В країні Скретч
Веб-квест для учнів 6 класу

Якщо ви вважаєте, що інформатика - це не тільки Windows та офісні додатки, коли на першому плані постає розвиток логічного мислення, коли хочете представити інформацію у цікавій формі та здивувати своїх однокласників чи вчителів - приєднуйтесь до нашого веб-квесту «В країні Скретч»!

Скретч (Scratch) – мова програмування, яка дозволяє легко створювати власні проекти: анімаційні та інтерактивні історії, ігри, моделі та розміщувати їх в мережі Інтернет.

На вас чекають цікаві завдання та нові можливості Інтернет-технологій, з якими ви познайомитеся під час подорожі країною Скретч.

Для подорожі слід знати декілька правил безпечного користування Інтернет-ресурсами. Для цього ознайомтесь з інформаційною сторінкою «10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей»

Мета квесту:

Терміни проведення:

14.02 - 15.02 - перше завдання

15.02 - 20.02 - друге завдання

21.02 - 22.02 - третє завдання

22.02 - 24.02 - четверте завдання

Переможці будуть оголошені у понеділок 26.02.2018 р.

Організатори квесту: Штанько Юлія Станіславівна, Костенко Людмила Олексіївна, вчителі інформатики Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки.

Спосіб зв'язку:

e-mail: yullinka8@gmail.com (Штанько Ю.С.), ladushka32@gmail.com (Костенко Л.О.).

Всі завдання будуть розміщуватись в день відкриття (див.графік) з 8 до 9 ранку. Прийматись відповіді будуть до 23:55 останнього дня.

Для участі у веб-квесті необхідно заповнити реєстраційну картку.

Розпочати подорож країною Скретч.