08.04.19

Учні 4-А класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (класний керівник Пантюшенко Н.М.) завершили роботу над проектом "Олена Пчілка для дітей" презентацією лепбука. Робота над проектом тривала два місяці. Діти вивчали біографію, твори Олени Пчілки. Склали власну збірку творів письменниці з ілюстраціями до них. Узяли участь у шкільному конкурсі творів про славетну землячку та декламуванні її віршів. Відвідали шкільний музей Олени Пчілки.

      

      
04.04.19

У рамках підготовки до відзначення 170-річчя з дня народження Олени Пчілки учні 4-х класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілк (класні керівники Лісниця Л.А. та Пантюшенко Н.М.) презентували створені лепбуки, якими було завершено проект «Олена Пчілка для дітей» У дружній атмосфері школярі представили результати своєї роботи: знайомились з біографією письменниці, декламували вірші, провели конкурс і вікторину за творами славетної землячки.

      

      
21.03.19
Не вмре поезія. Не згине творчість духа,
Пока живе земля, пока на їй живуть...
Олена Пчілка


У Всесвітній день поезії учні 8-х класів разом із учителями Шимкою І.П. та Бутко В.В. познайомили гімназистів із неповторним та багатим поетичним світом нашої землячки Олени Пчілки, який відображений у збірці "Думки-мережанки". Любов до рідної України посідає визначальне місце у творчості поетеси. Про це вона говорить у віршах: "Мій гаю красний", "Краю рідний", "До Кобзаря", "Волинські спогади", "Пісні минулого", "Найкращі діти" , "Миколі Лисенкові", "Козачка Олена". Її поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. До глибини душі зворушило усіх ліричне й щире слово, котре прозвучало в калейдоскопі її віршів: "Сповідь": "Та вже не ти!", "Сповідь", "Надіє, вернися!", "Орел", "Прощання", "Перед морем", "Золото". Своєрідним фоном літературного дійства став музичний супровід та відеоматеріали. Магія художнього слова дала змогу гімназистам побачити багатогранний талант Олени Пчілки.

      

      

      
25.02.19

Із метою успішної реалізації проекту "Колаж про Олену Пчілку" (в рамках підготовки до 170-річчя з дня народження Олени Пчілки) заступник директора з НМР Бутко В.В. та вчитель інформатики Костенко Л.О. провели практичне заняття з учасниками проекту.

      

      
21.02.19

До Дня рідної мови у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки пройшов конкурс серед учнів початкової школи на кращого декламатора творів нашої видатної землячки Олени Пчілки, чиє ім'я носить наша школа.

      

      
21.02.19

У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки підведено підсумки щорічного конкурсу творчих робіт "Моя країна - Україна", присвяченого 170-річчю з дня народження Олени Пчілки.