voice of students - La voce degli studenti

Gli alunni si raccontano... Ecco alcuni scatti della interessante e meravigliosa sessione!!! Empatia alle stelle Students talk about themselves... Here are some shots of the interesting and wonderful session!!! Empathy to the stars. Мироненко Тетяна Леонідівна продовжує реалізацію проекту "Skype in the Classroom".

      
29.01.19

26 січня 2019 р. у Гребінківському міському Будинку культури, традиційно перед річницею дня народження Євгена Гребінки, відбувся регіональний літературний конкурс читців творів земляка. У конкурсі взяли участь 73 учасники, серед яких були і представники Гадяцького району- Коваленко Тетяна і Варбанець Ксенія.

Професійне журі високо оцінило виступи наших земляків та нагородило дипломами та грошовими сертифікатами (III місце - 500 грн., I місце - 1000 грн.). Пишаємося нашими митцями! Вітаємо ученицю 9 класу Варбанець Ксенію, яка стала переможцем конкурсу!


28.01.19

Щиро вітаємо з перемогою (І МІСЦЕ) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ученицю 8 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області БІЛОЦЕРКІВСЬКУ АННУ. Дякуємо за підготовку переможця вчителю Рвач Олені Іванівні.


25.01.19

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки радо вітала своїх випускників на традиційному вечорі зустрічі.

      

      

      
25.01.19

Розпорядженням Полтавської обласної державної адміністрації Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки видана Лiцензiя на право здiйснювати діяльність у сферах загальноi середньої освіти.


25.01.19

Учні 3-А та 3-Б класів (класоводи Куліш Н.Ю., Древаль Л.М.) на виховній годині познайомилися зі сторінками життя видатної землячки Олени Пчілки. У рамках заходу прослухали цікаву розповідь бібліотекаря Витушинської С.В., переглянули відеофільм, провели вікторину та презентували малюнки до прочитаних казок письменниці.

      

      
24.01.19

Проведено змагання дівчат із волейболу в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року. Результати змагань: ІІ місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради. Вітаємо!


24.01.19

Гімназисти - ланка загальноміського ланцюга єдності до Дня Соборності України.

      

      
23.01.19

22 січня у гімназії відбувся загальношкільний ланцюг єднання до Дня Соборності України.

      

      
22.01.19

До 100-річчя Соборності України у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбувся виховний захід "Схід і Захід разом" , який підготувала педагог-організатор Сосницька Л.О.

      

      

      
22.01.19

Проведено виставку малюнків учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки до Дня Соборності «Моя Україна - єдина країна».

      

      
21.01.19

Гімназисти передали маскувальну сітку та ліки до Гадяцького військового комісаріату.


21.01.19

Педагог-організатор Сосницька Л.О. провела для учнів 8-х класів вікторину "Я люблю мою Україну".

      
21.01.19

Щиро вітаємо з перемогою (ІІІ місце) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки учня 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради ГРЕБІНЧЕНКА МАКСИМА. Дякуємо за підготовку переможця вчителю Гарназі Світлані Іванівні.


17.01.19

Вітаємо команду гімназистів та вчителя фізичної культури Бовт С .М. із перемогою у міських змаганнях із волейболу!


16.01.19

У Всеукраїнський день пам'яті "кіборгів" Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки вшановує захисників Донецького аеропорту.

      
16.01.19

Колядки, що лунали у Гадяцькій гімназії, почули аж у Пакистані.

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому християнському світі. Наш народ за час свого існування збагатився різними традиціями та обрядовими дійствами. Гімназисти (Пригода О., Устименко А., Оксьом С. та Строкань М.) з гордістю поділилися з пакистанськими учнями різдвяною символікою, розповівши про дідух, кутю, калач, зірку, козу тощо. Обряд колядування – є унікальною українською традицією, що вирізняє нас серед інших країн та робить неповторними. Із превеликим задоволенням спостерігали пакистанські учні за виступом колядників-гімназистів, яких підготувала Сосницька Л.О.

      


15.01.19

Проведено міський різдвяний шаховий турнір. Учні змагалися в особистому заліку в двох групах: молодша (учні 1-7 класів) і старша (учні 8-11 класів).Молодшу групу представляли 10 учасників, серед яких 2 місце виборов учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Шаблій Антон. У старшій групі змагалися 6 учасників, серед яких І місце здобув учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Шерстюк Володимир, ІІ місце – учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Варбанець Ксенія. Окремо суддівська колегія турніру відзначила наймолодшого, але найактивнішого учасника – учня 3 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Салашного Віталія. Вітаємо переможців!

      

      
15.01.19

Щиро вітаємо з перемогою (ІІІ місце) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ученицю 10 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради РОМАНКІВ ОЛЕКСАНДРУ. Дякуємо за підготовку переможця вчителю історії вищої кваліфікаційної категорії Білоус Тетяні Михайлівні.


14.01.19

Гімназисти сьогодні щедрували, посівали, вітаючи учителів зі Старим Новим роком!

      
12.01.19

OPEN HEARTS. OPEN MINDS

Чи можливо відвідати 8 країн світу за один день? Так, нам це вдалося!!! Цього навчального року ми вперше долучилися до міжнародного марафону Skype-a-Thon. За 1 день ми здійснили 10 подорожей, відвідавши 8 країн та подолавши 35700 віртуальних миль. Цим самим зробили внесок у допомогу 89 дітям, адже за кожні 400 миль компанія Microsoft зробить пожертвування школам, які потребують допомоги. Таким чином, долучившись до такої грандіозної події як «Skype-a-Thon – 2018», ми не лише робимо позитивні зміни у світі, об`єднавши учнів різного походження, культур та конфесій, але також допомагаємо залучити кошти для тих, хто у біді!

На зв’язку були учні та вчителі з. Підлітки співали пісні, грали, презентували свої країни, розповідали про свята та традиції, обмінювалися інформацією про свої захоплення та, навіть, танцювали!


11.01.19

Про те, яким має бути вчитель, щоб виховати лідерів нової генерації, про нетворкінг та пошук цікавих освітніх рішень, про мову сучасних підлітків, та опанування сучасних каналів комунікації найактивніші вчителі України поговорили на форумі Української академії лідерства* «Liberalarts: Лідерство в освіті», що відбувся 21 грудня у НСК Олімпійський (Київ) за підтримки Кабінету Міністрів України. Одне із ключових питань дискусії – освітні тренди, які педагогам слід втілювати уже сьогодні. Учасником форуму була вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Крат Н.О.. На нараді при директору вона донесла ключові меседжі, які прозвучали на зібранні, представила відео фрагменти виступів спікерів.

      
09.01.19

09 січня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК, спільно з відділом культури Гадяцької РДА проведено спортивні змагання юнаків та дівчат ЗЗСО м. Гадяча та Гадяцького району з волейболу «Різдвяні канікули – 2019». Вітаємо команду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області з перемогою (тренер Бовт С.М.)!

28.12.18

У 2018 році сайт Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відзначив ювілей -10 років із дня створення! А починалось усе із науково-дослідницької роботи МАН Гусаченко Катерини (наукові керівники Костенко Л.О. та Бутко В.В.), яка виборола 3 місце на обласному конкурсі МАН. Уже тоді ми не шукали легких шляхів і вирішили використати мову HTML. Протягом років змінювали дизайн та інформаційне наповнення сайту. Чотири рази поспіль він був переможцем районного конкурсу! Родзинкою сайту є сторінка "Музеї", де зібрана унікальна інформація про історію гімназії та про життя і творчість Олени Пчілки, в також оперативне висвітлення новин. Протягом 5 років друкуємо матеріали сторінки "Новини"- так створюється історія Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки! Декілька років працювала із сайтом Штанько Ю. С., постійно займаються його розробкою, удосконаленням, дизайном Бутко В.В., Костенко Л. О. та Толкачова А.О.

      

      

      

      

      
26.12.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки вітає учня 9 класу Товстого Аркадія (учитeль Коблиця М.Г.) із перемогою в Інтернет-олімпіаді з інформатики - 3 місцем!

      
26.12.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки долучилася до флешмобу «Кораблик на ялинку» на підтримку полонених українських моряків.

      
22.12.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки вітає учня 9 класу Павлюка Олександра з перемогою у XIX шкільному конкурсі "Людина року - 2018"! Бажаємо втілення мрій, віри і впевненості у завтрашньому дні, здоров’я і благополуччя, успіхів і досягнень!

      

      

      
22.12.18

Щороку, з 1999, напередодні Новорічних свят, тут підводять підсумки роботи педагогічного та учнівських колективів, вшановують і відзначають кращих у шоу-програмі «Людина Року». Сьогодні мені, як її організатору та засновнику, надзвичайно приємно, що з роками ця традиція не втратила своєї актуальності та привабливості , стала ще більше різноманітною, збагатилась. На цей, своєрідний місток, який єднає вчителів,учнів, адміністрацію і батьків не можна не ступати без гордості і хвилювань …

Так було і сьогодні. Урочисте і щемливе відкриття, хвилююче і напутнє слово директора, ну і я. Напросивсь, щоб внести і свій вклад. Сьогодні минуло 30 років відтоді, як з аеродрому у Києві піднявся найбільший у світі літак АН-225 «Мрія». Він єдиний у своєму роді найбільший літак світу. І саме на цьому літаку, у 2009 році, під керівництвом випускника нашої школи, Валерія Кульбаки було встановлено один з світових рекорді піднятого та перевезеного вантажу. Мрія Валерія збулась, а ось точну копію літака «Мрія» подаровану мені, я сьогодні вручив абсолютному переможцю цьогорічного конкурсу, учню 9 класу Павлюку Олександру,хай і його мрії збуваються!

А ще, радує велика кількість дітей, які під керівництвом мудрих наставників шукають і знаходять свою дороговказну зірку. А щоб її можна було бачити, знати де вона і долаючи труднощі досягати результатів, передав їм у користування (так само наданий мені Миколою Кулішем з с. Максимівка) майже професійний телескоп. Здобувайте нові перемоги, знайте і тримайте свою зірку у надійних руках!

Були грамоти, дипломи, квіти, сльози радості і гордість, пісні і танці, багато красивих і так необхідних сьогодні слів…

Є на кого рівнятись маленьким гімназистам, є чим хвалитись і за що гордитись старшим, є вдячність учнів і батьків до ПРАЦІ УЧИТЕЛЯ, є намічені плани і накреслені шляхи у майбутнє випускників, є віра у майбутнє України !

Хай збуваються мрії кожної дитини !

Директор гімназії імені Олени Пчілки 1989-2013 років, заслужений учитель України Олександр Зозуля

      

      

      
22.12.18

Відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради були подаровані в користування дві пневматичні гвинтівки "Чайка" вартістю 5580грн. для розвитку вогневої підготовки учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Дякуємо за подарунок.

      
22.12.18

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулось щорічне свято великої шкільної родини - "Людина року -2018"! Наші щирі вітання і найкращі побажання у минулому директору закладу освіти Зозулі О.О. за те, що завітав до нас, щоб підтримати обдаровану, талановиту молодь. Упевнені, що телескоп та модель літака "Мрія"- подарунки, які сприятимуть розвитку інтелектуальних та творчих здібностей гімназистів! Сьогодні школа вітала своїх кращих учнів. Адже наша гімназія – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави. У 2018 році гімназисти вибороли більше 160 місць на міських предметних олімпіадах, конкурсі МАН, обласних олімпіадах та конкурсах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах! Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки створює можливості кожному розкрити свої здібності і таланти. Тож сьогодні на святі Інтелекту, Гордості, Таланту кращими знавцями визнані: Паю Анна- українська мова, Лисенко Оксана- українська література, Палюк Олександр - англійська мова, Романків Олександра- історія, Павлюк Олександр - хімія, Артюх Ольга -ІКТ, Ізюменко Анастасія - астрономія, Мардакін Олександр- німецька мова. Тарасенко Катерина-екологія, Гребінченко Максим- економіка, Толмачова Олександра - правознавство, Борис Ірина - географія, Шатохін Руслан-математика, Товстий Аркадій - інформатика, Білоцерківська Анна- біологія, Тимша Артем- трудове навчання, Скрипнікова Мирослава - тудове навчання, Павлюк Олександр-фізична культура, Варбанець Ксенія - декламаторське мистецтво, Лагута Андрій-вокал. А Остапенко Павло, Павлюк Олександр, Романків Олександра, Хоменко Анна, Романенко Діана, Сизьон Катерина, Омельяненко Валерія стали кращими науковцями! Переможцем конкурсу "Людина року -2018" згідно рішення журі став Павлюк Олександр"! Віримо, що ця молодь вплете в національний вінок цвіт свого таланту!

      

      
21.12.18

Щиро вітаємо вчителя біології Рвач Олену Іванівну із ювілеєм! Нехай життя дарує щасливі миті, зичимо міцного здоров’я, нових досягнень! Дякуємо за багаторічну творчу працю!

      
19.12.18

Сьогодні в День святого Миколая гімназистів привітали мер міста Нестеренко В.О. та начальник відділу освіти, моліді та спорту Бутенко С.М. Ми отримали два телевізори та набори спортивних м’ячів. Висловлюємо щиру вдячність!

      

      
19.12.18

Святково прикрашена школа, фотозона, подарунки від Святого Миколая для всіх учнів, музика, відео поздоровлення, радісний настрій - так розпочався день у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки!

      

      
17.12.18

Результати виступу гімназистів на міському конкурсі МАН представлені у таблиці.

      

      

      

Результати участі учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки в міському конкурсі Малої академії наук у 2018-2019 н.р.
17.12.18

Учитель Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Лобас О.М. організувала своїх учнів першого класу для участі у Всеукраїнському різдвяному конкурсі "Зимові свята в традиціях нашого народу" (від освітнього проекту "На урок").

      


17.12.18

Відбулось перше родинне свято «Посвята в першокласники» для учнів 1-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та класного керівника Лобас О.М. Уже три місяці хлопці і дівчата провчились у школі. Зовсім нещодавно їх називали малюками, дошколятами, а тепер про них кажуть: «Це учні».

Рідний, рідна, рідне – корінь роду, народу. Рідна мама, рідний тато, рідна земля і рідна Україна, рідна мова і рідна школа. Святі слова тримають нас на світі і вчать любові до берегів, між якими з віків у віки тече ріка нашого народу, нашої нації, нашої України. Школу, так, саме школу, українці поставили в один ряд з такими словами як мама, Україна.

В Україні є чудовий звичай – проводжаючи дітей у життєву дорогу, мати дарує вишитий рушник, як символ материнського благословіння, материнської любові. Хай стеляться вам сонячні дороги в широкий світ знань, умінь, звершень. У добру путь, дорогі діти.

      

      
15.12.18

Витончені, граційні, ніжні, чарівні дівчата та мужні, стримані юнаки - такими побачили старшокласників на Гімназійному балу друзі, вчителі та батьки! Вони виконали танці: мазурку, полонез, польку, кадриль і чарівний вальс. З'явилась нова традиція!

      

      

      
14.12.18

У давніші часи навчальний процес починався взимку — 1 грудня за старим стилем (14 — за новим), у день святого пророка Наума. За народною уявою, Наум — покровитель розуму, знань і доброчинства, а тому селяни були переконані: якщо на святого пророка розпочати навчальний процес, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму. Із цього приводу казали: «Пророк Наум наведе на ум». Саме сьогодні на базі нашого закладу освіти відбуся міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН. Гімназисти успішно репрезентували свої дослідження та отримали призови місця! Вітаємо Сизьон Катерину (учитель Галушка Л.П.), Романків Олександру (учитель Білоус Т.М.), Павлюка Олександра (учитель Залозна Т.О.), Остапенка Павла (учитель Кириченко І.О.), Омельяненко Валерію (учитель Євко В.М.), Романенко Діану (учитель Субота Б.О.).

      

      

      


14.12.18

Соціальний педагог Комащук М.О. та психолог Литвиненко О.С. провели захід "Світло згаслих зірок", присвячений дню боротьби зі СНІДом.

      

      
14.12.18

Учень 8-А класу Тимша Артем на позакласних заняттях під керівництвом учителя трудового навчання Підгайного О.М. виготовив пристосування на основі кутової шліфувальної машини для торцювання дерев’яних та металевих деталей під кутом 90 та 45 градусів. Під час виготовлення виробу Артем використовував ручний та електрифікований інструмент. Користувався токарним, фрезерним і заточеним верстатом. Пристосування стане гарним помічником для роботи з різними конструкційними матеріалами.

      
13.12.18

Вітаємо учня 7-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Тіщенка Максима (учитель Костенко Л.О.) із перемогою на обласному чемпіонаті з інформаційних технлогій "Сучасна інформатика - успішне майбутнє"! У чемпіонаті взяли участь 66 учасників. Виконавши завдання дистанційного туру, Максим був запрошений на очний етап і виборов 2 місце.

      
08.12.18

У затишному залі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відбулося «Свято ввічливості та доброти», яке підготувала вчитель початкових класів Древаль Л.М. разом із учнями 3-Б класу.

Людина починається з добра,
Із ласки і великої любові,
Із батьківської хати і двора,
З поваги, що звучить у кожнім слові.

Людина починається з добра,
З уміння співчувати, захистити.
Це зрозуміти всім давно пора,
Бо ми прийшли у світ добро творити…

Л. Забашта

      

      
07.12.18

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулась XV шкільна конференція, на якій репрезентували свої дослідження члени Малої академії наук. У цьому році гімназистів зацікавили питання історії розвитку систем одиниць вимірювання, перспективи розвитку шкільної робототехніки, хімічні джерела струму, діяльність сонячних електростанцій, геометрії в архітектурі міста. Так гімназисти роблять перший крок у світ науки! Над науково-дослідницькими роботами працювали Сизьон Катерина (учитель Галушка Л.П.), Омельяненко Валерія (учитель Євко В.М.), Остапенко Павло (учитель Кириченко І.О.), Павлюк Олександр (учитель Залозна Т.О.), Романенко Діана (учитель Субота Б.О.).

      

      

      
07.12.18

3-9 грудня 2018 року в рамках тижня комп’ютерних наук пройшла міжнародна освітня ініціатива «Година коду» (Hour of Code), що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів за допомогою проведення спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. Цього року організатори запропонували відправитись у мандрівку з героями світу Діснея та створити власну гру «Зоряні війни» в далекій-далекій галактиці. Гімназисти також долучилися до глобального руху, спробували свої сили у програмуванні та отримали сертифікати.

      


06.12.18

Учитель української мови Бердник Т.М. узяла участь у ІІ обласному форумі педагогічних працівників експериментальних закладів освіти у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

      
05.12.18

Із нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера в Україні подяку отримали педагогічний та учнівський колективи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки за активну громадянську позицію, високий рівень організації волонтерської діяльності в освітньому закладі.

      
04.12.18

Унікальний і непередбачуваний Максим Білаш, учень 5-А класу Гадяцькоіі гімназії імені Олени Пчілки, - чемпіон області, України з боксу та неодноразовий призер обласних змагань із футболу (у складі команди). Вітаємо та бажаємо ще більше перемог у твоєму житті .


01.12.18

Учні гімназії Хоменко А.(11 кл.), Крамаренко В.(9-А кл.), Білоцерківська А. (8-А кл.), Тіщенко М.(7-А кл.) узяли участь у другому етапі IV обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє», який проходив на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

      
01.12.18

Учениці Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Хоменко Анна (11 клас) та Романків Олександра (10 клас) були запрошені взяти участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», де представили дослідження з географії та історії. Вітаємо Аню і Олександру, а також учителів Васюту Л.І. та Білоус Т.М.

      

      
30.11.18

Сьогодні для учнів 4-Б класу було проведено свято козацького роду. Захід пройшов під девізом:
Нехай знає рідна мати — вільна Україна,
Козаки ми ще маленькі, зате гідна зміна!
Школярі із захопленням розповідали про про традиції козаків, розвивали творчі здібності в піснях і танцях, змагалися у вправності та силі!

      

\       
30.11.18

Удруге Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки бере активну участь у Всеукраїнському тижні фінансової грамотності. У цьому навчальному році протягом 5 днів учителем економіки Гарнагою С.І. було проведено 10 заходів, про які можна дізнатись на сайті закладу освіти. Ми підтверджуємо економічний профіль навчання!

      
30.11.18

У 2-Б класі відбувся виховний захід "Нам без книг ніяк не можна". Разом з героями мультфільму учні познайомились з історією виникнення та пригодами, правилами поводження з книгою, які підготувала бібліотекар гімназії Витушинська С.В.. Цікавою та захоплюючою була гра "Відгадай, з якої казки предмет із чарівної торбинки".

      

      
29.11.18

У рамках декади початкової школи Лісниця Л.А. провела конкурс "Витвір слухняних пальчиків!!!"

      

      
28.11.18

Дякуємо Клімовій Катерині Павлівні за професійну майстерність та багаторічну працю!

      

      
28.11.18

МАЛЕНЬКІ ВОЛОНТЕРИ ЗБИРАЛИ ГРОШІ

Майже 2500 гривень зібрали школярі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки на благодійсть, провівши ярмарку! "Ми проводили майстер-класи, щось робили на уроках трудового навчання. Наприклад, скрині були виготовлені на образотворчому мистецтві. Ялинки створені на трудовому і позакласних заннятях. Оскільки наближається свято Святого Миколая, ми хотіли допомогти учасникам ООС.Тому перед гімназійним парламентом виникло питання, де ж взяти та як зібрати кошти? Заробити самі школярі не можуть. Тому вирішили зробити благодійний ярмарок. Усі вироби, які представлені, зроблені виключно дітьми та педагогами!"- сказала Шаманська О.М., заступник директора ВР. Половину зароблених грошей діти вирішили переказати на благодійний фонд, що займається збором коштів для хворих дітей. А решту – для закупки протизастудних лікувальних чаєвих зборів для наших захисників.

Отак школярі стали “миколайчиками” для тих, хто цього потребує.

      

      
28.11.18

Учениця 11 класу Хоменко Анна взяла участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», де представила дослідження " Суспільно-географічне дослідження релігійної діяльності та сакральних просторів Гадяцького району» (керівник учитель географії Васюта Л.І.)
27.11.18

У рамках реалізації Всеукраїнського проекту "Компола" учні 8-Б класу та вчитель біології Рвач О.І. проводять інформаційні хвилини про роль компостерів для збереження навколишнього середовища.

      
25.11.18

25.11.18

24.11.18

24.11.18

24.11.18

23.11.18

Захід-реквієм «Ми пам’ятаємо, ми сильні» до 85-ї річниці голодомору у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

      
23.11.18

Учасники проекту "Компола" здійснили інформаційні повідомлення та на практиці показали, як потрібно наповнювати компостер.

      
23.11.18

Куліш Н.Ю. провела у рамках декади початкових класів виховну годину "Наш світ врятує доброта".

      

      
23.11.18

Сьогодні у початковій школі день кольору життя - зеленого! Продовжується декада!


22.11.18

Інноваційний, цікавий, пізнавальний, результативний, методично правильно побудований-так можна сказати про урок із предмету "Захист Вітчизни", проведений Підгайним О.М. на конкурсі "Учитель року". Дякуємо. Бажаємо творчих досягнень!

      

      20.11.18

Вітаємо команду Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки із 1 місцем, зайнятим у змаганнях із шахів у залік міської Спартакіади школярів 2018-2019 н.р. Склад команди: Варбанець К., Павлюк О., Шерстюк В., Семигук Н.


19.11.18

19 листопада – колір дня БІЛИЙ!

Подивіться у вікно. Там є дивне полотно.

Колір в нього прецікавий, Непалкий і неяскравий,

Ніби й геть його нема, Бо сховала все зима…

Та насправді він існує! Є він в крейді, що малює,

У зубній духмяній пасті, Там, де зайчики вухасті,

В кризі є, що річкой плине, В літаку, що небом лине,

В цукрі, в солі, в соді, в лузі, У морозиві для друзів,

У волоссі в вік похилий… Що за колір то є?

      

      
19.11.18

З 19 по 23 листопада 2018 року в початковій школі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки пройшов кольоровий тиждень.

Весело, цікаво кольори вивчали, наче у веселки ми їх позичали!
19.11.18

Відбулись звітні профспілкові збори.

      

      
18.11.18

18.11.18

18.11.18

17.11.18

17.11.18

17.11.18

16.11.18

За ініціативи директора гімназії Смірнової Т.Ю. відбулась благодійна ярмарка-продаж. Милували око ляльки-мотанки, скриньки, квіти з бісеру, новорічні декорації, іграшки та інші вироби, створені руками учнів, батьків та педагогів. Проведенню заходу сприяла велика робота вчителів: Смірнової Т.Ю., Сосницької Л.О., Підгайного О.М., Шаманської О.М. Сподіваємось, що вироби прикрасять оселі, а гроші будуть внеском у перемогу та стануть у нагоді нашим бійцям на фронті! Приємно, що виставку відвідали працівники "Гадяч NEWS" "Євгенія Тацій, Наталія Ботвина і Олена Савченко, а також газети "Базар Медіа в Україні".

      

      

      
14.11.18

Хоменко Анна, учениця 11 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, бере активну участь у роботі шкільного товариства МАН. Нещодавно вона була запрошена на IX Всеукраїнську краєзнавчу конференцію «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» у м. Миколаєві, де репрезентувала дослідження «Суспільно-географічне дослідження релігійної діяльності та сакральних просторів Гадяцького району» (керівник учитель географії Васюта Л.І.). Вітаємо!

      

      
13.11.18

Учитель трудового навчання Підгайний О.М. провів майстер-клас для учнів 9-х класів із виготовлення декоративних виробів.

      
12.11.18

Вітаємо учня 9 класу Лагуту Андрія із зайнятим 3 місцем на Всеукраїнському конкурсі " Перлина - Фест 2018", до якого його готувала учитель музичної школи Зореслава Кокошвілі.


12.11.18

Учитель історії Білоус Т.М. провела виховний захід «Війна, яка змінила все», присвячений 100-річчю Першої світової війни.

      
11.11.18

11.11.18

10.11.18

10.11.18

10.11.18

Із 2 по 4 листопада у селі Дібрівка Миргородського району проходив відкритий Всеукраїнський турнір з боксу на честь заснування боксерського клубу «Арей», почесним гостем якого був Валентин Головко, чемпіон України з професійного боксу, Інтерконтинентальний чемпіон світу з професійного боксу за версією WBA. Учасниками турніру були і юні гадячани (тренер А. Уніжонний): ІІ місце - Володимир Дейна (вікова категорія - 2007 р.н., 6-А клас)). Вітаємо!


09.11.18

Учні 7-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки підготували виховний захід «Мово моя барвінкова» (учитель Шимка І.П.).

      

      

\09.11.18

Сьогодні День української писемності та мови! Уже традиційно в цей день українці можуть перевірити свої знання української мови і написати Всеукраїнський диктант національної єдноcті. Учні та педагоги Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки долучилися до написання радіодиктанту "Крила України".

      

      

\09.11.18

У рамках тижня фінансів учні 11-го класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у конкурсі "Фінансова грамотність" від організаторів "На урок" освітній проект та "KBS" Karazin business school. Конкурс «Фінансова грамотність» дозволить перевірити власні знання з економіки, фінансів та бізнесу, тому корисний передусім для учнів старшої школи. Мета конкурсу – нагадати учасникам про важливість розуміння основних ринкових законів. Бажаємо успіхів!

      

      

\09.11.18

Багатим на події у рамках тижня фінансів був сьогодні день. Відбувся конкурс малюнків учнів 5-7 класів, проведено виставку буклетів "Гроші та фінанси" та економічну гру " Що я знаю про фінанси?" для гімназистів 10 класів. Дякуємо за змістовні заходи учителю економіки Гарназі С.І.

      

      
08.11.18

Учитель економіки Гарнага С.І. провела у 5 класах урок на тему "Запозичення та заощадження родини", а у 8 - урок-гру "Фінансова арифметика".

      
08.11.18

Учитель економіки Гарнага С.І. провела в 11 класі економічного профілю навчання заняття "Заощадження".

      
08.11.18

У рамках тижня фінансів учитель економіки Гарнага С.І. провела інформаційну перерву "Цікаві факти про гроші".

      
07.11.18

Сьогодні приймала поздоровлення з Днем народження заступник директора з НВР Коблиця М.Г. Від усього серця бажаємо Вам щастя, сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм!

      
06.11.18

Другий день тижня фінансів - перегляд фільму "Історія гривні" з учнями 11-го класу (учитель Гарнага С.І.).

      
06.11.18

Як Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки розвивають дрібну моторику та творчі здібності учнів

Дрібна моторика – скоординовані дії м'язової, нервової, зорової та кісткової систем при виконанні точних і дрібних рухів пальцями і кистями рук та ніг. Дрібна моторика рук взаємодіє з такими вищими властивостями свідомості, як увага, мислення, логіка, координація, спостережливість, зорова пам'ять, мова. Не можна недооцінювати значення дрібної моторики для розвитку дитини. Як відомо, розвиток точних рухів руки сприяє розвитку мови дитини. Чим краще розвинена ручка дитини, тим швидше вона починає говорити, тим краще вона розмовляє. У цій справі стане в нагоді все яскраве, дрібне, нетоксичне: і крупи, і прищіпки, і пальчикове малювання, ліплення з пластиліну, глини, тіста, тощо. У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки вирішили зробити спеціальні столи, на яких дітки початкової школи можуть малювати. використовуючи манну та гречану крупу, горох, каву. Повірте, це цікаво навіть для дорослих! Тому учні відпочивають на перервах, проводячи час із користю та розвиваючи дрібну моторику і творчі здібності!

      

      
05.11.18

Перший день тижня фінансів в Україні - урок з використанням презентації «Гроші, їх функції та види» для 8-А класу провела учитель економіки Гарнага С.І.

      
05.11.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки долучилась до проведення Всеукраїнського тижня фінансів.


04.11.18

04.11.18

04.11.18

03.11.18

03.11.18
29.10.18

З 29 жовтня по 02 листопада 2018 року проведено методичні дні методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (супервізію) у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

Захід розпочався знайомством працівників ММК з колективом закладу загальної середньої освіти. Працівники ММК познайомилися з освітнім режимом закладу, відвідали уроки та заняття, надали методичні рекомендації щодо вдосконалення освітнього процесу. Під час проведення заходу організовано моніторингові дослідження відповідно до Плану проведення методичних днів ММК у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

      
29.10.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки радо вітала гостей ПОІППО (Романенко А.М.) та ПУЕТ (викладачі та студенти), які провели тренінгові заняття «Школи молодого лідера». Цікаві та корисні вправи захопили учнів міських шкіл. Зацікавила гостей і екскурсія в музеї Олени Пчілки, як завжди проведена трьома мовами! Координатором "Школи молодого лідера" обрано Шаманську О.М., заступника директора з ВР нашого освітнього закладу.

      

      

      
26.10.18

Команда "Ніка" інтелектуального клубу гімназії втретє стала чемпіоном! Вітаємо гімназистів та керівника Шаманську О.М.!


26.10.18

Вітаємо Ізюменко Анастасію, ученицю 11 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, та Артюх Ольгу, ученицю 10 класу, із 2 місцями, які вибороли гімназисти на обласному конкурсі з інформаційних технологій у секціях "Веб-дизайн" та "Офіс-менеджмент". Для участі у конкурсі учасники повиннні були виконати домашнє завдання - створити сайт та презентацію. Дякуємо за результативну роботу з обдарованими учнями учителям інформатики Костенко Л.О. та Штанько Ю.С.!

      

      
25.10.18

Вітаємо команду юнаків та дівчат Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки із зайнятим 1 місцем на змаганнях з легкоатлетичного кросу в залік Спартакіади школярів м. Гадяч 2018-2019 н.р. В індивідуальному заліку маємо такі результати: Дроб'язко Аліна - 1 місце, Галушка Владислав - 2 місце, Козуб Олександр - 3 місце.

      

      
25.10.18

У рамках конкурсу "Учитель року - 2019" у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки проведено методичний захід "Родзинки творчості" , на якому представили досвід роботи учитель географії вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Васюта Л.І., учитель вищої категорії предмету "Основи здоров'я" Степанович Я.А., учитель інклюзивного 3-А класу Куліш Н.Ю. та вчитель предмету "Захист Вітчизни" Підгайний О.М.

      

      

      
24.10.18

Згідно річного плану роботи у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки відбулось засідання педагогічної ради, на якому розглядалось питання "Про роботу педколективу з розвитку життєвих компетентностей учнів, формування у них високої пізнавальної культури на основі творчого використання ідей В.О. Сухомлинського, активних форм організації навчально-пізнавальної діяльності учнів". Тема надзвичайно актуальна, адже сьогодення вимагає від учителів та науковців переосмислення багатьох освітніх канонів. Школа потребує ідей і теорій, що відповідали б оптимальному розвитку дитини й сучасним потребам суспільства. Тому нині ми і звертаємося до гуманістичних основ творчої спадщини В.О. Сухомлинського, 100-річчя з дня народження якого відзначили у вересні. Виступаючі підкреслили, що український педагог подарував нам цілісну педагогічну систему гуманістичного спрямування. І то вже наша проблема, як зуміємо скористатися нею. Маємо підніматися до неї і серцем, і розумом. Адже без творчого вчителя не може бути ні нової школи, ні нового суспільства.

      

      
23.10.18

Директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. у рамках декади образотворчого мистецтва провела майстер- клас "Лялька-мотанка", у якому взяли участь учителі. Вироби, створені педагогами, планується продати на благодійній ярмарці!

      

      

      
23.10.18

Сьогодні гімназисти разом з учителем англійської мови Мироненко Т.Л. вперше зустрілися з учнями із Пакистану, тому онлайн з’єднання було присвячене знайомству. А на завершення учні заспівали пісень рідною мовою!

      

      
22.10.18

Вітаємо гімназистів та вчителя фізичної культури Сахна В.О. з перемогою у змаганнях юнаків з міні-футболу в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року!


22.10.18

Сьогодні гімназисти разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. розширили свій кругозір, відвідавши онлайн Genovesi Environmental Study Center (США). За час спілкування із науковцями ми не лише наживо побачили екзотичних тварин, а й дізналися, як саме вони адаптувалися до життя у дикому середовищі, що забезпечує їм виживання.

Гімназисти, наче гумки, жадібно вбирали інформацію про адаптаційні зміни рослин і тварин.

Учені уміло залучили нас до пошукової діяльності, адже, задавши запитання, ми не отримували готову відповідь, а разом із Феб досліджували, вимірювали, висловлювали свої припущення і, неймовірно, самі відповідали на поставлене запитання!!! Відчули себе справжніми дослідниками!

      

      
20.10.18

У м. Гадячі відбувся Всеукраїнський турнір, присвячений 50-річчю футбольної діяльності Василя Ванди. Гімназисти також отримали нагороди.


19.10.18

У закладі надруковану чергову збірку творчих робіт гімназистів "Життєвий вибір", над випуском якої працювали вчителі української мови: Аврамко Л.П., Бердник Т.М., Шимка І.П.. Комп'ютерний набір здійснила Толкачова А.О. Ознайомитись із творами млжна за посиланням: Учням - Творчість юних.


18.10.18

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись Положенням про проведення Спартакіади школярів м. Гадяч в 2018-2019 навчальному році, затвердженим наказом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради від 28.08.2018 № 196 та наказом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області «Про проведення змагань з футзалу команд юнаків» від 09.10.2018 № 239 команда учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяла участь у змаганнях з футзалу команд юнаків у залік Спартакіади школярів м. Гадяч 2018-2019 навчального року та стала переможцем! Вітаємо команду в складі учнів: Шатохін Данило 6-Б клас, Шалабаєв Роман 10 клас, Сватковський Олександр 11клас, Галушка Владислав 10 клас, Бабієнко Ігор 10 клас, Павлюк Олександр 9-Б клас, Козуб Олександр 9-Б клас, Чемерис Роман 9-Б клас, Литвиненко Ярослав 10 клас (учитель фізичної культури Сахно В.О.).
18.10.18

Перлиною і життєдайним духовним джерелом України без перебільшення є Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у Батурині, який відвідали працівники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. «Гетьманська столиця» - це безцінні пам’ятки історії, архітектури, культури, археології і природи: палацово-парковий ансамбль К.Розумовського, Будинок генерального судді В.Кочубея, Музей археології Батурина, Воскресенська церква-усипальниця гетьмана К.Розумовського, парк «Кочубеївський», Миколо-Крупицький монастир, Цитадель Батуринської фортеці, Пам’ятник жертвам Батуринської трагедії 1708 року. Вражаючими є факти: «жертвами погрому військами армії Московського царства 2 листопада (13 – за новим стилем) 1708 р. у Батурині стали 5-7 тис. мирних громадян, 6 – 7,2 тис. військовиків, а разом – 11-14 тис. батуринців, сердюків, козаків» (чернігівський історик Сергій Павленко так окреслював масштаби цієї катастрофи). Дослідник також докладно вивчив нищення московськими загарбниками, які були православними християнами, православних батуринських церков і жителів, теж православних християн, що там ховалися...

Цікавим є музей "Вітрила Миклухо-Маклая" в Батурині , який було відкрито 17 липня 2014 року. Це третій Музей М.М. Миклухо-Маклая з чотирьох нещодавно створених українськими приватними підприємцями з Чернігівщини - Олександром Івановичем і Надією Петрівною Міклухо-Маклаями.

      

      
17.10.18

Учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Лобас О.М. отримала сертифікат, який засвідчує участь у підготовці онлайн олімпіад у Всеукраїнському проекті "На урок". Вітаємо!


17.10.18

Підведено підсумки збору каштанів. Вітаємо переможців - учнів 2-Б класу та класного керівника Федоренко О.М.


16.10.18

Метелик – одна з найгарніших комах, спостерігати за якою можна дуже довго і отримувати від цього тільки задоволення.

Отак і я, задоволена, спостерігала за своїми учнями, які, наче метелики, розправляли свої крила творчості та вдосконалення. Гімназисти відвідали скайп-урок, під час якого разом з учителем із Індії Mrunal Ganjale виготовляли паперових метеликів. Під час уроку учні уміло виконували інструкції вчителя, а коли вирізання чи декорування займали трішки більше часу, Mrunal загадувала цікаві загадки.

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      

      
16.10.18

Сьогодні учні 8-Б класу разом із учителями Рвач О.І. та Бутко В.В. розпочали активну реалізацію Всеукраїнського проекту "Компола".

      

      

      
11.10.18

У практичній частині семінару-практикуму вчителів фізичної культури педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти мали змогу відвідати і проаналізувати практичні заняття: «Елемент пішохідного туризму «Навісна переправа» (учитель фізичної культури Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Підгайний О.М.); «Спортивне орієнтування на місцевості» (учитель фізичної культури Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Власенко А.Б.).

      

      
11.10.18

Велику підготовчу роботу проведено педагогічним колективом закладу, методичного об'єднання вчителів фізичної культури щодо підготовки до семінару «Упровадження засобів туризму в процес фізичної культури школярів».

      

      
11.10.18

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ «Упровадження засобів туризму в процесі фізичної культури школярів», який отримав схвальні відгуки учасників. Під час виступів всі учителі закладу представляли презентації, світлини на яких підтверджували систему в роботі. Директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. розкрила питання «Фізична культура – важлива складова освітнього процесу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки» та розповіла про історію і спортивні досягнення закладу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Бутко В.В. розповіла про роль фізичного виховання у формуванні лідерських компетентностей всебічно розвиненої особистості. Власний досвід роботи презентували вчителі фізичної культури закладу: Бовт С.М. «Формування навичок здорового способу життя, соціальної та громадянської компетентності засобами туризму в позаурочній час у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки», Власенко А.Б. «Розвиток ключових компетентностей засобами спортивного орієнтування», Сахно В.О. «Використання ІКТ на уроках фізичної культури»; Підгайний О.М. «Туризм – невід’ємна складова фізичної культури, спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових якостей учня (на прикладі діяльності профільного загону «Турист»). Слід відмітити, що саме Підгайний О.М. протягом 4 років виробив свою систему організації туристичної діяльності у гімназії, має власні напрацювання, тому захід проведено у Гадяцькій гімнаїі імені Олени Пчілки!

      

      

      
10.10.18

"Від усього колективу видавництва "Веселка" щиро вітаю з Днем народження гімназії, яка цього року підтвердила високу якість освіти, патріотичного і духовного виховання юних гадячан. Натхнення і наснаги всьому викладацькому колективу! " - таке вітання надіслав директор видавництва "Веселка" Олексій Бондаренко. Дякуємо!


10.10.18

На день народження іменинникам дарують подарунки та готують сюрпризи. Приємним подарунком для нас стали вітання від закордонних друзів із 10 країн, які приєдналися до святкування, привітавши усю шкільну родину гімназії із ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! Учні переглядали вітання учнів із Греції, Іраку, Сербії, Китаю, Африки, Аргентини, Індії, Тунісу, Грузії, Італії на екранах пректорів, комп'ютерів та телевізорів. Школярі з різних куточків світу організували своєрідний флеш-моб, аби привітати гадяцьких "іменинників". Ось так знання ІКТ єднає світ! А реалізувала такий креативний проект учитель англійської мови Мироненко Т.Л.! Дякуємо і Тетяні Леонідівні і нашим закордонним друзям!

      

      

      
10.10.18

Справжнє свято було у гімназистів сьогодні у День народження школи: музика,. вітання, лінійка, квест І смачний куліш! Відбулось справжнє єднання шкільної родини, як і годиться на День народження!

      

      

      
10.10.18

Сьогодні шкільна родина Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки відзначила День народження! Процвітання тобі, рідна гімназіє!


09.10.18

Екологічна освіта може змінити майбутнє. Розуміючи це, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки взяла участь та стала переможцем Всеукраїнського проекту "Компола". Над його реалізацією працювали Бутко В.В., Рвач О.І., Толкачова А.О. та учні 8-Б класу. Сьогодні ми установили сучасний компостер для переробки органічних відходів із шкільних їдалень. який отримали у якості переможця! Дякуємо! Розпочинаємо реалізацію проекту!

      
09.10.18

Із нагоди Дня працівників освіти грамотами нагороджені вчителі освітнього закладу: Смірнова Т.Ю., Галушка Л.П. та Лобас О.М. Вітаємо!      

      
08.10.18

Україна - Італія. Голуб – загальновідомий символ миру в усьому світі, але не всі знають, чому саме ця пташка символізує мир. Тому гімназисти разом із учителем англійської мови Мироненко Т.Л. вирішили поділитися легендами про голуба та соняшник як символи миру у світі та Україні.

      
08.10.18

Учитель біології вищої кваліфікаційної категорії. учитель-методист Рвач О.І. провела уроки доброти на такі теми: 6-Б клас " Ми відповідаємо за тих, кого приручили", 8-А клас "Життя домашніх і безпритульних котів та собак", 8-Б клас "Цікаві факти із життя бджіл".

      

      
05.10.18

Так вітали учні 1-го класу вчителів із Днем працівниів освіти (класний керівник Копоть С.Є.). Дякуємо!


05.10.18

Креативно, творчо, з повагою, та гумором привітали учні 11 класів учителів із Днем працівників освіти! Учителі із захоленням переглянули сучасний танок, сценки про життя педагогів та учнів , слухали музику, Особливо хочеться відзначити "учнівська телебачення" "Пчілка ТБ", передачі якого готувала Колінько Юлія, адже для їх підготовки потрібне відмінне знання відео редакторів. Радість в очах наставників, щирий сміх - усе це подяка нашим учням!

      

      

      
03.10.18

Сьогодні у минулому директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Зозуля О.О. подарував гімназистам збірки поезій Марії Бойко. Це відома молода поетеса, журналіст, громадський діяч. Працює на телекомпанії “Студія “Місто” редактором наукових та суспільно-політичних програм. Створює культурологічний цикл “Видатні Полтавці” та ліричну рубрику “Мереживо поезій”. Марією Бойко за період з 1991 по 2005 роки створено більше 4000 поезій. Вийшли друком поетичні збірки “Мелодії сопілки (1995), “Струни душі” (1999), “Промінь сонця” (2002), “Мінливі настрої весни” (2005), “Квітка папороті” (2005), “Сонячне коло” (2006) – це вірші і поеми про рідний край, багату землю України, щирих і добрих людей, особиста лірика. Творчість Марії Бойко рекомендована для вивчення в школі за темою “Література рідного краю”. Марія Бойко – багаторазовий лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасної пiснi "Пiсенний Вернiсаж" (1995-2000); лауреат I премiї конкурсу Національної радіокомпанії України "Пiсня року" (1996-1998); переможець Всеукраїнського конкурсу на приз журналу "Жiнка", лауреат Фонду захисту i пiдтримки талановитих дiтей.

Ці книги були отримані завдяки турботі Людмили Мірошниченко, випускниці нашої школи, яка особисто знайома із поетесою. Висловлюємо щиру подяку Людмилі Мірошниченко та Олександру Олексійовичу Зозулі. Сподіваємось на зустріч із Марією Бойко у гімназії.

      

      
03.10.18

Сьогодні у п‘ятикласників Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки відбулася радісна подія - посвята у гімназисти. Голова гімназійного парламенту, його заступник виступили з напутнім словом та урочисто прийняли їх до великої і дружньої гімназійної родини.

      

      
01.10.18

Сьогодні трудовий колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки вітав із Днем народження директора закладу освіти Смірнову Т.Ю. До привітань приєднався начальник відділу освіти, молоді та спорту Бутенко С.М. та керівник Гадяцької районної організації професійної спілки працівників освіти і науки України Недвига Г.А.

Безмежного щастя Вам, Тетяно Юріївно!!!

      

      

      
01.10.18

"Агресія - не спосіб вирішення конфліктів"- тема тренінгового заняття з учнями 5-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, яке провів практичний психолог Литвиненко О.С.

      
01.10.18

Учениця 11 класу Хоменко Анна вдруге бере участь у Всеукраїнському конкурсі науково- дослідницьких робіт "Мій рідний край", організованому Союзом Українок. Її дослідження, пов'язані із Гадяччиною, вдруге відзначені дипломами. У цьому році вона представила роботи на такі теми: "Криниця духовності" (науковий керівник Васюта Л.І.) та " Видатні жінки України" (науковий керівник Бутко В.В.). Вітаємо!

      


29.09.18

У м. Полтаві на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського проведено другий обласний тур Всеукраїнського турніру юних географів.

У цих інтелектуальних змаганнях взяли участь школярі з різних куточків Полтавщини. Усі команди продемонстрували ґрунтовну підготовку та належний рівень знань з географії, проявили вміння вести дискусію, висловлювати власну думку, аргументувати свою відповідь та виявили неабиякий інтерес до предмету.

У рівній, напружені боротьбі наша команда «Вікторія» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради виборола ІІІ місце! Вітаємо переможців – Борис Ірину (10 клас), Артюх Ольгу (10 клас), Романків Олександру (10 клас) та Остапенка Павла (9 клас). Бажаємо подальших творчих успіхів, наполегливості в оволодінні знаннями, яскравих перемог!

Дякуємо за підготовку команди-переможця вчителю географії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Васюті Любові Іванівні.

      
29.09.18

Театральний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки "Зелений гай" взяв участь у фестивалі молодих сучасних театрів "Малі міста - великі враження", який започаткований Міністерством культури України в рамках проведення Року культурної спадщини. Гімназисти представили виставу "У краю лагідної краси" (автори Вінцковська В.П., Бутко В.В., Шимка І.П., Бердник Т.М., Аврамко Л.П., танцювальна композиція - Сосницька Л.О.), у якій розповідається про життя славетної землячки Олени Пчілки.

      

      

      
29.09.18

Сьогодні святкує День народження директор нашого освітнього закладу Смірнова Тетяна Юріївна!!!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом, любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!


28.09.18

Вітаємо команду "Ніка" (керівник Шаманська О.М.) із перемогою в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?" серед шкіл міста. Члени команди: Куцева Катерина, Варбанець Ксенія, Прудка Анастасія, Остапенко Павло, Павлюк Олександр. Вітаємо, чемпіони!


24.09.18

До уваги вчителів, гімназистів та батьків!

Підтримайте театральний колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки «Зелений гай», який братиме участь у фестивалі молодих сучасних театрів у місті Гадячі (локація у парку «Перемоги») 29-30 вересня 2018 року та представлятиме виставу про Олену Пчілку «У краю лагідної краси», авторами якої є вчителі закладу: Вінцковська В.П., Бутко В.В., Шимка І.П., Бердник Т.М. Чекаємо Вас на виставі!


23.09.18

На базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено навчання вчителів початкових класів, які у 2019/2020 н.р. будуть працювати за новим Державним стандартом початкової загальної освіти (І очна сесія). Лісниця Л.А. та Пантюшенко Н.М. працювали натхненно, творчо, а головне - з усмішкою та гарним настроєм!

      
21.09.18

«Голуб миру», виховні години та флеш-моб до Міжнародного дня миру у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

      
21.09.18

Почесною грамотою Полтавської обласної ради відзначена результативна робота з обдарованими учнями вчителя географії вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста Васюти Л.І. , а вчитель англійської мови вищої категорії Мироненко Т.Л. на святі "День міста" була нагороджена Почесною грамотою Гадяцької міської ради. Вітаємо!

      
21.09.18

Осінь - це пора врожаю, саме в цей час достигає безліч овочів та фруктів, які характеризують цю пору року. Оскільки змалечку важливо розвивати творчість, щороку у гімназії влаштовується виставка "Осіння фантазія". Цьогоріч вона особлива: є патріотичні вироби і просто веселі та дотепні. Ми побачили, як овочі, фрукти та квіти вмить перетворилися на чудернацькі, красиві та привабливі експонати.

      

      
20.09.18

Приємно отримувати подарунки. Особливо, якщо ти дитина. Першокласники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та вчителі дякують міськраді за гарний і корисний презент.

      
19.09.18

Гімназисти взяли участь у І етапі математичних змагань імені М.В.Остроградського. Змагання проводяться з метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до історії математики та традицій свого народу, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Учасники змагань продемонстрували знання метематики, виконавши контрольну роботу, свою готовність до науково-дослідницької роботи, вміння формувати і відстоювати власну думку.

Вітаємо із перемогою ученицю 8-Б класу Сизьон Катерину, яка працювала над науково-дослідницькою роботою "Історія виникнення систем одиниць вимірювання величин"(учитель Галушка Л.П.! Дякуємо за результаттивний виступ учню 9-Б класу Павлюку Олександру, який виборов 2 місце! Тема його дослідження "Геометрія навколо нас"(учитель Залозна Т.О.)

      

      
17.09.18

Сьогодні приймала вітання із Днем народження учитель початкових класів Вовченко О.В.

      
12.09.18

Заступник директора з НМР Бутко В.В. узяла учать у роботі семінару учасників Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти "Формування лідерської компетентності: концепція та досвід упровадження", проведеного на базі Остап'євської ЗОШ І-ІІІ ст. кафедрою філософії та економіки освіти ПОІППО, та отримала сертифікат.

      
03.09.18

Щороку у День знань випускник гімназії, депутат міської ради Буцула Олег Анатолійович надає спонсорську допомогу закладу. Цьогоріч це були м'ячі. Віримо, що вони принесуть численні перемоги гімназистам на спортивних змаганнях! Дякуємо Олегу Анатолійовичу!

      
03.09.18

Цьогоріч перший дзвоник пролунав для 72 учнів трьох 1-х класів нашого закладу освіти. Вони будуть навчатись за новим Держстандартом початкової освіти. Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Також ми продовжуємо реалізацію Всеукраїнського проекту "Інтелект"! Педагогічний колектив дякує батькам, що обрали наш заклад! А першокласникам бажаємо щасливої подорожі Країною Знань!

Сьогодні подвір’я Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки не майоріло пишними осінніми букетами, оскільки учнівський гімназійний парламент прийняв рішення організувати акцію «Свято Першого дзвоника без квітів». Кошти, які не були витрачені на квіти, гімназисти переказали на рахунок благодійної організації «Благодійний фонд «АСАП ЕМС Хоттабич» - служби порятунку цивільних та військовослужбовців у зоні АТО."

      

      31.08.18

Із радістю повідомляємо, що усі гімназисти успішно здали ЗНО. Згідно рейтингу (http://ru.osvita.ua/school/rating/61720/) Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки займає 16 місце серед 398 закладів освіти Полтавської області, піднявшись на 3 сходинки вверх! Це кращий результат серед закладів освіти Гадяцької міської ради!

Усі випускники(100%) нашої школи стали студентами і здобуватимуть вищу освіту!

На засіданні педагогічної ради заступник директора Коблиця М.Г. здійснила грунтовний аналіз результатів здачі ЗНО в 2018 році у порівнянні із школами міста, області та України з усіх предметів. Учителі гімназії Аврамко Л.П., Галушка Л.П. та Нагорна Т.В. доповнили виступ конкретними пропозиціями.

      

      
31.08.18

Підведення підсумків на засіданні педагогічної ради спонукає до осмислення досягнень і невдач, проблем і шляхів їх вирішення. На педагогічній раді із доповідями, які супроводжувались презентаціями, виступили Бутко В.В., заступник директора з НМР, та Коблиця М.Г., заступник директора з НВР(див. таблицю). Про особливості роботи НУШ розповіла заступник директора з НВР Нестерук С.І. Виступаючі Демченко Н.Г., Підгайний О.М. та Лобас О. також представили презентації.

№ п/п Питання для розгляду Відповідальні
1. Нова українська школа – старт реформи та особливості освітнього процесу в закладі у 2017 – 2018 н.р. і завдання на 2018-2019 н.р. Смірнова Т.Ю.
Бутко В.В.
Нестерук С.І.
2. Про результати ДПА та ЗНО 2018 року. Коблиця М.Г.
Аврамко Л.П.
Галушка Л.П.
Нагорна Т.В.
3. Затвердження режиму роботи гімназії на 2018– 2019 н.р. Смірнова Т.Ю.
4. Затвердження освітньої Програми Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки на 2018-2019 н.р. Бутко В.В.
5. Обговорення і затвердження річного плану роботи школи на 2018 – 2019 н.р. Витушинська С.В.
Бутко В.В.
6. Про оцінювання варіативної складової: спецкурсів та факультативів. Коблиця М.Г.
7. Про особливості оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. Нестерук С.І.
8. Про підсумки і організацію роботи шкільного табору відпочинку, профільного загону та мовної школи у 2018 – 2019 н.р. Бутко В.В.
Лобас О.М.,
Підгайний О.М.
Демченко Н.Г.
9. Про організацію інклюзивного навчання у 2018 – 2019 н.р. Бутко В.В.
10. Про підсумки навчальної практики у 2017 – 2018 та організація її у 2018 – 2019 н.р. Бутко В.В.
Рвач О.І.
Гарнага С.І.
Субота Б.О.
      

      

      
31.08.18

Сьогодні педагогічний колектив дякував вчителю української мови вищої кваліфікаційної категорії Вінцковській В.П. за багаторічну працю.

      
28.08.18

Учителі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки взяли участь у серпневій конференції педагогічних працівників міста Гадяча.

      
27.08.18

Учитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, керівник міського методичного об'єднання Мироненко Т.Л. взяла участь у інструктивно-методичній нараді, яка була проведена працівниками Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.
27.08.18

Учитель географії вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Васюта Л.І. взяла участь у обласній конференції педагогічних працівників, де була нагороджена грамотою за результативну роботу з обдарованими учнями.

      
23.08.18

Літній сезон GoCamps завершено! Ми проводжаємо волонтера Тоні Ярбі додому у Лондон, підбиваємо підсумки і вже плануємо наступну участь у проекті! Ми дуже прагнемо цього і дякуємо організаторам за унікальну можливість два роки поспіль приймати волонтерів. Це був колосальний досвід для усіх нас, який продемонстрував надзвичайну ефективність такого навчання. Педагоги закладу прагнуть виховати нове всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття; надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів. Успішній роботі Мовної школи сприяв професіоналізм учителів англійської мови: Демченко Н.Г. (координатор), Шаманської О.М., Крат Н.О., Мироненко Т.Л. та Домашенко Л.В.

      

      

      
23.08.18

Гімназисти, які є учасниками Мовної школи GoCamp, провели екскурсію на англійській мові для волонтера Тоні Ярбі в музеї Олени Пчілки.

      

      
21.08.18

На нашу думку, школа є ідеальним майданчиком для впровадження екологічної освіти, але за умови, що вона буде якісною і безпосередньо пов’язаною із повсякденним життям та розумінням того, як кожна людина незначними змінами у своїй щоденній поведінці може змінити екологічну ситуацію у своїй країні та у світі. Тому ми вирішили реалізувати проект “Зелена школа“ – навчити дітей сортувати сміття у школі та заробляти на цьому додаткові кошти для потреб школярів. Почнемо із наймолодших - учнів початкових класів. Для цього закуплено спеціальні контейнери. Гімназисти, активно долучайтесь до проекту - допоможіть врятувати природу!

      
21.08.18

Сьогодні гімназисти мовної школи Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки разом із учителями Шаманською О.М., Демченко Н.Г. та Мироненко Т.Л. показували волонтеру Тоні Ярбі Полтаву. Екскурсія в музеї Полтавської битви англійською мовою, музей авіації та космонавтики, прогулянка містом та визначними місцями з коментарями гімназистів на англійській мові, а потім ігри, розваги та практика мовлення. Словом, відпочили з користю!

      

      

      
20.08.18

Сьогодні у мовному таборі Гадяцькоі гімназії знайомилися з роботою поліції України та Англії. Цікаво, пізнавально і весело проводили вечірній час кемпери з волонтером та вчителями: Шаманською О.М., Крат Н.О.

      
16.08.18

Сьогоднішній день у мовній школі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки був присвячений відпочинку на природі. Діти здійснили пішу подорож до Зеленого гаю, де грали в ігри, виконували цікаві завдання на англійській мові разом із волонтером Тоні та вчителями: Демченко Н.Г., Домашенко Л.В.,, Мироненко Т.Л.

      

      
16.08.18

Четвертий день мовного табору у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки був яскравий і багатий на позитивні емоції! Цікаві вправи в дорозі, перекладацька діяльність у музеї гончарства Опішного, ігри на свіжому повітрі на англійській мові, виготовлення глиняних виробів власноруч і колоритний музей весілля. Сьогодні гімназисти та Шаманська О.М. і Домашенко Л.В. знайомили нашого англійського друга Тоні з культурою, звичаями та традиціями українського народу. Радісні обличчя гімназистів є свідченням того, що екскурсія, підготовлена Ольгою Миколаївною, сприяла розвитку комунікативних умінь з англійської мови, товариських відносин та кругозору! Дякуємо вчителям англійської мови Шаманській О.М., Домашенко Л.В. та волонтеру Тоні Ярбі. МОЛОДЦІ!!!!!!

      

      

      
16.08.18

Дякуємо вчителям англійської мови Демченко Н.Г. (координатор співпраці з волонтером) та Мироненко Т.Л. за професіоналізм та ентузіазм! Віримо, що інтерактивні мовні вправи на тему "Мої захоплення", проведені на луках, гімназисти запам'ятають!!!!! Молодці вчителі і учні, які проводять літній відпочинок із користю для себе, вдосконалюючи знання англійської мови!

      

      
15.08.18

Мовний табір Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки. День третій: інтерактивні вправи на тему «Family” і творчість та фантазія кемперів.

      

      
15.08.18

Сьогодні відбулася зустріч заступника голови обласної держадміністрації Пругло О. з іноземними волонтерами та координаторами зі шкіл, які стали переможцями проекту GoCamp 2018. Приємно, що серед представників полтавських шкіл був волонтер Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Тоні Ярбі та координатор проекту Демченко Н.Г.

      
14.08.18

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки продовжує роботу мовний табір GoCamp - 2018. День другий: інтерактивні ігри і екскурсія містом. Підготувавши цікаві розповіді, кемпери презентували пам’ятники Гадяча, відвідали музей і познайомили гостя з історією міста.

      

      
13.08.18

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки, виконавши творче завдання (відео "Запроси волонтера"), вдруге стала переможцем Всеукраїнського конкурсу GoCamp-2018!!!

Сьогодні 37 гімназистів, учителі, адміністрація та гості радо зустрічали хлібом і сіллю волонтера з Великої Британії Тоні Ярбі. Лунали українські пісні, гімназисти виконали запальні сучасні танці, а далі було знайомство з гостем на занятті. Таку унікальну можливість спілкування на англійській мові з «native speaker» мають гімназисти завдяки командній роботі вчителів: Шаманської О.М., яка створила відео, Крат Н.О., Демченко Н.Г., Мироненко Т.Л., Домашенко Л.В., Бутко В.В. Координатор проекту - учитель англійської мови Демченко Н.Г.

      

      

      
27.06.18

ГАДЯЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ПРИЙМАЛА ГОСТЕЙ - ЛАУРЕАТІВ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ 2018 РОКУ!

      

      
27.06.18

ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕКТИВУ ГАДЯЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ПРИСВОЄНО ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКУ ПРЕМІЮ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ЗА ПРОСВІТНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ СЕРЕД ДІТЕЙ І ЮНАЦТВА ТА ЗДІЙСНЕННЯ КОМПЛЕКСУ ЗАХОДІВ ПО НАЦІОНАЛЬНОМУ ВИХОВАННЮ НА ПРИКЛАДІ ЖИТТЯ ТА ТВОРЧОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ БЕРЕГИНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ (ОЛЬГИ ПЕТРІВНИ ДРАГОМАНОВОЇ, В ОДРУЖЕННІ- КОСАЧ)!

ЩИРО ВІТАЮ КОЛЕГ, ГІМНАЗИСТІВ ТА БАТЬКІВ ІЗ ВІДЗНАКОЮ 11-РІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ПО ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ЖИТТЄВОГО ТА ТВОРЧОГО ШЛЯХУ СЛАВЕТНОЇ ЗЕМЛЯЧКИ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ!

ЗА ЦЕЙ ЧАС ЗРОБЛЕНО НАСТУПНЕ: СТВОРЕНО КІМНАТУ-МУЗЕЙ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ТА УНІКАЛЬНУ ЕКСПОЗИЦІЮ «ЛАУРЕАТИ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ», НАД ЧИМ НАПОЛЕГЛИВО ПРАЦЮВАВ О.О. ЗОЗУЛЯ, ЗДІЙСНЕНО ЕКСКУРСІЇ В ЛУЦЬК ТА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ , НАЛАГОДЖЕНО СПІВПРАЦЮ ІЗ НАЦІОНАЛЬНИМ ВИДАВНИЦТВОМ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ «ВЕСЕЛКА», НАПИСАНО 7 НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ, РОЗРОБЛЕНО ЕКСКУРСІЇ В МУЗЕЇ НА УКРАЇНСЬКІЙ, АНГЛІЙСЬКІЙ ТА НІМЕЦЬКІЙ МОВАХ, НА ШКІЛЬНОМУ САЙТІ СТВОРЕНО СТОРІНКУ «МУЗЕЙ», ДЕ Є ВІРТУАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ, 3D ТУР КІМНАТОЮ-МУЗЕЄМ. ІЗ НАГОДИ 160-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ ВІДБУЛАСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОЛЕНА ПЧІЛКА І ГАДЯЧ», НА ЯКІЙ ВИСТУПИЛИ НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ ІНСТИТУТУ ЛІТЕРАТУРИ ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА НАН УКРАЇНИ, МУЗЕЮ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ РЕДАКЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИДАВНИЦТВА «ВЕСЕЛКА». ТАКОЖ БУЛА ПРОВЕДЕНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО 165 РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ. ГІМНАЗИСТИ РАЗОМ З УЧИТЕЛЯМИ ЗДІЙСНЮВАЛИ ІНСЦЕНІЗАЦІЇ КАЗОК, ПРЕДСТАВЛЕННЯ КНИГ ЛАУРЕАТІВ ПРЕМІЇ, СТВОРЮВАЛИ ПРЕЗЕНТАЦІЇ (22). ЦІКАВИМИ БУЛИ ЛІТЕРАТУРНО -МУЗИЧНІ КОМПОЗИЦІЇ, СТВОРЕНІ УЧИТЕЛЯМИ ГІМНАЗІЇ: «МУЗЕЙ ОДНОГО ДНЯ», «ЗОЛОТІ ДНІ ЗОЛОТОГО ДИТЯЧОГО ВІКУ», «ВОНА ПРОСЛАВИЛА НАШ КРАЙ», «У КРАЮ ЛАГІДНОЇ КРАСИ», ВІДЕО ФІЛЬМИ, ВИПУСКИ ЗБІРКИ ТВОРЧИХ РОБІТ, ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ. ІЗ ДОСВІДОМ РОБОТИ ПО НАЦІОНАЛЬНОМУ ВИХОВАННЮ НА ПРИКЛАДІ ЖИТТЯ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ ЗНАЙОМИЛИСЬ ПЕДАГОГИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ, ОБЛАСНОМУ, РАЙОННОМУ ТА МІСЬКОМУ СЕМІНАРАХ. ЦЕ ТІЛЬКИ НЕВЕЛИКА ЧАСТИНА ТОГО, ЩО ЗРОБЛЕНО.

НАД РЕАЛІЗАЦІЄЮ ПРОЕКТУ ПРАЦЮВАЛИ ВЧИТЕЛІ: ЗОЗУЛЯ О.О., СМІРНОВА Т.Ю., БУТКО В.В., ВІНЦКОВСЬКА В.П., АВРАМКО Л.П., ШИМКА І.П., БЕРДНИК Т.М., КРАТ Н.О., МИРОНЕНКО Т.Л., ДУДИЧ А.О., РУДКІНА О.М., КОСТЕНКО Л.О., ТОЛКАЧОВА А.О., СТЕПАНОВИЧ Я.А., СОСНИЦЬКА Л.О.

ЩИРА ПОДЯКА ЕКСКУРСОВОДАМ МУЗЕЮ, ГІМНАЗИСТАМ, ЯКІ РЕАЛІЗОВУВАЛИ ПРОЕКТ, ПИСАЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКІ РОБОТИ ТА БРАЛИ УЧАСТЬ У ВИСТАВАХ, ЛІТЕРУТУРНО-МУЗИЧНИХ КОМПОЗИЦІЯХ!

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ «ОЛЕНА ПЧІЛКА І ГАДЯЧ» ГАДЯЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЬ НА САЙТІ ЗАКЛАДУ У РОЗДІЛІ «МУЗЕЙ»: http://gimnasium1.in.ua/

Валентина Бутко, заступник директора з НМР.